Νέα

Γνωριμία & σχέση με Κινέζα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα cool11
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 356
  • Εμφανίσεις 81K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
16.363
Κριτικές
165
Like
24.975
Πόντοι
34.168
ναι και εγω απορω γιατι τους αρεσουν οι ασιατισες??? :grin: :grin: :grin: :grin:
W0drF0T.gif

:smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:
Raopau ετσι είναι μια στις δεκα...δυστυχως...
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
39.654
Like
20.393
Πόντοι
5.006
Raopau ετσι είναι μια στις δεκα...δυστυχως...
δεν γνωριζω τυπε..δεν εχω παει σ εκεινα τα μερη....
παντως θα θελα τρελα να πηδηξω ενα τετοιο μωρο, καθως ειναι η μονη φυλη που δεν εχω χυσει ακομα... :'( :'( :'( :'(
 

chris33

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
5.123
Like
11
Πόντοι
66
Κινεζες και ξερο ψωμι.σε κανουν να νιωθεις πασας.σε φροντιζουν οπως το παιδι τους.το μονο μειονεκτημα που βρισκω ειναι οτι ειναι λιγο ρηχο και στενο το μουνι τους.βεβαια αυτο λυνεται ευκολα αμα τις γαμας μονο απο πισω.κατι το οποιο δεν προκειται γιατι το θεωρω σκληρο
 
OP
OP
C

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.793
Like
1.245
Πόντοι
216
Κινεζες παιδια, αλλα μονο εγω ψαχνω πως μπορω να φερω κινεζα που θα γουσταρω, διχως γαμους.
Οι υπολοιποι, το χετε λυσει μαλλον το θεμα, ή με εγχώριες κινεζες (δεν υπαρχει ομως και μεγαλη ποικιλια στην ελλαδα), ή με πουτανες απο ασια ισως, ή ισως για καποιος κινεζα=πακετο με γάμο.

Το θεμα ειναι να μην ειναι αναγκασμενος για γαμους καποιος που θελει μια σοβαρη σχεση με κινεζα. Το τι θα προκυψει στην πορεία το βλεπει κανεις, αλλα δεν μπορεις να ξεκινας με γάμο.
Αν ειναι ετσι, καλυτερα ανατολικοευρωπαία.
Αλλα επειδη πιστευω οτι οντως αξιζουν πολυ οι κινεζες, πρεπει να βρεθει ο τροπος που μπορουν να ερθουν Ελλαδα, διχως άλλες προυποθεσεις.
Ειναι Κινα ρε γαμωτο, μιλιουνια ερχονται, η Κινα λυνει και δενει και δεν της κουνιεται κανεις. Οπως διαβασα καπου, ποτε, ουτε καν η Χρυση Αυγη δεν τολμησε να πιασει στο στομα της τους Κινεζους.
Αρα, ερχονται σχετικα ευκολα Ελλαδα.
Το θεμα ειναι να βρουμε τον τροπο, τι πρεπει να γινει, αν καποιος θελει να φερει Κινεζα απο την Κινα. Διχως παντρολογήματα φυσικα το ξαναλεω.
 

galileo34

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2013
Μηνύματα
464
Like
3
Πόντοι
1
Τυπε δεν τα ήξερα όλα αυτά. Δλδ, ότι οι Κινέζες, είναι δούλες, δεν απατούν το σύζυγο τους, πλένουν τα πιάτα, μαγειρευουν, δεν κερατώνουν και στα ακουμπάνε όταν έχεις οικονομικές δυσκολίες. Ήμουν τόσο βλαμένος που εμπλέκα με Ελεεινίδες, Ρωσίδες και Βουλγάρες. Τώρα που μου άνοιξες τα μάτια θα ψάχνω κι εγώ Κινέζες.
Αν δεν βρεις Κινέζα πάντως, έχω μια γνωστή που μαγειρευει, πλένει τα πιάτα, δεν θα σε κερατώνει κι έχει και το κάtiτι της στην άκρη. Μόνο που είναι καμία 100στη κιλά.....
μεινε στον κοσμο σου.παντρεψου ρωσσιδα ή γερμανιδα. λιγο καιρο μετα θα με θυμηθείς...
 

Thessalon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2011
Μηνύματα
3.571
Like
1.122
Πόντοι
216
με κινεζα ή μαυρη δεν μου σηκωνεται καν...
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
366
Κινεζες παιδια, αλλα μονο εγω ψαχνω πως μπορω να φερω κινεζα που θα γουσταρω, διχως γαμους.
Οι υπολοιποι, το χετε λυσει μαλλον το θεμα, ή με εγχώριες κινεζες (δεν υπαρχει ομως και μεγαλη ποικιλια στην ελλαδα), ή με πουτανες απο ασια ισως, ή ισως για καποιος κινεζα=πακετο με γάμο.

Το θεμα ειναι να μην ειναι αναγκασμενος για γαμους καποιος που θελει μια σοβαρη σχεση με κινεζα. Το τι θα προκυψει στην πορεία το βλεπει κανεις, αλλα δεν μπορεις να ξεκινας με γάμο.
Αν ειναι ετσι, καλυτερα ανατολικοευρωπαία.
Αλλα επειδη πιστευω οτι οντως αξιζουν πολυ οι κινεζες, πρεπει να βρεθει ο τροπος που μπορουν να ερθουν Ελλαδα, διχως άλλες προυποθεσεις.
Ειναι Κινα ρε γαμωτο, μιλιουνια ερχονται, η Κινα λυνει και δενει και δεν της κουνιεται κανεις. Οπως διαβασα καπου, ποτε, ουτε καν η Χρυση Αυγη δεν τολμησε να πιασει στο στομα της τους Κινεζους.
Αρα, ερχονται σχετικα ευκολα Ελλαδα.
Το θεμα ειναι να βρουμε τον τροπο, τι πρεπει να γινει, αν καποιος θελει να φερει Κινεζα απο την Κινα. Διχως παντρολογήματα φυσικα το ξαναλεω.
Ρε βλητο αν δεν ειναι για γαμο,να ερθει εδω για ποιον λογο η κινεζα;Για να την γαμας εσυ ο κουαρδος;
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
Αλλα επειδη πιστευω οτι οντως αξιζουν πολυ οι κινεζες, πρεπει να βρεθει ο τροπος που μπορουν να ερθουν Ελλαδα, διχως άλλες προυποθεσεις.
τυπε ειπαμε οτι με νομιμο τροπο τους δινουν ευκολα αδειες
με παρανομο καντην πακετο και πες τους να στην στειλουν σαν δεμα με καραβι :grin:
 
OP
OP
C

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.793
Like
1.245
Πόντοι
216
τυπε ειπαμε οτι με νομιμο τροπο τους δινουν ευκολα αδειες
με παρανομο καντην πακετο και πες τους να στην στειλουν σαν δεμα με καραβι :grin:

Δηλαδη, αν κανει αιτηση στην ελληνικη πρεβεια ή προξενειο στην Κινα, τι θα πει, τι θα δηλωσει, για να της δωσουν νομιμα οπως λες, αοριστη διαρκεια παραμονης στην Ελλαδα;
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
Δηλαδη, αν κανει αιτηση στην ελληνικη πρεβεια ή προξενειο στην Κινα, τι θα πει, τι θα δηλωσει, για να της δωσουν νομιμα οπως λες, αοριστη διαρκεια παραμονης στην Ελλαδα;
αοριστη δεν θα της δωσουν τυπε
σε κανεναν δεν δινουν αοριστη
 
OP
OP
C

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.793
Like
1.245
Πόντοι
216
αοριστη δεν θα της δωσουν τυπε
σε κανεναν δεν δινουν αοριστη

Τοτε με τι αιτιολογικο θα την δωσουν τη δυνατότητα μονιμης διαμονης στην Ελλαδα; Πως εξασφαλιζεται η μονιμη διαμονη;
 

brasidas

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2006
Μηνύματα
95
Κριτικές
5
Like
4
Πόντοι
0
ναι και εγω απορω γιατι τους αρεσουν οι ασιατισες??? :grin: :grin: :grin: :grin:
W0drF0T.gif

:smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:
Raopau ετσι είναι μια στις δεκα...δυστυχως...


1.4 δις ο πληθυσμός της Κίνας
Έστω 50% οι γυναίκες άρα 700 εκατομμύρια γυναίκες
25% ηλικιακό φάσμα γυναικών που μας ενδιαφέρει έχουμε 175 εκατομμύρια
Το μια στις 10 άριστες είναι 17.000.000...
Άρα αριθμητικά δεν είναι και λίγο!!
 

chris33

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
5.123
Like
11
Πόντοι
66
Η κινεζα ξερει πολλα κολπα στο κρεβατι.οποιος εχει παει με κινεζα ξερει ;).εχουν μαθει απο μικρες ποσο σημαντικο ειναι να ειναι σε ολα ικανοποιημενος ο αντρας
 
OP
OP
C

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.793
Like
1.245
Πόντοι
216
Η κινεζα ξερει πολλα κολπα στο κρεβατι.οποιος εχει παει με κινεζα ξερει ;).εχουν μαθει απο μικρες ποσο σημαντικο ειναι να ειναι σε ολα ικανοποιημενος ο αντρας

Αψογες οι κινεζουλες, πραγματικα ασυλληπτα τα οσα μαθαινω γι'αυτες!
 
OP
OP
C

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.793
Like
1.245
Πόντοι
216
Για να δουμε, θα βγει ακρη με τον τροπο της μονιμης διαμονης τους;
 
OP
OP
C

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.793
Like
1.245
Πόντοι
216
Η καλη νοικοκυρα, ειναι δουλα και κυρά!
Καποτε, πριν πολλες δεκαετιες, ηταν ετσι κι οι ελληνιδες.


Τωρα για να βρει κανεις κατι αναλογο, μονο σε κινεζες κλπ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom