Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 255 άτομα (14 μέλη και 241 επισκέπτες)

seducer

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Μαρ 2006
Μηνύματα
685
Κριτικές
78
Like
738
Πόντοι
6.135
Αν έχει δει κανείς την γυφτοπούλα Άννα από Ι44πάνω αριστερό;
Συνήθως ήτανε απογεύματα αλλά τελευταία φορά που πήγα μου λέγανε μαλακίες!
Ευχαριστώ.
 

κλεοβουλος

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.951
Κριτικές
76
Like
9.417
Πόντοι
8.826

digger

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.668
Κριτικές
34
Like
4.458
Πόντοι
7.195
Καλο ειναι να πιάνεις φιλίες με τις κορασίδες και να ξέρεις πότε έχουν περίοδο.
τουλάχιστο είμαστε φίλοι με σένα οπότε είναι (σχεδόν) το ίδιο
Μιά ημερήσια ενημέρωση για περίοδο δε θατν κακό..
 

montiliani

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
1.935
Like
6.777
Πόντοι
1.056
Πήγαινε μία φορά αν δεν την έχεις πάρει. Στο Βέργας είναι συνήθως μετά τις 11 και πιο πριν στο Εξηκίου. Αλλά δεν είναι και σίγουρο ότι θα την βρεις.
Καλο απογευμα Φιλε Hell....... αμα δει κανεναν απεξω Καραουλι να περιμενει το Κοριτσι....η τον Σακη δουλευει η Ψιψινα.....
 

Arxontas tou skotous

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουν 2022
Μηνύματα
591
Κριτικές
30
Like
3.830
Πόντοι
2.836
πέρασμα από το Lelas massage στη Λελας Καραγιάννη, για όποιον ενδιαφέρεται επέστρεψε πάλι εδώ η Γιάννα η βαλβιδορουφηχτρα όπως την είχα ονομάσει, που παλιότερα δούλεψε Φωκαίας 27Β κάτω και μετά Μαραθωνος 59α
Η Γιάννα είναι το δυνατότερο χαρτί του lelas!! Είναι και καυλιαρα και απο τις ομορφότερες παρουσιες στα μασαζ που εχουν πολλές μιλφ.... Δεν ήξερα οτι περασε κ απο φωκαιας...όσο ζεις μαθαίνεις!! Είχα περάσει μαζί της το Μάρτιο νομίζω κ ήταν άψογη σε ολα. Αρχές του μήνα τώρα που πήγα καρφί για αυτή ήταν απασχολημένη κ έτσι πήρα τη Μυκη....εσύ την τιμήσες τελικά σήμερα την κοπέλα?
 
Τελευταία τροποποίηση:

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.187
Κριτικές
95
Like
18.315
Πόντοι
13.626
Ο Μσακης είπε ότι τώρα καλείται να πληρώσει αδρά. όχι που λεγε ο Κώστας3 ότι είναι τζάμπα. τίποτα δεν είναι τζάμπα, αργά ή γρήγορα πληρώνεις.
Καλά, και εγώ τα έλεγα ότι καμία δεν κάθεται για να το δίνει τζάμπα στο τέλος της ημέρας σε κάποιον. Αλλά η γατούλα βγάζει και ακριβά γούστα. Άντε γαμήσου γατούλα. :thumbsup:
 

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.187
Κριτικές
95
Like
18.315
Πόντοι
13.626
Αλλα; Τι γούστα θα έβγαζε μέσα σε τόσο χρήμα που κινείται;
Είναι και ψώνιο. Το θέμα είναι πως απέχει πολύ το τι γούστα θέλει να βγάλει στην Μύκονο με το να βρει κάποιον να της πληρώσει τα πυρφοριλίκια και το ψώνιο της.
 

sonixxx11

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2020
Μηνύματα
444
Like
689
Πόντοι
81
Παιδια μια ερωτηση..Σημερα σε μπουρδελακι του 20αρικου πηγα με γυναικα οπου οταν την εστησα στα 4 ειδα ενα κονδυλωμα στον πρωκτο της.Πρωκτικο δεν εκανε αυτη ετσι και αλλιως εγω απλα στηνοντας τη για να μπω μπροστα το ειδα ξεκαθαρα.Φυσικα δεν ακουμπησα το σημειο και φορουσα προφυλακτικο.Ομως στο ξεκινημα η πιπα ηταν ακαποτη.Εκτος απο την ακαποτη πιπα και 3 στασεις δεν εκανα κατι αλλο,ουτε γλωσσοφιλα ουτε τιποτα.

Λετε να τσιμπησα τιποτα ρε μαγκες;

Κολλανε τα κονδυλωματα απο ακαποτη πιπα με το σαλιο της;

Μαλλον μαλακια εκανα αλλα τωρα ειναι αργα.Και το κονδυλωμα το ειδα αφου ειχε γινει η ακαποτη πιπα.Αν το ειχα δει νωριτερα θα εβαζα προφυλακτικο.
Εχω ανησυχησει λιγο..Αν μπορει καποιος που ξερει να βοηθησει στο τι κανω τωρα αν και ειναι πλεον αργα ας πει.

Ευχαριστω.
 

Nazario_85

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2018
Μηνύματα
87
Like
808
Πόντοι
80
Ιασωνος 20 β όροφος, πέρασμα με Βανέσα, 20 χρόνων ρουμανακι

Ορκίζομαι απόλυτη πίστη και αφοσίωση στον dmtrsxxx! Τα υπόλοιπα είναι περιττά!

Μετά τις 11 το βράδυ στο βεργας 7 θα είναι η Σαμπινα
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
2.977
Κριτικές
31
Like
26.272
Πόντοι
7.046
Παιδια μια ερωτηση..Σημερα σε μπουρδελακι του 20αρικου πηγα με γυναικα οπου οταν την εστησα στα 4 ειδα ενα κονδυλωμα στον πρωκτο της.Πρωκτικο δεν εκανε αυτη ετσι και αλλιως εγω απλα στηνοντας τη για να μπω μπροστα το ειδα ξεκαθαρα.Φυσικα δεν ακουμπησα το σημειο και φορουσα προφυλακτικο.Ομως στο ξεκινημα η πιπα ηταν ακαποτη.Εκτος απο την ακαποτη πιπα και 3 στασεις δεν εκανα κατι αλλο,ουτε γλωσσοφιλα ουτε τιποτα.

Λετε να τσιμπησα τιποτα ρε μαγκες;

Κολλανε τα κονδυλωματα απο ακαποτη πιπα με το σαλιο της;

Μαλλον μαλακια εκανα αλλα τωρα ειναι αργα.Και το κονδυλωμα το ειδα αφου ειχε γινει η ακαποτη πιπα.Αν το ειχα δει νωριτερα θα εβαζα προφυλακτικο.
Εχω ανησυχησει λιγο..Αν μπορει καποιος που ξερει να βοηθησει στο τι κανω τωρα αν και ειναι πλεον αργα ας πει.

Ευχαριστω.
Το κονδυλωμα το κολλάς με την επαφή. Αν ειχε μόνο στο γκροβερ της όλα καλά. Αν ειχε και στο στόμα τότε έχεις κάποιες πιθανοτητες, λίγες όμως να το τσιμπήσεις. Να ξέρεις ότι όταν έχεις κονδυλώματα στο στόμα δεν σηκώνουν θεραπεία. Το σάλιο τα σκοτώνει, κάνουν τον κυκλο τους και ξανά έρχονται μετά από καιρο και ΑΝ! Το σάλιο έχει αντισυπτικες ιδιότητες και σκοτώνει παρα πολλα μικρόβια, μέχρι και πολλους τυπους κονδυλωματων. Εγώ θεωρώ πως δεν τσιμπισες κάτι, εκτός κι αν ακουμπησες σημείο του δέρματος σου με το κονδυλωμα που είδες. Επίμονα. Αλλά και παλι δεν κολλάς 100%. Μην είμαστε υπερβολικοί. Απλά έχεις ένα 20% να το τσιμπισες αν το ακουμπησες. Ανάλογα και το ανοσοποιητικό σου και άλλες συγκυρίες.
 

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.187
Κριτικές
95
Like
18.315
Πόντοι
13.626
Το κονδυλωμα το κολλάς με την επαφή. Αν ειχε μόνο στο γκροβερ της όλα καλά. Αν ειχε και στο στόμα τότε έχεις κάποιες πιθανοτητες, λίγες όμως να το τσιμπήσεις. Να ξέρεις ότι όταν έχεις κονδυλώματα στο στόμα δεν σηκώνουν θεραπεία. Το σάλιο τα σκοτώνει, κάνουν τον κυκλο τους και ξανά έρχονται μετά από καιρο και ΑΝ! Το σάλιο έχει αντισυπτικες ιδιότητες και σκοτώνει παρα πολλα μικρόβια, μέχρι και πολλους τυπους κονδυλωματων. Εγώ θεωρώ πως δεν τσιμπισες κάτι, εκτός κι αν ακουμπησες σημείο του δέρματος σου με το κονδυλωμα που είδες. Επίμονα. Αλλά και παλι δεν κολλάς 100%. Μην είμαστε υπερβολικοί. Απλά έχεις ένα 20% να το τσιμπισες αν το ακουμπησες. Ανάλογα και το ανοσοποιητικό σου και άλλες συγκυρίες.
Dr. Διανοούμενος

1656607035197.png
:2funny::2funny:
 

Katourokavlas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2011
Μηνύματα
1.259
Κριτικές
8
Like
2.807
Πόντοι
736
Λοιπον μεγαλυτερη φολα απο την αννα μαρια με τις βυζαρες και το τατου αναμεσα στο φυλης 86 δεν νομιζω οτι υπαρχειη κοπελα ειναι για ξυλο.υστερα η ανναμπελα εχει πει καποιος οτι η κοπελα ηταν για πολυ καιρο μεταξυ? και την εχουν γαμησει οοοοοολοι η πακιστανοι με 10ε.Την γαμησα και εγω στο μεταξυ στο 10αρικο αλλα οποτε ξαναπηγαινα αηδιαζα απο το σαλονι.την ειχα και στο ινστα ,μιλουσαμε αλλα μια μερα πηγα την ειδα δεν μπηκα οπως προανεφερα και δεν της ξαναεστειλα.
τελος κορινα με τα χειλακια στο κωλομαγουλο,επισης 10αρικο ωραιο αδυνατο οπου τωρα θελει 20.
χτες πηγα να δοκιμασω το τσιμπουκι της μικαελας απο φωκαιας και η τσα μου ειπε πως εφυγε για πατριδα.
τη σαμπινα τη γαμησα και δεν με αφηνε να γλυψω βυζια,της λεω για τα βυζια σου μπηκα,περιμενω περιοδο λεει!ελεος ρε πουστη μου.θελουμε να γαμησουμε και δεν μπορουμε! η μονη που ειδα και ψηθηκα ειναι η ιονελα απο βεργας 3 βραδυνη.θα δειξει.στο τελος παλι αλιονα θα παω δυδ.16.
Κατσε γιατι υπαρχουν 2 Ανναμπελες,
Για να λες στο 10€ μαλλον απ την λατινα στο Κ27 LatinHouse εχεις insta..
Να σου πω, παιζει να το στειλεις pm τωρα που την μπανιαρισες?
 

Σαβουρογάμης

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Μαρ 2022
Μηνύματα
665
Κριτικές
11
Like
3.557
Πόντοι
736
Ιασωνος 20 β όροφος, πέρασμα με Βανέσα, 20 χρόνων ρουμανακι

Ορκίζομαι απόλυτη πίστη και αφοσίωση στον dmtrsxxx! Τα υπόλοιπα είναι περιττά!

Μετά τις 11 το βράδυ στο βεργας 7 θα είναι η Σαμπινα
15άρι σταθερά;;
 

Σαβουρογάμης

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Μαρ 2022
Μηνύματα
665
Κριτικές
11
Like
3.557
Πόντοι
736
Κατσε γιατι υπαρχουν 2 Ανναμπελες,
Για να λες στο 10€ μαλλον απ την λατινα στο Κ27 LatinHouse εχεις insta..
Να σου πω, παιζει να το στειλεις pm τωρα που την μπανιαρισες?
Αννα Μαρία έγραψε... και εννοούσε σκέτο Μαρία! Ανναμπέλα υπάρχει μία στο φυλής 74 που ήταν και μετάξι και άλλη μία
Λατίνα αυτή
που λές στα κολωνού 27άρια
 

grover inspector

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2021
Μηνύματα
117
Like
412
Πόντοι
21
Παιδια μια ερωτηση..Σημερα σε μπουρδελακι του 20αρικου πηγα με γυναικα οπου οταν την εστησα στα 4 ειδα ενα κονδυλωμα στον πρωκτο της.Πρωκτικο δεν εκανε αυτη ετσι και αλλιως εγω απλα στηνοντας τη για να μπω μπροστα το ειδα ξεκαθαρα.Φυσικα δεν ακουμπησα το σημειο και φορουσα προφυλακτικο.Ομως στο ξεκινημα η πιπα ηταν ακαποτη.Εκτος απο την ακαποτη πιπα και 3 στασεις δεν εκανα κατι αλλο,ουτε γλωσσοφιλα ουτε τιποτα.

Λετε να τσιμπησα τιποτα ρε μαγκες;

Κολλανε τα κονδυλωματα απο ακαποτη πιπα με το σαλιο της;

Μαλλον μαλακια εκανα αλλα τωρα ειναι αργα.Και το κονδυλωμα το ειδα αφου ειχε γινει η ακαποτη πιπα.Αν το ειχα δει νωριτερα θα εβαζα προφυλακτικο.
Εχω ανησυχησει λιγο..Αν μπορει καποιος που ξερει να βοηθησει στο τι κανω τωρα αν και ειναι πλεον αργα ας πει.

Ευχαριστω.
Συναγωνιστή θα σου πρότεινα πως αν δεις κάτι κάποιο συμτωμα να πας σε έναν αφροδισιολόγο .
Ασε τις συμβοθλές απο τα φόρουμ γενικα...

Και πες μας και σε ποιον οίκο και πια κοπέλα ηταν να έχουμε το νου μας..
υγεία πάνω απ όλα !
 

Σεβασμιώτατος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2021
Μηνύματα
1.084
Κριτικές
15
Like
5.162
Πόντοι
746
Παιδια μια ερωτηση..Σημερα σε μπουρδελακι του 20αρικου πηγα με γυναικα οπου οταν την εστησα στα 4 ειδα ενα κονδυλωμα στον πρωκτο της.Πρωκτικο δεν εκανε αυτη ετσι και αλλιως εγω απλα στηνοντας τη για να μπω μπροστα το ειδα ξεκαθαρα.Φυσικα δεν ακουμπησα το σημειο και φορουσα προφυλακτικο.Ομως στο ξεκινημα η πιπα ηταν ακαποτη.Εκτος απο την ακαποτη πιπα και 3 στασεις δεν εκανα κατι αλλο,ουτε γλωσσοφιλα ουτε τιποτα.

Λετε να τσιμπησα τιποτα ρε μαγκες;
Μάγκα βάστα να πάρω μια στιγμή τηλέφωνο τον μάντη Κάλχα να μου εκδώσει έναν χρησμό τάκα-τάκα σχετικά με το αν κόλλησες κάτι. Που να τρέχεις τώρα σε ουρολόγους/δερματολόγους/αφροδισιολόγους, άσε που ζητούν κι ένα κάρο λεφτά...:confused:
:hi:
 

7spirit

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2010
Μηνύματα
783
Like
1.395
Πόντοι
206
Η Γιάννα είναι το δυνατότερο χαρτί του lelas!! Είναι και καυλιαρα και απο τις ομορφότερες παρουσιες στα μασαζ που εχουν πολλές μιλφ.... Δεν ήξερα οτι περασε κ απο φωκαιας...
Πριν καμιά δεκαετία στο γωνιακό Φωκαίας και Αχαρνών , που ανεβαίνεις κάτι σκαλάκια.
Εποχές...
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
2.977
Κριτικές
31
Like
26.272
Πόντοι
7.046
Τώρα τελευταία είναι στη μόδα να λένε πολλοι ότι έχουν πεσει σε κορασίδες με αφροδίσια αλλά δε μας λένε σε ποιες!
ΡΕ ΜΑΓΚΕΣ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΤΙΣ ΚΡΥΒΕΤΑΙ ΦΟΒΟΥΜΕΝΟΙ ΜΗΝ ΕΡΘΕΙ ΚΑΝΑΣ ΝΤΑΒΑΣ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΑΣ ΜΗΝ ΤΟ ΑΝΑΦΕΡΕΤΕ ΚΑΘΟΛΟΥ!
ΔΩΡΟ ΑΔΩΡΟΝ!
 

BRAZILIAN

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2010
Μηνύματα
156
Κριτικές
8
Like
466
Πόντοι
301
Πριν καμιά δεκαετία στο γωνιακό Φωκαίας και Αχαρνών , που ανεβαίνεις κάτι σκαλάκια.
Εποχές...
Κάποιος συναγωνιστής όμως είπε ότι η εν λόγω Γιάννα είναι μάλλον τυπική, καί χωρίς πολλά-πολλά...δέν τήν είπε φόλα, όμως μάλλον δέν θά τήν ξαναπάρη...έχει κάποιος άλλος εγκυρη γνώμη/άποψη? δέν σάς κρύβω ότι καί εγώ τήν είχα στοχεύσει, αλλά τώρα διστάζω...
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom