Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 337 άτομα (24 μέλη και 313 επισκέπτες)

Johnstef

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Απρ 2022
Μηνύματα
942
Κριτικές
48
Like
4.825
Πόντοι
2.836
Παντως μαγκες οταν κατεβαινω να γαμησω νιωθω σαν καταδρομεας.Στο χερι της ειναι της πουτανας να με φτιαξει οπως πρεπει να χυσω ομορφα και να σηκωθω να φυγω .Σε αντιθετη περιπτωση οχι μονο δεν χυνω ευκολα αλλα θα την ταλαιπωρησω αφανταστα.Θα την ξεμουνιασω .Θα την γυρνοβολαω στο κρεββατι μεχρι να μετανιωσει την συμπεριφορα της .Δυνατο και ανελεητο γαμησι .Κι ας χτυπανε οι πορτες .Σε αντιθετη περιπτωση ειμαι τζεντλεμαν.
Η αλήθεια είναι ότι αν η κοπέλα είναι ντεκαβλε στα προκαταρκτικά, αν κολυμπάς στο τζελ στο κυρίως πιάτο, μόνο δυο επιλογές υπάρχουν: ή να φύγεις αχυστος ή να σπρώχνεις λες και θέλεις να την τιμωρήσεις...
 

Ginoukis

Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2021
Μηνύματα
62
Like
90
Πόντοι
0
Ρε, παίδες έχει πάρει το μάτι σας την Βικτωρία που δούλευε μέχρι πριν ενα μήνα στο Μαραθώνος 59 στο δεξί?
 

arxidakos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2022
Μηνύματα
436
Κριτικές
9
Like
2.491
Πόντοι
481
Η αλήθεια είναι ότι αν η κοπέλα είναι ντεκαβλε στα προκαταρκτικά, αν κολυμπάς στο τζελ στο κυρίως πιάτο, μόνο δυο επιλογές υπάρχουν: ή να φύγεις αχυστος ή να σπρώχνεις λες και θέλεις να την τιμωρήσεις...
Δεν θα της κανω το χατηρι φιλε.Θα γινει πιστονι που ομοιο του δεν θα εχει ξαναγινει.
 

Morty love Jessica

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2020
Μηνύματα
100
Κριτικές
18
Like
729
Πόντοι
311
Χίο που τα είδες εσύ αυτά, υπηρεσίες στα στούντιο και πατόμουνα στη βίζιτα; Ειδικά αυτό το όσα δίνεις τόσα παίρνεις. Περιορισου να γράφεις στη φυλλάδα σου το μακελειο γιατί αυτά που λες δεν έχουν καμία σχέση με την πραγματικότητα.
Εσύ δεν πας τον Χίο γιατί εκραζε τον γκέι διπλα στον τσολιά στο Σύνταγμα;; ( δεν αναφέρομαι σε εσένα που πουλουσες τις γνώσεις σου περί αγοραίου έρωτα ....κουλουράκια δλδ )
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
22.110
Κριτικές
99
Like
47.557
Πόντοι
21.511
Προμοσιον ποτέ δεν προκειται να κάνω! Απλά επισημαινω το 20αρικα που έχω στανταρακια. Που περναω εγώ καλά. Επίσης παντα λέω στους συναγωνιστές παντα να τσεκαρουν κριτικές! Η Εβελίνα, η Μπαρμπορα, η Σαμπινα, η Τζώρτζια είναι κοπέλες που δεν περιμενουν εμένα να τις προμοταρω. Απλά λέω φυσιολογικά πραγματα. Πάντως αμα δεν έχεις παει στην Εβελίνα χάνεις πολλούς ποντους.
Επίσης έχω γενικό σπορ. Και με call και με ελαιοτριβεία. Όπου περνάω καλά το λέω, όπου όχι παλι το λέω. Στις κριτικες μου φαίνεται εξ άλλου. Βέβαια εγώ με μια κοπέλα μπορεί να περασω χάλια και κάποιος άλλος τέλεια. Ή το ανάποδο. Κι αυτό επίσης παντα το επισημενω στους συναγωνιστές.
οταν επαναλαμβανεις πραγματα συνεχως για καποια συγκεκριμενη κοπελα, προμοσιον λεγεται νομιζω.
αν οχι εμμονη.
εννοειται οτι θα γραψουμε και τα κακα, εκτος απο τα καλα, οπως κανω συνεχεια και εγω αλλωστε... οπως και αλλοι εννοειται.
επισης οπως εχω θεοποιησει καποιες, τις ιδιες τις εχω πετσοκοψει μετα, π.χ. λιζα time και ναταλυ προσφατα.
αν δεις σχολια στις κριτικες ειναι ολα υπεραναλυτικα, αν και τα εχεις δει πιστευω.
anyway δεν ειναι κακο το προμοσιον να γινεται, αλλα καλο ειναι να υπαρχει και ενα μετρο νομιζω.
αυτο εννοω επι της ουσιας.
ειναι στα σχεδια η συγκεκριμενη τελος, απλα λογω πρωϊνης δουλειας δεν ταιριαζουν τα ωραρια μας.
γενικως η πρωϊνη βαρδια μου ειναι δυσκολη, μονο απο κοπανα αν θα παιξει δηλαδη.
 

koulamaria

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.456
Κριτικές
41
Like
7.376
Πόντοι
1.936
Καλησπερα ξερουμε μεχρι τι ωρα δουλευει η Μιλένα δυδιμου 27?
Αν εισαι τυχερος και δεν ειναι κλειστο το καταστημα θα την βρεις.Τον τελευταιο καιρο,τις πιο πολλες μερες της εβδομαδας δεν εχει δευτερη βαρδια.
 

Morty love Jessica

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2020
Μηνύματα
100
Κριτικές
18
Like
729
Πόντοι
311
Όχι απλά τα μούτρα σου Χίο είναι αντιαισθητικα και χαλάνε τη μόστρα του μπορδελφόρουμ.

Λες και απίστευτες παπαριες χωρίς να έχεις ιδέα τι παίζει.
Αρχικά παρακολουθα λίγο το φόρουμ να δεις τι σου είπα την προηγούμενη φορά που την πεταξες έπειτα άνοιξε την φωτογραφία μου και δεν ότι δεν είναι ο Χίος αυτος που ούτε καλά καλά τα μούτρα του δεν ξέρεις και με 2 κριτικές ρε μεγάλε πεσ μου εσύ εδώ μέσα τι ξέρεις ...έλα παπού να σου δείξω που το έχει η γιαγιά μου
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
2.977
Κριτικές
31
Like
26.264
Πόντοι
7.046
οταν επαναλαμβανεις πραγματα συνεχως για καποια συγκεκριμενη κοπελα, προμοσιον λεγεται νομιζω.
αν οχι εμμονη.
εννοειται οτι θα γραψουμε και τα κακα, εκτος απο τα καλα, οπως κανω συνεχεια και εγω αλλωστε... οπως και αλλοι εννοειται.
επισης οπως εχω θεοποιησει καποιες, τις ιδιες τις εχω πετσοκοψει μετα, π.χ. λιζα time και ναταλυ προσφατα.
αν δεις σχολια στις κριτικες ειναι ολα υπεραναλυτικα, αν και τα εχεις δει πιστευω.
anyway δεν ειναι κακο το προμοσιον να γινεται, αλλα καλο ειναι να υπαρχει και ενα μετρο νομιζω.
αυτο εννοω επι της ουσιας.
ειναι στα σχεδια η συγκεκριμενη τελος, απλα λογω πρωϊνης δουλειας δεν ταιριαζουν τα ωραρια μας.
γενικως η πρωϊνη βαρδια μου ειναι δυσκολη, μονο απο κοπανα αν θα παιξει δηλαδη.
Δεν διαφωνώ στο σκεπτικό σου, αλλά δεν προμοταρω και το λέω κατηγορηματικά!! Λέω απλά την άποψη μου. Τι κέρδος έχω για να προμοταρω; Ποσοστά; Δώρο γαμησια; Έλεος ρε αδερφε!! Η ζωή μου δεν έχει καμία σχέση, όπως λογικά όλοι μας, με το Bou. Κυριος μπαίνω, κυριος φευγω απο τους οίκους αυτους. Κάνω μια παρένθεση από τη ζωή μου μια στο τόσο και πηδαω επί πληρωμης κι επίσης μπαίνω εδώ μέσα συχνά πυκνα ή αραιά και που, ανάλογα με τις υποχρεώσεις μου και λέω την άποψη μου. Όπως κι εσυ άλλωστε, όπως όλοι μας.
Επίσης όταν έκανες την κριτική με τη Μπάρμπαρα πηγα μετά από δυο μερες και μου έκανε πλακα για τα κεφτεδακια. Την πειραξε. Πείραξε μια ιερόδουλη που έχει εδώ και χρόνια γεμάτα δωμάτια και δεν θα επρεπε να την νοιάζουν οι κριτικές. Εννοείται δεν ξέρει οτι ειμαι ο Διανοούμενος. Δεν παραδεχοταν ότι έφαγε κεφτεδάκια και την είπα αυτά είναι ανθρώπινα. Δεν γίνεται να είμαστε όλοι ευχαριστημένοι με όλους! Κι εμείς με τις ιερόδουλες και αυτές με εμάς. Όλοι έχουμε τις παραξενες ώρες μας. Επίσης της είπα να σέβεται όλες τις κριτικές, θετικές ή αρνητικές.
Αυτό που θέλω να σου επισημάνω είναι ότι βιάζεσαι να βγάλεις συμπεράσματα για το ποιόν του κάθε ένα μας εδώ μέσα. Πολλές φορές εισαι απολυτος. Αν θυμάσαι παλι με είχες κριτικάρει αρνητικά και με είχες πει και πουστη γιατί με αρεσει να μου κάνουν γλυφοκωλι. Πράγμα απαράδεκτο. Αλλά εγώ δεν έφερα τα πανω κάτω εδώ μέσα ουτε σε μίλησα ακομψα γιατί έχω σχηματίσει το προφιλ μου εδώ μέσα από την ειλικρίνεια μου, να βοηθάω συναγωνιστές και πανω από όλα έχω δείξει ότι είμαι 100% αρσενικός! Τεσπα. Κακία δεν κρατάω σε κανέναν.
 

b0urdeliaris

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2020
Μηνύματα
39
Like
102
Πόντοι
0
καλησπερα παιχτες! καμια τιμια περιπτωση μεταξι δευτερη βαρδια εκτος απο τις λατινες στα κολωνου 27 και εκτος της ριτας παιζει;
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
22.110
Κριτικές
99
Like
47.557
Πόντοι
21.511
Δεν διαφωνώ στο σκεπτικό σου, αλλά δεν προμοταρω και το λέω κατηγορηματικά!! Λέω απλά την άποψη μου. Τι κέρδος έχω για να προμοταρω; Ποσοστά; Δώρο γαμησια; Έλεος ρε αδερφε!! Η ζωή μου δεν έχει καμία σχέση, όπως λογικά όλοι μας, με το Bou. Κυριος μπαίνω, κυριος φευγω απο τους οίκους αυτους. Κάνω μια παρένθεση από τη ζωή μου μια στο τόσο και πηδαω επί πληρωμης κι επίσης μπαίνω εδώ μέσα συχνά πυκνα ή αραιά και που, ανάλογα με τις υποχρεώσεις μου και λέω την άποψη μου. Όπως κι εσυ άλλωστε, όπως όλοι μας.
Επίσης όταν έκανες την κριτική με τη Μπάρμπαρα πηγα μετά από δυο μερες και μου έκανε πλακα για τα κεφτεδακια. Την πειραξε. Πείραξε μια ιερόδουλη που έχει εδώ και χρόνια γεμάτα δωμάτια και δεν θα επρεπε να την νοιάζουν οι κριτικές. Εννοείται δεν ξέρει οτι ειμαι ο Διανοούμενος. Δεν παραδεχοταν ότι έφαγε κεφτεδάκια και την είπα αυτά είναι ανθρώπινα. Δεν γίνεται να είμαστε όλοι ευχαριστημένοι με όλους! Κι εμείς με τις ιερόδουλες και αυτές με εμάς. Όλοι έχουμε τις παραξενες ώρες μας. Επίσης της είπα να σέβεται όλες τις κριτικές, θετικές ή αρνητικές.
Αυτό που θέλω να σου επισημάνω είναι ότι βιάζεσαι να βγάλεις συμπεράσματα για το ποιόν του κάθε ένα μας εδώ μέσα. Πολλές φορές εισαι απολυτος. Αν θυμάσαι παλι με είχες κριτικάρει αρνητικά και με είχες πει και πουστη γιατί με αρεσει να μου κάνουν γλυφοκωλι. Πράγμα απαράδεκτο. Αλλά εγώ δεν έφερα τα πανω κάτω εδώ μέσα ουτε σε μίλησα ακομψα γιατί έχω σχηματίσει το προφιλ μου εδώ μέσα από την ειλικρίνεια μου, να βοηθάω συναγωνιστές και πανω από όλα έχω δείξει ότι είμαι 100% αρσενικός! Τεσπα. Κακία δεν κρατάω σε κανέναν.
συμφωνα με τα λεγομενα σου τοτε και εγω την αποψη μου λεω, αν το παμε ετσι.
δε χρειαζοταν καταθεση ψυχης επομενως.
και μην το βλεπεις σαν κακια τελος, γιατι λαθος το πας.
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
2.977
Κριτικές
31
Like
26.264
Πόντοι
7.046
συμφωνα με τα λεγομενα σου τοτε και εγω την αποψη μου λεω, αν το παμε ετσι.
δε χρειαζοταν καταθεση ψυχης επομενως.
και μην το βλεπεις σαν κακια τελος, γιατι λαθος το πας.
Κατάθεση ψυχής; Πάλι υπερβολικο σε βρίσκω....
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
22.110
Κριτικές
99
Like
47.557
Πόντοι
21.511
Κατάθεση ψυχής; Πάλι υπερβολικο σε βρίσκω....
μα αυτο κανεις.
περασες σε δυο μηνυματα ποιος εισαι, που πας και τι κανεις, σα δικαιολογια.
ουτε σου ζητησα κατι τετοιο και ουτε το εθεσα σαν "παραπονο" καπου.
αυτο που σου ειπα ηταν συγκεκριμενο και οχι για το τι κανεις και που πας.
εγω ειμαι ο υπερβολικος... παλι ? :confused:
 

George Alpha

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Φεβ 2018
Μηνύματα
1.918
Like
5.771
Πόντοι
1.056
Ρε μυστες θα συζητησουμε για κανα μουνακι;

Τι ειναι αυτα; Αν θελετε μιληστε μεταξυ σας..

Η ζωη ειναι πολυ μικρη για να τρωγεστε..

Κανα νεο εχετε απο τα μουνακια μας;
 

Mystic Mac

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2019
Μηνύματα
73
Like
62
Πόντοι
0
Παιδιά καλησπέρα
Μήπως γνωρίζει κανείς αν δουλεύει τώρα η Μικαέλα σε Φώκαιας 17α για να μην κατεβαίνω τσάμπα...
Ευχαριστώ εκ των προτέρων
 

zounis.zounis

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2009
Μηνύματα
172
Like
286
Πόντοι
21
Οίκοι Ανοχής στην Φρανκφούρτη της Γερμανίας!

Οι Γερμαναραδες έτη φωτός μπροστά!

Μεγάλες πολυόροφες πολυκατοικίες με πολλά δωμάτια στον κάθε όροφο.
Η κάθε μία κορασίδα έχει και το δικό της δωμάτιο.
Επίσης,
Υπάρχει '' ειδικό μεγάλο δωμάτιο '' με κάμερες ασφαλείας από όλο το κτίριο και σεκιούριτι!
Και το καλύτερο απ'όλα?
Δεν υπάρχει τσατσά ούτε για δείγμα!

:respect: :heavymetalbig:

Τρώως όμως κάτι φόλες εκεί φίλε μου αστο δεν σε αφήνουν τιποτε να κάνεις.
 

Arxontas tou skotous

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουν 2022
Μηνύματα
584
Κριτικές
30
Like
3.813
Πόντοι
2.836
Ποια να πάρω στα 73αρια της Λιοσίων που να είναι καλή εμφανισιακά και όχι εντελώς φόλα μέσα;
Ποσο τις % φόλα θες? Εμφάνιση τοπ για μένα είναι η Εμμυ παρα πολυ όμορφο Ρωσιδακι αλλά βαριέται ....ή εγώ δεν την πέτυχα με όρεξη.....
 
  • Like
Αντιδράσεις: vril

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
2.977
Κριτικές
31
Like
26.264
Πόντοι
7.046
Ποσο τις % φόλα θες? Εμφάνιση τοπ για μένα είναι η Εμμυ παρα πολυ όμορφο Ρωσιδακι αλλά βαριέται ....ή εγώ δεν την πέτυχα με όρεξη.....
Πολυ γλυκιά κοπέλα όντως. Και το κορμάκι της για τρελά γουστα. Αλλά η μαλακω είναι με τις ώρες της.
 

George Alpha

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Φεβ 2018
Μηνύματα
1.918
Like
5.771
Πόντοι
1.056
Πολυ γλυκιά κοπέλα όντως. Και το κορμάκι της για τρελά γουστα. Αλλά η μαλακω είναι με τις ώρες της.
Η Εμμυ ειναι απο τα αγαπημενα μου ζυμαρακια..

Υπεροχο απαλο δερμα, φατσουλα, με υπερο μουνι με ωραια χειλια..
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom