Νέα

Έχετε πει ποτέ σε πουτάνα «σ' αγαπώ»;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα goustarwnaxunw
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 151
  • Εμφανίσεις 11K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

goustarwnaxunw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2019
Μηνύματα
933
Like
2.978
Πόντοι
446
Για πείτε αγαπούληδες του μπου...εχει τύχει ποτέ πάνω στην στιγμή της κορύφωσης, εκεί που τα πάντα βαράνε κόκκινο να πείτε αυθόρμητα σε πουτάνα ότι την αγαπάτε? Εαν όχι, τι είναι το πιο αστείο πράγμα που έχετε πει σε πουτάνα αυθόρμητα πάνω στις καύλες? Εγώ προσωπικά έχω πει "είσαι πολύ όμορφη"...το πρόβλημα ήταν ότι η πουτάνα ήταν γύρω στα 65-70 χρονών,:zombie::zombie: ούτε η ίδια δεν το πίστευε αυτό που άκουσε
 

Arxontas1999

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2023
Μηνύματα
233
Like
121
Πόντοι
1
Για πείτε αγαπούληδες του μπου...εχει τύχει ποτέ πάνω στην στιγμή της κορύφωσης, εκεί που τα πάντα βαράνε κόκκινο να πείτε αυθόρμητα σε πουτάνα ότι την αγαπάτε? Εαν όχι, τι είναι το πιο αστείο πράγμα που έχετε πει σε πουτάνα αυθόρμητα πάνω στις καύλες? Εγώ προσωπικά έχω πει "είσαι πολύ όμορφη"...το πρόβλημα ήταν ότι η πουτάνα ήταν γύρω στα 65-70 χρονών,:zombie::zombie: ούτε η ίδια δεν το πίστευε αυτό που άκουσε
εννοειται πως το εχω πει αλλα με τοσες που εχω παει σε μια μονο το ειπα και δε της το ειπα μια φορα αλλα τουλαχιστον σε 3-4 συνευρεσεις μας.Προκειται για μια ομορφουλα ιεροδουλη οχι ντιβα και γενικα συμπαθεστατη,ειναι αυτο που θελω ομορφουλα λευκο δερμα μαυρα μαλλακια λεπτουλα οχι ντιβα και γλυκια ψυχη,ευγενικη και καλοσυνατη φυσιογνωμια,οπως καταλαβαινουμε ολοι τετοια ελληνιδα δε υπαρχει ουτε για δειγμα οποτε λογικο που ερωτευτηκα αυτη τη ιεροδουλη.
 
OP
OP
goustarwnaxunw

goustarwnaxunw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2019
Μηνύματα
933
Like
2.978
Πόντοι
446
εννοειται πως το εχω πει αλλα με τοσες που εχω παει σε μια μονο το ειπα και δε της το ειπα μια φορα αλλα τουλαχιστον σε 3-4 συνευρεσεις μας.Προκειται για μια ομορφουλα ιεροδουλη οχι ντιβα και γενικα συμπαθεστατη,ειναι αυτο που θελω ομορφουλα λευκο δερμα μαυρα μαλλακια λεπτουλα οχι ντιβα και γλυκια ψυχη,ευγενικη και καλοσυνατη φυσιογνωμια,οπως καταλαβαινουμε ολοι τετοια ελληνιδα δε υπαρχει ουτε για δειγμα οποτε λογικο που ερωτευτηκα αυτη τη ιεροδουλη.

τυπε μου θυμιζεις εναν αλλο συνομήλικο σου, τον studiakias99 που είχε ερωτεύτει ιερόδουλη...μήπως και εσύ είσαι ερωτευμένος?
 

Arxontas1999

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2023
Μηνύματα
233
Like
121
Πόντοι
1
τυπε μου θυμιζεις εναν αλλο συνομήλικο σου, τον studiakias99 που είχε ερωτεύτει ιερόδουλη...μήπως και εσύ είσαι ερωτευμένος?
δε τον ξερω τον τυπο αλλα οκ,ανοιξες θεμα και σου απανταω απο τη μερια μου.
 

jim2323

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Σεπ 2021
Μηνύματα
2.877
Like
6.650
Πόντοι
1.056
Δεν βρίσκω κανέναν λόγο να μήν βάλεις και λίγο συναίσθημα στο γαμησακι με τις πουτανες - λίγα χαδακια καμία μαλακιουλα αγαπούλα μωράκι μου και τέτοια αλλά πάντα σε σωστές αναλογίες κάτι σαν το αλάτι στα φαγητά ούτε πολύ ούτε καθόλου ισα- ίσα να γίνει νόστιμο :angel: το πολύ πολύ να μας πούνε αγαπουλιδες δεν βαριέσαι έχουμε ακούσει και χειρότερα :angel:
 

koutavoulias

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Απρ 2021
Μηνύματα
8.169
Κριτικές
60
Like
19.935
Πόντοι
14.936
Παλιά πολύ όμως...
Τότε που η καρδιά μου δεν ήταν πέτρινη...
Τότε που κάθε μου λέξη ήταν σ' αγαπώ...
Τότε που έβαλα το ζορικο ύφασμα επάνω μου
φόρτωσα παλέτα με καυτό σορτς κωλομερια έξω
και καουμποικη μπότα και χτυπήσαμε προβατινα κάπου στα Μεσόγεια
λέγοντας ερωτικά λόγια ο ένας στον άλλο μέχρι που ματιαστηκαμε...
Πήρα αμέσως την αγαπημένη μου γύφτισσα και με ξεματιασε...
"Είναι η καρδιά σου μαγαζί που μπαινοβγαινουνε πολλοί κάθε στιγμή κάθε λεπτό και ώρα..
Είμαι ένα δέντρο ορφανό πάνω σε ένα ψηλό βουνό αλύπητα που το χτυπάει η μπόρα..."
Ανάμεσα σε εσανς τζατζικιου μίξη με τσιγάρο και αλκοόλ αυτοκτόνησαν τα πρώτα της δάκρυα
πέφτοντας στην σιλικονατη βυζοχαραδρα...
Είναι το πιο ωραίο τραγούδι που έχω ακούσει μου είπε και να ξέρεις ότι σε αγαπώ...
Δεν είσαι μόνη σε αυτό της είπα..
Να ξέρεις ότι και εγώ σε αγαπώ με τον τρόπο μου...
Πέρασε ο καιρός διαφορετικοί ήλιοι και διαφορετικές θάλασσες μας χώρισαν..
Ας είναι λοιπόν...:sunglasses:
 

Original32

Νέο Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2023
Μηνύματα
4
Like
9
Πόντοι
0
η πουτανα είναι σαν το λυχνάρι του Αλαντίν κάνεις ευχές στο σεξ και στα πραγματοποιεί και μετά εξαφανίζεται. Το ίδιο είναι κι αν της πεις σαγαπώ ξέρεις ότι θα εξαφανιστεί
 

Stefhorni

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2021
Μηνύματα
13
Like
28
Πόντοι
0
Ναι έχω πει. Η αλήθεια είναι πως το σεξ για μένα έχει πολύ το κομμάτι του ρομαντισμού και μου αρέσουν οι τρυφερότητες και στο φαντασιακό επίπεδο. Το θέμα είναι πως μου έχει πει εμένα ιερόδουλη «Σ αγαπώ» κατά την διάρκεια της πράξης. Δεν πουλάω παπά.
 

Xaramofais

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Ιουν 2022
Μηνύματα
422
Κριτικές
17
Like
2.765
Πόντοι
2.591
Πάντα λέω πρώτος για να τις προλαβαίνω :drooling-face:
 

jim2323

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Σεπ 2021
Μηνύματα
2.877
Like
6.650
Πόντοι
1.056
Πείτε την λέξη σ αγαπώ άφοβα ακόμα και σε πουτανες - αγάπη έτσι και αλλιώς δεν υπάρχει είναι μια επινόηση των ποιητών και ζεί μόνο στα βιβλία:smiling-face-with-heart-eyes:
 
Εγγρ.
3 Ιουν 2023
Μηνύματα
517
Like
508
Πόντοι
86
Παλιά πολύ όμως...
Τότε που η καρδιά μου δεν ήταν πέτρινη...
Τότε που κάθε μου λέξη ήταν σ' αγαπώ...
Τότε που έβαλα το ζορικο ύφασμα επάνω μου
φόρτωσα παλέτα με καυτό σορτς κωλομερια έξω
και καουμποικη μπότα και χτυπήσαμε προβατινα κάπου στα Μεσόγεια
λέγοντας ερωτικά λόγια ο ένας στον άλλο μέχρι που ματιαστηκαμε...
Πήρα αμέσως την αγαπημένη μου γύφτισσα και με ξεματιασε...
"Είναι η καρδιά σου μαγαζί που μπαινοβγαινουνε πολλοί κάθε στιγμή κάθε λεπτό και ώρα..
Είμαι ένα δέντρο ορφανό πάνω σε ένα ψηλό βουνό αλύπητα που το χτυπάει η μπόρα..."
Ανάμεσα σε εσανς τζατζικιου μίξη με τσιγάρο και αλκοόλ αυτοκτόνησαν τα πρώτα της δάκρυα
πέφτοντας στην σιλικονατη βυζοχαραδρα...
Είναι το πιο ωραίο τραγούδι που έχω ακούσει μου είπε και να ξέρεις ότι σε αγαπώ...
Δεν είσαι μόνη σε αυτό της είπα..
Να ξέρεις ότι και εγώ σε αγαπώ με τον τρόπο μου...
Πέρασε ο καιρός διαφορετικοί ήλιοι και διαφορετικές θάλασσες μας χώρισαν..
Ας είναι λοιπόν...:sunglasses:
Κάν'το τραγούδι
 
Εγγρ.
3 Ιουν 2023
Μηνύματα
517
Like
508
Πόντοι
86
Πάντα μια πουτάνα την προσεγγίζω σαν να είναι μια οποιαδήποτε γυναίκα. Οπότε λογικό είναι να προκύψουν συναισθήματα τρυφερότητας, έστω και μόνο για την ώρα εκείνη που είμαστε μαζί της. Άλλωστε ο έρωτας μαζί της είναι από μόνος του κάτι το τρυφερό. Όμως, για να συμβεί να πεις παραπάνω κουβέντες, που να είναι και αληθινές και όχι απλά να πετάς λόγια που τα λες πάνω στην κάβλα σου μη πιστεύοντας τα βαθύτερα, πρέπει να είναι ραντεβού μιας ώρας, δηλαδή με callgirl και όχι σε μπουρδέλο, όπου τα πράγματα είναι ψεκάστε, σκουπίστε, τελειώσατε. Πρέπει να πείτε και μια κουβέντα παραπάνω, να γνωριστείτε σαν άνθρωποι. Προσωπικά δεν έχω πει ποτέ σ'αγαπώ, αν και το έχω νιώσει μέσα μου. Νομίζω ότι για να πει κανείς κάτι τέτοιο θα πρέπει να υπάρξει υπέρβαση της σχέσης πόρνης-πελάτη. Ας μην δίνουμε τον εαυτό μας τόσο εύκολα, επειδή μπορεί να μας εκμεταλλευτούν. Πολλές από αυτές δεν έχουν μπέσα και σου πουλάνε έρωτες κι αγάπες για να σε έχουν σταθερό πελάτη.
 

Readytogo22

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2022
Μηνύματα
786
Like
1.301
Πόντοι
206
Αγαπούλης εδώ.
Ο λόγος που ξεκίνησα να πηγαίνω στις πουτάνες είναι επειδή δε θέλω να μπλέξω.

Γνωρίζω τη γυναικεία ψυχοπάθεια και που μπορεί να φτάσει όπως επίσης αναγνωρίζω και τη δικιά μου αδυναμία προς αυτή ( a.k.a. είμαι μουνόδουλος ) οπότε από εκεί που θα τρώω τα μούτρα μου είναι πολύ προτιμότερο τη ήρθατε , ψεκάσατε , φύγετε.

Όχι δε τις λέω σε αγαπάω ποτέ δε χρειάζεται αλλά είμαι πάντα ευγενικός , τις ρωτάω από που είναι , να μου πουν την ιστορία τους κλπ.

Έχω κάνει κάπως deal με τον εαυτό μου. Έχω μερικές γνωστές κοπέλες που μπορώ να σιμπάρω όταν είμαστε μαζί ( αγκαλίτσες , βόλτες , χιχιχι , τα κλασσικά ) αλλά δεν έχω καμία ελπίδα να πηδήξω αλλά όταν θέλω σεξ τραβάω στην εύκολη λύση και έχω το κεφάλι μου ήσυχο.
 
Εγγρ.
3 Ιουν 2023
Μηνύματα
517
Like
508
Πόντοι
86
Αγαπούλης εδώ.
Ο λόγος που ξεκίνησα να πηγαίνω στις πουτάνες είναι επειδή δε θέλω να μπλέξω.

Γνωρίζω τη γυναικεία ψυχοπάθεια και που μπορεί να φτάσει όπως επίσης αναγνωρίζω και τη δικιά μου αδυναμία προς αυτή ( a.k.a. είμαι μουνόδουλος ) οπότε από εκεί που θα τρώω τα μούτρα μου είναι πολύ προτιμότερο τη ήρθατε , ψεκάσατε , φύγετε.

Όχι δε τις λέω σε αγαπάω ποτέ δε χρειάζεται αλλά είμαι πάντα ευγενικός , τις ρωτάω από που είναι , να μου πουν την ιστορία τους κλπ.

Έχω κάνει κάπως deal με τον εαυτό μου. Έχω μερικές γνωστές κοπέλες που μπορώ να σιμπάρω όταν είμαστε μαζί ( αγκαλίτσες , βόλτες , χιχιχι , τα κλασσικά ) αλλά δεν έχω καμία ελπίδα να πηδήξω αλλά όταν θέλω σεξ τραβάω στην εύκολη λύση και έχω το κεφάλι μου ήσυχο.
Σε όλα συμφωνώ εκτός από το ότι σιμπάρεις. Ανεξαρτησία και φτύσιμο στις γυναίκες. Μόνο πουτάνες μέχρι να βάλουν μυαλό όλες τους...
 
Εγγρ.
18 Ιουν 2022
Μηνύματα
144
Like
380
Πόντοι
21
Εμπλαξα Με το χώρο για πειραματισμό. Δύσκολη δουλειά μιας ιερόδουλης χάνει την αυτοδιάθεση του σώματος τής καί κάθε έννοια αφθορμησμου πάνω στο κρεβάτι. Πρέπει να της σεβόμαστε γιατί μας βοηθάνε πολύ Μ αυτό που κάνουν . Από την άλλη είναι ψυχολογικά ανησοροπες ( και ποιος δεν θα ήταν αν είχε να κάνει με αγνώστους πολλούς ανθρώπους με άλλο χαρακτήρα;) για αυτό κάνεις την δουλειά σου και φεύγει ς. Δεν έχω πει ποτέ σε αγαπώ σε πουτάνα έχω φερθεί τρυφερά πολύ όμως και το μετάνιωσα
 

pipinokinigos28

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2020
Μηνύματα
91
Κριτικές
21
Like
788
Πόντοι
990
εννοειται πως το εχω πει αλλα με τοσες που εχω παει σε μια μονο το ειπα και δε της το ειπα μια φορα αλλα τουλαχιστον σε 3-4 συνευρεσεις μας.Προκειται για μια ομορφουλα ιεροδουλη οχι ντιβα και γενικα συμπαθεστατη,ειναι αυτο που θελω ομορφουλα λευκο δερμα μαυρα μαλλακια λεπτουλα οχι ντιβα και γλυκια ψυχη,ευγενικη και καλοσυνατη φυσιογνωμια,οπως καταλαβαινουμε ολοι τετοια ελληνιδα δε υπαρχει ουτε για δειγμα οποτε λογικο που ερωτευτηκα αυτη τη ιεροδουλη.
ANθρωπινα ειναι αυτα να σου βγαινουν καποιες στιγμες , εγω τα ειχα κανονικα με μια γνησια ρωσσιδα που φημιζονταν για τον πεοθυλασμο της καθε φορα που την εχυνα της το ελεγα γιατι το ειχε οπως ειπε αναγκη οσπου στο τελος το πιστεψα και εγω και εκεινη κ δε λεω για μπουρδελο αλλα σπιτι της κ ξενοδοχειο κλπ μετα εκοψε το hotel , ΑΥΤΕΣ ΟΙ ΚΟΠΕΛΕΣ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΔΕΝ ΑΞΙΖΟΥΝ ΟΥΤΕ ΤΗΝ ΣΠΕΡΜΑΤΕΧΥΝΣΗ ΣΤΗ ΣΤΟΜΑΤΙΚΗ ΚΟΙΛΩΤΙΤΑ ΤΟΥΣ αλλα τι να κανουμε που ειναι αναγκη.... εχουν πουλησει τα παντα ψυχη οικογενεια πατριδα θρησκεια τα πιστευω τους τα παιδια τους τα εγγονια κλπ κλπ να σκεφθης οτι η συγκεκριμενη 20 /6/23 παει απο τα 46 στα 47 σε γωνιακο μαγαζι φαναρια πρωινη βαρδυα κ θεωρητε κορυφη ( μονο στην πιπα απο κατω ειναι ανοικτη...) , εγω ενέδωσα απλα επειδη εχυνε πραγματικα μαζι μου ακαποτα κ συνδεθηκα καπως περισσοτερο κ συναισθηματικα . Σ ΤΗΝ πραγματικοτητα δεν αξίζουν ουτε τα 5 ευρ που περνουν απο καθε εκτονωση ....διοτι λειτουργουν χωρις συναισθημα ειναι πολλοι καλες ηθοποιοι , αρα κ να τους πεις οτι ειναι μαπα το ιδιο τους κανει....
 

pipinokinigos28

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2020
Μηνύματα
91
Κριτικές
21
Like
788
Πόντοι
990
Πάντα μια πουτάνα την προσεγγίζω σαν να είναι μια οποιαδήποτε γυναίκα. Οπότε λογικό είναι να προκύψουν συναισθήματα τρυφερότητας, έστω και μόνο για την ώρα εκείνη που είμαστε μαζί της. Άλλωστε ο έρωτας μαζί της είναι από μόνος του κάτι το τρυφερό. Όμως, για να συμβεί να πεις παραπάνω κουβέντες, που να είναι και αληθινές και όχι απλά να πετάς λόγια που τα λες πάνω στην κάβλα σου μη πιστεύοντας τα βαθύτερα, πρέπει να είναι ραντεβού μιας ώρας, δηλαδή με callgirl και όχι σε μπουρδέλο, όπου τα πράγματα είναι ψεκάστε, σκουπίστε, τελειώσατε. Πρέπει να πείτε και μια κουβέντα παραπάνω, να γνωριστείτε σαν άνθρωποι. Προσωπικά δεν έχω πει ποτέ σ'αγαπώ, αν και το έχω νιώσει μέσα μου. Νομίζω ότι για να πει κανείς κάτι τέτοιο θα πρέπει να υπάρξει υπέρβαση της σχέσης πόρνης-πελάτη. Ας μην δίνουμε τον εαυτό μας τόσο εύκολα, επειδή μπορεί να μας εκμεταλλευτούν. Πολλές από αυτές δεν έχουν μπέσα και σου πουλάνε έρωτες κι αγάπες για να σε έχουν σταθερό πελάτη.
Νομίζω ότι για να πει κανείς κάτι τέτοιο θα πρέπει να υπάρξει υπέρβαση της σχέσης πόρνης-πελάτη. Ας μην δίνουμε τον εαυτό μας τόσο εύκολα, επειδή μπορεί να μας εκμεταλλευτούν.
Μπραβο πολυ σωστος ειμαι δυο φορες παθον ..... και εχω δουλεψει και μαζι τους ειναι ανισοροπες ΟΟΟΛΛΕΕΕΣΣΣ ΜΟΥ ΕΙΧΑΝ ΠΕΙ ΚΑΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ Κ ΑΝΤΡΕΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΜΑΓΑΖΙΑ ΓΙΑΥΤΟ Κ Η ΚΟΚΑ ΤΟ ΜΑΥΡΟ ΚΛΠ ΟΠΩΣ Κ ΤΟ ΤΣΙΠΟΥΡΟ ΠΑΕΙ ΜΕ ΤΟ ΛΙΤΡΟ ΤΟ ΟΚΤΑΩΡΟ.... ΑΝΤΕ ΜΕΤΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΜΕ ΤΑ ΚΑΛΑ ΤΟΥΣ .....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom