Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 204 άτομα (21 μέλη και 183 επισκέπτες)

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.187
Κριτικές
95
Like
18.315
Πόντοι
13.626
Τον Nescafé με το ένα παγάκι θα εννοείς!
Κλασικός προμότορας που στηνόταν επί ώρες έξω από τον οίκο που εργάζεται η πιτσιρίκα να την πάρει λίγο μάτι μπας και αισθανθεί υγρασία στο βρακάκι του!
Μην τον ενοχλείτε τον νεςφραπε, έχει πολύ δουλειά. Γράφει στο δίπλα σάητ με δύο διαφορετικά accounts. Αρρώστια...
 

koulamaria

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.457
Κριτικές
41
Like
7.389
Πόντοι
1.936
Αναγκη γεροντολαγνειας σημερα το απογευμα και ξεκινησα για Φ109 οροφο οπου ελπιζα να βρω να βρω κατι οχι πολυ πεθαμενι για να ικανοποιησω τις αρρωστημενες γκαβλες μου για σαπιο κρεας,λες και τρωω γαλλικη κουζινα...
Εν τελςι βρηκα αυτο που εψαχνα στο μεσοκοπο κορμι της Ελενης.Μελαχρινη,καλοστεκουμενη σοβιετα.Προσωπο τραχυ,σκληρο ρυτιδωμενο αλλα κορμι ομορφο.Λιγα μονο παχακια στην κοιλιτσα της τα οποια της προσθεταν καλη γοητεια.Βυζακι 1,5αρι σακκουλε αλλα ως εκει.Μεχρι και το ομορφο σοβιετικο της μουνακι ειχε μια ομορφη καθετη γραμμουλα απο τριχες.Πηγε να μου φορεσει σκουφι στην γκαβλωμενη παπαρα μου αλλα την βουτηξα απο τα ποδαρια και την πεταξα στην αλλη πλευρα του κρεβατιου.Προκαταρκτικα λιγα και ντροπαλα εκ μερους της και πολλα τολμηρα εκ μερους μου.Γλωσσοφιλα δεν δινει ακαποτα δεν κανει αλλα εχει ερωτισμο παρα τα χρονακια της.Κατεληξα στο μουνακι της οπου το ρουφηξα μεχρι τελευταιας ρανιδας μουνοζουμο της.Ηλθε σε ντελιριο ηδονης και κοπανιοταν σαν το ψαρι εξω απο το νερο.Με πλακωσε σε γρηγορο μπουκιτσι εξαιρετικης αισθησης και μετα την εστησα στα 4 οπου την λυσσαξα.Βαραγε η γρια τσατσα την πορτα, βογγαγε η αλλη σαν δαμαλα μεχρι το τελος και αφου την ξεσπαλιασα τη γρια.
Καλες υπηρεσιες,προσφερεται για τιμιο καθαρο γαμησακι.Στα συν του οικου η καθαριοτητα στο δωματιο,η πετσετουλα και η ντουσιερα με ζεστο νερακι.
 

montiliani

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
1.935
Like
6.777
Πόντοι
1.056

Συνημμένα

  • images (1).jpg
    images (1).jpg
    7,8 KB · Εμφανίσεις: 17

montiliani

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
1.935
Like
6.777
Πόντοι
1.056

Σαβουρογάμης

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Μαρ 2022
Μηνύματα
665
Κριτικές
11
Like
3.557
Πόντοι
736
Με την σονια έδινε ρεσιτάλ , έδινε ρέστα μειλαμε …Αυτός ο τύπος είναι εκπληκτικός έχει τέτοια εφραδια λόγου , είναι γεννημένος για να κάνει αυτό που κάνει !!
αν δούλευε σε
μαγαζί στο μοναστηράκι πάντως εμένα θα με
έπειθε να μπω να ξοδέψω
 

Carl Barton

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Ιουλ 2020
Μηνύματα
1.207
Like
6.385
Πόντοι
1.056
Σεξ με Ρωσίδα στην Κολωνού. Τα μπουρδέλα σε κρατάνε πάντα νέο. Σταματάνε όλα τα ρολόγια, όλα τα άγχη. Σεξ επίσης με Ναταλίτσα Ιάσωνος 27.. ούτε εδώ χρειάζεται να προσθέσω κάτι γι'αυτό το πλάσμα που μάς χάρισαν οι θεοί. Λοιπόν η διάγνωσή μου παραμένει αμετάκλητη. Δεν θέλω να παντρευτώ δνε θέλω να κάνω παιδιά. Είμαι ένα άγριο πνευματικό θηρίο που θέλει να καλύπτει τις ανάγκες του , σεξ , φαγητό, κιθάρα , βιβλία. Τα εκκαθαριστικά της Δ.Ε.Η να τα πληρώσουν οι '''πρίγκηπες''' :jerking: που έχουν σταθερή σχέση..Καλησπέρες, Ο Carl Barton υπογράφει στο παρουσιολόγιο...
 

Carl Barton

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Ιουλ 2020
Μηνύματα
1.207
Like
6.385
Πόντοι
1.056
Να προσθέσω κι ένα σεξάκι που μού διέφυγε με την Βαλέρια στην κΟΛΩΝΟΎ 32 η οποία Βαλέρια ανήκει ξεκάθαρα στο 10ευρο πλέον με αυτά που δίνει στο κρεββάτι. Γι 'αυτό ξέκοψα και από αυτήν εδώ και καιρό, ''''15 είναι πολλά Βαλεριάκι μου, συγγνώμη...'''
 

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.187
Κριτικές
95
Like
18.315
Πόντοι
13.626
Κατέβηκα πριν 2 ωρίτσες με σκοπό να πάρω την Αλίνα στο Φωκαίας 27 σκαλάκια, που ο φίλος/μάγος και μεγάλος μύστης αλλά ταυτόχρονα και χύστης @Σεβασμιώτατος όπως και ο συναγωνιστής και συνοδοιπόρος @hustler μου είπαν πως δεν θα κλάψω το 20άρικο.
Πέρασα πολύ καλά.

Έχω ήδη υποβάλλει κριτική.
Πολύ δυνατή συμμετοχή και διάθεση.
Καλό δωμάτιο και η τσατσά ούτε που ακούστηκε μετά από 12-13 λεπτά.
Ύστερα από αυτό το γαμησάκι, έφυγα γρήγορα από τα στενά της ανωμαλίας καβαλώντας το ασημί πορνοαμάξι μου.

@Διανοούμενος , Την ώρα που ξεπαρκάρω σκάει δίπλα μου μπαμπάς με κόρη 3-4 ετών σε αυτοκίνητο και μέσα να παίζει Manowar Fighting the World τέρμα.
"Τι έχεις παίξει ρε μεγάλε;;;" του λέω
Και το κοριτσάκι να χαιρετάει "Γειααα σου , γειααα σου"

Parenting done right. Μόνο χέβυ μέταλ ριόλες!!!
 

Vizarazu3000

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2015
Μηνύματα
271
Like
162
Πόντοι
1
Διαβαζω πολλες κριτικες για αυτη την Τανια απο διδυμου....αξιζει ρε παιδες για μια επισκεψη μονο για πιπα?
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
2.977
Κριτικές
31
Like
26.272
Πόντοι
7.046
Διαβαζω πολλες κριτικες για αυτη την Τανια απο διδυμου....αξιζει ρε παιδες για μια επισκεψη μονο για πιπα?
Η πιο εντυπωσιακή παρουσια εκεί περα είναι η Βικτώρια. Άποψη μου. Η θεία Τανια είναι ψιλοχαλια αλλά κερδίζει σε υπηρεσίες.
 

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.187
Κριτικές
95
Like
18.315
Πόντοι
13.626

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
2.977
Κριτικές
31
Like
26.272
Πόντοι
7.046

kostasN99

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2018
Μηνύματα
80
Like
129
Πόντοι
0
Καλησπερα και παλι ! Θα ηθελα να ρωτησω εαν υπαρχει καποια ελληνιδα σε μπουρδελο του 20 αρικου..
 

nick9x

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.419
Κριτικές
14
Like
3.455
Πόντοι
4.895
Η πιο εντυπωσιακή παρουσια εκεί περα είναι η Βικτώρια. Άποψη μου. Η θεία Τανια είναι ψιλοχαλια αλλά κερδίζει σε υπηρεσίες.
Για μένα και στις κριτικές η Φωτεινή. Μιλάει και Ελληνικά.
Πάντως τώρα όλο το χαρτί το έχει η βυζαρού πιτσιρίκα Μιλένα με άναλ.
Σε υπηρεσίες όμως Μιλένα και φυσικά Τάνια.
 

info@123

Μέγας
Εγγρ.
23 Οκτ 2013
Μηνύματα
839
Κριτικές
66
Like
11.721
Πόντοι
4.706
Καλησπερα και παλι ! Θα ηθελα να ρωτησω εαν υπαρχει καποια ελληνιδα σε μπουρδελο του 20 αρικου..
Όλες οι Ελλεηνίδες τόσο κοστίζουν. Καφές δικός σου και δικός της και δύο σουβλάκια εσύ, ένα αυτή, βγαίνει ένα 20ρικο.
 

XOSTIDIS

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2011
Μηνύματα
318
Κριτικές
7
Like
974
Πόντοι
361
  • Like
Αντιδράσεις: nick9x

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
2.977
Κριτικές
31
Like
26.272
Πόντοι
7.046
Αμα γουστάρεις κάνει και βιολογικό καθαρισμό η θεία
Όλες εκεί περα έχουνε γράψει συναγωνιστές. Το κωλαντερο στο κάνουνε καινουριο!
Δεν έχω ενδώσει ποτέ σε αυτόν τον οίκο αλλά λέω αυτά που διαβάζω.
 

Tsapoukaisex

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Μαΐ 2021
Μηνύματα
432
Κριτικές
27
Like
1.716
Πόντοι
1.071
Τυπαδες μου το απόγευμα λεω να δοκιμάσω Σαμπινα από Βέργας 7 και Εξηκιου 18 (παιζει μπάλα και στα δυο) αξίζειιι ;;
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom