Νέα

Η πιο όμορφη πουτάνα που έχετε πηδήξει ποτέ.

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kostas21d
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 184
  • Εμφανίσεις 29K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

acapoeira

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2017
Μηνύματα
7.440
Like
229
Πόντοι
86
Αν μιλάμε μόνο για εμφάνιση αλλά αξέχαστες Πατρίτσια και η Ξένια από μοντέλο αλυσίδα πριν χρόνια όσοι θυμούνται και η Ντορίνα από Κολωνού

η μοντελοαλυσιδα ποια ειναι?
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 193184

Επισκέπτης
    Δεν ξέρω τι θα πείτε εσείς... αλλά ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ, Φυλής 61, το καλοκαίρι του 2015 πρέπει να σταμάτησε, αν δεν κάνω λάθος!! Τα κριτήρια μου, καθαρά αντικειμενικά, ΕΡΩΤΑΣ... λάτρευα, να πηγαίνω να την πηδάω, υπήρχαν περιπτώσεις που είχα πάει 4-5 φορές σε μια εβδομάδα!! Ψυχούλα μεγάλη...
 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.767
Κριτικές
18
Like
5.570
Πόντοι
1.796
    Δεν ξέρω τι θα πείτε εσείς... αλλά ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ, Φυλής 61, το καλοκαίρι του 2015 πρέπει να σταμάτησε, αν δεν κάνω λάθος!! Τα κριτήρια μου, καθαρά αντικειμενικά, ΕΡΩΤΑΣ... λάτρευα, να πηγαίνω να την πηδάω, υπήρχαν περιπτώσεις που είχα πάει 4-5 φορές σε μια εβδομάδα!! Ψυχούλα μεγάλη...

η αδυνατη σκιννυ λες?? το στυλιαρι??

ναι πολυ καλη αν λες αυτη
 

Obi-Wan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2007
Μηνύματα
9.374
Κριτικές
3
Like
3.189
Πόντοι
786
Η πιο όμορφη πουτάνα πρέπει να ήταν μακράν η Νατάσσα από Βριλλησού 36. Μιλάμε για 12-15 χρόνια πίσω. Ήταν Ρωσσίδα με ελαφρά ασιατικά χαρακτηριστικά . Μελαχρινή κορμάρα.. Φοβερή πίπα … έκανε και μια παραλλαγή του ιεραποστολικού με σηκωμένη την λεκάνη... μεγάλη κάβλα ...  ήταν όμως κάπως ξινή.. ήθελε να πηγαίνεις εντελώς με τα νερά της .. είχε πιστό κοινό επειδή ήταν μουνάρα... Αργότερα εξαφανίστηκε από Βριλησου και την ψάχναμε κάποιοι μανιωδώς... την βρήκε συναγωνιστής αρκετούς μήνες μετά σε μπουρδελάκι σε κάθετο της Φυλής με καμιά 40 αρια κιλά έξτρα... αμφιταλαντεύτηκα πολύ σοβαρά να πάω από εκεί αλλά τελικά προέκρινα να μην δω ποτέ τη μουνάρα Νατάσσα να έχει γίνει σα φακλάνα...  

Με το μικρό τατού πεταλούδα πίσω χαμηλά στη μέση. Τέλεια, καραμούναρος. Είχε κάνει ξανά θητεία Φυλής πολύ νέα πριν τα στούντιο. Μικρή ως άβυζη πάλι ήταν θάνατος, απίστευτος κώλος φοβερή φάτσα και κορμός πόδια, αλλά και μετά ως προ-μιλφ που έβαλε βυζάρες και τις κάτσανε σαν φυσικές έγινε πιο αρχοντική. Σήμα κατατεθέν η πίπα βεντούζα στο πουτσοκεφάλι (που πάντα έκανε) και το σήκωμα λεκάνης (που στην Φυλής δεν έκανε μικρή).
 

lapanos

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2009
Μηνύματα
16
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
0
Πέννυ Βριλησσού 36 και τα μυαλά στα κάγκελα ο υπερμουνος
 

Vartan

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2018
Μηνύματα
22
Like
15
Πόντοι
0
Πριν 2 χρόνια σίγουρα Κιφησου 60 ενα βράδυ συνάντησα την Claire.Απλα δεν υπήρχε.μικρουλα κοντουλα χαμογελαστή και πανέμορφη.Μετα από λίγες μέρες προσπάθησα ξανά αλλά χάθηκε κυριολεκτικά από προσώπου γης..
 

bananoflouda

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2015
Μηνύματα
63
Like
12
Πόντοι
0
veronica απο your angels
lilly απο τριγγετα (γερμανιδα θηριο)
εμμανουελα κυπρια (για πολλους ξυνη αλλα για μενα σουπερ!!!)
 

Manost

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2017
Μηνύματα
274
Κριτικές
4
Like
473
Πόντοι
301
Η Γιώτα απο Αθηνα (φοιτήτρια) γύρω στα 22 χρονων. Καλό γαμίσι κι κυρίως είναι υποτακτική και γουστάρει σκληρό κι επιπονο γαμισι.
Πάρτε μία γεύση κι μου λετε αν διαθέτει τα σωματικά προσόντα. Τα υπόλοιπα τα διαθέτει .............  :pipa1: :tn04: :coolcondom:
 

Συνημμένα

  • 2.jpg
    2.jpg
    103,5 KB · Εμφανίσεις: 307

Bleach

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.555
Κριτικές
31
Like
3.887
Πόντοι
5.595
Η Γιώτα απο Αθηνα (φοιτήτρια) γύρω στα 22 χρονων. Καλό γαμίσι κι κυρίως είναι υποτακτική και γουστάρει σκληρό κι επιπονο γαμισι.
Πάρτε μία γεύση κι μου λετε αν διαθέτει τα σωματικά προσόντα. Τα υπόλοιπα τα διαθέτει .............  :pipa1: :tn04: :coolcondom:

Και που βρισκεται;
 

HANTZOS

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
183
Κριτικές
1
Like
34
Πόντοι
1
οντως ωραιο σωμα. :kneel:Αν θες μας λες και το password
 

Kinkey

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2017
Μηνύματα
103
Κριτικές
16
Like
531
Πόντοι
291
Νο 2 η Ηλέκτρα η καυλωστρα από Λιοσίων 73 ..η Βερόνικα χτες βράδυ Φώκαιας 25 ..@πιστευτο εργαλείο..το οποίο βέβαια εσείς δε γαμάτε(ήμασταν 12 άτομα στο σαλόνι κ φύγανε οι 11!)δε σας αρέσουν τα τατού κ καλά κάνετε συνεχίστε έτσι να τα γαμαμε εμείς οι καλλιτέχνες..νο 3 η Γιασμίν από Φώκαιας 23η 25..βραδυνές βάρδιες η 2η κ η 3η..η Γιασμίν εξαφανίστηκε..μάλλον την σηκωσανε απ' το πάγκο για τον Αύγουστο μονο..
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
152.220
Κριτικές
1
Like
29.916
Πόντοι
8.006
Η Γιώτα απο Αθηνα (φοιτήτρια) γύρω στα 22 χρονων. Καλό γαμίσι κι κυρίως είναι υποτακτική και γουστάρει σκληρό κι επιπονο γαμισι.
Πάρτε μία γεύση κι μου λετε αν διαθέτει τα σωματικά προσόντα. Τα υπόλοιπα τα διαθέτει .............  :pipa1: :tn04: :coolcondom:
Την προωθείς τύπε?
 

Trapshooter

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Οκτ 2015
Μηνύματα
857
Κριτικές
12
Like
9.867
Πόντοι
1.336
Παρατηρώ ότι ουδείς έχει τολμήσει να αναφερθεί σε κάποιο από τα τρέχοντα πρώτα ονόματα (κατά 99/100), προφανώς για να μην στραβώσουν οι άλλες :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:…..συμπεραίνω λοιπόν ότι όλες γνωρίζουν τα nick name των παλιών εδώ μέσα. Μόνο για την γνωστή σε όλους τους παλιούς Μόνικα Σέρβα τολμήσαν κάποιοι να αναφερθούν. Μόνο για μπουρδελα υπάρχουν αναφορές και ελάχιστες για studio

 

Trapshooter

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Οκτ 2015
Μηνύματα
857
Κριτικές
12
Like
9.867
Πόντοι
1.336
Ποιά από τις τωρινές αξίζει να αναφερθεί τύπε; Εγώ νομίζω καμία. Τα περισσότερα σημερινά στουντιοκόριτσα δε θα δούλευαν ούτε στη Φυλής πριν 10 χρόνια. Ελάχιστες είναι οι εξαιρέσεις και αυτές σχεδόν αποκλειστικά κοπέλες που συνεχίζουν από παλιά (Άννα-Μαρία στους Γερμανούς, Λάουρα στα Κασσάνδρας).
Άννα – Μαρία …. Μάλιστα ….σίγουρα  έχει καρνέ με 300 αγαπούληδες …. Απορώ γιατί ακόμη δουλεύει σε studio
 

Trapshooter

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Οκτ 2015
Μηνύματα
857
Κριτικές
12
Like
9.867
Πόντοι
1.336
Άννα – Μαρία …. Μάλιστα ….σίγουρα  έχει καρνέ με 300 αγαπούληδες …. Απορώ γιατί ακόμη δουλεύει σε studio
Και το επίπεδο των πελατών έχει πέσει τραγικά ……… βλαμμένοι, προβληματικοί, πάκια, λάθρο κλπ. ……. Παρτυ κάνουν άμα εμφανισθεί κάποιος της προκοπής …… γκόμενο θέλουν να το πιάσουν
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom