Νέα

Γυμνισμό κάνετε;;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα tromeros
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 686
  • Εμφανίσεις 126K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.907
Like
14
Πόντοι
66
Καταλαβα δεν το γλυτωνω το ποδηλατο.

Εκτος και εαν μετασκευασω την φραπεδομηχανη που ειχε ο vassos, με προπελα. :rockon:

Καλές ιδέες σε μετασκευές και τα συναφή, έχει ο enforcer (βλέπε και θέμα "καύσωνας"), ο οποίος, παραδόξως, δεν είναι online...
 

Heelover

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
9.251
Κριτικές
27
Like
14
Πόντοι
3.057
Το μόνο γυμνό που κάνω στη θάλασσα είναι
την ώρα που είμαι στα βαθειά καμμιά φορά
να βγάζω το μαγιό μου!! Φοβερή αίσθηση ρε παιδιά ;)
Κάτι σαν γαργαλητό ένα πράμα :cheesy:!!

Καμμιά φορά κοιτάω μην μου την πέσει κάνα ψάρι και έχω τρεχάματα μετά :2funny:!!
 

Annoush

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
670
Like
2
Πόντοι
6
μου αρεσει το γυμνο μπανιο στην θαλασσα (βραδυ και ερημα) αλλα μισω τις παραλίες γυμνιστων... ουτε η υπερεκθεση στον ηλιο μου αρεσει...ειμαι ασπρουλα χεχε
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
13
Πόντοι
66
σωστη η ανους...
(κ φαν του καρτμαν... μπραβο! :P )
 

TARZAN(1)

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2006
Μηνύματα
851
Like
11
Πόντοι
6
εγω θυμαμαι πριν 4 χρονια,σε καποιο σημειο της σαμοθρακης,αλλα το καλυτερο ηταν σε κατι νταμαρια,πετρες απομονωμενα στην ΜΗΛΟ.καμια σχεση με παραλια....στο πουθενα με την γκομενα....και φυσικααα :knockinb: :knockinb: :sperm: :sperm: :smitten:
 

kaiaphas

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.105
Like
81
Πόντοι
16
μου αρεσει το γυμνο μπανιο στην θαλασσα (βραδυ και ερημα) αλλα μισω τις παραλίες γυμνιστων... ουτε η υπερεκθεση στον ηλιο μου αρεσει...ειμαι ασπρουλα χεχε
Αμαν και αλλο θυληκο εδω μεσα???
 

Annoush

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
670
Like
2
Πόντοι
6
*κοιταζει δεξια και αριστερα* εμενα εννοεις?
 

Bourdelopoulos

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2007
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
Έτσι όπως έχει γίνει ο ήλιος ούτε καν έκθεση δεν πρέπει να κάνουμε.
Στο Αγκίστρι, στην Χαλικιάδα και στην Σκληρή ήταν καλά και είναι ακόμα αλλά στην Σκληρή έχουν πέσει τα λαμόγια με τις ξαπλώστρες και την έχουν κάνει σαν τα μούτρα τους. Είναι να χτυπάς το κεφάλι σου στον τοίχο  :headbang: όταν θυμάσαι το 2003 και πίσω. Έχουν αφήσει μόνο τα βράχια ελεύθερα και για γυμνισμό δεν συζητάμε βέβαια, που άλλοτε πήγαιναν και οικογένειες ολόκληρες για γυμνισμό. Μετά τις 6 που μαζεύει ο χιπαντζής και είναι ερημιά κάτι γίνεται, ή τον Σεπτέμβρη, Οκτώβρη που ξεκουμπίζεται συνολικά. Η Χαλικιάδα έχει γεμίσει με άσχετους ανέραστους/ανέραστες.  :(
 

Annoush

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
670
Like
2
Πόντοι
6
:rockon:

ναι και αλλο θηλυκο *κοκκινιζει* ειμαστε πολλες ε? καλο δεν ειναι αυτο? η οχι?  :think:
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
300
Πόντοι
386
:rockon:

ναι και αλλο θηλυκο *κοκκινιζει* ειμαστε πολλες ε? καλο δεν ειναι αυτο? η οχι?  :think:


Ούτε καλό ούτε κακό! Απλά εύλογη η απορία τι μπορεί να τραβάει μια γυναίκα σε ένα σάιτ για πουτάνες και μπουρδέλα και μάλιστα όχι απλώς να το κοιτάει σαν επισκέπτης αλλά να γράφεται και μέλος!!!
 

LEFTY2

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2006
Μηνύματα
3.593
Κριτικές
1
Like
112
Πόντοι
16
Σε καμια ερημικη παραλια καποιες φορες.
 

Annoush

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
670
Like
2
Πόντοι
6
εε μπορει να τις αρεσουν οι γυναικες και οι αντροσυζητησεις... η να το θέσω αλλιως...everybody needs a hobby haha <3

 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
300
Πόντοι
386
εε μπορει να τις αρεσουν οι γυναικες και οι αντροσυζητησεις... η να το θέσω αλλιως...everybody needs a hobby haha <3

Ενίοτε αυτές οι... αντροσυζητήσεις γίνονται και hardcore! Μπορεί και να σοκάρουν, απλά προειδοποιούμε :cheesy:
 

Annoush

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
670
Like
2
Πόντοι
6
εεεεελα μωρε τωρα...εδω εγινα μελος! λες να σοκαρομαι ευκολα????????

 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
Νταρκ μη μου πεις οτι συχναζεις απεναντι απο τον Πατροκλο και συ :2funny: (τωρα το ειδα εκεινο το παλιοτερο ποστ...)

ρε παιδια γιατι οι μιστοι ειστε γουορντ? τι κανατε?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom