Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 305 άτομα (34 μέλη και 271 επισκέπτες)

βόρδελος

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2021
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
2
Like
5.265
Πόντοι
1.056
Έχω και μια άλλη απορία ,τον ημιχαζο τον παπαρογκρούντιχ που χει γκόμενα και συγχρόνως την πέφτει σε πατσόκοιλες τσαδύος μήπως γαμησει τσάμπα πώς τον ανέχεται η διοίκηση;

Μόνο μπούρδες γράφει και πουλάει πνεύμα.

Υ.Γ. το ημίχαζος είναι κατά το ημίονος,κοινώς το μουλάρι ή μούλος.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Εκλεκτικός

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Μαΐ 2015
Μηνύματα
1.154
Κριτικές
12
Like
6.278
Πόντοι
2.046
Πέρασμα κατά τις 13:00 από Κολωνού 27α με την Μπέλλα.μελαχρινη ,ωραίο σώμα.πιστευω ότι αδικείται στο 10αρικο.συμμετοχη και όρεξη καλή.τα τυπικά.χωρις μη το ένα και μη το άλλο .θα ανέβαζα κριτική αλλά δεν με αφήνει ακόμα.
Δεν αδικείται καθόλου. Εμφάνιση 20ρικου, υπηρεσίες 10ρικου, οπότε δίκαια είναι ΄κεί τόσα χρόνια τώρα. Η δικαιοσύνη εδώ έχει μιλήσει σωστά.......:wink:
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.665
Κριτικές
11
Like
12.495
Πόντοι
5.060
Έχω και μια άλλη απορία ,τον ημιχαζο τον παπαρογκρούντιχ που χει γκόμενα και συγχρόνως την πέφτει σε πατσόκοιλες τσαδύος μήπως γαμησει τσάμπα πώς τον ανέχεται η διοίκηση;

Μόνο μπούρδες γράφει και πουλάει πνεύμα.

Υ.Γ. το ημίχαζος είναι κατά το ημίονος,κοινώς το μουλάρι ή μούλος.
Πώς τον πετσόκοψες έτσι; :confused:
 

John Fatseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2018
Μηνύματα
2.023
Κριτικές
11
Like
5.021
Πόντοι
746
Γυρω στις 04:00 σημερα στην Ιασωνος, τυπος που ισχυριζοταν οτι εχει γαμησει τα παντα σε φυλης, μεταξι,λιοσιων και στουντιο, εβγαινε απο την αλυσιδα μονολογωντας για την φολα που εφαγε.
Θα έχει φάει πολλές φολες τότε οπότε μόνιμος θα μιλάει μόνος του και αν βρεθεί κάτι σταθερό θα της πάει και λουλούδια
 

walker 76

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2021
Μηνύματα
625
Κριτικές
37
Like
5.069
Πόντοι
2.836
και στο κάτω κάτω στα αρχίδια μου αν δεν με πιστεύεις και ούτε με ενδιαφέρει. Απλά περίμενα ότι θα γινόταν χαμός και ηθελα να είμαι ο πρώτος που θα το ανέφερε. Αφου δεν έγινε τπτ άρα κάτι άλλο ήταν. Αλλα δύο τέτοια μωρά στην φυλης να ψάχνουνε διεύθυνση είναι περίεργο. Εκτός άμα ψάχνανε προσφορά προιόντα σε πακιστανικό μαγαζί. Αν ήταν για ξενοδοχείο θα τις πήγαινε ο οδηγός στοχευμένα. Άρα πιστεύω υποψήφιες μπουρδελοκορασίδες ήταν.
Μήπως υπάρχει στούντιο εκεί κοντά;
Το έχεις μαλακίσει το θέμα, φτιάνει.
 

stroumf13

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2009
Μηνύματα
88
Κριτικές
3
Like
193
Πόντοι
0
Μήπως γνωρίζει κάποιος συναγωνιστής ποτέ δουλευει η Μαίρη Περγαμου1?
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
2.939
Κριτικές
31
Like
25.830
Πόντοι
7.046
Ρε μάγκες είδα σήμερα την πιτσιρικα Μπέλλα σήμερα στο Φυλής 65Α! Τι τρελό μουνακι ήταν αυτό;;; Κορμάκι φατσαρα δαχτυλακια όλα τέλεια!! Τόσο φόλα είναι γαμω το κερατο μου;;; Μιλάμε για τρελό γλυφοκωλι και πιπιλισμα τα δαχτυλακια!!
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.665
Κριτικές
11
Like
12.495
Πόντοι
5.060
Ρε μάγκες είδα σήμερα την πιτσιρικα Μπέλλα σήμερα στο Φυλής 65Α! Τι τρελό μουνακι ήταν αυτό;;; Κορμάκι φατσαρα δαχτυλακια όλα τέλεια!! Τόσο φόλα είναι γαμω το κερατο μου;;; Μιλάμε για τρελό γλυφοκωλι και πιπιλισμα τα δαχτυλακια!!
Ναι μακριά. Θα σε κεράσει τέτοια φόλα που θα πάθεις ψυχολογικά.
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
2.939
Κριτικές
31
Like
25.830
Πόντοι
7.046
Ναι μακριά. Θα σε κεράσει τέτοια φόλα που θα πάθεις ψυχολογικά.
Ευχαριστώ συναγωνιστή! Ρε το μαλακισμένο... και είναι φοβερό καβλιτσεκι...! Αγγίζει την τέλεια πορνη!
 
  • Like
Αντιδράσεις: nick9x
Δ

Διαγραμμένο μέλος 201520

Επισκέπτης
Ναι μακριά. Θα σε κεράσει τέτοια φόλα που θα πάθεις ψυχολογικά.
Εγω σαν γνήσιο αρσενικό την είχα μέσα κάμποση ώρα και τον έπαιρνε υπομονετικά. Τι γνήσιοι μπουρδελιάρηδες είστε που δεν την καταφέρνετε;
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Πάμε πάλι: '' Κανένα νέο από Γιασμίν???''' Ανησυχώ μην είναι άνεργο το κορίτσι όχι τίποτα άλλο...
Για να μπν απαντάει κανείς μάλλον δεν ξέρουν
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.665
Κριτικές
11
Like
12.495
Πόντοι
5.060
Εγω σαν γνήσιο αρσενικό την είχα μέσα κάμποση ώρα και τον έπαιρνε υπομονετικά. Τι γνήσιοι μπουρδελιάρηδες είστε που δεν την καταφέρνετε;
Εσύ πήγαινε μήπως βρεις στο Φυλής 104 τα κορίτσια που είδες χθες. Λέγεται ότι κάνουν καλό αυταρχικό πρόγραμμα εκεί. :effemine:
 

mag jim boss

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2015
Μηνύματα
56
Κριτικές
2
Like
73
Πόντοι
0
ξερει κανενας για την καυλουσκα αν δουλευει?
 

Spiros987

Νέο Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2021
Μηνύματα
4
Like
2
Πόντοι
0
Ξέρει κανείς άμα είναι ακόμα η παμελα
Κολωνού 23;
Η κάπου αλλού;
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom