Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 189 άτομα (11 μέλη και 178 επισκέπτες)

sonixxx11

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2020
Μηνύματα
444
Like
689
Πόντοι
81
Μάγκα βάστα να πάρω μια στιγμή τηλέφωνο τον μάντη Κάλχα να μου εκδώσει έναν χρησμό τάκα-τάκα σχετικά με το αν κόλλησες κάτι. Που να τρέχεις τώρα σε ουρολόγους/δερματολόγους/αφροδισιολόγους, άσε που ζητούν κι ένα κάρο λεφτά...:confused:

:hi:
Γιατι και να πηγαινα αυριο σε αφροδισιολογο λες να αλλαζε κατι;Αυτο για να φανει μπορει να παρει πολυ καιρο..
 

XOSTIDIS

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2011
Μηνύματα
318
Κριτικές
7
Like
974
Πόντοι
361
πέρασμα από το Lelas massage στη Λελας Καραγιάννη, για όποιον ενδιαφέρεται επέστρεψε πάλι εδώ η Γιάννα η βαλβιδορουφηχτρα όπως την είχα ονομάσει, που παλιότερα δούλεψε Φωκαίας 27Β κάτω και μετά Μαραθωνος 59α
Χώνει βαθιά την γλώσσα η Γιάννα στην Βαλβίδα?
 

XOSTIDIS

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2011
Μηνύματα
318
Κριτικές
7
Like
974
Πόντοι
361
Παιδια μια ερωτηση..Σημερα σε μπουρδελακι του 20αρικου πηγα με γυναικα οπου οταν την εστησα στα 4 ειδα ενα κονδυλωμα στον πρωκτο της.Πρωκτικο δεν εκανε αυτη ετσι και αλλιως εγω απλα στηνοντας τη για να μπω μπροστα το ειδα ξεκαθαρα.Φυσικα δεν ακουμπησα το σημειο και φορουσα προφυλακτικο.Ομως στο ξεκινημα η πιπα ηταν ακαποτη.Εκτος απο την ακαποτη πιπα και 3 στασεις δεν εκανα κατι αλλο,ουτε γλωσσοφιλα ουτε τιποτα.

Λετε να τσιμπησα τιποτα ρε μαγκες;

Κολλανε τα κονδυλωματα απο ακαποτη πιπα με το σαλιο της;

Μαλλον μαλακια εκανα αλλα τωρα ειναι αργα.Και το κονδυλωμα το ειδα αφου ειχε γινει η ακαποτη πιπα.Αν το ειχα δει νωριτερα θα εβαζα προφυλακτικο.
Εχω ανησυχησει λιγο..Αν μπορει καποιος που ξερει να βοηθησει στο τι κανω τωρα αν και ειναι πλεον αργα ας πει.

Ευχαριστω.
Μην φοβάσαι. Εδώ οι μύστες του σαιτ λένε ότι η Φαντα τα γιατρεύει όλα..
 

XOSTIDIS

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2011
Μηνύματα
318
Κριτικές
7
Like
974
Πόντοι
361

Arxontas tou skotous

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουν 2022
Μηνύματα
591
Κριτικές
30
Like
3.830
Πόντοι
2.836
Κάποιος συναγωνιστής όμως είπε ότι η εν λόγω Γιάννα είναι μάλλον τυπική, καί χωρίς πολλά-πολλά...δέν τήν είπε φόλα, όμως μάλλον δέν θά τήν ξαναπάρη...έχει κάποιος άλλος εγκυρη γνώμη/άποψη? δέν σάς κρύβω ότι καί εγώ τήν είχα στοχεύσει, αλλά τώρα διστάζω..

Κάποιος συναγωνιστής όμως είπε ότι η εν λόγω Γιάννα είναι μάλλον τυπική, καί χωρίς πολλά-πολλά...δέν τήν είπε φόλα, όμως μάλλον δέν θά τήν ξαναπάρη...έχει κάποιος άλλος εγκυρη γνώμη/άποψη? δέν σάς κρύβω ότι καί εγώ τήν είχα στοχεύσει, αλλά τώρα διστάζω...
Μια δοκιμή θα σε πείσει!!! Μπαίνει λίγο ψαρωμενη στην αρχή αλλά μετά μετατρέπεται σε ένα καυλοκοριτσο με ωραιο πρόσωπο και μπλε ματάκια ολο υποσχέσεις.... που σε κοιτάνε σε ολη τη συνέδρια....
 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.810
Κριτικές
20
Like
12.618
Πόντοι
4.546

nick9x

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.419
Κριτικές
14
Like
3.455
Πόντοι
4.895

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.187
Κριτικές
95
Like
18.315
Πόντοι
13.626
Πέρσι ψόφησε, φέτο βρώμισε το τρωκτικό ρεεέεεεε τύπε!
Τί να κλάσει με τον κουβά;;;;;
Το πολύ πολύ να του χυθεί το νερό εκεί μέσα και να πνιγούνε και οι δύο! :2funny::2funny::2funny:
 
  • Αγάπη
Αντιδράσεις: msakis

satanakos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2020
Μηνύματα
209
Like
1.151
Πόντοι
201
Καλημέρα παίδες.
Περνάω μια δύσκολη φάση στη υγεία μου. Μετά από κοβιντ στα τέλη Μαΐου, μια βδομάδα αργότερα, αρχές Ιουνίου μια δυνατή κρίση αλλεργίας, και με φάρμακα που δημιούργησαν σοβαρές παρενέργειες σε πεπτικό νεφρά και προστάτη, ξαφνικά από το πουθενά. Το παλεύω, δεν μου μένει και τίποτα άλλο. Στην κατάσταση που είμαι, έκοψα τις επισκέψεις στα σπιτάκια και λόγω υγείας και για αποφυγή μετάδοσης μικροβίων. Δεν θα ήθελα να μεταδώσω τίποτα σε κανέναν. Ακόμα και στις κοπέλες. Γιατί, τι μου χρωστάνε; Θα ήθελα να τονίσω στους συναγωνιστές ότι είναι σύνηθες φαινόμενο, με τις υψηλές θερμοκρασίες να υπάρχει έξαρση μόλυνσης με ΣΜΝ. Και εγώ πήρα ένα παράσημο πέρυσι τέτοιο καιρό . Αλλά ρε παιδιά το να λέτε που το κολλήσατε η δεν είναι κακό. Προστατευόμαστε όλοι. Ακόμα και η κοπέλα.
Από ανάγκη πάμε σε αυτές τις γυναίκες, κι αυτές από ανάγκη κάνουν αυτό που κάνουν. Άμα πω εγώ για την τάδε, τι νομίζετε, ότι και η ίδια δεν θα το μάθει; Για να δει ξαφνικά 0 έσοδα; Θα αναγκαστεί να φροντίσει λίγο την υγεία της κι εκείνη.
Στο χέρι μας είναι όλα.
Την καλημέρα μου σε όλους τους συναγωνιστές και όλες τις κοπέλες του χώρου.
 

info@123

Μέγας
Εγγρ.
23 Οκτ 2013
Μηνύματα
839
Κριτικές
66
Like
11.727
Πόντοι
4.706
Καλημέρα παίδες.
Περνάω μια δύσκολη φάση στη υγεία μου. Μετά από κοβιντ στα τέλη Μαΐου, μια βδομάδα αργότερα, αρχές Ιουνίου μια δυνατή κρίση αλλεργίας, και με φάρμακα που δημιούργησαν σοβαρές παρενέργειες σε πεπτικό νεφρά και προστάτη, ξαφνικά από το πουθενά. Το παλεύω, δεν μου μένει και τίποτα άλλο. Στην κατάσταση που είμαι, έκοψα τις επισκέψεις στα σπιτάκια και λόγω υγείας και για αποφυγή μετάδοσης μικροβίων. Δεν θα ήθελα να μεταδώσω τίποτα σε κανέναν. Ακόμα και στις κοπέλες. Γιατί, τι μου χρωστάνε; Θα ήθελα να τονίσω στους συναγωνιστές ότι είναι σύνηθες φαινόμενο, με τις υψηλές θερμοκρασίες να υπάρχει έξαρση μόλυνσης με ΣΜΝ. Και εγώ πήρα ένα παράσημο πέρυσι τέτοιο καιρό . Αλλά ρε παιδιά το να λέτε που το κολλήσατε η δεν είναι κακό. Προστατευόμαστε όλοι. Ακόμα και η κοπέλα.
Από ανάγκη πάμε σε αυτές τις γυναίκες, κι αυτές από ανάγκη κάνουν αυτό που κάνουν. Άμα πω εγώ για την τάδε, τι νομίζετε, ότι και η ίδια δεν θα το μάθει; Για να δει ξαφνικά 0 έσοδα;
Στο χέρι μας είναι όλα.
Την καλημέρα μου σε όλους τους συναγωνιστές και όλες τις κοπέλες του χώρου.
Περαστικά, λεβεντάκο!
 

alafroiskiotos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2017
Μηνύματα
560
Like
2.038
Πόντοι
206
για το Διδυμου 27, ο αριθμός του σταθερού τηλεφώνου υπάρχει στον κατάλογο 11888. Βάλε και τον έλεγχο των χαρτιών εμβολιασμού και τέτοια τυπικά που ζήταγε, πιθανολογώ ότι έχει κανονική άδεια με ότι συνεπάγεται αυτό..
Καλημέρα παίδες.
Περνάω μια δύσκολη φάση στη υγεία μου. Μετά από κοβιντ στα τέλη Μαΐου, μια βδομάδα αργότερα, αρχές Ιουνίου μια δυνατή κρίση αλλεργίας, και με φάρμακα που δημιούργησαν σοβαρές παρενέργειες σε πεπτικό νεφρά και προστάτη, ξαφνικά από το πουθενά. Το παλεύω, δεν μου μένει και τίποτα άλλο. Στην κατάσταση που είμαι, έκοψα τις επισκέψεις στα σπιτάκια και λόγω υγείας και για αποφυγή μετάδοσης μικροβίων. Δεν θα ήθελα να μεταδώσω τίποτα σε κανέναν. Ακόμα και στις κοπέλες. Γιατί, τι μου χρωστάνε; Θα ήθελα να τονίσω στους συναγωνιστές ότι είναι σύνηθες φαινόμενο, με τις υψηλές θερμοκρασίες να υπάρχει έξαρση μόλυνσης με ΣΜΝ. Και εγώ πήρα ένα παράσημο πέρυσι τέτοιο καιρό . Αλλά ρε παιδιά το να λέτε που το κολλήσατε η δεν είναι κακό. Προστατευόμαστε όλοι. Ακόμα και η κοπέλα.
Από ανάγκη πάμε σε αυτές τις γυναίκες, κι αυτές από ανάγκη κάνουν αυτό που κάνουν. Άμα πω εγώ για την τάδε, τι νομίζετε, ότι και η ίδια δεν θα το μάθει; Για να δει ξαφνικά 0 έσοδα; Θα αναγκαστεί να φροντίσει λίγο την υγεία της κι εκείνη.
Στο χέρι μας είναι όλα.
Την καλημέρα μου σε όλους τους συναγωνιστές και όλες τις κοπέλες του χώρου.
Πέραστικα
Με το καλό να επανέλθεις στις επαλξεις
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
2.977
Κριτικές
31
Like
26.272
Πόντοι
7.046
Καλημέρα παίδες.
Περνάω μια δύσκολη φάση στη υγεία μου. Μετά από κοβιντ στα τέλη Μαΐου, μια βδομάδα αργότερα, αρχές Ιουνίου μια δυνατή κρίση αλλεργίας, και με φάρμακα που δημιούργησαν σοβαρές παρενέργειες σε πεπτικό νεφρά και προστάτη, ξαφνικά από το πουθενά. Το παλεύω, δεν μου μένει και τίποτα άλλο. Στην κατάσταση που είμαι, έκοψα τις επισκέψεις στα σπιτάκια και λόγω υγείας και για αποφυγή μετάδοσης μικροβίων. Δεν θα ήθελα να μεταδώσω τίποτα σε κανέναν. Ακόμα και στις κοπέλες. Γιατί, τι μου χρωστάνε; Θα ήθελα να τονίσω στους συναγωνιστές ότι είναι σύνηθες φαινόμενο, με τις υψηλές θερμοκρασίες να υπάρχει έξαρση μόλυνσης με ΣΜΝ. Και εγώ πήρα ένα παράσημο πέρυσι τέτοιο καιρό . Αλλά ρε παιδιά το να λέτε που το κολλήσατε η δεν είναι κακό. Προστατευόμαστε όλοι. Ακόμα και η κοπέλα.
Από ανάγκη πάμε σε αυτές τις γυναίκες, κι αυτές από ανάγκη κάνουν αυτό που κάνουν. Άμα πω εγώ για την τάδε, τι νομίζετε, ότι και η ίδια δεν θα το μάθει; Για να δει ξαφνικά 0 έσοδα; Θα αναγκαστεί να φροντίσει λίγο την υγεία της κι εκείνη.
Στο χέρι μας είναι όλα.
Την καλημέρα μου σε όλους τους συναγωνιστές και όλες τις κοπέλες του χώρου.
Μακάρι να σκεφτοντουσαν όλοι έτσι ρε Σατανά!
Επίσης θυμάμαι πολυ καλα περυσι τέτοιο καιρό με ποια είχες κολλήσει αυτό το ελαφρυ αφροδίσιο και ΜΠΡΑΒΟ σου που είχες πει ποια ήτανε. Έσωσες πολλους!
 

Delaerbreezer

Νέο Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2022
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
Καλημέρα.μια νίκη και μια χριστινα από πιπινου118 και αγκυρας 12 α ξέρουμε που έχουν πάει?
Επίσης ψαχνω μια αννα τσιγγάνοπουλα με βυζαρες που δούλευε φωκαιας στα πρώτα νουμερα πριν 2 χρονια περιπου.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom