Νέα

Γκάστρωσα τη γυναίκα του φίλου μου

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pirokavlos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 288
  • Εμφανίσεις 36K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

matzafasoula

Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2012
Μηνύματα
1.247
Like
874
Πόντοι
96
αυτά δε μπορώ να τα πω γιατι η περιγραφή της θα τη προδώσει. Παρολ αυτα είναι ωραίο μουνί με βυζάρες που κολλαζουν
Τώρα δεν είναι.
Εγγυο δεν θα την πηδάει κανείς, με κανά τσιμπούκι θα την βγάζετε ..
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
12.166
Like
15.744
Πόντοι
3.656
Φίλε μου, δυστυχώς , τώρα που οι άνθρωποι είναι πλήρως απελευθερωμένοι σε σχέση με τις παλιότερες δεκαετίες, ποιός/ποιά θα μείνει πιστός/πιστή στον σύντροφό του;
Δεν υπάρχει αυτό .
Ούτε πιστεύω είναι καλό να φορτώνουμε με ενοχές τα παράνομα ζευγάρια . Πλέον είναι βιολογική ανάγκη , ο μέσος άνθρωπος ζει μέσα στον πειρασμό και τις προκλήσεις.
Μονογαμία;;
Σαν ανέκδοτο ακούγεται, και δεν έχουμε δει τίποτα ακόμη...

Τί βιολογική ανάγκη;Ή έισαι με κάποιον ή δεν είσαι.Αν δεν σε γεμίζει,βαλτε τα κάτω,συζητείστε και χωρίστε.Ή συμφωνείστε να έχετε ελεύθερη σχέση.Γιατί να τον κερατώσεις;

Ισως να παίζουν και απωθημένα από πίσω.Αν μια γυναίκα πχ την κεράτωνε ο πρώην της,πιθανόν να κάνει κι αυτή το ίδιο στον επόμενο.Ή ένας άντρας που δεν είχε επιτυχίες και με το που βρήκε κάποια,να τον θέλουν κι άλλες.Και να ζήσει το όνειρο του γκομενιάρη
 

matzafasoula

Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2012
Μηνύματα
1.247
Like
874
Πόντοι
96

Morgan_F

Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2010
Μηνύματα
425
Like
683
Πόντοι
81
Τί βιολογική ανάγκη;Ή έισαι με κάποιον ή δεν είσαι.Αν δεν σε γεμίζει,βαλτε τα κάτω,συζητείστε και χωρίστε.Ή συμφωνείστε να έχετε ελεύθερη σχέση.Γιατί να τον κερατώσεις;

Ισως να παίζουν και απωθημένα από πίσω.Αν μια γυναίκα πχ την κεράτωνε ο πρώην της,πιθανόν να κάνει κι αυτή το ίδιο στον επόμενο.Ή ένας άντρας που δεν είχε επιτυχίες και με το που βρήκε κάποια,να τον θέλουν κι άλλες.Και να ζήσει το όνειρο του γκομενιάρη
Δεν είναι έτσι απλά. Χώρισέ τον.
Υπάρχει η λεγόμενη "ασφάλεια της σχέσης".
Μπορεί να υπάρχουν παιδιά, μπορεί να φοβάσαι ότι το διαζύγιο θα βγει εις βάρος σου, μπορεί να μην θέλεις κάτι σοβαρό με τον άλλο/άλλη αλλά να περνάτε καλά.
Υπάρχει μια χτισμένη ζωή με φίλους , πεθερικά κλπ που δεν γκρεμίζεται έτσι εύκολα.
Στο μέλλον πάντως, πιστεύω ότι οι κοινωνίες θα είναι ακόμα πιο απελευθερωμένες και οι σχέσεις πολύ πιο χαλαρές
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.644
Like
14.671
Πόντοι
3.656
παιδιά ένα ευχάριστο νέο. Τελικά της ήρθε περίοδος. Μου στειλε πριν λίγο. Το τεστ ήταν άκυρο τελικά.Ουφ ευτυχως..

τυπε θα συνεχισετε που θα συνεχισετε να γαμιεστε.τουλαχιστον εχετε κανει το εμβολιο να μην κολλησετε χτικιο; :confused: :confused: :confused:
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
4.410
Κριτικές
8
Like
11.236
Πόντοι
3.786
Πηδάς στα κρυφά τη γυναίκα κάποιου, άρα δεν τον θεωρείς φίλο σου, τον θεωρείς μαλάκα. Αυτός δυστυχώς σε θεωρεί φίλο του ,γιατί κοιμάται τον ύπνο του δικαίου.

Για τον αν η γυναίκα θέλει να πηδιέται ,αυτό είναι θέμα του ζευγαριού , οι προτεραιότητές σου φάνηκαν ποιες είναι, μόνο την πάρτη σου σκέφτηκες ,άσε τα περί φιλίας για κανέναν που τα πιστεύει. Μάλλον την ξεφτίλα και ίσως το ξύλο σε νοιάζει παρά το παιδί.

Αν ήθελες παιδί με αυτή που κερατώνει τον άντρα της, τότε καλό θύμα είσαι και του λόγου σου. Αλλά αν παρόλα αυτά ήθελες παιδί μαζί της ας της ζήταγες να χωρίσει. Αν δεν θέλεις παιδί με εκείνη, τι σε νοιάζει αν θα το κρατούσε (αν ήταν έγκυος) ή όχι; Δικό της πρόβλημα αν θα ξεφτιλιστεί μια μέρα.

Κάποτε είχε ακουστεί μία ιστορία στο Ηράκλειο ότι μια γυναίκα πήγε με ένα μαύρο στρίπερ στο μπάτσελόρ της και μετά από 9 μήνες έκανε παιδί μαύρο. Η ίδια έλεγε ότι το είχε ξεχάσει ότι πήγε με το μαυρούκο και το κράτησε επειδή νόμιζε ότι ήταν του άντρα της.
 

an16817

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Αυγ 2019
Μηνύματα
280
Κριτικές
13
Like
1.261
Πόντοι
1.071
Μην ανησυχείς. Πατέρας είναι αυτός που το μεγαλώνει και όχι αυτός που το σπέρνει. Παρεμπιπτόντως...καλός φίλος είσαι
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
4.488
Like
13.250
Πόντοι
3.506

-Snorkel-

Νέο Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2021
Μηνύματα
2
Like
5
Πόντοι
0
Εμένα όλο αυτό μου ακούστηκε σαν ψευδές θρεντ που άνοιξα διότι δεν είχα τι να κάνω και ήθελα να δω τις αντιδράσεις των άλλων. Τεσπα, χαίρομαι που όλα πήγαν καλά για σένα. Την επόμενη φορά μόνο πίπα ή γάμα την από κώλο. Το μπροστά είναι επικίνδυνο.
 

madrach

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2015
Μηνύματα
1.945
Κριτικές
10
Like
1.353
Πόντοι
506
Νομιζω οτι θα πρπει να του το πεις.
Εμενα εαν φιλος μυ γαμουσε την γκομενα μου θα τον συγχωρουσα.
Θα φταιχναμε μαζι και σχεδιο πως να γαμισει ολη η παρεα και αλλοι γυρω. Σχεδιο ομως! Εαν μπορουσα να βγαλω κα φραγκακια ακομα καλητερα. Στο τελος θα την εκανα και ενα σουρπραιζ παρτι με ολους τους γαμιαδες για να την ξευτελισω, μετα, πεταμα το τσουλι.
Ετσι εξηγουνται οι σωστοι!
 

aidiogliftis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2019
Μηνύματα
450
Like
1.993
Πόντοι
201
Όταν γίνονται νταλαβερια με γυναίκες φίλων, κουμπάρες, κουνιαδες, συμπεθερες κλπ, να θυμόμαστε το ρητό: από κει που κλανει, παιδί δεν πιάνει....
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
4.488
Like
13.250
Πόντοι
3.506
Φίλε μου, δυστυχώς , τώρα που οι άνθρωποι είναι πλήρως απελευθερωμένοι σε σχέση με τις παλιότερες δεκαετίες, ποιός/ποιά θα μείνει πιστός/πιστή στον σύντροφό του;
Δεν υπάρχει αυτό .
Ούτε πιστεύω είναι καλό να φορτώνουμε με ενοχές τα παράνομα ζευγάρια . Πλέον είναι βιολογική ανάγκη , ο μέσος άνθρωπος ζει μέσα στον πειρασμό και τις προκλήσεις.
Μονογαμία;;
Σαν ανέκδοτο ακούγεται, και δεν έχουμε δει τίποτα ακόμη...
Αν και φοβάμαι το κράξιμο, τολμώ να πω οτι στις σχέσεις μου πάντοτε πιστός, ποτέ δεν μου πέρασε από το μυαλο. Είμαι της άποψης εαν κάποιος-α δεν μπορεί να έιναι πιστός ας μην παντρεύεται καλύτερα, πραγματικά τι νόημα έχει ένας γάμος όταν πηγαίνω με άλλες? Είναι ζήτημα σεβασμού στον άνθρωπο που έχεις απέναντι σου...αλλά τι λέω τώρα :confused: :confused: :confused: :confused:
 

μπαρμπαγιαννης

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2016
Μηνύματα
7.562
Κριτικές
12
Like
6.400
Πόντοι
2.646
Ρε τυπε, ήμαρτον. Έχει πολλά που θα επηρέαζαν άμεσα και τα οποία δε μας είπες. Λεφτά έχεις εσύ, ο κερατάς ή η καριολα; Πόσοι άλλοι την ξεκωλιαζαν ταυτοχρανα; Είναι παντρεμένοι ή απλά ζευγάρι; Παρτουζα με τον φίλο έχετε κανει;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom