Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 193 άτομα (7 μέλη και 186 επισκέπτες)

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
2.977
Κριτικές
31
Like
26.272
Πόντοι
7.046
Μια πολύ καλή συνενδρια με την νιάου Μιλένα στο Διδύμου .Άκρως επιτυχής επένδυση 20€ με την κορασίδα .Νιάου νιαου βρε Μιλένα ..........
Οχι ακριβώς νιαου.... γιατί πιο πολυ μοιάζει με κουραδουλα, οχι γατουλα..... Γιουβαρλάκι για να είμαι πιο παραστατικος.
 

Bron

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2022
Μηνύματα
302
Like
1.572
Πόντοι
201
Επίσκεψη προ ολίγου στο κοντοπουτανο τη Βανέσα στο Ιασωνος 20β.
Ποσο με καυλώνει αυτη η πιτσιρίκα...
Την πηρα 30 λεπτα πρόγραμμα 75 ευρω προσφορά.
Λεηλατησα το νεανικό της κορμί την εγλειψα απο πανω μεχρι κατω.
Την γαμησα ορθια στον τοίχο στο παράθυρο στο πάτωμα την εσκισα τη μικρή...με τράβαγε βίντεο να της τρωω το μουνί, της ανωμαλιας εγινε.
Λογικα θα πάρει κανα δύο μέρες ρεπο να συνέλθει η μικρή .
Μάν, ήρθες σε επαφή με μεταξουργιοτικο πάτωμα;
 

Prevelis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2022
Μηνύματα
15
Κριτικές
10
Like
259
Πόντοι
290
Λοιπον μαγκες ειναι χρεος μου να σας ενημερωσω για να μην την πατησετε και εσεις οπως την πατησα και εγω. Παρασκευη βραδυ ειχα παει εμετουργειο. Στην συνευρεση μου ανταλλαξα 2 γλωσσοφιλα με την κορασιδα. Μονο 2 και αυτα μικρης διαρκειας, ισα ισα. Απο χτες είμαι με πυρετο και πρησμενο λαιμο. Σημερα πηγαινοντας στο γιατρο μου, η διαγνωση ήταν ερπητικη φαρυγγιτιδα. 10 μερες αντιβιωση και 3 μερες κορτιζονη. Η γιατρος (ΩΡΛ) είπε ξεκαθαρα οτι η εν λογω ασθένεια προκαλλείται κατα 99% απο φιλι. Προσοχη λοίπον... και το μάθημα: Να αποφευγεται τετοιες ενεργειες στα μπουρδελα του μεταξουργείου... και μην σας πω γενικα.
Περαστικά φίλε. Όντως το μεταξυ πλέον έχει καταντήσει επικίνδυνο. Μόνο για καμία λατίνα στην κωλονου είναι (και αυτές για τα 15€ έχουν χαλάσει)
 

Junax

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
1.368
Κριτικές
15
Like
11.841
Πόντοι
3.246
Γι'αυτο και είπα Xozal και μετά υπνο! :thumbsup: :2funny:
Άσχετο - σχετικό... Κάποτε στο λύκειο είχα κάνει τις μισές ασκήσεις στα αρχαία και η φιλόλογος πέρασε εκείνη τη γαμημενη φορά να ελέγξει τα τετράδια.:angry: Απολογούμενος, της είπα την παπατζα ότι πήρα Xozal για την αλλεργική ρινίτιδα και έπεσα για ύπνο, εξ ου κι εν μέρη άγραφος. :jerking:Είχα πάρει τέρμα σοβαρό ύφος και σχεδόν όλη η τάξη, που ήξερε τι κουμάσι είμαι, είχε λυθεί στα γέλια. :2funny: Προς τιμήν της, μου είχε καλό βαθμό...:rockon:
 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.810
Κριτικές
20
Like
12.618
Πόντοι
4.546
Ο Σάκης απ όξω περίμενε να σχολασει;

Άσε τύπε θέλει να πάει Μύκονο τον Αύγουστο το πορνίδιο και τσακωθήκαμε άγρια.. μου λέει θέλω να μου κανονίσεις σουίτα στο κύμα με πισίνα.. ώπα ώπα λέω, τόσα λεφτά βγάζεις εγώ θα στην πληρώσω;;;;
Μου απαντά τα χρειάζομαι για τις σπουδές μου {παρακολουθεί κάτι σεμινάρια ρεφλεξολογίας και ένα άλλο σχετικά με νύχια κτλ.} αρχίδια πατέρα εν ολίγοις !
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.407
Πόντοι
3.636
ακριβως. το παθημα εγινε μαθημα για μενα. μπορστα στην υγεια δεν κοιταω την τσεπη. Μεταξουργειο δεν ξαναπαταω να γαμησω ουτε με διπλη καποτα στα τεσσερα. Και όπου αλλού μακρία απο εξτρα υπηρεσιες
Είναι γεγονός πλέον χωρίς να κυνδινο λόγου με καθόλου πως έχουν μπλεχτεί νέες ασθένειες + παρενέργειες εμβολίων που σχετίζονται με χαμηλό ανοσοποιητικό τώρα τελευταία ….Όποτε στα 4 και όλα με καποτα!!! Δεν υπάρχει άλλη λύση … Ξέρεις πόσες τανες μου φέρνουν τα βυζια στα μούτρα μου και γυρίζω από την άλλη ; Μην απελπιζόμαστε υπάρχουν κοπέλες ( λίγες ) που κάνουν καλή πίπα με καποτα καλό προγραμμα απλό και πολύ ερωτικο μάλιστα !!!!! Και για να μην κοροϊδευόμαστε με κοπέλες που κάνουμε όσοι κάνουμε ..απλό προγραμμα ….είναι μετά από συνεννόηση διότι το 95% των κοριτσιών μπορούν αν θες και πιο ερωτικο προγραμμα ( φιλάκια 69 ακα πίπα ) Συμπέρασμα :δεν υπαρχη λόγος ξενέρωμα τος στο απλό διότι αν θελουμε μας τα δίνουν όλα στο πιάτο ..εμείς πρέπει να προσέχουμε για να μην τρέχουμε σε γιατρούς μετά να δίνουμε τσάμπα λεφτά να παίρνουμε φάρμακα ….και αν γίνουμε και καλά ….Χαλαρώστε λίγο οι κοπέλες δεν μας σνομπάρουν ίσα ίσα μας κατανοούν … προσέξτε λίγο για να δούμε που θα φτάσει όλο αυτό το τσουνάμι που μας έχει χτυπηση … Προσέξτε και τους εαυτούς σας και της κοπέλες….Τώρα οσες είναι επίμονες στα γλωσσόφιλα και στα περίεργα ..μακρυά ……
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.407
Πόντοι
3.636
ρε συ ισινα σε βλεπω συχνα πυκνα αναφερεις θυμιζεις ξαναλες το ιδιο τροπαριο περι ασθενειων κτλ.Προσωπικα ρε φιλος σε καταλαβαινω και συμφωνω βεβαιως βεβαιως.Ενταξει τοπες τοπανε τοπαμε ας κατσει ο καθενας να σκεφτει και αναλογιστει τις επιπτωσεις κτλ.Μην ασχολησε πλεον ολο τα ιδια δε καταφερνεις τιποτα.
Φίλτατε συναγωνηστη απλά απάντησα σε κάποιον εδώ στο φόρουμ ….Έχω να αναφερθώ πολύ καιρό σε τέτοια θέματα !! Δεν έχω σκοπό να αποθαρρύνω κανέναν ειλικρινά στο να πάει να γαμηση αν υπονοείς κάτι τέτοιο ίσα ίσα το αντίθετο να γαμηση ο κάθε συναγωνιστής αλλά με ασφάλεια !!οσο αναφορά αυτό έχω καταφέρει πολλά έχω πάνω από 50 μηνύματα που συμφωνούν μαΖι μου !! Έναν να βοηθήσω να προσέξει εγώ Πετάω !! Με 50 θετικά μηνύματα ; Υποκλίνομαι !!
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.407
Πόντοι
3.636
που να δεις με τη Σόνια τι έλεγε! ολόκληρο κατεβατό απ έξω τα μάθαινε ο άτιμος;
Με την σονια έδινε ρεσιτάλ , έδινε ρέστα μειλαμε …Αυτός ο τύπος είναι εκπληκτικός έχει τέτοια εφραδια λόγου , είναι γεννημένος για να κάνει αυτό που κάνει !!
 

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.187
Κριτικές
95
Like
18.315
Πόντοι
13.626
Μεταμεσονύχτιο πέρασμα πριν λίγο.

Φωκαίας 27 σκαλάκια ήταν η Εύα μιλφ από Αγκύρας 12, υπόγειο κλειστό, όροφος μου διαφεύγει το όνομα.
Φωκαίας 25 Σάρα και Βένους-Μπένους-κομοδίνους σε ισόγειο και όροφο αντίστοιχα
Φωκαίας 24 ήταν η Ρομίνα, η οποία πρέπει να είναι η ίδια Ρομίνα που δούλεψε για λίγο στο Μαραθώνος 59 ισόγειο.
Φωκαίας 19 Κλεοπάτρα με πρωκτικό.
Φωκαίας 17Α Μαρία ξανθιά, αρκετά πιασίματα, μέτριο πρόσωπο.

Φυλής 66Δ μία μαυρούλα που μου διαφεύγει το όνομα, πιασίματα και 10 άτομα στο σαλόνι.
Φυλής 72 κλειστό.

Φιλιππίδου ισόγειο κλειστό, όροφος μάλλον η Λίζα, δεν ανέβηκα.
Φυλής 74 αριστερά ανοιχτό Τζασμίν και δεξιά κλειστό.
Φυλής 59 κλειστό ισόγειο και όροφος.

Τα 65άρια ήταν κλειστά από την δεύτερη βάρδια.

~~~Πριν το τέλος της απογευματινής
Φωκαίας 27 υπόγειο ήταν η Εμμανουέλα που ήταν σε δωμάτιο για άλλα 15 λεπτά.
Φυλής 86Α η σνομπ καταπιόλα Μαρία που θα την γαμήσω μία μέρα και στ'αρχίδια μου.
Φυλής 84Α η Ράνια
Φυλής 71Β Εύα
Φυλής 67 Έλενα

Πρώτη κατάθεση κατέβηκα Λιοσίων 73 ισόγειο και ήταν η Νάταλι με την Νικόλ. Θα περνούσα με Νικόλ ώστε να επαληθεύσω την καλή συνεδρία που είχαμε πριν 3 μέρες αλλά δούλευε διπλοβάρδια και η ώρα ήταν 23:30 το βράδυ. Τελικά πήρα την Νάταλι που είχα ξαναπάρει πριν μερικούς μήνες αλλά το μετάνοιωσα να σας πω την αλήθεια. Δεν έκανε κάτι κακό, έγλειψε από μόνη της μπάλες με μπόλικο eye contact κτλπ, αλλά το σώμα της έχει χαλαρώσει αρκετά και βασίζεται κύριως στις πράσινες ματάρες της. Αλλά επειδή και εγώ έχω πράσινες ματάρες πήγε Χ το ματσάκι και το λήξαμε με τα βυζιά της στη μούρη μου στο πρώτο χτύπο της τσατσάς.

Δεύτερη κατάθεση στην μεταμεσονύχτια πλέον, και χωρίς επιλογές ήμουν αποφασισμένος να τα σκάσω σε μία σίγουρη μουναροφόλα.
Οι επιλογές δύο. Μαρία 86Α (γαμώ το στόμα σου Μαράκι μου γλυκό) και Βένους-κομοδίνους.
Τελικά ανέβηκα τα σκαλάκια Φωκαίας 25.
Μπήκε με το ακουστικό η δεσποινίς κομοδίνα και άκουγε μουσική. Το μόνο που την ρώτησα, την ηλικία της. 23.

Βουρ στο καυλί μου με προφυλακτικό. Με καύλωσε. Μπορούσα να πιάσω μόνο μπούτι με την καριόλα όπως είχε κάτσει.
Την στήνω ιεραποστολικό και την γάμαγα βαθιά. Η βρώμα λες και είχε βάλει σιγαστήρα απλά δαγκωνότανε.
Μου έκανε κάτι περίεργα με τα χέρια της αλλά εγώ τον χαβά μου.
Πάω να βάλω πόδια στους ώμους, τρώω άκυρο.
Την γυρνάω στα τέσσερα, ωραία θέα, μέτριο στήσιμο. Την γάμησα σε όλες τις ταχύτηες.
Όταν χτύπησε την πόρτα η άλλη και μόνο τότε έχυσα βαθιά μέσα της.
Thank you, goodnight, you're welcome. Είναι και ευγενική,παραλίγο.

Το σουτιέν δεν το έβγαλε,δεν της είπα κάτι, αλλά δεν έχει και τίποτα εδώ που τα λέμε.
Η κωλάρα δυνατή. Το λουκ πρόστυχο. Τα νύχια γαμψά. Οι υπηρεσίες και η συμμετοχή 2/10. Άξιο κομοδίνο.

Θα μου πεις, τότε γιατί πέρασες, αφου ήξερες. Αφενός γιατί θέλω να έχω και προσωπική άποψη, ΤΩΡΑ ναι ξέρω. Αφετέρου γιατί οι επιλογές στο θέμα εμφάνισης (τουλάχιστον στη σημερινή 3η βάρδια) ήταν υπερελάχιστες~~~εώς μηδαμινές.
 

Οξαποδω

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Αυγ 2009
Μηνύματα
3.872
Κριτικές
24
Like
11.309
Πόντοι
9.477
Παρατηρώ ομορφότατα πορνίδια, τα οποία στιγματίζουν το κορμί τους με βλακώδη τατουάζ.
Είναι σα να βλέπεις μια Ferrari με αυτοκόλητο "Εξατμίσεις ο Θεόφιλος".
 

Elites

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2021
Μηνύματα
55
Like
60
Πόντοι
0
Μπορεί κάποιος αν θέλει σ προσωπικό μήνυμα , να μου στείλει τον λογαριασμό της Σαμπίνας στο ινσταγκραμ να δω το μωρό πριν πάω επίσκεψη
Μια από τα ίδια και εδώ, οποίος μπορεί να το στείλει σε προσωπικό μήνυμα τον ευχαριστώ !!!
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
2.977
Κριτικές
31
Like
26.272
Πόντοι
7.046
Παρατηρώ ομορφότατα πορνίδια, τα οποία στιγματίζουν το κορμί τους με βλακώδη τατουάζ.
Είναι σα να βλέπεις μια Ferrari με αυτοκόλητο "Εξατμίσεις ο Θεόφιλος".
Εγώ έχω αντίθετη άποψη. Τυχαίο παραδειγμα η Τζώρτζια και η Εβελίνα είναι ακόμα πιο Θεές με τις τατουαζαρες τους. Απλά εχεις ακομα ένα λόγο να θαυμάζεις τις φιδισιες κορμάρες τους! Οχι μονο αυτά, αλλά και πολλα κορίτσια του χώρου.
 

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.187
Κριτικές
95
Like
18.315
Πόντοι
13.626
Εγώ έχω αντίθετη άποψη. Τυχαίο παραδειγμα η Τζώρτζια και η Εβελίνα είναι ακόμα πιο Θεές με τις τατουαζαρες τους. Απλά εχεις ακομα ένα λόγο να θαυμάζεις τις φιδισιες κορμάρες τους! Οχι μονο αυτά, αλλά και πολλα κορίτσια του χώρου.
Lamborghini με αυτοκόλλητο blue star ferries :2funny::2funny:
 

Kostas(3)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2020
Μηνύματα
843
Like
1.966
Πόντοι
206
Παρατηρώ ομορφότατα πορνίδια, τα οποία στιγματίζουν το κορμί τους με βλακώδη τατουάζ.
Είναι σα να βλέπεις μια Ferrari με αυτοκόλητο "Εξατμίσεις ο Θεόφιλος".

Λάθος παρομοίωση,σαν να βλέπεις GTR 35 με αυτοκόλλητα alpha queen.
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
2.977
Κριτικές
31
Like
26.272
Πόντοι
7.046
Lamborghini με αυτοκόλλητο blue star ferries :2funny::2funny:
Διαφωνώ καρδιακε μου αδερφε. Lambo με αερογραφιες 10.000€! Γουστα είναι αυτά. Εγώ γουστάρω φουλ τατου. Αλλά καλόφτιαγμένα, οχι της φυλακης!
 

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.187
Κριτικές
95
Like
18.315
Πόντοι
13.626
Διαφωνώ καρδιακε μου αδερφε. Lambo με αερογραφιες 10.000€! Γουστα είναι αυτά. Εγώ γουστάρω φουλ τατου. Αλλά καλόφτιαγμένα, οχι της φυλακης!
Δεν έχω θέμα και εγώ. Το βρωμόμουνο η Βένους χθες είχε μέχρι και στα δάχτυλα τατού. Της φυλακής! Έριξε 5 μέρες φυλακή στον πούτσο μου.
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
2.977
Κριτικές
31
Like
26.272
Πόντοι
7.046

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.810
Κριτικές
20
Like
12.618
Πόντοι
4.546
Α,εσύ είσαι ο περιβοητος Σάκης; Ή συνωνυμία στο νικ;Ο άλλος έλεγε ότι τζάμπα ειναι.

Τον Nescafé με το ένα παγάκι θα εννοείς!
Κλασικός προμότορας που στηνόταν επί ώρες έξω από τον οίκο που εργάζεται η πιτσιρίκα να την πάρει λίγο μάτι μπας και αισθανθεί υγρασία στο βρακάκι του!
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom