Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 240 άτομα (15 μέλη και 225 επισκέπτες)

Tsapoukaisex

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Μαΐ 2021
Μηνύματα
432
Κριτικές
27
Like
1.713
Πόντοι
1.071
Τυπαδες μου το απόγευμα λεω να δοκιμάσω Σαμπινα από Βέργας 7 και Εξηκιου 18 (παιζει μπάλα και στα δυο) αξίζειιι ;;
 

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.187
Κριτικές
95
Like
18.312
Πόντοι
13.626
Τυπαδες μου το απόγευμα λεω να δοκιμάσω Σαμπινα από Βέργας 7 και Εξηκιου 18 (παιζει μπάλα και στα δυο) αξίζειιι ;;
Πήγαινε μία φορά αν δεν την έχεις πάρει. Στο Βέργας είναι συνήθως μετά τις 11 και πιο πριν στο Εξηκίου. Αλλά δεν είναι και σίγουρο ότι θα την βρεις.
 

XOSTIDIS

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2011
Μηνύματα
318
Κριτικές
7
Like
974
Πόντοι
361
Όλες εκεί περα έχουνε γράψει συναγωνιστές. Το κωλαντερο στο κάνουνε καινουριο!
Δεν έχω ενδώσει ποτέ σε αυτόν τον οίκο αλλά λέω αυτά που διαβάζω.
Δεν είναι κακο να σου γυαλίσει την κολοτρυπιδα η Τανια
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
2.938
Κριτικές
31
Like
25.826
Πόντοι
7.046
Δεν είναι κακο να σου γυαλίσει την κολοτρυπιδα η Τανια
Προτιμώ άλλες, πολυ πιο εμφανισημες. Η Τανια από εμφάνιση είναι χαλια για τα δικά μου δεδομένα. Παρόλο που στις υπηρεσίες είναι πολυ καλη.
 

digger

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.631
Κριτικές
34
Like
4.327
Πόντοι
7.195
για το Διδυμου 27, ο αριθμός του σταθερού τηλεφώνου υπάρχει στον κατάλογο 11888. Βάλε και τον έλεγχο των χαρτιών εμβολιασμού και τέτοια τυπικά που ζήταγε, πιθανολογώ ότι έχει κανονική άδεια με ότι συνεπάγεται αυτό..
 

Johnikos

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουν 2022
Μηνύματα
8
Like
6
Πόντοι
0
Ξέρει κανείς για το τί παίζει στην Πιπίνου 65Β ; Θα ανοίξει κάποια στιγμή ;
 
Τελευταία τροποποίηση:

Junax

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
1.347
Κριτικές
15
Like
11.685
Πόντοι
3.246
Για μένα και στις κριτικές η Φωτεινή. Μιλάει και Ελληνικά.
Πάντως τώρα όλο το χαρτί το έχει η βυζαρού πιτσιρίκα Μιλένα με άναλ.
Σε υπηρεσίες όμως Μιλένα και φυσικά Τάνια.
Μύστη, η Μιλένα έχει και αναλ στο μενού? Γιατί πριν καμιά βδομάδα που πέρασα ανακοινώθηκαν τα πάντα ΠΛΗΝ κώλου...:(
 

XOSTIDIS

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2011
Μηνύματα
318
Κριτικές
7
Like
974
Πόντοι
361

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.061
Κριτικές
1.245
Like
192.026
Πόντοι
45.465
Αγκύρας 9 κλειστό.

Άγκυρας 12α Κατερίνα μελαχρινή μιλφ, σώμα με πιασίματα σχεδόν 3αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και Μαρία μελαχρινή μιλφογκιλφ με κοντό μαλλί, κανονικό σώμα 3.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Αγκυρας 12β Αντριαννα ξανθό γκρανι, νταρντανα με σιλικονατα βυζια, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και αυταρχικό.

Φυλής 71α κλειστό.

Φυλής 71 Εύα μελαχρινή με ψιλοκανονικο σώμα 2.5αρι συν βυζι, πιρσινγκ στη μύτη, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 69β, 69α & 67 κλειστά.

Φυλης 86β Άντζελα καστανοξανθη κοπέλα, σώμα με πιασιματακια από τη περιφέρεια και κάτω, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 86α Μαρία μελαχρινή κοπέλα , λεπτή με 3.5αρες βυζάρες, τατουάζ ανάμεσα στα βυζια και στο δεξί μπούτι, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 84β Άννα, μελαχρινή με μαλλί μέχρι τους ώμους με λεπτό κορμί, 1.5αρι συν βυζι,τατουάζ κάθετα στη σπονδυλική στήλη απλό πρόγραμμα.

Φυλής 84α Ιζαμπελα μελαχρινή κοπέλα με πολύ μακρύ μαλλί νταρντανα με μπουταρες κωλαρα, 2.5αρι συν βυζι,τατουάζ στο δεξί μπούτι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και πρωκτικο.

Φυλής 65β Άννα Μαρία μελαχρινό κοντοπουτανο με λεπτό ωραίο κορμί, ωραίο κωλαράκι, 1.5αρι βυζι,τατουάζ δεξιά στα πλευρά και χαμηλά στο δεξί πόδι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και πρωκτικο.

Φυλής 65α Κορινα ξανθιά πια λεπτή με 1.5αρι βυζι, τατουάζ στην αριστερή κλειδα και χειλάκια στο δεξί κωλομερι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.


Φιλιππιδου 11β Ινεσα ξανθιά νταρντανοπαχουλη με 3-3.5αρι βυζι, τατουάζ πάνω από το στήθος και χαμηλά στο στομάχι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φιλιππιδου 11α Σονια ξανθιά μιλφογκιλφ σώμα με πιασιματακια 3.5αρι συν βυζι με ωραία ρογα, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και πρωκτικο.

Φυλής 61 κλειστό.

Φυλής 59 κατω Εβελινα ξανθοκαστανη κατσαρομαλλα νταρντανα με 2-2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 59 όροφος, 74αρια, 72αρια, 66αρια , 56 & 54αρια κλειστά.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.061
Κριτικές
1.245
Like
192.026
Πόντοι
45.465
συνέχεια live

Αλκιβιάδου 16γ Ειρήνη καστανή μιλφ, σώμα με πιασίματα, σχεδόν 3αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Αλκιβιάδου 16β & 16α κλειστά.

Διδυμου 27 Βικτόρια μιλφ με κανονικό σώμα, 2.5αρι συν βυζι, μεγάλο τατουάζ στο μπούτι και Φωτεινή μελαχρινή ψηλή μιλφ με μακρύ ίσιο μαλλί, λεπτό ωραίο κορμί 1.5-2αρι βυζι ,αμφότερες σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και αυταρχικό.

Διδύμου 22 όροφος κλειστό.

Διδύμου 22 ισόγειο Αγγέλα με κάστανο σκούρο μαλλί μέχρι τους ώμους σώμα, με πιασίματα 2.5αρι συν βυζι με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Διδύμου 20 Νικόλ καστανή χοντρή με το μαλλί πιασμένο αλογοουρά, 2αρι συν βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και πρωκτικο.

Διδύμου 18α, 18β 16 κλειστά.

Διδύμου 8β Βερονικα ξανθιά μιλφ με κανονικό σώμα 2αρι βυζι και Ελένη ξανθιά με κανονικό σώμα 2.5αρι συν βυζι, για αμφότερες κανονικα ανακοινώνεται απλό πρόγραμμα.

Διδύμου 8α & 7β κλειστά.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.061
Κριτικές
1.245
Like
192.026
Πόντοι
45.465
πέρασμα από το Lelas massage στη Λελας Καραγιάννη, για όποιον ενδιαφέρεται επέστρεψε πάλι εδώ η Γιάννα η βαλβιδορουφηχτρα όπως την είχα ονομάσει, που παλιότερα δούλεψε Φωκαίας 27Β κάτω και μετά Μαραθωνος 59α
 

protogon4

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2015
Μηνύματα
161
Κριτικές
10
Like
430
Πόντοι
311
Λοιπον μεγαλυτερη φολα απο την αννα μαρια με τις βυζαρες και το τατου αναμεσα στο φυλης 86 δεν νομιζω οτι υπαρχειη κοπελα ειναι για ξυλο.υστερα η ανναμπελα εχει πει καποιος οτι η κοπελα ηταν για πολυ καιρο μεταξυ? και την εχουν γαμησει οοοοοολοι η πακιστανοι με 10ε.Την γαμησα και εγω στο μεταξυ στο 10αρικο αλλα οποτε ξαναπηγαινα αηδιαζα απο το σαλονι.την ειχα και στο ινστα ,μιλουσαμε αλλα μια μερα πηγα την ειδα δεν μπηκα οπως προανεφερα και δεν της ξαναεστειλα.
τελος κορινα με τα χειλακια στο κωλομαγουλο,επισης 10αρικο ωραιο αδυνατο οπου τωρα θελει 20.
χτες πηγα να δοκιμασω το τσιμπουκι της μικαελας απο φωκαιας και η τσα μου ειπε πως εφυγε για πατριδα.
τη σαμπινα τη γαμησα και δεν με αφηνε να γλυψω βυζια,της λεω για τα βυζια σου μπηκα,περιμενω περιοδο λεει!ελεος ρε πουστη μου.θελουμε να γαμησουμε και δεν μπορουμε! η μονη που ειδα και ψηθηκα ειναι η ιονελα απο βεργας 3 βραδυνη.θα δειξει.στο τελος παλι αλιονα θα παω δυδ.16.
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
2.938
Κριτικές
31
Like
25.826
Πόντοι
7.046
Λοιπον μεγαλυτερη φολα απο την αννα μαρια με τις βυζαρες και το τατου αναμεσα στο φυλης 86 δεν νομιζω οτι υπαρχειη κοπελα ειναι για ξυλο.υστερα η ανναμπελα εχει πει καποιος οτι η κοπελα ηταν για πολυ καιρο μεταξυ? και την εχουν γαμησει οοοοοολοι η πακιστανοι με 10ε.Την γαμησα και εγω στο μεταξυ στο 10αρικο αλλα οποτε ξαναπηγαινα αηδιαζα απο το σαλονι.την ειχα και στο ινστα ,μιλουσαμε αλλα μια μερα πηγα την ειδα δεν μπηκα οπως προανεφερα και δεν της ξαναεστειλα.
τελος κορινα με τα χειλακια στο κωλομαγουλο,επισης 10αρικο ωραιο αδυνατο οπου τωρα θελει 20.
χτες πηγα να δοκιμασω το τσιμπουκι της μικαελας απο φωκαιας και η τσα μου ειπε πως εφυγε για πατριδα.
τη σαμπινα τη γαμησα και δεν με αφηνε να γλυψω βυζια,της λεω για τα βυζια σου μπηκα,περιμενω περιοδο λεει!ελεος ρε πουστη μου.θελουμε να γαμησουμε και δεν μπορουμε! η μονη που ειδα και ψηθηκα ειναι η ιονελα απο βεργας 3 βραδυνη.θα δειξει.στο τελος παλι αλιονα θα παω δυδ.16.
Μη μασάς ρε Πρωτογονε, ψάξε άλλου στανταρακια!
 

Σεβασμιώτατος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2021
Μηνύματα
1.084
Κριτικές
15
Like
5.161
Πόντοι
746
Όλες οι Ελλεηνίδες τόσο κοστίζουν.
Το 20άρι παίχτη είναι η αντικειμενική αξία για τις ελλεηνίδες. Η εμπορική δυστυχώς έχει φτάσει στα ύψη.
#ΚΛΕΙΣΤΕ ΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΣΤΟΥΣ ΠΥΡΦΟΡΟΥΣ!!
 

Σεβασμιώτατος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2021
Μηνύματα
1.084
Κριτικές
15
Like
5.161
Πόντοι
746
Λοιπον μεγαλυτερη φολα απο την αννα μαρια με τις βυζαρες και το τατου αναμεσα στο φυλης 86 δεν νομιζω οτι υπαρχειη κοπελα ειναι για ξυλο.υστερα η ανναμπελα εχει πει καποιος οτι η κοπελα ηταν για πολυ καιρο μεταξυ? και την εχουν γαμησει οοοοοολοι η πακιστανοι με 10ε.Την γαμησα και εγω στο μεταξυ στο 10αρικο αλλα οποτε ξαναπηγαινα αηδιαζα απο το σαλονι.την ειχα και στο ινστα ,μιλουσαμε αλλα μια μερα πηγα την ειδα δεν μπηκα οπως προανεφερα και δεν της ξαναεστειλα.
τελος κορινα με τα χειλακια στο κωλομαγουλο,επισης 10αρικο ωραιο αδυνατο οπου τωρα θελει 20.
χτες πηγα να δοκιμασω το τσιμπουκι της μικαελας απο φωκαιας και η τσα μου ειπε πως εφυγε για πατριδα.
τη σαμπινα τη γαμησα και δεν με αφηνε να γλυψω βυζια,της λεω για τα βυζια σου μπηκα,περιμενω περιοδο λεει!ελεος ρε πουστη μου.θελουμε να γαμησουμε και δεν μπορουμε! η μονη που ειδα και ψηθηκα ειναι η ιονελα απο βεργας 3 βραδυνη.θα δειξει.στο τελος παλι αλιονα θα παω δυδ.16.
Σε ποιο τσαρδί του 10άρικου γαμιόταν η Κορίνα και για πόσο καιρό; Από περιέργεια δηλαδή.
 

Leto00

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2022
Μηνύματα
14
Like
12
Πόντοι
0
Καλησπέρα, μήπως ξέρετε σε ποιο μπου δουλεύει η Alice γιατί την έχω χάσει;;
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.161
Κριτικές
496
Like
62.165
Πόντοι
39.662
τη σαμπινα τη γαμησα και δεν με αφηνε να γλυψω βυζια,της λεω για τα βυζια σου μπηκα,περιμενω περιοδο λεει!ελεος ρε πουστη μου.
εγω ευτυχώς το ήξερα οτι περιμένει περίοδο για αυτο δεν πήγα εχτές... ειναι γνωστό οταν οι κορασίδες περιμένουν περίοδο να πονάνε τα βυζγια τους.
μερικές δεν κάθονται ούτε στα τέσσερα γιατι πονάει και η μεση τους.
Καλο ειναι να πιάνεις φιλίες με τις κορασίδες και να ξέρεις πότε έχουν περίοδο.
 

κλεοβουλος

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.951
Κριτικές
76
Like
9.417
Πόντοι
8.826
πέρασμα από το Lelas massage στη Λελας Καραγιάννη, για όποιον ενδιαφέρεται επέστρεψε πάλι εδώ η Γιάννα η βαλβιδορουφηχτρα όπως την είχα ονομάσει, που παλιότερα δούλεψε Φωκαίας 27Β κάτω και μετά Μαραθωνος 59α
Είναι τα τελευταία 3-4 χρόνια εκει μύστη μου..τις έπαιρνα με Αλίκη παρέα.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.061
Κριτικές
1.245
Like
192.026
Πόντοι
45.465
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom