Νέα

Γυμνισμό κάνετε;;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα tromeros
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 696
  • Εμφανίσεις 131K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

TASOULHSKAL

Μέλος
Εγγρ.
22 Αυγ 2006
Μηνύματα
460
Like
1
Πόντοι
1
:headbang:καλο μπανιο!!!
 

Συνημμένα

  • image001.jpg
    image001.jpg
    54,1 KB · Εμφανίσεις: 92

TASOULHSKAL

Μέλος
Εγγρ.
22 Αυγ 2006
Μηνύματα
460
Like
1
Πόντοι
1
:uglystupid:
 

Συνημμένα

  • caught135.jpg
    caught135.jpg
    27,4 KB · Εμφανίσεις: 96
  • 3693510vyn.jpg
    3693510vyn.jpg
    51,8 KB · Εμφανίσεις: 92

TASOULHSKAL

Μέλος
Εγγρ.
22 Αυγ 2006
Μηνύματα
460
Like
1
Πόντοι
1
Το Καθισμα ειναι λιγο μετα απο τον Αγ. Νικητα. Στο Καθισμα δεν εχει γυμνιστες.
Στο επομενο χωριο, το Καλαμιτσι εχει μια παραλια που μπορεις να κετεβεις με το αμαξι, χαλια βεβαια ο δρομος. Εαν πας προς τα αριστερα θα βρεις γυμνιστες αλλα και εκει παλι δεν χαρακτηριζεται παραλια γυμνιστων αφου κατεβαινουν πολλοι ντοπιοι. Η παραλια λεγεται Καβαλικευτα...  ;)
καθισμα (βαθυ) καβαλικευτα...!! πολυ σεξουλιαρηδες οι λευκαδιτες
 

geopon

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.639
Κριτικές
18
Like
0
Πόντοι
2.007
ενα στεκι το οποιο υπαρχει χρονια ειναι τα λιμανακια στο οποιο μεροσ παλια ηταν καλα δηλαδη αναλογια σε γυναικεσ ηταν υψηλη με τον καιρο αλλαξε η κατασταση και γεμιζει μονο με (αντρεσ)  . παιζει κανενα αλλο μεροσ γυμνηστων στην αθηνα με μουνακια????? :think:

edit_antisthenis: το thread συγχωνεύτηκε.
 

geopon

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.639
Κριτικές
18
Like
0
Πόντοι
2.007
χαρτησ για να ξερουμε ακριβωσ που πρεπει να παμε!!!!!!!!
 

Συνημμένα

  • map-of-nude.jpg
    map-of-nude.jpg
    14,8 KB · Εμφανίσεις: 82

Ryu

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Νοε 2006
Μηνύματα
2.017
Κριτικές
9
Like
12
Πόντοι
2.007
Κρήτη: Προσωπικά ξέρω μόνο την Σούγια (αν δεν κάνω λάθος είναι Νότια) που την βρίσκεις σχετικά εύκολα. Δεν είναι αμιγώς παραλία γυμνιστών αλλά στις άκρες έχει αρκετούς. Εδώ έχει και πολλές οικογένειες (προφανώς ξένων) που κάνουν γυμνισμό. Δεν μου αρέσει σαν παραλία γιατί έχει μαύρα βότσαλα και τα νερά είναι μονίμως μαύρα και σε πιάνει η ψυχή σου. Στην Κρήτη έχει πολλές παραλίες γυμνιστών αλλά δεν έχω πάει σε καμία άλλη.
Τις ημέρες που είχα πάει εγώ: Γυμνιστές 98% ξένοι, 2% Έλληνες (εγώ και η γυναίκα μου :grin:)

Κοπέλια (και οχι μονο), ποιες αλλες παραλιες γυμνιστων γνωριζετε στη Δυτικη Κρητη (απο Ρεθυμνο και περα)??

ΥΓ Ισως τα δυο θρεντς να συγχωνευτουν.
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.621
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
8.354
Πόντοι
14.565
Ryu δεν έχεις άδικο. Τα thread συγχωνεύτηκαν.  ;)
 

[-SHADOWKEEPER-]

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2007
Μηνύματα
61
Like
0
Πόντοι
0
περίπου παντού και πάντα με το παπάρι έξω να αερίζεται.
Έχω να αγοράσω μαγιώ από τα 19 και είμαι 34.

Μου τη σπάνε οι παραλίες με τους οικογενειάρχες που αφού κουβαλήσουνε το μισό σπίτι τους (τηλεόραση μίνι, ψυγείο, ανεμιστήρες, 3 ομπρέλλες, μαχαιροπήρουνα, καπουτσινιέρα, κάμερα, 2-3 φωτογραφικές, καρέκλες, ξαπλώστρες, μπιντέ΄-ντουζιέρα...σύνολο 70m2 απαιτούμενο εμβαδό και 5 kW για το σούπερ ηχοσύστημα του γιόκα...) και με τη φασαρία-τα σκουπίδια που αφήνουν κλπ, τους ενοχλεί αν έχω εγώ έξω το παπάρι μου να δροσίζεται.

Άλλη φάση το γυμνό, δε συγκρίνεται.
 

[-SHADOWKEEPER-]

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2007
Μηνύματα
61
Like
0
Πόντοι
0
ενα στεκι το οποιο υπαρχει χρονια ειναι τα λιμανακια στο οποιο μεροσ παλια ηταν καλα δηλαδη αναλογια σε γυναικεσ ηταν υψηλη με τον καιρο αλλαξε η κατασταση και γεμιζει μονο με (αντρεσ)  . παιζει κανενα αλλο μεροσ γυμνηστων στην αθηνα με μουνακια????? :think:

edit_antisthenis: το thread συγχωνεύτηκε.

έσπασε η φάση εκεί αν και ήταν πολύ καλή καβατζα κι ο λόγος είναι ο μαλάκες Αλβανοκάγκουρες που μαζευόντουσαν και ενοχλούσαν τους λουόμενους.
 

Ryu

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Νοε 2006
Μηνύματα
2.017
Κριτικές
9
Like
12
Πόντοι
2.007
Απο το σαιτ που αναφερεται παραπανω βρηκα τις εξης παραλιες :

Παλαιοχωρα, Γιαλυσκαρι(Ανατολικα απο Παλαιοχωρα), Σουγία (αυτη που αναφερει και ο SpermBob), Λισσος, Αγια Ρουμελη, Αγιος Παυλος, Γραμμενο, Κριος, Ελαφονησι.




 

PATHFINDER

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2006
Μηνύματα
2.435
Κριτικές
4
Like
26
Πόντοι
16
Παραλίες γυμνιστών και πράσινα άλογα!

Παρτε ρε τη γκόμενα / κοπέλα / γυναίκα σας, νοικιάστε για 5-6 ώρες ένα θαλάσσιο ποδήλατο ή καμια βάρκα ή στην τελική σκαρφαλώστε και κανένα βράχο... και βρείτε μια από τις ΧΙΛΙΑΔΕΣ απομονωμένες παραλίες που υπάρχουν ΟΠΟΥΔΗΠΟΤΕ (ακόμη και πολύ κοντα σε πολυσύχναστες παραλίες), βγάλτε έξω τις κορμάρες σας... αλλείψτε την παντού με λάδι και χαρείτε summer sex on the beach!

Θέληση και φαντασία θέλει (φυσικά και από τη μεριά της, αλλά ως γνωστό ο άντρας οσωστός είναι αυτός που εξάπτει τη φαντασία μια γυναίκας) κι όλα τα άλλα είναι λεπτομέρειες. Αυτά είναι στιγμές που φευγουν και δεν ξανάρχονται! Σκεφτείτε το...
 

Επισκέπτης
Την Banana Beach στην Σκιάθο, γνωστότατη παραλία γυμνιστών παλαιότερα, την είχα τιμήσει πολλάκοις!!! Τώρα έχω χρόνια να πάω αλλά ακούω ότι έχει "πέσει" η συμμετοχή!
 

Ryu

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Νοε 2006
Μηνύματα
2.017
Κριτικές
9
Like
12
Πόντοι
2.007
Δεν εχεις αδικο PATHFINDER. Καλυτερα να εισαι μονος με το αμορε σου παρα με αλλους 40 νοματαιους.
Βαρκακι (μικρη λατζα) ειχαμε νοικιασει στους Παξους. Εκει βεβαια ειναι ο μονος τροπος να προσεγγισεις παραλιες.

Για ποδηλατο αστο καλυτερα... Ο μαλακας κανει ποδηλατο και η εξυπνη κανει ηλιοθεραπεια. Οταν φτασεις στην παραλια εισαι σα να εχεις γαμησει το μισο Μετ/ργιο.  
 

averel_dalton

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαρ 2007
Μηνύματα
60
Like
0
Πόντοι
0
LIOMAS η καλύτερη...πριν 4 χρόνια,γαμάτες διακοπές είχα περάσει με γκομενάκι ωραίο που ντρεπόταν και έκανε μόνο topless.. μετά που χάζευε μια γερμανίδα τον greek πάπαρο, τα πέταξε όλα και τσουπ..χχαχα .τώρα έχο ακούσει οτι πανε τα λιγούρια οι νεοέλληνες και την έχουν χαλάσει
Την Banana Beach στην Σκιάθο, γνωστότατη παραλία γυμνιστών παλαιότερα, την είχα τιμήσει πολλάκοις!!! Τώρα έχω χρόνια να πάω αλλά ακούω ότι έχει "πέσει" η συμμετοχή!
 

free

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.119
Κριτικές
148
Like
2.744
Πόντοι
6.925
Η συμμετοχή έχει πέσει κατακόρυφα.... πριν 20 χρόνια ήταν άλλο πράμα, υπηρχε μαζικότητα ρε παιδί μου.
Οποιος ειχε βρεθεί στο paradise (καμπιγκ και παραλια) στην Μυκονο στα 80s καταλαβαίνει τι εννοώ... όλη μερα γυμνοί και το απόγευμα στα -μεικτά και χωρις πόρτες- ντους οι γκομενες σαν στο σπίτι τους
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.907
Like
14
Πόντοι
66
Ο μαλακας κανει ποδηλατο και η εξυπνη κανει ηλιοθεραπεια. Οταν φτασεις στην παραλια εισαι σα να εχεις γαμησει το μισο Μετ/ργιο. 

Ενώ στην πραγματικότητα, έχεις κάνει απλά...ποδήλατο!!!
 

Επισκέπτης
Κάνουμε κάνουμε αλλά όχι σε οργανωμένες παραλίες γυμνιστών και αηδίες
 

Ryu

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Νοε 2006
Μηνύματα
2.017
Κριτικές
9
Like
12
Πόντοι
2.007
Καταλαβα δεν το γλυτωνω το ποδηλατο.

Εκτος και εαν μετασκευασω την φραπεδομηχανη που ειχε ο vassos, με προπελα. :rockon:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom