Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 269 άτομα (29 μέλη και 240 επισκέπτες)
Δ

Διαγραμμένο μέλος 201520

Επισκέπτης
Ευχαριστώ συναγωνιστή! Ρε το μαλακισμένο... και είναι φοβερό καβλιτσεκι...! Αγγίζει την τέλεια πορνη!
Όντως ειναι πολυ ωραίο μωρό. Δεν ξέρω κατά πόσο είναι ισπανίδα ή 22 χρονών βεβαια. Κάνει κανονικό σεξ με προφύλαξη και γενικά ήταν πρόθυμη. Μουνάκι μου φάνηκε στενό αλλα η πίσω κίνηση παρόλο που δεν την λεει στο πρόγραμμα είναι δουλεμένη.

Βγάζει παραπάνω κραυγές απο ότι πρέπει αλλά γενικά πολύ προσεχτική που είναι καλό. Το μέιον τα ελληνικά της που μαλλον δεν κτλβ γρι.
 

Tsigganolagnos hronia

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2020
Μηνύματα
118
Like
1.113
Πόντοι
201
Ρε μάγκες είδα σήμερα την πιτσιρικα Μπέλλα σήμερα στο Φυλής 65Α! Τι τρελό μουνακι ήταν αυτό;;; Κορμάκι φατσαρα δαχτυλακια όλα τέλεια!! Τόσο φόλα είναι γαμω το κερατο μου;;; Μιλάμε για τρελό γλυφοκωλι και πιπιλισμα τα δαχτυλακια!!
Φίλε την πήρα προσδοκώντας χαλαρό, συναινετικό, γρήγορο σεξακι και οκ όπως τα λες..
Πόσο μπορεί να κακοπέρασα?
Αν είσαι μερακλής με διάφορα γούστα, δεν γνωρίζω να σου πω.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 201520

Επισκέπτης
Φίλε την πήρα προσδοκώντας χαλαρό, συναινετικό, γρήγορο σεξακι και οκ όπως τα λες..
Πόσο μπορεί να κακοπέρασα?
Αν είσαι μερακλής με διάφορα γούστα, δεν γνωρίζω να σου πω.
Δεν σε κατάλαβα τελικά σου αρεσε ή όχι;
 

poutanokas

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2021
Μηνύματα
78
Κριτικές
3
Like
561
Πόντοι
20
Αυτή η πουτσοζαλιστρα η Μπέλα από φυλής που λέτε είναι μικρό ?
 

kolonoskopos83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2015
Μηνύματα
1.108
Like
1.758
Πόντοι
216
"Αριθμ. Δ1α/Γ.Π.οικ. 72486
Έκτακτα μέτρα προστασίας της δημόσιας υγείας
από τον κίνδυνο περαιτέρω διασποράς του κο-
ρωνοϊού COVID-19 στο σύνολο της Επικράτειας,
για το διάστημα από τη Δευτέρα, 22 Νοεμβρίου
2021 και ώρα 06:00 έως και τη Δευτέρα, 6 Δεκεμ-
βρίου 2021 και ώρα 06:00.
ΟΙ ΥΠΟΥΡΓΟΙ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ - ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ
ΚΑΙ ΕΠΕΝΔΥΣΕΩΝ-ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΜΥΝΑΣ -
ΠΑΙΔΕΙΑΣ ΚΑΙ ΘΡΗΣΚΕΥΜΑΤΩΝ - ΕΡΓΑΣΙΑΣ
ΚΑΙ ΚΟΙΝΩΝΙΚΩΝ ΥΠΟΘΕΣΕΩΝ - ΥΓΕΙΑΣ -
ΠΡΟΣΤΑΣΙΑΣ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΗ - ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ ΚΑΙ
ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ - ΔΙΚΑΙΟΣΥΝΗΣ - ΕΣΩΤΕΡΙΚΩΝ -
ΜΕΤΑΝΑΣΤΕΥΣΗΣ ΚΑΙ ΑΣΥΛΟΥ - ΨΗΦΙΑΚΗΣ
ΔΙΑΚΥΒΕΡΝΗΣΗΣ - ΥΠΟΔΟΜΩΝ ΚΑΙ
ΜΕΤΑΦΟΡΩΝ - ΝΑΥΤΙΛΙΑΣ ΚΑΙ ΝΗΣΙΩΤΙΚΗΣ
ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ - ΕΠΙΚΡΑΤΕΙΑΣ - Ο ΥΦΥΠΟΥΡΓΟΣ
ΣΤΟΝ ΠΡΩΘΥΠΟΥΡΓΟ

28. Υπηρεσίες ιερόδουλων
Τήρηση των κανόνων και μέτρων
προστασίας για τη λειτουργία των οίκων
ανοχής, σύμφωνα με το Παράρτημα 12,
το οποίο αποτελεί αναπόσπαστο μέρος
της παρούσας.

Τήρηση των μέτρων του πίνακα Α.
Υποχρεωτική διενέργεια διαγνωστικού
ελέγχου για κορωνοϊό COVID-19 (PCR ή rapid
test) για τους επισκέπτες – πελάτες που δεν
είναι πλήρως εμβολιασμένοι ή νοσήσαντες
υπό την έννοια των παρ. 2 και 3 του άρθρου
9."

Κρατάμε ακόμα....
 

Tsigganolagnos hronia

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2020
Μηνύματα
118
Like
1.113
Πόντοι
201
Δεν σε κατάλαβα τελικά σου αρεσε ή όχι;
Ναι φίλε, γάμησα στα γρήγορα και πήγα στην δουλειά μου. Ούτε χαρούμενη που τον έτρωγε, ούτε και βαριοταν φανερά. Είναι ωραίο καυλακι πάντως
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.672
Κριτικές
11
Like
12.499
Πόντοι
5.060
Ούτε η πουτάνα δν σας κάθεται μαλακες. Τέλεια πέρασα
Καλά, εσύ δε μας έλεγες ότι έχεις γκόμενα και δεν πηγαίνεις πια στα μπουρδέλα; Κατά τ' άλλα γαμάς τις φόλες μας και όλο εδώ μέσα είσαι. :jerking: Το καταλάβαμε τι άντρακλας είσαι, που μιλάς έξω στα κορίτσια και παίρνουν δρόμο τρομαγμένες. Φαντάσου τι creepy είσαι και πόσο μπαμ κάνει από χιλιόμετρα ότι χάνεις λάδια. :confused:
 

Bonecrusher

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Οκτ 2017
Μηνύματα
567
Κριτικές
35
Like
3.729
Πόντοι
2.836
Πέρασμα το μεσημέρι από Διδυμου 27 με την νταρντανονταρντανα Τζούλια. Πολύ καλή πίπα και δίνει και κωλο. Για ειδικές καταστάσεις. Θα ακολουθήσει και κριτική.
Υγ. Όσοι γαμάτε το νήμα με τις μαλακιες σας, πάρτε πουλο μας ζαλισατε τα παπαρια .Ουστ!!
 

tony1

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2021
Μηνύματα
742
Like
900
Πόντοι
86
Θα ρθω αύριο Αθήνα .Μπορείτε να μου προτείνετε μια μιλφαρα για ελεύθερο στοματικό και να μείνω ικανοποιημένος;Η Μπάρμπαρα που ακούω συνέχεια δουλεύει αύριο και τι ώρα;
 

Bonecrusher

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Οκτ 2017
Μηνύματα
567
Κριτικές
35
Like
3.729
Πόντοι
2.836
Θα ρθω αύριο Αθήνα .Μπορείτε να μου προτείνετε μια μιλφαρα για ελεύθερο στοματικό και να μείνω ικανοποιημένος;Η Μπάρμπαρα που ακούω συνέχεια δουλεύει αύριο και τι ώρα;
Μπαρμπορα ελεγε θα ήταν οφφ για 2 βδομάδες. Πάνε Βικτώρια στο Διδυμου 27 θα σε ρουφήξει. Πρωινή βάρδια 9 με 6 περίπου.
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
2.981
Κριτικές
31
Like
26.289
Πόντοι
7.046

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
2.981
Κριτικές
31
Like
26.289
Πόντοι
7.046
Θα ρθω αύριο Αθήνα .Μπορείτε να μου προτείνετε μια μιλφαρα για ελεύθερο στοματικό και να μείνω ικανοποιημένος;Η Μπάρμπαρα που ακούω συνέχεια δουλεύει αύριο και τι ώρα;
Για κανα 10ημερο το ξεχνάτε το γκροβερ της 10ετιας...!
 

athal

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2006
Μηνύματα
862
Κριτικές
40
Like
4.456
Πόντοι
6.555
Δ

Διαγραμμένο μέλος 201520

Επισκέπτης
Καλά, εσύ δε μας έλεγες ότι έχεις γκόμενα και δεν πηγαίνεις πια στα μπουρδέλα; Κατά τ' άλλα γαμάς τις φόλες μας και όλο εδώ μέσα είσαι. :jerking: Το καταλάβαμε τι άντρακλας είσαι, που μιλάς έξω στα κορίτσια και παίρνουν δρόμο τρομαγμένες. Φαντάσου τι creepy είσαι και πόσο μπαμ κάνει από χιλιόμετρα ότι χάνεις λάδια. :confused:
Θα πας να της το πεις δλδ; Το ότι είμαι ευτυχισμένος δεν το αλλάζω και δεν το συζητάω. Για την συγκεκριμένη που λετε όλοι φόλα απλά πέρασα καλά κάποια στιγμή. Το τι είμαι το ξέρω καλύτερα και δεν με ενδιαφέρει η άποψη σου.

Απλά μην ξεχνάμε το ρόλο μας που είναι κυνηγός και δεν χαμπαριάζουμε. Πολλές απο αυτες που λέτε φόλες έχω πάει και πέρασα καλά. Στο μόνο που θα συμφωνήσω είναι σε κάτι φόλες τσατσάδες που μου θυμίζουν την κυρά χαρίκλεια που μας κράταγε την μπάλα όταν έπεφτε στον κήπο της τις ξέγνοιαστες εποχές που ήμασταν μικρά.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν mod:

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
2.981
Κριτικές
31
Like
26.289
Πόντοι
7.046
συγκεκριμενα για 9 ημερες. εξ ου και του "κολου τα εννιαμερα" !!
Μπαα όχι δεν είναι αυτός ο λόγος. Από ότι διάβασα τις προηγουμενες μέρες ένας συναγωνιστης έγραψε ότι θα έκανε μια μικροεπεμβαση κηλης. Ας αναρρώσει λοιπόν, αν όντως ισχύει αυτή η πληροφορια, και ας γυρίσει απόλυτα υγειης. Περαστικά της. Η Μπάρμπορα φίλε είναι ψυχαρα και πολυ τίμια στις υπηρεσίες της. Το 20αρικο πιανει τόπο. Ειλικρινά ευχομαι να είναι παντα καλά. Δεν ξέρω αν ακούγομαι γλυωδης αλλά είναι πολυ καλο τυπακι και όταν αποσυρθεί της ευχομαι να συνεχίσει τη ζωή της με απόλυτη αξιοπρέπεια. 9/10 συναγωνιστές εδώ μέσα έχουν γράψει θετικά σχόλια για τη κυρία και το υπογράφω κι εγώ αφου στο παλμαρε μου είναι η 2η σε επισκέψεις μου μετά τη Τζώρτζια Διδυμου. Εχω δώσει πανω απο 15 20αρικα στάνταρ για το γκροβερ της. Και το σημαντικοτερο απ'ολα ειναι οτι παρολο που το μενου της τα εχει ολα (φυσικα ποτε ακαποτο σεξ, αλλά ακαποτη πιπα και τελειωμα στη στοματικη της κοιλοτητα) κανενας συναγωνιστης δεν εχει παραπονεθει οτι τον κολλησε καποιο αφροδισιο ή ειδε μερεντα στην καποτα!
 
Τελευταία τροποποίηση:

montiliani

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
1.935
Like
6.777
Πόντοι
1.056
Ξέρουμε κατι απο διδύμου 8 λιλιαν ? Είναι ακόμη?
Την Καλησπερα μου Φιλε μου.....ναι....οταν περασα κατα τις 7 εργαζοτανε......η υπηρεσια μου ειπε να βαλω μασκα και αν εχω κανει τεστ.....προσεχε τα.....καλα να περνας.....
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom