Νέα

Μέσα στην νύχτα των άλλων

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.314
Πόντοι
28.786
να ντυθω λευκός ιππότης που θα την σώσω από όλα; να το παίξω σκληρός νταβάς που θα της στέλνω πελατολόγιο και θα ανεβάζω κριτικές :embarrased: ; κάποιον ιδιόμορφο συνδυασμό των παραπάνω;

Σύσταση προς τον φίλο σου λοιπόν !! :grin: :grin: :grin:

Πρόσεξε γιατί οι λευκοί ιππότες στην εποχή μας καταλήγουν όπως στη φωτογραφία !! :grin: :grin:

Πέρα απο τη πλάκα !! Αν βρώ χρόνο αργότερα θα ποστάρω κάποιες σκέψεις μου μήπως βοηθήσω!! :hi: :hi:

Προς το παρόν πρέπει να μαζέψω τη Σλάβα μου απο το μετρό !!
 

Συνημμένα

  • FB_IMG_1520168850517.jpg
    FB_IMG_1520168850517.jpg
    59,7 KB · Εμφανίσεις: 10

st@rdust

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2006
Μηνύματα
15.668
Like
1.299
Πόντοι
366
υπονοω οτι ισως ολες αυτες οι "ιδιαιτεροτητες" και τα βιωματα του τον επηρέασαν σε αυτο το ζητημα...η στέρησή του λειτουργησε ακομα πιο ενισχυτικα σε αυτες τις ιδεες του



 
OP
OP
μη επανδρωμένη σέλφι
Εγγρ.
29 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.363
Like
279
Πόντοι
36
Σταρνταστ βλεπω μια άποψη σας σχετικά με λιαντινη ή τον φίλο μου, δεν ξερω
Αλλα ως παραθεση οχι σαν ποστ δικό σας
Αγνοώ τον λογο
Στοιχηματιζοντας θαραλλεα οτι αναφερεστε στον λιαντινη, γνωρίζετε βεβαίως οτι την εποχή που αυτοκτόνησε, μπορούσε να διακορευει ασαλιωτα όλο το αμφιθέατρο φιλοσοφικής που κρεμοταν απο τα χείλη του

Ενα τυχαίο εκ των πολλών σχετικό απόσπασμα βιντεο στο ΕΣΥΣΩΛΗΝΑ θα σας πείσει για του λογου το αληθές

Δεν του έλειπε η γυναικεια παρεα,και δεχομενοι οτι έμεινε κόμπλεξ απο νεαρά ηλικία, σας ανταπαντω: Πόσοι λιγουρηδες γραψανε με την ψυχική του διαύγεια και το σαρκικο σκότος;

Μην σχολιάσετε οτι στις παραδόσεις του διακρινονται κυρίως τριχωτά γυαλαμπουκικα μπαζα

Δια τον καιρο του, συνιστουσαν εξοχες επιλογές, δεν είχαμε καλομάθει με γυμνασμένα σιλικονουχα πουτανακια και προθυμες πουστρες τύπου βαγονη
 
OP
OP
μη επανδρωμένη σέλφι
Εγγρ.
29 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.363
Like
279
Πόντοι
36
Μυαλοδιαβαστη, η άποψη σας και συμπληρωματικως του κυρίου ΝΑΣΟΥ και Μασαζονό, με αφορουνε πιο εναγωνίως και απο το αν θα κάτσει αναπαυτικα στην ψωλη μου το γκομενακι, αυτο είναι προφανές και αδιαπραγμάτευτο
 

Dora86

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2017
Μηνύματα
2.512
Like
0
Πόντοι
16
Σταρνταστ βλεπω μια άποψη σας σχετικά με λιαντινη ή τον φίλο μου, δεν ξερω
Αλλα ως παραθεση οχι σαν ποστ δικό σας
Αγνοώ τον λογο
Στοιχηματιζοντας θαραλλεα οτι αναφερεστε στον λιαντινη, γνωρίζετε βεβαίως οτι την εποχή που αυτοκτόνησε, μπορούσε να διακορευει ασαλιωτα όλο το αμφιθέατρο φιλοσοφικής που κρεμοταν απο τα χείλη του

Ενα τυχαίο εκ των πολλών σχετικό απόσπασμα βιντεο στο ΕΣΥΣΩΛΗΝΑ θα σας πείσει για του λογου το αληθές

Δεν του έλειπε η γυναικεια παρεα,και δεχομενοι οτι έμεινε κόμπλεξ απο νεαρά ηλικία, σας ανταπαντω: Πόσοι λιγουρηδες γραψανε με την ψυχική του διαύγεια και το σαρκικο σκότος;

Μην σχολιάσετε οτι στις παραδόσεις του διακρινονται κυρίως τριχωτά γυαλαμπουκικα μπαζα

Δια τον καιρο του, συνιστουσαν εξοχες επιλογές, δεν είχαμε καλομάθει με γυμνασμένα σιλικονουχα πουτανακια και προθυμες πουστρες τύπου βαγονη

Ω ,νομιζω ως συνηθως πατησα καταλαθος αναφορα ,για αυτο δε φαινεται  :( συγγνωμη και παλι
 
OP
OP
μη επανδρωμένη σέλφι
Εγγρ.
29 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.363
Like
279
Πόντοι
36
Μα αν μια μερα ή νύχτα ή σε αυτο το ενδιάμεσο τους που ακροβατειτε, παραλειψετε να κάνετε αναφορά σε έναν μεγαλο φιλόσοφο ή έναν μικρο συντονιστη, όλοι θα υποθέσουμε τα χειρότερα καλή μου
 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.314
Πόντοι
28.786
Πάμε λοιπόν πρώτα στα γενικά.

Η απατηλή ματαιοδοξία της σχέσης ανάμεσα σε ένα αντρα και μια γυναίκα.

Πιστεύω ότι όλες οι σχέσεις ανάμεσα σε ένα άντρα και μια γυναίκα έχουν την παρακάτω προδιαγεγραμμένη πορεία.

Γνωριμία - Πιθανή ελξη - Πιθανό Πάθος - Πιθανή Συναισθηματική Κορύφωση - Κορεσμός - Χωρισμός

Αυτή είναι κατά την άποψή μου η νομοτέλεια.

Και απο εκεί τώρα στα ειδικά.

Παρότι έχουν ανοίξει παρεμφερή θέματα στο παρελθόν, με αφορμή την ερώτηση του νηματοθέτη θα  δώσω κάποιες σκέψεις στην εφικτότητα της σχέσης με γυναίκες εργαζόμενες στο χώρο του σέξ μέσα από γενικευμένες καταστάσεις που χρησιμεύουν σαν παραδείγματα.

Κάποια από τα πράγματα που γράφω είναι βιωματικά από προσωπικές εμπειρίες, τα περισσότερα από από εμπειρίες φιλικών μου προσώπων μιας μεγάλης παρέας που τους άρεσε το παιχνίδι του αγοραίου σεξ και επιδίδονταν ανελιπώς.
 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.314
Πόντοι
28.786
Πάμε στα βασικά.

Οι γυναίκες αυτές έχουν μια σειρά από χαρακτηριστικά που συνολικά κάνουν το χαρακτήρα τους εκρηκτικό. Να δούμε κάποια από αυτά.

Είναι σκληρές και δοκιμασμένες εξ' ορισμού λόγω του  επαγγέλματος  που κάνουν.

Είναιοι περισσότερες όμορφες και θεωρούν τους άνδρες δεδομένους μια και στη μια βόλτα που θα κάνουν μόνες τους λίγο να κουνηθούν θα τους τι πέσουν 5-10 άντρες.

Είναι φανερά φιλοχρήματες αλλοιώς δεν θα έκαναν τη δουλειά που κάνουν θα βολεύονταν ως καθαρίστριες η κρατώντας μωρά η γέρους με το 15% των χρημάτων που βγάζουν ως εργαζόμενες του χώρου ( τα επαγγελματικά παραδείγματα είναι αληθινά από προσωπικές μου εμπειρίες).

Τα παραπάνω είναι προφανή.
 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.314
Πόντοι
28.786
Να προσθέσω και κάποια όχι τόσο προφανή.

Πρώτον οι γυναίκες αυτές μισούν και περιφρονούν ουσιαστικά τους άνδρες λόγω του επαγγέλματός τους.

Κατά κάποιο τρόπο όπως η πλειοψηφία των ανδρών περιφρονεί τις πουτάνες αλλά τις χρησιμοποιεί αβέρτα.

Με τον ίδιο τρόπο και αυτές χρησιμοποιούν αλλά και περιφρονούν τους άνδρες που πάνε μαζί τους.

Δεύτερον πιστεύουν στην εξαίρεση. Πιστεύουν δηλαδή ότι οι περισσότεροι άνδρες είναι μαλάκες για αυτό και είναι πολύ δύσκολα προσεγγίσιμες  έξω από το χώρο της δουλειάς τους.

Πιστεύουν όμως επιπλέον ότι υπάρχουν και κάποιες λαμπρές εξαιρέσεις ανδρών που θα τις ερωτευθούν παρά το επάγγελμα που κάνουν, τις οποίες εξαιρέσεις και ψάχνουν και θεωρούν σπάνιες και πολύτιμες.

Το έχουν ανάγκη να το πιστεύουν αυτό ακόμη και αν βαθύτερα ξέρουν ότι είναι μάλλον ψευδαίσθηση για λόγους ψυχολογικής άμυνας, με τον ίδιο τρόπο που οι καταδικασμένοι σε δεκάκις ισόβια πιστεύουν ότι κάποτε θα βγούν έξω, αλλιώς θα τρελαθούν.

Αυτός είναι ο λόγος που όταν καψουρεύονται δίνονται πραγματικά ολόψυχα και ζηλεύουν πολύ περισσότερο από τη μέση γυναίκα. Διότι πιστεύουν ότι βρήκαν το διαμάντι και κάνουν το παν να το κρατήσουν.
 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.314
Πόντοι
28.786
Είναι εξαιρετικά δύσκολο να διαχειριστεί ο μέσος άνδρας σχέση με τέτοιες γυναίκες.

Εγώ είδα δυο ειδών σχέσεις.

Ας δούμε το πρώτο είδος.

Οι περισσότερες τέτοιες σχέσεις, που στη πραγματικότητα είναι ''σχέσεις'', είναι πιρφορικής βάσης όπου κάποια γατάκια άνδρες το βλέπουν μάγκικα απέναντι σε επαγγελματίες του χώρου και το παίζουν  βαριά πεπόνια ( και καλά ''ανταγωνιστικά'' απέναντί τους ).

''ου είπε αυτή αυτό και εγώ της είπα το άλλο και μετά τις έκανα το παράλλο'' κλπ.

Είμαι σχετικά μεγάλος σε ηλικία και θυμάμαι αυτό τον ''ανταγωνισμό'' σαν ένα μάτς μεταξύ Μπαρτσελόνα και Ηλυσιακού.

Είναι απίστευτο το πώς μπορεί να μανιπουλάρει μια έξυπνη γυναίκα του χώρου ένα μαμουλάκο που ενώ είναι τράγος πιστεύει ότι έγινε ξαφνικά τίγρης.

Είναι απίστευτο πως τους καταστρέφουν σιγά σιγά χωρίς να πάρουν χαμπάρι. 
 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.314
Πόντοι
28.786
Ας δούμε και το δεύτερο.

Κάποιες περιπτώσεις που οι κυρίες του χώρου ερωτεύονται πραγματικά κάποιο πελάτη τους.

Με κάποιο μυστηριώδη τρόπο  που πιστεύω είναι εξατομικευμένος για τη κάθε περίπτωση θεωρούν ότι βρήκαν την εξαίρεση και καψουρεύονται. Εχω κάποιες υπόνοιες για το τρόπο που γίνεται αυτό αλλά δεν είναι του παρόντος θέματος.

Κάνοντας μια παρένθεση θα πώ ότι κάποιοι νταβάδες αγαπητικοί παλαιότερων εποχών φαίνεται ότι είχαν βρεί αυτό το μυστηριώδες κάτι τις που έκανε τις πουτάνες να τους καψουρεύονται.

Μου φαίνεται απίστευτο πως γυναίκες του χώρου ''αγόραζαν'' έρωτα από νταβάδες τη στιγμή που ήξεραν ότι ο νταβάς εκτός από την ίδια είχε άλλες 5-10 και τις εκμεταλλευόταν όλες με τον ίδιο τρόπο.

Είναι ένα φαινόμενο θηλυκής πιρφορίασης ας μου επιτραπεί ό όρος αλλά πιστέψτε με υπάρχει. Κλείνει η παρένθεση.
 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.314
Πόντοι
28.786
Η δεύτερη λοιπόν παραπάνω κατηγορία είναι ακόμη πιο δύσκολη να τη διαχειριστείς.

Ειδικά όταν από τη πλευρά του άνδρα δεν υπάρχει η οπτική της σοβαρότητας ενώ υπάρχει από τη πλευρά της γυναίκας του χώρου. 

Κεντρικό χαρακτηριστικό η ζήλια. Αμα κάνει ό άντρας να κοιτάξει άλλη γυναίκα γίνεται ''της πουτάνας'' μεταφορικώς και κυριολεκτικώς στη συγκεκριμένη περίπτωση.

Το γεγονός ότι αυτές πάνε με τόσους άντρες κάθε μέρα είναι μέσα στο θολωμένο από τον έρωτα μυαλό τους ασήμαντη λεπτομέρεια μια και τι να κάνουμε αυτή είναι η δουλειά τους.

Γύρω από αυτό το κεντρικό μοτίβο στήνεται ένα τσίρκο που ο παρατηρητής το βλέπει και γελάει αλλά ο συμμετέχων άνδρας δεν γελάει καθόλου.

Ιδίως αν σε εξεζητημένες περιπτώσεις κάποιοι νταβάδες του χώρου ζητήσουν ( καθ υπόδειξην των γυναικών) εξηγήσεις για την ...... ''ξαδέλφη'' τους από τη Γευγελή ( πραγματικό παράδειγμα ).

Οταν δε βαρεθεί και το σεξ με την όμορφη και έμπειρη μεν άλλα ίδια δε συνεχώς  γυναίκα, πράγμα που είναι στα ένστικτα όλων των αρσενικών ανώτερων θηλαστικών, τότε αρχίζει να βιώνει τη ''σχέση'' σαν μια θηλειά γύρω από το λαιμό του που τον σφίγγει.

 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.314
Πόντοι
28.786

Πάμε τώρα σε κάποιες ‘’τεχνικές’’ δυσκολίες όσον αφορά τη σχέση η τη '''σχέση΄΄ με επαγγελματία.

Πρώτον. Ψυχικά οι περισσότερες από αυτές τις γυναίκες είναι απέναντι στους άντρες ‘’κλειδωμένες’’.

Εχουν μάθει να μην εμπιστεύονται κανένα άντρα μια που σε πολλές  περιπτώσεις ακόμη και από τους πατεράδες η τους αδελφούς τους τις έτρωγαν.

Γίνονται λοιπόν στρείδια, κλείνουν και δεν μπορείς να καταλάβεις τίποτα για αυτές άρα και να εκτιμήσεις τίποτα από αυτές. Μόνο αν καταφέρεις να ανοίξεις το στρείδι και καταλάβεις κάτι για αυτές μπορεί να υπάρξει πιθανότητα για κάτι βάσιμο που λέγεται ανθρώπινη επικοινωνία και σχέση.

Για να γίνει αυτό πρέπει να πάψει να σε βλέπει σαν σπόνσορα πράγμα πολύ δύσκολο. Το κλειδί ( με βάση τη δική μου εμπειρία ) είναι να της δείξει εκείνος ότι δεν τη θέλει μόνο για σεξ ( κάτι πρωτόγνωρο για αυτή ). 

Δεύτερον Πρέπει εκείνη να θέλει πολύ να φύγει από το κύκλο της πορνείας, εν γνώσει της ότι θα χάσει ένα μεγάλο μέρος του εισοδήματος που έχει και θα ζεί απλά αξιοπρεπώς.

Πρέπει εκείνη να το προσπαθήσει και εκείνος να το υποστηρίξει αλλά σε καμία περίπτωση δεν πρέπει ο άντρας να φαίνεται σαν ένας εναλλακτικός τρόπος αναπλήρωσης του χαμένου εισοδήματος.

Γιατί εκεί παύει να είναι σύντροφος και  γίνεται και πάλι σπόνσορας. Πρέπει εκείνη να το θέλει πολύ. Είναι ζήτημα επιλογής της.

Τρίτον πρέπει και οι δυο άνθρωποι να δεχθούν ο ένας τον άλλο ως συντρόφους ( και δεν εννοώ τον κομουνιστικό όρο ).  Οσο ο άντρας βλέπει την γυναίκα σαν ερωμένη και η γυναίκα τον άντρα σαν σπόσνσορα πορτοφόλι η συντροφικότητα είναι απλά αδύνατη.

Τα παραπάνω προυποθέτουν μυαλό, και σοβαρή προσπάθεια. Το μυαλό δύσκολα συνυπάρχει με μια ωραία εμφάνιση ( είναι σπάνιο ). Στη προσπάθεια όλοι εμφανίζουν αλλεργικές τάσεις ( προτιμούν τα φαινομενικά εύκολα ).

Για αυτό και οι πιθανότητες επιτυχίας του εγχειρήματος είναι μικρές

 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.314
Πόντοι
28.786
Πάμε τώρα και λίγο στην άλλη πλευρά. Τους άντρες πελάτες γκόμενους και ότι άλλο προκύπτει ....

Αν κάποιος έχει στοιχειώδη αίσθηση της πραγματικότητας ξέρει πολύ καλά κατά πόσο ‘’μετράει’’ η όχι σαν άντρας. Μέχρι που τον παίρνει δηλαδή.

Αλλά η γνώση αυτή προφανώς δεν θα αποκτηθεί από το τις εκδηλώσεις κάποιων πουτανων απέναντί του.

Η γνώση αυτή αποκτάται με τις χυλόπιτες που τρώμε όλοι μας στο ‘’στίβο μάχης’’ που λέγεται Κυνήγι γκόμενας.

Η πουτάνα ένα ευχαριστημένο πελάτη που θα της ξανάρθει θέλει. Όπως επίσης ξέρει καλά ότι η πλειοψηφία των πελατών της πάει σε αυτήν γιατί δεν μπορεί να βρεί όμορφη γυναίκα να γαμήσει χωρίς να πληρώσει.

Το  να πεί  λοιπόν πέντε μαλακίες για του σηκώσει το ηθικό στα πλαίσια ενός social time είναι μέσα στο πρόγραμμα.

Το κατά πόσο αυτές τις μαλακίες ο πελάτης θα της ακούσει  βερεσέ η όχι έχει να κάνει με το πόσο ηλίθιος είναι. Και δυστυχώς.... οι  ηλίθιοι είναι πολλοί.

Όπως επίσης είναι πολλοί και οι βαρεμένοι αλλά αυτό είναι άλλη ιστορία, δεν θελω να γράψω πάλι σεντόνι.
 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.314
Πόντοι
28.786
Αυτά βίωσα εγώ σαν εμπειρίες προσωπικές αλλά και φιλικών μου ανθρώπων.

Το δικό μου συμπέρασμα, τόσο οι σχέσεις όσο και οι ''σχέσεις'' με γυναίκες του χώρου είναι πολύ δύσκολα εφικτές και τα στατιστικά δεν βοηθάνε.

Όμως κάποιοι άντρες επιμένουν όπως επιμένουν να αγοράζουν λαχεία η να παίζουν λότο. Οσοι αισθάνεστε τυχεροί εμπρός.

Στο κάτω κάτω της γραφής κάποιες από τις  κοπέλες του χώρου  αξίζουν μια δεύτερη ευκαιρία, διότι προφανώς και δυστυχώς ''δεύτερη ζωή δεν έχει''.

Αυτά απο εμένα !! Ελπίζω να βοήθησα !!! :hi: :hi: :hi:
 
OP
OP
μη επανδρωμένη σέλφι
Εγγρ.
29 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.363
Like
279
Πόντοι
36
Μυαλοδιαβαστη, η άποψη σας και συμπληρωματικως του κυρίου ΝΑΣΟΥ και Μασαζονό, με αφορουνε πιο εναγωνίως και απο το αν θα κάτσει αναπαυτικα στην ψωλη μου το γκομενακι, αυτο είναι προφανές και αδιαπραγμάτευτο

οκ δεν με νοιάζει ΠΙΟ ΠΟΛΥ , με νοιάζει αρκετούτσικα σκέτο

έπεσε παντόφλα από το Πρόσωπο  :S
 
OP
OP
μη επανδρωμένη σέλφι
Εγγρ.
29 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.363
Like
279
Πόντοι
36
:hi: κύριε Mind, ίσως διαβάζετε τόσο καλά τα μυαλά των άλλων σαν βιβλία ανοιχτά, επειδή έχετε εξασκηθεί στην τεράστια σπιτική σας "βιβλιοθήκη"  :hi:
 
OP
OP
μη επανδρωμένη σέλφι
Εγγρ.
29 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.363
Like
279
Πόντοι
36
Η δικη μου γνωμη ,που ειμαστε και φιλοι ,δε μετραει ε;  :tickedoff:

εσείς απλώς συμφωνήσατε με τον Μπρόκολο
δεν κάνουμε δουλειά με ζαρζαβατικά εδώ, έχουμε σοβαρό θέμα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom