Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 364 άτομα (30 μέλη και 334 επισκέπτες)
Δ

Διαγραμμένο μέλος 201520

Επισκέπτης
Δεν είμαι πελάτης, τελευταία φορά είχα πάει πριν από 10 χρόνια. Ε άμα έχεις κόψει το άθλημα, τι ψάχνεις που δουλεύουν τα κορίτσια;
θέλω να βάλουμε ένα στοίχημα. Αν όντως πιάσουν δουλειά και βγω αληθινός δεν θα πας για κανένα λόγο.
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.896
Κριτικές
101
Like
47.710
Πόντοι
21.661
να τις προλάβω πριν ξεκινήσουν.
παιχτη συνενοησου με το αλλο σου μισο, τον @βόρδελος να μοιρασετε τη μπουρδελοτσαρκα.
πηγαινε εσυ δεξια και ο βορδελος αριστερα.
μετα απο καμια ωρα βρεθειτε και πειτε αν τις βρηκατε και που, σε ποιο σπιτακι.
σπευσε μη σου ξεφυγουν...
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.673
Κριτικές
11
Like
12.499
Πόντοι
5.060
θέλω να βάλουμε ένα στοίχημα. Αν όντως πιάσουν δουλειά και βγω αληθινός δεν θα πας για κανένα λόγο.
Εννοείται, όποια καινούρια πιάσει δουλειά, θα τη βγάλω μια φωτογραφία να σ' τη δείξω να μου πεις αν είναι αυτή που είδες, για να μην τη γαμήσω. :confused: :2funny:
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 201520

Επισκέπτης
παιχτη συνενοησου με το αλλο σου μισο, τον @βόρδελος να μοιρασετε τη μπουρδελοτσαρκα.
πηγαινε εσυ δεξια και ο βορδελος αριστερα.
μετα απο καμια ωρα βρεθειτε και πειτε αν τις βρηκατε και που, σε ποιο σπιτακι.
σπευσε μη σου ξεφυγουν...
βρε καμμένε δεν σου είπα να μν ξαναασχολήθείς μαζί μου. Βλεπεις ότι σε γράφω κανονικά στις μαλακίες που λες και κάνεις. Να σε ρωτήσω η κοπέλα που λές ότι έχεις εδώ και 3 μήνες το ξέρει ότι λες ότι την έχεις γκομενα;Το γνωρίζει;
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.896
Κριτικές
101
Like
47.710
Πόντοι
21.661
βρε καμμένε δεν σου είπα να μν ξαναασχολήθείς μαζί μου. Βλεπεις ότι σε γράφω κανονικά στις μαλακίες που λες και κάνεις. Να σε ρωτήσω η κοπέλα που λές ότι έχεις εδώ και 3 μήνες το ξέρει ότι λες ότι την έχεις γκομενα;Το γνωρίζει;
αφου με γραφεις οπως λες, γιατι απαντας ? :idiot:
εσυ τι λες, το γνωριζει η' οχι ? :uglystupid:
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.173
Κριτικές
1.245
Like
195.717
Πόντοι
45.465
τώρα live

Χωματιανου 11α Ειρήνη με κάστανο σκούρο μαλλί, κανονικό σώμα 1,5άρι βυζί και Λόλα ξανθιά με καρέ μαλλί μέχρι τους ώμους παχουλη με 2αρι βυζι, τατουάζ πίσω χαμηλά στη μέση και πάνω από το αριστερό στήθος, αμφότερες σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Χωματιανου 11β Αλεξάνδρα ξανθιά κοπέλα με το μαλλί πιασμένο πάνω κότσο, σώμα με πιασίματα 2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο στήθος.

Λιοσιων 76β κλειστό.

Λιοσιων 73β Χριστίνα ξανθιά κοντή με το μαλλί πιασμένο αλογοουρά, κανονικό σώμα 2αρι βυζι, υπεραπλο πρόγραμμα και Παολα μελαχρινή με κανονικό σώμα 2αρι συν βυζι, τατουάζ δεξιά χαμηλά στο στομάχι, απλό πρόγραμμα και 69.

Λιοσιων 73α Λίζα μελαχρινή ψηλή με πάρα πολύ μακρύ μαλλί, κανονικό σώμα 2αρι βυζι, τα πάντα εκτός πρωκτικου ανακοινωθηκαν.

Εξηκιου 18 κλειστό.

Εξηκιου 18α Μιλενα ξανθοκαστανη χοντρουλα μιλφ με 3αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Εξηκιου 18γ Τατιάνα ξανθιά παχουλη με 2.5αρι βυζι, ντυμένη μαθητριουλα (καρέ φουστίτσα άσπρο πουκάμισακι το μαλλί δύο κοτσίδες) και Σαμπινα ξανθοκαστανη με λεπτό πολύ ωραίο κορμί 1.5-2αρι βυζι, αμφότερες σε απλό πρόγραμμα.

Λιοσιων 79α κλειστό.

Λιοσιων 79β Άντζελα ξανθιά μιλφ σώμα με πιασίματα 2.5αρι συν βυζι, με πρωκτικο.

Βεργας 3 Μπέλα ξανθιά ψηλή με κανονικό σώμα 2αρι βυζι, τατουάζ κάτω από τα στήθη και κάποια μικρότερα στα χέρια, Αναστασία ξανθιά χοντρή με 2.5αρι συν βυζι, Λολίτα ξανθιά με μακρύ μαλλί παχουλη με 3.5-4αρι βυζι, Τίνα μελαχρινή ψηλή με το μαλλί πιασμένο σε πολύ μακρυά αλογοουρά κανονικό σώμα 2-2.5αρι βυζι, αμφότερες σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα. Δοκιμάστηκε η Λολίτα με πολύ καλές εντυπώσεις, θα ακολουθήσει κάποια στιγμή κριτική.

Βεργας 2 Βίκυ ξανθοκαστανη γκιλφ με καρέ μαλλί μέχρι τους ώμους, παχουλη 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Βεργας 6α Ελένη ξανθιά ψηλή χοντρή με 3αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο στήθος.

Βεργας 6β Ναταλία η τουρλοκωλιαστρα ξανθιά μιλφογκιλφ σώμα με πιασίματα 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Βεργας 7 Αναστασία ξανθιά μιλφ με ψιλοκανονικο σώμα 2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Λιοσιων 91 κλειστό.

Τροφωνιου 11 ισόγειο Μπέλα μελαχρινή κατσαρομαλλα χοντρή με 2.5αρι βυζι, με τατουάζ στο αριστερό μπούτι και 2 ακόμη μικρότερα, με πρωκτικο.

Τροφωνιου 11 όροφος κλειστό.

Τροφωνιου 13 ισόγειο Ειρήνη ξανθό γκρανι με κοντό μαλλί, παχουλη με 2αρι βυζι και Ελένη ξανθιά μιλφογκιλφ σώμα με πιασίματα 2.5αρι βυζι, αμφότερες σε απλό πρόγραμμα,κάνουν και παρτουζα με 30 ευρώ.

Τροφωνιου 13 όροφος Νανά/Κέλι ξανθιά Ελληνίδα γυρολόγος μιλφ, ψηλή νταρντανοχοντρη με 3αρι βυζι, με πρωκτικο και επιλεκτικά ελεύθερο στοματικό.
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.673
Κριτικές
11
Like
12.499
Πόντοι
5.060
να τις προλάβω πριν ξεκινήσουν. Πραγματικά άμα βγω αληθινός θα γίνει της πουτάνας στην κυριολεξία. Εσένα δεν σου φαίνετα περίεργο και άξιο αναζήτησης εκτός ότι δν με πιστεύεις.
Να τις προλάβεις τι; Για να τις σώσεις και να μην ξεκινήσουν τη δουλειά; Και τι να μου φανεί περίεργο ακριβώς; Δεκάδες φορές έχω πετύχει γκόμενες σαν τσόντες στη Φυλής. Τις ακολούθησα στο δρόμο και άλλες φορές μπήκαν σε σπιτάκι και άλλες φορές ήταν απλώς περαστικές. Δεν άρχισα να ρωτάω εδώ μήπως έχουν μυρίσει τα νύχια τους ποιες είδα. :confused:
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 201520

Επισκέπτης
Εννοείται, όποια καινούρια πιάσει δουλειά, θα τη βγάλω μια φωτογραφία να σ' τη δείξω να μου πεις αν είναι αυτή που είδες, για να μην τη γαμήσω. :confused: :2funny:
Στην θέση σου και στην ηλικία σου το να γαμάς είναι κατόρθωμα. Άρα μν το χάσεις να πληρώνεις και να πηδάς.
αφου με γραφεις οπως λες, γιατι απαντας ? :idiot:
εσυ τι λες, το γνωριζει η' οχι ? :uglystupid:
και σε άφησε μόνο σάββατο βράδι;
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 201520

Επισκέπτης
Να τις προλάβεις τι; Για να τις σώσεις και να μην ξεκινήσουν τη δουλειά; Και τι να μου φανεί περίεργο ακριβώς; Δεκάδες φορές έχω πετύχει γκόμενες σαν τσόντες στη Φυλής. Τις ακολούθησα στο δρόμο και άλλες φορές μπήκαν σε σπιτάκι και άλλες φορές ήταν απλώς περαστικές. Δεν άρχισα να ρωτάω εδώ μήπως έχουν μυρίσει τα νύχια τους ποιες είδα. :confused:
να αλλάξεις το όνομα σε stalker
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 201520

Επισκέπτης
Μίλησε το ναυάγιο. :idiot:
Εγώ δν παίρνω απο πίσω κορίτσια και πληρώνω να μου την σηκώσουν γιατι η αυτοεκτίμηση μου φτάνει μέχρι το επίπεδο μισογύνη τουλάχιστον και άτομο που φοβάται και τον ίσκιο του.
 

Mpratan

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.548
Κριτικές
21
Like
10.111
Πόντοι
3.346
Live update και απο μένα. Εθεάθησαν δύο πορνοσταρικά μοντέλα με σοβιετικά χαρακτηριστικά φυλής στο ύψος της πλατείας Βικτωρίας. Το ένα φόραγε μακρί σκούρο τζιν και το άλλο λευκο γουναρικό. Ήταν χαμένες και ψάχνανε στο κινητό μάλλον που θα πάνε. Προσπάθησα να βοηθήσω αλλα δν μιλάγανε ούτε αγγλικά. Κάτι μου είπανε στην γλώσσα τους και έφυγα.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Πάντως έχετε πολύ γέλιο που κοιτάτε τα κινητά και ψάχνεστε στην φυλής. απο χλμ φαίνεστε ότι είστε μέλη εδώ
Φίλε νομίζω ότι ξέρω σε ποιες αναφέρεσαι, γιατί και εγώ τις πέτυχα μαζί με μία τρίτη κοπέλα στην είσοδο μιας πολυκατοικίας στη φυλής, στο ύψος που είναι το ξενοδοχείο και το μπακάλικο. Ήταν τουμπανάκια, αλλά πολύ πλαστικό. Μια μελαχρινή και 2 ξανθιές αν ενθυμούμαι καλά.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 201520

Επισκέπτης
Φίλε νομίζω ότι ξέρω σε ποιες αναφέρεσαι, γιατί και εγώ τις πέτυχα μαζί με μία τρίτη κοπέλα στην είσοδο μιας πολυκατοικίας στη φυλής, στο ύψος που είναι το ξενοδοχείο και το μπακάλικο. Ήταν τουμπανάκια, αλλά πολύ πλαστικό. Μια μελαχρινή και 2 ξανθιές αν ενθυμούμαι καλά.
Επιτέλους. Όχι δύο πέτυχα ξανθιές. Θυμάσαι τι φόραγαν; Άρα άκυρο απλά βόλταραν
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom