Νέα

Γυμνισμό κάνετε;;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα tromeros
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 621
  • Εμφανίσεις 117K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

arturo

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
408
Like
6
Πόντοι
1
Οκ σ'ευχαριστώ. Εκτός από τα λιμανάκια στην Αθήνα έχει άλλα μέρη?
 

Επισκέπτης
Παιδιά καλοκαίρι έρχεται και θα ήθελα να μάθω σας παρακαλώ πληροφορίες για πλάζ γυμνιστών και τι παίζει?

Ξερω αρκετες σε διαφορα ελληνικα νησια...αλλα εχεις προσβαση μονο με οχημα θαλασσης....αν ενδιαφερεσαι με pm....
 

amc_anthony13

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.107
Κριτικές
9
Like
3
Πόντοι
2.057
Υπάρχει μια παραλία που την λένε Κάθισμα και βρίσκεται στην Λευκάδα ειναι παραλία γυμνηστών και η θάλασσα πολυ καθαρή οποιος δεν έχει παει χάνει .
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
Στο καθισμα εχω παει εγω περσι αλλα δεν ειχε γυμνιστες..........ισα ισα γινοταν πανικος απο κοσμο γενικοτερα και τουριστες αλλα σιγουρα οχι γυμνιστες........
 

imperialdemon1821

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2005
Μηνύματα
360
Like
53
Πόντοι
1
Στην χιλιαδου(ευβοια) να πατε κοπελιες του σαιτ ειναι πολυ καλη παραλια για γυμνισμο θα ειμαι και γω και θα παιρνω ματι  :2funny:,να τα βγαλετε μονο ομως σε περιπτωση που ειστε νεα και ομορφη,δεν τον  :jerking: για σαυρες να μην πηγαινει τζαμπα.βγαλτε εξω της  βυζαρες και το νιμου(ξυρισμενο). :boobies: :dancing:
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.462
Like
28
Πόντοι
166
Όπως είσαι στο Κάθισμα κ βλέπεις την θάλασσα στο αριστερό σου χέρι,είχε κάτι βραχάκια.Αφού τα πέρναγες ήταν άλλη μια παραλία η οποία δεν ήταν καλή για μπάνιο(πολλά βράχια ειδικά αυτά που εξείχαν από το νερό).Μετά από αυτήν την παραλία(γύρω στα 500 μέτρα) υπήρχαν κ άλλα βράχια τα οποία τα περνούσες με τα πόδια.Αμέσως μετά από αυτή την παραλία,ήταν μια παραλία γύρω στα 500 μέτρα μήκος με γυμνιστές.Είναι το Πόρτο Γαιδούρι(η πρόσβαση γίνεται μέσω ενός χωριού(το Καλαμίτσι) που είναι το επόμενο μετά το δρόμο προς το Πόρτο Κάθισμα.10 μέρες κάθε μέρα ήμουν εκεί για μπάνιο.
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
Χαλασε η Χιλιαδου βρε.......ποσο καιρο εχεις να πας? ουτε για καμπινγκ λεει πλεον ουτε καν για ξενοδοχειο δυστυχως.......και φυσικα ουτε για γυμνισμο :P
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
Όπως είσαι στο Κάθισμα κ βλέπεις την θάλασσα στο αριστερό σου χέρι,είχε κάτι βραχάκια.Αφού τα πέρναγες ήταν άλλη μια παραλία η οποία δεν ήταν καλή για μπάνιο(πολλά βράχια ειδικά αυτά που εξείχαν από το νερό).Μετά από αυτήν την παραλία(γύρω στα 500 μέτρα) υπήρχαν κ άλλα βράχια τα οποία τα περνούσες με τα πόδια.Αμέσως μετά από αυτή την παραλία,ήταν μια παραλία γύρω στα 500 μέτρα μήκος με γυμνιστές.Είναι το Πόρτο Γαιδούρι(η πρόσβαση γίνεται μέσω ενός χωριού(το Καλαμίτσι) που είναι το επόμενο μετά το δρόμο προς το Πόρτο Κάθισμα.10 μέρες κάθε μέρα ήμουν εκεί για μπάνιο.


Ααααα οκ αυτο ειναι αλλο ομως δεν ειναι το καθισμα........θενξ για την διευκρινηση :)
 

Gushallo

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.437
Like
16
Πόντοι
16
άμα βρείτε καμιά απόμερη ρε παιδιά, πετάχτε τα όλα έξω...
ή θελετε κι άλλους για συμπαρασταση?
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.907
Like
14
Πόντοι
66
άμα βρείτε καμιά απόμερη ρε παιδιά, πετάχτε τα όλα έξω...
ή θελετε κι άλλους για συμπαρασταση?

Αν είμαστε μόνοι μας, ποιός θα τα δει; Φυσικά και θέλουμε κόσμο για να τα πετάξουμε!!!
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.462
Like
28
Πόντοι
166
Στο Αγκίστρι η Χαλικιάδα(η παραλία που κρυβόταν ο Κουφοντίνας δηλαδή-καθώς κ εκείνη η οποία γυρίστηκε η πασίγνωστη ταίνιά αισθυησιακού περιεχομένου ''Το Αγκίστρι'').Το μειονέκτημα αυτής της παραλίας είναι,αν είστε Αθηναίοι ή Πειραιώτες,να ''πέσετε'' πάνω σε γνωστούς.Σας μιλάω εκ πείρας.
Η παραλία στο Σούνιο,είναι αυτή που είναι ακριβώς απέναντι απο το νησί τον Πάτροκλο.
 

Gushallo

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.437
Like
16
Πόντοι
16
Αν είμαστε μόνοι μας, ποιός θα τα δει; Φυσικά και θέλουμε κόσμο για να τα πετάξουμε!!!

άμα ειν' ετσι πάω πάσο  :cool2:

Στην αστυπάλαια που είχα παει προπερσι, έχει αρκετές ερημικές, και συναντησα αρκετούς τσιτσιδους!!!
 

imperialdemon1821

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2005
Μηνύματα
360
Like
53
Πόντοι
1
παντως εγω που ειμαι χαλκιδεος ξερω τρεις πολυ μικρες κανονικες παραλιες εντος χαλκιδας που πανε και τα βγαζουνε οι ρωσιδες κτλ της περιοχης και παω και παιρνω ματι της καθημερινες το καλοκαιρι,αυτες δουλευουν σε διαφορα μπαρακια και μαλιστα πιανω συζητηση πολλες φορες μαζι τους,τα σαββατοκυριακα παω αλλου για ματι. :uglystupid:
 

amc_anthony13

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.107
Κριτικές
9
Like
3
Πόντοι
2.057
Στο καθισμα εχω παει εγω περσι αλλα δεν ειχε γυμνιστες..........ισα ισα γινοταν πανικος απο κοσμο γενικοτερα και τουριστες αλλα σιγουρα οχι γυμνιστες........
Εγω μουνίτσα δεν λεω να έχει τίγκα στο γυμνισμό αλλά εχω δει πριν δυο χρόνια που είχα παει αύγουστο είχε και πολλούς μάλιστα .
 

Ryu

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Νοε 2006
Μηνύματα
2.017
Κριτικές
9
Like
12
Πόντοι
2.007
Υπάρχει μια παραλία που την λένε Κάθισμα και βρίσκεται στην Λευκάδα ειναι παραλία γυμνηστών και η θάλασσα πολυ καθαρή οποιος δεν έχει παει χάνει .

Το Καθισμα ειναι λιγο μετα απο τον Αγ. Νικητα. Στο Καθισμα δεν εχει γυμνιστες.
Στο επομενο χωριο, το Καλαμιτσι εχει μια παραλια που μπορεις να κετεβεις με το αμαξι, χαλια βεβαια ο δρομος. Εαν πας προς τα αριστερα θα βρεις γυμνιστες αλλα και εκει παλι δεν χαρακτηριζεται παραλια γυμνιστων αφου κατεβαινουν πολλοι ντοπιοι. Η παραλια λεγεται Καβαλικευτα...   ;)


 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.462
Like
28
Πόντοι
166
Στα Πούλιθρα Λεωνιδίου πριν το χωριό πάνω στο δρόμο οι 2 κολπίσκοι που υπάρχουν πριν μπεις στο χωριό.
 

vonmakoulis

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2006
Μηνύματα
2.776
Like
4
Πόντοι
16
Φίλε dark,
                ενημερωμένο σε βλέπω.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom