Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 189 άτομα (12 μέλη και 177 επισκέπτες)
Δ

Διαγραμμένο μέλος 201520

Επισκέπτης
Πολύ μεγάλη φαντασία έχεις φίλος. Είδες μωρά πολυτελείας, άρα υποθέτεις ότι ήταν της δουλειάς. Έφυγαν τρομαγμένες όταν τους μίλησες, άρα αηδίασαν από την κατάσταση στη Φυλής. Είδες κόσμο στα κινητά του, άρα ήταν μέλη του μπου που είδαν κι εκείνοι τα μωρά, οπότε ρωτάς εδώ για να σου πούνε. Κοίταξέ το λίγο. :confused:
Αρχίζω και πιστεύω πως το iq πέφτει εδώ μέσα. Αφου κοιτάζανε διεύθυνση στο google και ψάχνανε στην φυλής. Οι μάγκες στο κινητό κοιτάγανε και πηγαίναν τρέχοντας προς συγκεκριμένα σπιτάκια.

Δύο ξένες της πλησιάζει καποιος στην φυλής. Αν δεν τρομάζανε θα ήταν περίεργο αλλά γενικά είμαι άτομο που εμπνέει εμπιστοσύνη. Είχαν σοβιετικά χαρακτηριστικά και μούρες φταιγμένες με πλαστική παρόλο το νεαρό της ηλικίας τους.

Μπορεί να μην έχω τον τίτλο του σπουδαίου σαν και εσένα αλλά ξέρω να ξεχωρίζω άτομα και καταστάσεις. Λογικό να κάνεις έτσι αφού είμαι ο μόνος που το αναφέρει. Σίγουρα θα βρεθεί και καποιος άλλος να το πει.
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.671
Κριτικές
11
Like
12.499
Πόντοι
5.060
Αρχίζω και πιστεύω πως το iq πέφτει εδώ μέσα. Αφου κοιτάζανε διεύθυνση στο google και ψάχνανε στην φυλής. Οι μάγκες στο κινητό κοιτάγανε και πηγαίναν τρέχοντας προς συγκεκριμένα σπιτάκια.
Ότι ήταν μέλη του μπου πώς ακριβώς προέκυψε; Την επόμενη φορά που θα πετύχεις κάποιον στη Φυλής να γκουγκλάρει διεύθυνση, πήγαινε ρώτησέ τον ποιο μέλος του μπου είναι. :2funny:
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.671
Κριτικές
11
Like
12.499
Πόντοι
5.060
Δύο ξένες της πλησιάζει καποιος στην φυλής. Αν δεν τρομάζανε θα ήταν περίεργο αλλά γενικά είμαι άτομο που εμπνέει εμπιστοσύνη. Είχαν σοβιετικά χαρακτηριστικά και μούρες φταιγμένες με πλαστική παρόλο το νεαρό της ηλικίας τους.
Πρώτη μέρα στη δουλειά και προλάβανε και κάνανε πλαστική στη μούρη; :embarrased:
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 201520

Επισκέπτης
Ότι ήταν μέλη του μπου πώς ακριβώς προέκυψε; Την επόμενη φορά που θα πετύχεις κάποιον στη Φυλής να γκουγκλάρει διεύθυνση, πήγαινε ρώτησέ τον ποιο μέλος του μπου είναι. :2funny:
Δυο χιλιάδες επισκέπτες ημερησίως πόσες πιθανότητες ήταν να είναι μέλη αυτού του σάιτ αμέσως μόλις ανέβηκε η πορνοενημέρωση
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Πρώτη μέρα στη δουλειά και προλάβανε και κάνανε πλαστική στη μούρη; :embarrased:
ναι ήταν και παρθένες και σε περίμεναν.
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: fil69

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.671
Κριτικές
11
Like
12.499
Πόντοι
5.060
Δυο χιλιάδες επισκέπτες ημερησίως πόσες πιθανότητες ήταν να είναι μέλη αυτού του σάιτ αμέσως μόλις ανέβηκε η πορνοενημέρωση
Αν ήταν μέλη του σάιτ, τη σελίδα της ενημέρωσης θα είχαν ανοιχτή. ;)
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 201520

Επισκέπτης
Αν ήταν μέλη του σάιτ, τη σελίδα της ενημέρωσης θα είχαν ανοιχτή. ;)
Ανέφερα ότι οι κοπέλες είχαν το google. Οι άλλοι δεν τους πλησίασα. Απλά κοιτάγαν το κιν και πηγαίναν στοχευμένα. Εξάλου μόλις το ανέφερα αρκετοί μου κάνανε like άρα συμφωνούνε
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 201520

Επισκέπτης
Αν ήταν μέλη του σάιτ, τη σελίδα της ενημέρωσης θα είχαν ανοιχτή. ;)
και στο κάτω κάτω στα αρχίδια μου αν δεν με πιστεύεις και ούτε με ενδιαφέρει. Απλά περίμενα ότι θα γινόταν χαμός και ηθελα να είμαι ο πρώτος που θα το ανέφερε. Αφου δεν έγινε τπτ άρα κάτι άλλο ήταν. Αλλα δύο τέτοια μωρά στην φυλης να ψάχνουνε διεύθυνση είναι περίεργο. Εκτός άμα ψάχνανε προσφορά προιόντα σε πακιστανικό μαγαζί. Αν ήταν για ξενοδοχείο θα τις πήγαινε ο οδηγός στοχευμένα. Άρα πιστεύω υποψήφιες μπουρδελοκορασίδες ήταν.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 201520

Επισκέπτης
και στο κάτω κάτω στα αρχίδια μου αν δεν με πιστεύεις και ούτε με ενδιαφέρει. Απλά περίμενα ότι θα γινόταν χαμός και ηθελα να είμαι ο πρώτος που θα το ανέφερε. Αφου δεν έγινε τπτ άρα κάτι άλλο ήταν. Αλλα δύο τέτοια μωρά στην φυλης να ψάχνουνε διεύθυνση είναι περίεργο. Εκτός άμα ψάχνανε προσφορά προιόντα σε πακιστανικό μαγαζί. Αν ήταν για ξενοδοχείο θα τις πήγαινε ο οδηγός στοχευμένα. Άρα πιστεύω υποψήφιες μπουρδελοκορασίδες ήταν.
Μήπως υπάρχει στούντιο εκεί κοντά;
 

kiriakoboy

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2010
Μηνύματα
492
Κριτικές
1
Like
629
Πόντοι
81
Προσωπικά ο δρόμος με έβγαλε απο εκεί αφού περπατάω πολύ. . Τα έχω ξαναβρεί με την φίλη μου εδώ και καιρό και είμαι πολύ ευτυχισμένος. Δεν μπορώ να κτλβ πως πάτε εκεί μιας και έχει γίνει η φάση πολύ άρρωστη και βρώμικη. Πραγματικά είχα την περιπέτεια μου με μία απο φυλής και τώρα πια τελείωσε. Απλά μου έκανε τρομερή εντύπωση οι δύο τύπισσες.
Εμένα απλώς τουρίστριες μου φαίνονται όπως το λες.
 

Gnomon(2)

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2021
Μηνύματα
16
Like
18
Πόντοι
0
Πάρε την Λόλα αλλά είναι λίγο ντίβα,τον φίλο μου που είχε μεγάλο Καλαμάρι τον έδιωξε.
ωχ κι εγω ''μεγαλος'' ειμαι οποτε μαλλον θα φαω πακετο:confused: σε ποιο δουλευει η λολα? κανει καλο τσιμπουκι?
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 201520

Επισκέπτης
Το Φυλής 104. Πέρνα μια βόλτα μήπως τις πετύχεις εκεί.
θα κανεις την παλικαριά να πάρεις τηλ γιατί εγώ ντρέπομαι. Μάλλον θα είσαι και πελάτης εκεί καταλαβαίνω το ήξερες
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: vril

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.671
Κριτικές
11
Like
12.499
Πόντοι
5.060
θα κανεις την παλικαριά να πάρεις τηλ γιατί εγώ ντρέπομαι. Μάλλον θα είσαι και πελάτης εκεί καταλαβαίνω το ήξερες
Και τι να τους πω ακριβώς, ότι ένας φίλος ο Chernobyl(3) είδε δυο κοπέλες που έψαχναν μια διεύθυνση στο κινητό τους και μήπως είναι καινούριες στο μαγαζί;:2funny: Εσύ γιατί ντρέπεσαι να το ρωτήσεις, σου φαίνεται γελοίο; :2funny:
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 201520

Επισκέπτης
Και τι να τους πω ακριβώς, ότι ένας φίλος ο Chernobyl(3) είδε δυο κοπέλες που έψαχναν μια διεύθυνση στο κινητό τους και μήπως είναι καινούριες στο μαγαζί;:2funny: Εσύ γιατί ντρέπεσαι να το ρωτήσεις, σου φαίνεται γελοίο; :2funny:

Γιατί θα μου πουν να πάω απο εκεί και το έχω κόψει το άθλημα και για να το ξέρεις θα είσαι πελάτης εκεί. Θα σε ξέρουν. Υπάρχει κάτι άλλο εκεί κοντά που να εξηγεί την παρουσία τους;
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.671
Κριτικές
11
Like
12.499
Πόντοι
5.060
Γιατί θα μου πουν να πάω απο εκεί και το έχω κόψει το άθλημα και για να το ξέρεις θα είσαι πελάτης εκεί. Θα σε ξέρουν. Υπάρχει κάτι άλλο εκεί κοντά που να εξηγεί την παρουσία τους;
Δεν είμαι πελάτης, τελευταία φορά είχα πάει πριν από 10 χρόνια. Ε άμα έχεις κόψει το άθλημα, τι ψάχνεις που δουλεύουν τα κορίτσια;
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 201520

Επισκέπτης
Στην ενημέρωση αναφέρεται συνέχεια το Φυλής 81 μονίμως κλειστό. Είναι ωραίο κτήριο μήπως ανοίξει κάτι εκει;
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 201520

Επισκέπτης
Δεν είμαι πελάτης, τελευταία φορά είχα πάει πριν από 10 χρόνια. Ε άμα έχεις κόψει το άθλημα, τι ψάχνεις που δουλεύουν τα κορίτσια;
να τις προλάβω πριν ξεκινήσουν. Πραγματικά άμα βγω αληθινός θα γίνει της πουτάνας στην κυριολεξία. Εσένα δεν σου φαίνετα περίεργο και άξιο αναζήτησης εκτός ότι δν με πιστεύεις.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom