Νέα

Μέσα στην νύχτα των άλλων

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)
OP
OP
μη επανδρωμένη σέλφι
Εγγρ.
29 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.363
Like
279
Πόντοι
36
κύριε Μυαλοδιαβαστή, δεν θα προσπεράσω όσα είπατε επειδή τα βρήκα αδιάφορα, τουναντίον
σας διαβάζω πάντα με απόλαυση
όμως την χρονική στιγμή αυτή, ένα ερώτημα καίει τον φίλο μου
εσείς, που είστε ένας ισορροπημένος άνθρωπος (όπως όλα δείχνουν, εκτός από την υμμετοχή σας σε αυτό το φόρουμ) και μάλλον δύσκολα ή τουλάχιστον όχι μακροπρόθεσμα περιπέσατε στα παραπάνω σφάλματα ή αναζητήσατε τις παραπάνω ρηχές επιβεβαιώσεις, τελικά θυμάστε μια του χώρου σαν μια σπουδαία σχέση σας διαπροσωπική;
 
OP
OP
μη επανδρωμένη σέλφι
Εγγρ.
29 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.363
Like
279
Πόντοι
36

τύπε αν είσαι ο ρεσεψιονίστ του ξενοδοχείου ημιδια-μουνίς της πλατείας του κακόφημου κέντρου που ζητάω από το πρωί ανεπιτυχώς τις κασέτες της καμερας παρακολουθησης της εξώπορτας από εκείνο το μοιραίο βράδυ, σταματήστε να χασμουριέστε και κάντε σας παρακαλώ αυτό που σας ζήτησα

ΠΩΣ ΦΟΡΕΣ ΝΑ ΣΑΣ ΤΟ ΕΞΗΓΗΣΩ

αν οι κόρες των ματιών της διατάλθηκαν όταν με είδε, έχω ελπίδες
είτε να είναι ερωτευμένη, είτε να την δελεάσω με κόκα
 

P_a_u_l_i_n_a{24}.gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2016
Μηνύματα
6.505
Κριτικές
4
Like
216
Πόντοι
346
τύπε αν είσαι ο ρεσεψιονίστ του ξενοδοχείου ημιδια-μουνίς της πλατείας του κακόφημου κέντρου που ζητάω από το πρωί ανεπιτυχώς τις κασέτες της καμερας παρακολουθησης της εξώπορτας από εκείνο το μοιραίο βράδυ, σταματήστε να χασμουριέστε και κάντε σας παρακαλώ αυτό που σας ζήτησα

ΠΩΣ ΦΟΡΕΣ ΝΑ ΣΑΣ ΤΟ ΕΞΗΓΗΣΩ

αν οι κόρες των ματιών της διατάλθηκαν όταν με είδε, έχω ελπίδες
είτε να είναι ερωτευμένη, είτε να την δελεάσω με κόκα

:jerking: :jerking: :jerking:

 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.314
Πόντοι
28.786

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.314
Πόντοι
28.786
:hi: κύριε Mind, ίσως διαβάζετε τόσο καλά τα μυαλά των άλλων σαν βιβλία ανοιχτά, επειδή έχετε εξασκηθεί στην τεράστια σπιτική σας "βιβλιοθήκη"  :hi:

Η σπιτική μου "βιβλιοθήκη" είναι πολύ εκτενής και πολυεθνική !! :grin: :grin:

Μου αρέσει όμως να επισκέπτομαι και βιβλιοθήκες άλλων !! Ποτέ όμως απρόσκλητος ! :grin:
 

mitsmitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2018
Μηνύματα
122
Κριτικές
10
Like
826
Πόντοι
371
Μεγάλε mindreader γράφεις πολύ ψυχολογημενα και φιλοσοφημενα σε βαθμό που πιστεύω πως είσαι ψυχολόγος (μήπως είσαι;;). Κατά τα άλλα και για να "βοηθήσω" στο θέμα, συμφωνώ απόλυτα σε όσα υποστηρίζεις. Πρέπει να το θέλει η άλλη αρχικά, να είναι συνειδητή επιλογή και να μην αποτελεί το πορτοφόλι ο άντρας. Το πορτοφόλι το έχει. Άλλα πράγματα (ίσως, και εύχεσαι να) θέλει. Άλλα άμα τα ήθελε δε θα ήταν και πουτανα. Άρα στατιστικά πρέπει να βρεις μια που δε θέλει να είναι πλέον και γουσταρει το τύπο σου. Πιάσε το αυγό και κουρευτο...
 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.314
Πόντοι
28.786
Μεγάλε mindreader γράφεις πολύ ψυχολογημενα και φιλοσοφημενα σε βαθμό που πιστεύω πως είσαι ψυχολόγος (μήπως είσαι;;). Κατά τα άλλα και για να "βοηθήσω" στο θέμα, συμφωνώ απόλυτα σε όσα υποστηρίζεις. Πρέπει να το θέλει η άλλη αρχικά, να είναι συνειδητή επιλογή και να μην αποτελεί το πορτοφόλι ο άντρας. Το πορτοφόλι το έχει. Άλλα πράγματα (ίσως, και εύχεσαι να) θέλει. Άλλα άμα τα ήθελε δε θα ήταν και πουτανα. Άρα στατιστικά πρέπει να βρεις μια που δε θέλει να είναι πλέον και γουσταρει το τύπο σου. Πιάσε το αυγό και κουρευτο...

Ευχαριστώ για τα θετικά σου σχόλια φίλε !! :hi: :hi:

Οχι δεν είμαι ψυχολόγος !! Εχω παρει κάποια μσθήματα ψυχολογίας γιατί με βοήθησαν στη δουλειά μου αλλά ψυχολόγος δεν είμαι.

Επι του θέματος και συνοψίζοντας τη δική σου θέση αναφέρω ταιλανδέζικο γνωμικό σε αγγλική μετάφραση όπως εκεί το άκουσα.

"Υου can get the girl out of the bar, but you can not get the bar out of the girl !!". :grin:

Τουλάχιστον όχι εύκολα, να συμπληρώσω !! :grin:
   

 

Old Devil

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2013
Μηνύματα
8.784
Κριτικές
11
Like
603
Πόντοι
376
πολύ υλιστικές, εγωιστικές και κυνικές οι απόψεις όλων εδώ μέσα.. έχετε στείλει την μαγεία περίπατο, απορώ πως μιλάτε για έρωτα κιόλας
στόχος δεν είναι πάντα να παίρνεις από τους άλλους
οκ κακία το παραπάνω  :grin:
 

Old Devil

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2013
Μηνύματα
8.784
Κριτικές
11
Like
603
Πόντοι
376
αναπτυξτε την θεση σας φιλτατε

απλά δεν χρειάζετε τόση ανάληση
μας αρέσει κάποια ? πάμε σαν τα βόδια και όπου βγει και ας είναι και αστροναύτης στο επάγγελμα
ούτως η άλλος κάποια στιγμή θα τελειώσει αν μιλάμε για έρωτα, αλλά όταν κοιτάμε και υπολογίζουμε και άλλα απλά σκοτώνουμε και αυτό το ωραίο που κρατάει ούτως η άλλος για λίγο
 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.314
Πόντοι
28.786
απλά δεν χρειάζετε τόση ανάληση
μας αρέσει κάποια ? πάμε σαν τα βόδια και όπου βγει και ας είναι και αστροναύτης στο επάγγελμα
ούτως η άλλος κάποια στιγμή θα τελειώσει αν μιλάμε για έρωτα, αλλά όταν κοιτάμε και υπολογίζουμε και άλλα απλά σκοτώνουμε και αυτό το ωραίο που κρατάει ούτως η άλλος για λίγο
:hi: :hi: :hi:

Αν αρκείσαι στά άνθη ισχύει αυτό που λές !!

Αν επιθυμείς καρπούς όχι !!

Τα μπουρδέλα τα τρελάδικα και οι φυλακές είναι γεμάτα από ανθρώπους της πρώτης κατηγορίας !!
 

Τσάρκας4

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.403
Like
681
Πόντοι
96
O κλασικός νταβατζής είναι φαινόμενο προς μελέτη.Το πως πείθει τις γυναίκες να πουλήσουν το κορμί τους για αυτόν!Μην πάει ο νους σας σε μαφίες που αυτό γίνεται με την βία.Ο κλασικός νταβατζής τις πείθει με τα λόγια του και το φέρσιμο του και αυτές κάνουν τα πάντα για αυτόν! :sunglasses:
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.226
Κριτικές
49
Like
22.139
Πόντοι
24.596
Καταρχάς, να ξεκαθαρίσουμε ότι ανοίγω αυτό το τόπικ για λογαριασμό ενός φίλου, αλλά θα αυνεχίσω σε πρώτο πρόσωπο χάριν ευκολίας :S

πρόσφατα, χώρισα
για την ακρίβεια πριν τρία χρόνια αλλά μου πήρε δύο χρόνια για να το αποδεχτώ και έναν χρόνο για να σοβαρέψουν τα ασφαλιστικά μέτρα  :s&m_2:

αυτό, σε συνδυασμό με το γεγονός ότι και όλα τα υπόλοιπα σκατά πάνε, με έχει ρίξει αρκετά
δεν είμασταν παντρεμένοι με παπά και με κουμπάρο γιατί τα σιχαίνομαι αυτά, αλλά επί της ουσίας είχαμε όλα τα υπόλοιπα σιχαμερά

προτού δέσει με εμένα τον γαϊδαρό της και εγώ την μουλάρα μου, δεν είχε περάσει μεγάλο πλήθος άλλων ειδών ζωολογικού κήπου

και είμαι ακόμα και σήμερα πεπεισμένος - με όση σιγουριά μου εξασφαλίζει πλέον η φαρμακευτική συνταγή που συνόδεψε την ψυχοθεραπεία - ότι ακόμα και αν ερχόταν αύριο το τέλος του κόσμου, στην κιβωτό του Νώε θα τα ξαναβρίσκαμε, μουγκανίζοντας. Βλέπετε, υπάρχει κάτι εκτός από τα χαμένα χρόνια, την συνήθεια και τον στοχαστικό παράγοντα του χωροχρόνου που τυχαία μας ένωσε: φυσικά αυτό το κάτι δεν έσωσε τίποτα

πριν ενωθούμε με τα ιερά δεσμά της αγαπουλίασης και του αμφιμονοσήμαντου πυρφορισμού, είχα μια θυελλώδη ερωτική ζωή, που από τα πολλά μποφόρ, επειδή έπρεπε να κρατιέσαι από κάπου να μην σε παρασύρει, παραλίγο να βγάλω ρόζους στην παλάμες  :S

βέβαια, μετά το πρώτο εξάμηνο συμβίωσης, αυτό άλλαξε κατά κόρον, διότι ως γνωστόν οι γυναίκες οσμίζονται την ευτυχία και φαινομενική επάρκεια του άλλου από χιλιόμετρα και σπεύδουν οι παλιολυσσάρες  :boobies:

στην αρχή αντιστάθηκα και την απατούσα μόνο νοητά  :think: αλλά μετά κατάλαβα ότι αυτό είναι υποκριτικό και πέρασα και στην πράξη :'(

από τότε, περάσανε 15 χρόνια, στα οποία αλλάξανε όλα πολιτικώς, κοινωνικώς,πολιτιστικώς, στυλιστικώς αλλά η χαμούρα δεν έλεγε να με πιάσει στα πράσα και την είχα μπαστακωθεί

ευτυχώς, την έπιασα εγώ :orchestra:

και τώρα, λέω να περάσουμε στο κυρίως θέμα, γιατί με περιμένει ο πούσυ στο ραντεβού θανάτου στην πλατεία Βάθης και δεν θα ήθελα να τονε στήσω, αν και κυκλοφορεί εντόνως η φήμη ότι σε κάθε ραντεβού θανάτου που έχει δώσει, τελικά καταλήγει να στήνεται

απουσία διευκρινιστικών λεπτομερειών, καταλήγουμε ότι ή πολύ τρομακτικός είναι ή πουστάρα του κερατά  :huh:

το χρονικό διάστημα που ακολούθησε τον χωρισμό και αφού κατάφερα να ορθοποδήσω με νύχια και με δόντια (συγκεκριμένα, της γειτόνισσας, της κυρά Σούλας :knockinb:), προσπάθησα να βγω πάλι ραντεβού, με αρχή, μέση και τέλος

για όποιον αναγνώστη,είναι κλεισμένος σε μια σπληλιά, μπεκροπίνει, σνιφάρει ληγμένα, παίζει στοίχημα και βγαίνει μόνο για να πηδήξει, είτε κολ γκερλς είτε πρόβατα, είτε κολ γκερλς που τα παρακαλάει να ντυθούνε πρόβατα :rolleyes:

να υπενθυμίσω στο σημείο αυτό, την αρχή μέση τέλος των ραντεβού:

καφές
.
.
.
.
.
.
μπλα μπλα μπλα, κάνεις ότι τα ακούς όλα
.
.
.
.
.
ΣΕΞ

δεν επιθυμώ να εμπλακώ σε διάλογο περί της χρησιμότητας, κοινωνικής νόρμας ή δεν ξέρω γω τι του παραπάνω
ας κάνουμε την υπόθεση εργασίας ότι πρέπει
κάθε φορά ήτανε μια γαμημένη αποτυχία
δεν κυλούσε, ίσως κυλούσε ένα μισάωρο αλλά μετά κόλλαγε στην ανηφόρα
ναι, μετά την ανηφορα αυτή μπορεί να υπάρχει ίσωμα, λειβάδι, ξενέρα ή ότι άλλο
δεν με νοιάζει
με νοιάζει που δεν έφτασα στην κορφή
όχι που δεν κάρφωσα σημαία, αυτό επιτεύχθη :headbaning1:
αλλά επιτεύχθη, απλά γιατί πλέον ήσουν πολύ ψηλά για να ξανακατηφορίσεις, όχι σαν φυσική συνέχεια
δεν ξέρω αν γίνομαι κατανοητός :think:
νιώθω σαν γειάσου που του έφτιαξε το πληκτρολόγιο αλλά του χάλασε η όρεξη για δούλεμα

όλα αυτά, μεχρι που βγήκα με αυτήν
δεν ήτανε καν κλασσικό ραντεβού, έκατσε λόγω ε χμ κοινής παρέας που μας έστησε
δεν πήγαμε στα γνωστά, μια νυχτερινή βόλτα κάναμε :effemine:
δεν προχώρησε καν στο ψητό, υπάρχει λέει ανώμαλος κόσμος που ενοχλείται στον ύπνο του από δημόσιο σεξ κάτω από το μπαλκόνι του  :thubsdown:

επίσης, δεν θα υπάρξει συνέχεια, αναχώρησε ήδη για κάπου εκτάκτως και από βδομάδα λήγουν τα ασφαλιστικά μέτρα, λόγω ερχομού της άνοιξης, οπότε θα είμαι πλήρως απασχολημένος, έστω και σαρκικώς, δεν ξέρω αν με πιάνετε, ελάτε τώρα με πιάνετε πλήρως :rockon:

όμως κάθε στιγμή μαζί της ήτανε μακελειό
(ξάπλωσαμε κι ακούμε σειρήνες, βογκητά
τι να σημαίνουν όλα αυτά
)
δεν χρειαζότανε να υποκρίνομαι κάτι ή μάλλον αυτό που πλέον υποκρινόμουν δεν ήταν αυτό που φοβόμουν αλλά αυτό που έλπιζα να γίνω

και ύστερα, και ύστερα, αυτή είναι άνθρωπος της νύχτας και εγώ η πιο βραδινή δουλειά που έκανα ποτέ, ήτανε να ποτίζω τα λουλούδια μου ξημερώματα  :helpplea:

ίσως το χειρότερο από όλα είναι ότι ενώ θα μπορούσε να είναι καθαρά χρονική η διαφορά φάσης, αυτή συγκεκριμένα επαγγέλεται πόρνη, ενώ θα μπορούσε ας πούμε να είναι περιπτερού νυχτερινή και να τρώμε και τζάμπα δρακουλίνια

α χα, θα πείτε, αυτή η οικειότητα, αυτή η ελευθερία, αυτή η απουσία τύπων, είναι μια ψευδαίσθηση λοιπόν ή έστω μια ψυχρή επαγγελματική πτυχή και θα καγχάσετε κοροϊδευτικά

ε λοιπόν θα σας εκπλήξω με την απάντηση - εκ μέρους του φίλου μου πάντα - δεν με νοιάζει

ήρθε η ώρα να το ζήσω και αυτό :erection:

και τώρα ακούω τους παλαίουρες, πώς ελκύουμε ένα κολ γκερλ αν δεν θέλουμε το κολ αλλά την καρδιά; :effemine:

να ντυθω λευκός ιππότης που θα την σώσω από όλα; να το παίξω σκληρός νταβάς που θα της στέλνω πελατολόγιο και θα ανεβάζω κριτικές :embarrased: ; κάποιον ιδιόμορφο συνδυασμό των παραπάνω;

θέλω μόνο να είναι πάλι βράδυ και να τριγυρίζουμε ρομαντικά σε στενά που μυρίζει κάτουρο, ενώ φάτσες με δέκα χρόνια φυλάκα έκαστος μας παραμονεύουν στην γωνία και τα αδέσποτα αλυχτίζουν με αστική αγωνία

και καθώς ένας μαλάκας γκαζώνει μεθυσμένος ανάποδα σε μονόδρομο και αυτή παραπαταει γλυκά στα τριώροφα τακούνια της, να της ψυθιρίζω στο αυτί: από το πεζοδρόμιο αγάπη μου, από το πεζοδρόμιο  :huh:

και αυτή να γελάει, χωρίς έξτρα χρέωση και διαπραγμάτευση αλλά και χωρίς συμβάσεις μικροαστικές
ούτε ασφαλιστικά μέτρα ε  :orchestra:
:2funny: :2funny: :2funny:
 

Dora86

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2017
Μηνύματα
2.512
Like
0
Πόντοι
16
Ενημερωστε μας για την εξελιξη του ειδυλλιου ,εχουμε τρομερη περιεργεια ...
 
OP
OP
μη επανδρωμένη σέλφι
Εγγρ.
29 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.363
Like
279
Πόντοι
36
Σημερα την περίμενα στην πιάτσα όλο το βραδυ αλλα η μονη διαπροσωπικη επαφή που μου επιφυλαξε η μοίρα ήτανε ενας παππους που ήθελε να μάθει αν φοράω στριγκακι και ενας με γυαλιά ηλιου βραδιάτικα που ήθελε να μου πουλήσει ρολεξ μισοτιμης

Τωρα φόρεσα τα καλα μου, ήπια καφε και ξανά βγαίνω
Ειμαι σιγουρος οτι θα την πετυχω στην εκκλησία
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom