Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 350 άτομα (28 μέλη και 322 επισκέπτες)

Σεβασμιώτατος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2021
Μηνύματα
1.084
Κριτικές
15
Like
5.162
Πόντοι
746
Ταχύτατη πορνοκαταδρομική σε Φυλής και πέριξ σήμερα το απόγευμα. Λίγο πολύ όπως τα ξέρετε. Κατέθεσα σε Ιωάννα η οποία κοντεύει να φτάσει πάτο σε υπηρεσίες αλλά επειδή ήμουν καυλωμένος και βιαζόμουν κιόλας, την πέθανα στη καυλάντα, τα αστεία και το γλύψιμο/μπαλαμούτι και τουλάχιστον δεν με φόλιασε (σε κάποια φάση χτύπησε η τσατσα τη πόρτα αλλά την έδιωξε). Ίσως αφήσω κριτική κάποια στιγμή αλλά δεν θα έχει και πολύ νόημα.
* τζένη--> 17Β


Tsardia.png
Tsardia2.png
 
Τελευταία τροποποίηση:

kanarini(2)

Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2020
Μηνύματα
209
Like
426
Πόντοι
21
Ταχύτατη πορνοκαταδρομική σε Φυλής και πέριξ σήμερα το απόγευμα. Λίγο πολύ όπως τα ξέρετε. Κατέθεσα σε Ιωάννα η οποία κοντεύει να φτάσει πάτο σε υπηρεσίες αλλά επειδή ήμουν καυλωμένος και βιαζόμουν κιόλας, την πέθανα στη καυλάντα, τα αστεία και το γλύψιμο/μπαλαμούτι και τουλάχιστον δεν με φόλιασε (σε κάποια φάση χτύπησε η τσατσα τη πόρτα αλλά την έδιωξε). Ίσως αφήσω κριτική κάποια στιγμή αλλά δεν θα έχει και πολύ νόημα.
* τζένη--> 17Β


Tsardia.png
Tsardia2.png
Μεγάλε το ανέβασες πολλά level.Ευγε!!
 

apollon444

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2019
Μηνύματα
1.787
Like
4.294
Πόντοι
456
Για κανα 10ημερο το ξεχνάτε το γκροβερ της 10ετιας...!
επειδη το αιμα νερο δεν γινετε !!!!! η Μπορμπορα ειναι στο 6 ΑΛΛΑ σαν τσατσα για καποιες μερες , απιστευτο και ομως αληθινο !!!!!!!! ( μεχρι να ηρεμησει το προβλημα που εχει ) ωραριο 12 - 8 μεσανυχτα .
 

Οξαποδω

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Αυγ 2009
Μηνύματα
3.872
Κριτικές
24
Like
11.309
Πόντοι
9.477
Πρωί Κυριακής

Βιργινίας Μπενάκη 31
Εδώ ο χρόνος έχει σταματήσει να κυλάει από τον καιρό της μικρασιατικής καταστροφής.
Σπιτάκι 100 ετών περίπου.
Περνάς τη ρημαγμένη καγκελόπορτα στην αυλή, και παίζεις σε ασπρόμαυρη ταινία.
Πλυσταριό με ανοιχτή αποχέτευση - ρυάκι μέσα στην αυλή, και 2-3 γάτες.
Ημεδαπή πόρνη περί τα 70 έτη, με παρελθόν που ίσως φτάνει μέχρι την παλιά Τρούμπα, με γαμίσια από αραπάδες του 6ου στόλου των ΗΠΑ.

Κων 166 ισόγειο
α) Μαρίνα, μιλφογκιλφ, βυζιά 3ρια, κωλάρα, μπούτια, 5,5/10
β) Χριστίνα, μιλφογκιλφ, βυζιά 2,5ρια, 5,5/10

Ιωαννίνων 3 ισόγειο
Σοβιετική μιλφ, συμπαθητική, βυζιά 2,5ρια, που φώναζε από μέσα διορθώνοντας την τσατσά, ότι δεν κάνει 69
5,5/10

Ιωαννίνων 3 όροφος
Ελένη, σοβιετική, πολύ ψηλή, λεπτή, βυζιά 1,5ρια, ωραίο σώμα, περιποιημένη, 7,5/10
 

Οξαποδω

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Αυγ 2009
Μηνύματα
3.872
Κριτικές
24
Like
11.309
Πόντοι
9.477
Ταχύτατη πορνοκαταδρομική σε Φυλής και πέριξ σήμερα το απόγευμα. Λίγο πολύ όπως τα ξέρετε. Κατέθεσα σε Ιωάννα η οποία κοντεύει να φτάσει πάτο σε υπηρεσίες αλλά επειδή ήμουν καυλωμένος και βιαζόμουν κιόλας, την πέθανα στη καυλάντα, τα αστεία και το γλύψιμο/μπαλαμούτι και τουλάχιστον δεν με φόλιασε (σε κάποια φάση χτύπησε η τσατσα τη πόρτα αλλά την έδιωξε). Ίσως αφήσω κριτική κάποια στιγμή αλλά δεν θα έχει και πολύ νόημα.
* τζένη--> 17Β


Tsardia.png
Tsardia2.png
Τύπε, είσαι επιστήμων.
 

Ημεδαπος

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Σεπ 2017
Μηνύματα
886
Κριτικές
35
Like
7.020
Πόντοι
2.836
Μπαα όχι δεν είναι αυτός ο λόγος. Από ότι διάβασα τις προηγουμενες μέρες ένας συναγωνιστης έγραψε ότι θα έκανε μια μικροεπεμβαση κηλης. Ας αναρρώσει λοιπόν, αν όντως ισχύει αυτή η πληροφορια, και ας γυρίσει απόλυτα υγειης. Περαστικά της. Η Μπάρμπορα φίλε είναι ψυχαρα και πολυ τίμια στις υπηρεσίες της. Το 20αρικο πιανει τόπο. Ειλικρινά ευχομαι να είναι παντα καλά. Δεν ξέρω αν ακούγομαι γλυωδης αλλά είναι πολυ καλο τυπακι και όταν αποσυρθεί της ευχομαι να συνεχίσει τη ζωή της με απόλυτη αξιοπρέπεια. 9/10 συναγωνιστές εδώ μέσα έχουν γράψει θετικά σχόλια για τη κυρία και το υπογράφω κι εγώ αφου στο παλμαρε μου είναι η 2η σε επισκέψεις μου μετά τη Τζώρτζια Διδυμου. Εχω δώσει πανω απο 15 20αρικα στάνταρ για το γκροβερ της. Και το σημαντικοτερο απ'ολα ειναι οτι παρολο που το μενου της τα εχει ολα (φυσικα ποτε ακαποτο σεξ, αλλά ακαποτη πιπα και τελειωμα στη στοματικη της κοιλοτητα) κανενας συναγωνιστης δεν εχει παραπονεθει οτι τον κολλησε καποιο αφροδισιο ή ειδε μερεντα στην καποτα!
Σύμφωνο με όσα είπες, να της ευχηθούμε περαστικά.
Πέρα από όλα αυτά η μπαρμπορα είναι μια κατηγορια από μόνη της.
Η μπαρμπορα δεν κοιτάζει μόνο το σήμερα αλλά κοιταζει κ το αύριο.
Επιδιώκει οι σχέσεις της με τους πελάτες της να έχουν γερά θεμέλια.
Εχει ανεβασμένο δείκτη νοημοσύνης.
 

kopsos

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2016
Μηνύματα
205
Κριτικές
20
Like
2.083
Πόντοι
1.191
Αν θες εμπειρία και κάπως προχωρημένη ηλικία..πας στη θεία Αλιονα Διδυμου 27...αν θες πιο βάρβαρα..πας Τζούλια στον ίδιο οίκο..αν θες ρουφηχτο αναλ...πας Ιζαμπέλα φυλής 65... για καυλιαρικο αναλ πας Άννα φυλής 59
Αν θες βρώμικο αναλ..χωρίς να και μου πας Ιωάννα Ιάσωνος 43.
Αγαπητέ Κλεόβουλε, η Ντάνα, έχουμε καμία πληροφορία πότε θα επιστρέψει στο Φ65β? Ευχαριστώ...
 

Wolfman 42

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2019
Μηνύματα
1.282
Like
2.386
Πόντοι
456
Και το σημαντικοτερο απ'ολα ειναι οτι παρολο που το μενου της τα εχει ολα (φυσικα ποτε ακαποτο σεξ, αλλά ακαποτη πιπα και τελειωμα στη στοματικη της κοιλοτητα) κανενας συναγωνιστης δεν εχει παραπονεθει οτι τον κολλησε καποιο αφροδισιο ή ειδε μερεντα στην καποτα!
Με ακάποτη πίπα είναι πάρα πολύ σπάνιο να κολλήσεις κάποιο αφροδίσιο νόσημα.
 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.810
Κριτικές
20
Like
12.618
Πόντοι
4.546

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
2.980
Κριτικές
31
Like
26.287
Πόντοι
7.046
Με ακάποτη πίπα είναι πάρα πολύ σπάνιο να κολλήσεις κάποιο αφροδίσιο νόσημα.
Είναι ναι, το γνωρίζω, αλλά κατά καιρούς την έχουνε πατησει συναγωνιστές και το αναφέρουν στο site.
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
2.980
Κριτικές
31
Like
26.287
Πόντοι
7.046
επειδη το αιμα νερο δεν γινετε !!!!! η Μπορμπορα ειναι στο 6 ΑΛΛΑ σαν τσατσα για καποιες μερες , απιστευτο και ομως αληθινο !!!!!!!! ( μεχρι να ηρεμησει το προβλημα που εχει ) ωραριο 12 - 8 μεσανυχτα .
Ωω ρε φίλε τι είπες τώρα;;; Δεν ξανάγινε!
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
2.980
Κριτικές
31
Like
26.287
Πόντοι
7.046
επειδη το αιμα νερο δεν γινετε !!!!! η Μπορμπορα ειναι στο 6 ΑΛΛΑ σαν τσατσα για καποιες μερες , απιστευτο και ομως αληθινο !!!!!!!! ( μεχρι να ηρεμησει το προβλημα που εχει ) ωραριο 12 - 8 μεσανυχτα .
(...πρέπει να μάθουμε αν κάνει και καμια αρπαχτή στα γρήγορα και στον ρόλο της τσατσας....να ξαλαφρωσουμε λίγο...)
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 201520

Επισκέπτης
Και είναι και φαίνεται, σαν συνολο το χτυπάει το 9αρι άνετα! Αστα....!
Προσωπικά δύο είναι για μένα που έφευγες ευχαριστημένος απο φυλής. η μία είναι η Νέλλι όροφος που εξαφανίστηκε και η άλλη η άλλη η Γαβριέλα πριν δύο χρόνια. Δεν ξέρω άμα συμφωνεί κάποιος συναγωνιστής.

Η Μπέλλα απλά είναι πολυ καυλάκι και για μένα γαμιέται ωραία. ναι φαίνεται τσιτωμένη και πολυ προσεχτική αλλα δεν μπορώ να πω ότι με κέρασε φόλα. Άλλοι λένε απλά τυπικό γαμήσι. Δεν μπορώ να την πω φόλα. Ξέρει κανείς λεπτομέρειες αν όντως είναι 22 και Ισπανίδα; Για βουλγάρα μου έκανε
 

montiliani

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
1.935
Like
6.777
Πόντοι
1.056
Την Καλημερα στους Φιλους και συναγωνιστες.....ενημερωση πινωντας καφεδακι να ανοιξει το ματι.....
Χθεσινη Λαικη απογευματινη......
Τροφωνιου 13....Ελενη και μαλλον Ειρηνη.....αν δεν ειναι καποια καινουργια.....
Ελλης 3......Κατερινα με ασπρο σετακι....Ειρηνη.....και Μελινα.....μου συστηθηκε με ελαφρια υποκλιση και σταυρωνοντας ελαφρια τα ποδια της....με χαμογελο....ενδιαφερουσα.....
Διδυμου 27......Η Αλιονα μονο.....
Διδυμου 22....κατω....καποια αδιαφορη.....
Διδυμου 22....πανω....δυο μαυρομαλλες μπαμπατσικες......ενδιαφερον παρουσιασε ο σκαλιστος καναπες....και τα μωσαικα με μπορντουρα....περαστε να δειτε τεχνη...τι πλακακια και μαξιλαρατοι καναπες.....
Διδυμου 18 και τα δυο κλειστα......
Διδυμου 16....η Αλικη.....gilfaki....
Διδυμου 7...η Λιλιαν με την Κωλαρα....με κιτρινο κορμακι.....η τσατσα μου ειπε να βαλω την μασκα και αν εχω χαρτι εμβολιασμου....
Φωκαιας 27....μια αδιαφορη.....
Φωκαιας 27 υπογειο...μια Αννα αν δεν κανω λαθος....
Φωκαιας 24...η Μπελλα....ενδιαφερουσα περιπτωση...παιχνιδιαρα....Ξανθια....
Φιλιππιδου 11 οροφος....η κοπελα στο δωματιο...βαριομουνα και την κοπανισα....η τσατσα μου φανηκε τραβελακι....
Φιλιππιδου κατω....μια Αλβανη....1 φορα γαμησα Αλβανη την δεκαετια 90.....κανουνε και τις ανετες.....ΔΕΝ.....
Καλυμνου 48....Βαλερια και Ολγα.....grannakia......μπηκε στο στοχαστρο η Ολγα.....
Αλκιβιαδου 16γ...η Ιρινα .....εκατσα στο δερματινο παλιο καναπε και περιμενα να βγει...απεναντι στην πορτα φυσαρμονικα συναγωνιστης εδινε πονο....αν και το εχασε λιγο στην αρχη .... στην πορεια διορθωθηκε....το κρεββατι ετριζε...κρουτσου...κρουτσου...εχουνε χαλαρωσει τα ελατηρια.....Ουκρανεζα μου ειπε η υπηρεσια....ψιλοαδιαφορη....
Βγηκα...πηρα την μπυρα Warkas 5 που ειχα παρει απο το Πολωνικο μαγαζι στην Αχαρνων και πηρα τον δρομο της επιστροφης.....
υσ.Κλειστα ηταν και τα Αγκυρας εκτος απο το νεοκλασικο το γωνιακο.....
Βεργας ανοιχτα με κοσμο να πηγαινοερχεται.....
Εξηκιου ...μαυρη...μαυριλα πλακωσε...μαυρη σαν παλιακουδα
Χωματιανου ανοιχτα.....
Λιοσιων ανοιχτα.....
Καλα να περνατε......
 

montiliani

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
1.935
Like
6.777
Πόντοι
1.056
Μπηκα να διαβασω κριτικη για Μπελλα απο Φωκαιας 24 αλλα δεν βρηκα τιποτα....οποιος Φιλος ξερει ας ριξει ενα "ραπορτο"....
 

kav69

Ανώτερος
Εγγρ.
10 Απρ 2009
Μηνύματα
20.715
Κριτικές
47
Like
15.820
Πόντοι
5.885
παει και η αμφισα εφυγε
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
2.980
Κριτικές
31
Like
26.287
Πόντοι
7.046
Προσωπικά δύο είναι για μένα που έφευγες ευχαριστημένος απο φυλής. η μία είναι η Νέλλι όροφος που εξαφανίστηκε και η άλλη η άλλη η Γαβριέλα πριν δύο χρόνια. Δεν ξέρω άμα συμφωνεί κάποιος συναγωνιστής.

Η Μπέλλα απλά είναι πολυ καυλάκι και για μένα γαμιέται ωραία. ναι φαίνεται τσιτωμένη και πολυ προσεχτική αλλα δεν μπορώ να πω ότι με κέρασε φόλα. Άλλοι λένε απλά τυπικό γαμήσι. Δεν μπορώ να την πω φόλα. Ξέρει κανείς λεπτομέρειες αν όντως είναι 22 και Ισπανίδα; Για βουλγάρα μου έκανε
Εγώ δεν μπόρεσα να καταλάβω εθνικότητα. Αν μου μιλήσει, έστω να μου πει μια προταση στα Αγγλικά θα καταλάβω λογικά τι εθνικότητα είναι. Πάντως φαίνεται εκ πρωτης όψεως μεσογειακός λαός.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom