Νέα

Γκάστρωσα τη γυναίκα του φίλου μου

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pirokavlos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 288
  • Εμφανίσεις 36K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ΑΝΤΩΝΗΣΑΝΤΩΝ19

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Δεκ 2015
Μηνύματα
889
Κριτικές
20
Like
1.263
Πόντοι
1.076
Αν και φοβάμαι το κράξιμο, τολμώ να πω οτι στις σχέσεις μου πάντοτε πιστός, ποτέ δεν μου πέρασε από το μυαλο. Είμαι της άποψης εαν κάποιος-α δεν μπορεί να έιναι πιστός ας μην παντρεύεται καλύτερα, πραγματικά τι νόημα έχει ένας γάμος όταν πηγαίνω με άλλες? Είναι ζήτημα σεβασμού στον άνθρωπο που έχεις απέναντι σου...αλλά τι λέω τώρα :confused: :confused: :confused: :confused:
Γιατί να σε κράζουν φίλε αυτό που λες είναι μια αληθινή σχέση αλά δυστυχώς στα χρόνια που ζούμε σπανίζουν αυτές οι περισσότεροι είναι χωρισμένοι.σημερα διάβαζα σε ένα γκάλοπ οι 8 στις 10 γυναίκες απατούν τους συντρόφους τους.
 

christos1917

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2008
Μηνύματα
19
Like
5
Πόντοι
0
Καλησπέρα μάγκες.

Εδώ και περίπου 6 μήνες πηδιέμαι με τη γυναίκα του φίλου μου. Μεγάλη ιστορία που να σας τη λέω τώρα.

Το πρόβλημα είναι πως εχθές μου ανακοίνωσε οτι γκαστρώθηκε και μάλλον ειναι δικό μου το παιδί.

Τι κάνουμε τώρα?Η ίδια θέλει να το κρατήσει γιατί παιζει να ναι και του φίλου μου.Αλλά αν ειναι δικό μου τι κάνουμε τότε? Εχω μπερδευτει πολυ και ειμαι προβληματισμενος..
μπράβο μαλάκα...
 

Morgan_F

Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2010
Μηνύματα
425
Like
683
Πόντοι
81
Αν και φοβάμαι το κράξιμο, τολμώ να πω οτι στις σχέσεις μου πάντοτε πιστός, ποτέ δεν μου πέρασε από το μυαλο. Είμαι της άποψης εαν κάποιος-α δεν μπορεί να έιναι πιστός ας μην παντρεύεται καλύτερα, πραγματικά τι νόημα έχει ένας γάμος όταν πηγαίνω με άλλες? Είναι ζήτημα σεβασμού στον άνθρωπο που έχεις απέναντι σου...αλλά τι λέω τώρα :confused: :confused: :confused: :confused:
Έχεις κάποιο δίκιο , αλλά ποιός τα σκέφτεται αυτά στην αρχή του γάμου ; (μιλάω για γάμο, όχι για γκομενιλίκια "ημιεφήβων" που είχε πει κι ο Συριζαιος)
Μπορείς να τα ξέρεις;
Πώς μπορείς να ξέρεις τί θα πει 10, 20, 30 χρόνια γάμου;
Και βλέποντας τα σημερινά 15χρονα πιστεύεις ότι θα μπορέσουν να μείνουν με έναν μόνο άνθρωπο όταν έρθει η ώρα;
Πλέον στην κοινωνία επικρατεί ο ατομικισμός.
Αφού το θέλω και είμαι εγώ καλά, no problem
 
  • Like
Αντιδράσεις: FARAW
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.690
Πόντοι
2.356
Πού να εμπιστευτείς μετά γυναίκα ρε πούστη...:sad2:
Ήταν η πρώτη σκέψη που έκανα όταν διάβασα την ιστορία ?
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Καλησπέρα μάγκες.

Εδώ και περίπου 6 μήνες πηδιέμαι με τη γυναίκα του φίλου μου. Μεγάλη ιστορία που να σας τη λέω τώρα.

Το πρόβλημα είναι πως εχθές μου ανακοίνωσε οτι γκαστρώθηκε και μάλλον ειναι δικό μου το παιδί.

Τι κάνουμε τώρα?Η ίδια θέλει να το κρατήσει γιατί παιζει να ναι και του φίλου μου.Αλλά αν ειναι δικό μου τι κάνουμε τότε? Εχω μπερδευτει πολυ και ειμαι προβληματισμενος..
Πουτάνα τα έκανες δηλαδή...
 

Paldim

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2020
Μηνύματα
480
Like
725
Πόντοι
81
την ιδια ιστορια την επαιζε ο ολφα προχθες στις οικογενειακες ιστοριες!!ρε λες?
 

Mpratan

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.471
Κριτικές
21
Like
10.007
Πόντοι
3.346
Αν και φοβάμαι το κράξιμο, τολμώ να πω οτι στις σχέσεις μου πάντοτε πιστός, ποτέ δεν μου πέρασε από το μυαλο. Είμαι της άποψης εαν κάποιος-α δεν μπορεί να έιναι πιστός ας μην παντρεύεται καλύτερα, πραγματικά τι νόημα έχει ένας γάμος όταν πηγαίνω με άλλες? Είναι ζήτημα σεβασμού στον άνθρωπο που έχεις απέναντι σου...αλλά τι λέω τώρα :confused: :confused: :confused: :confused:
Σου βγάζω το καπέλο αγαπητέ :hi:
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Καλησπέρα μάγκες.

Εδώ και περίπου 6 μήνες πηδιέμαι με τη γυναίκα του φίλου μου. Μεγάλη ιστορία που να σας τη λέω τώρα.

Το πρόβλημα είναι πως εχθές μου ανακοίνωσε οτι γκαστρώθηκε και μάλλον ειναι δικό μου το παιδί.

Τι κάνουμε τώρα?Η ίδια θέλει να το κρατήσει γιατί παιζει να ναι και του φίλου μου.Αλλά αν ειναι δικό μου τι κάνουμε τότε? Εχω μπερδευτει πολυ και ειμαι προβληματισμενος..
Άλλη φορά πες της να τα καταπιεί!
 

Michael Scott

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2021
Μηνύματα
6.823
Κριτικές
20
Like
23.808
Πόντοι
8.346

matzafasoula

Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2012
Μηνύματα
1.247
Like
874
Πόντοι
96
Αν και φοβάμαι το κράξιμο, τολμώ να πω οτι στις σχέσεις μου πάντοτε πιστός, ποτέ δεν μου πέρασε από το μυαλο. Είμαι της άποψης εαν κάποιος-α δεν μπορεί να έιναι πιστός ας μην παντρεύεται καλύτερα, πραγματικά τι νόημα έχει ένας γάμος όταν πηγαίνω με άλλες? Είναι ζήτημα σεβασμού στον άνθρωπο που έχεις απέναντι σου...αλλά τι λέω τώρα :confused: :confused: :confused: :confused:
Πιστεύεις ότι γάμος=πήδημα+sex ?

Αυτό είναι σαν την ζάχαρη στον κουραμπιέ.
Τα υπόλοιπα μετράνε, μακροχόνια άσκηση ο γάμος.
 

flyman29

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.147
Like
3.247
Πόντοι
456
Εγγρ.
16 Νοε 2021
Μηνύματα
948
Like
2.719
Πόντοι
446
Αν και φοβάμαι το κράξιμο, τολμώ να πω οτι στις σχέσεις μου πάντοτε πιστός, ποτέ δεν μου πέρασε από το μυαλο. Είμαι της άποψης εαν κάποιος-α δεν μπορεί να έιναι πιστός ας μην παντρεύεται καλύτερα, πραγματικά τι νόημα έχει ένας γάμος όταν πηγαίνω με άλλες? Είναι ζήτημα σεβασμού στον άνθρωπο που έχεις απέναντι σου...αλλά τι λέω τώρα :confused: :confused: :confused: :confused:

Σου εκανα ηδη αναφορα για το σχολιο :hi:
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
4.545
Like
13.500
Πόντοι
3.506
Έχεις κάποιο δίκιο , αλλά ποιός τα σκέφτεται αυτά στην αρχή του γάμου ; (μιλάω για γάμο, όχι για γκομενιλίκια "ημιεφήβων" που είχε πει κι ο Συριζαιος)
Μπορείς να τα ξέρεις;
Πώς μπορείς να ξέρεις τί θα πει 10, 20, 30 χρόνια γάμου;
Και βλέποντας τα σημερινά 15χρονα πιστεύεις ότι θα μπορέσουν να μείνουν με έναν μόνο άνθρωπο όταν έρθει η ώρα;
Πλέον στην κοινωνία επικρατεί ο ατομικισμός.
Αφού το θέλω και είμαι εγώ καλά, no problem
Θα προσπαθήσω να μην κουράσω και θα παραθέσω την οπτική μου γωνία χωρίς φυσικά να επικαλούμαι το ορθό ! Το πρώτο πράγμα που έμαθα ωριμάζοντας ήταν ο σεβασμός, η τιμιότητα και οι αρετές που πρέπει να έχει ένας άνθρωπος για να μπορεί να αποκαλέιται άνθρωπος ! Αναφαρικά με τις σχέσεις τώρα με το άλλο φύλο, ένα σημαντικό πράγμα που έμαθα είτε έχει να κάνει με γκομενιλίκι έτει με γάμο έιναι το εμείς, το εγώ το κρατάω μόνο όταν είμαι ελευθέρος, μπαίνοντας σε μια σχέση το αφήνω και ασχολούμαι με τον άλλο πόλο της σχέσης. Φυσικά και θέλω να ικανοποιήσω το ορμέμφυτο, άντρας είμαι, απλώς τον κυρίαρχο ρόλο στην ζωή μου έχει το πάνω κεφάλι ! Και φυσικά ο γάμος δεν έιναι το σεξ , προτιμώ να το αποκαλώ έρωτα διότι το σεξ έχει να κάνει μόνο με το σώμα στον έρωτα όμως συμμετέχει το μυαλό αλλά και η καρδιά. Ο γάμος έιναι ένα όμρφο ταξίδι συναισθημάτων, αλληλοβοήθειας, αμοιβαίου σεβασμού και αγάπης. Θέλει καθημερινή δουλειά και από τους δυο αλλά στην πορεία αρχίζει να εμφανίζεται όλη αυτή η ομορφιά. Από την προσωπική μου εμπειρία και μόνο είδα πόσο μεγάλη διαφορά έχει το απλώς να πηδάω και το να κάνω έρωτα! Αισθάνομαι καλά που δεν είμαι εθισμένος στο σεξ γιατί αυτό θα με κατέστρεφε σαν άνθρωπο και όσο αναπνέω θα αναζητώ πάντα το κάτι παραπάνω. Οι νέοι σήμερα βλέπουν μόνο το εγώ και για αυτό υπάρχει αυτή η κατηφόρα, δυστυχώς :confused: Τα πράγματα θα είναι δύσκολα για αυτούς, αλλά στη ζωή έχουμε την δυνατότητα για πολλά πράγματα αρκεί πρώτα να γεννηθείη επιθυμία μέσα μας. :hi:
 

athinaios44

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
49.693
Like
46.593
Πόντοι
6.256
Θα προσπαθήσω να μην κουράσω και θα παραθέσω την οπτική μου γωνία χωρίς φυσικά να επικαλούμαι το ορθό ! Το πρώτο πράγμα που έμαθα ωριμάζοντας ήταν ο σεβασμός, η τιμιότητα και οι αρετές που πρέπει να έχει ένας άνθρωπος για να μπορεί να αποκαλέιται άνθρωπος ! Αναφαρικά με τις σχέσεις τώρα με το άλλο φύλο, ένα σημαντικό πράγμα που έμαθα είτε έχει να κάνει με γκομενιλίκι έτει με γάμο έιναι το εμείς, το εγώ το κρατάω μόνο όταν είμαι ελευθέρος, μπαίνοντας σε μια σχέση το αφήνω και ασχολούμαι με τον άλλο πόλο της σχέσης. Φυσικά και θέλω να ικανοποιήσω το ορμέμφυτο, άντρας είμαι, απλώς τον κυρίαρχο ρόλο στην ζωή μου έχει το πάνω κεφάλι ! Και φυσικά ο γάμος δεν έιναι το σεξ , προτιμώ να το αποκαλώ έρωτα διότι το σεξ έχει να κάνει μόνο με το σώμα στον έρωτα όμως συμμετέχει το μυαλό αλλά και η καρδιά. Ο γάμος έιναι ένα όμρφο ταξίδι συναισθημάτων, αλληλοβοήθειας, αμοιβαίου σεβασμού και αγάπης. Θέλει καθημερινή δουλειά και από τους δυο αλλά στην πορεία αρχίζει να εμφανίζεται όλη αυτή η ομορφιά. Από την προσωπική μου εμπειρία και μόνο είδα πόσο μεγάλη διαφορά έχει το απλώς να πηδάω και το να κάνω έρωτα! Αισθάνομαι καλά που δεν είμαι εθισμένος στο σεξ γιατί αυτό θα με κατέστρεφε σαν άνθρωπο και όσο αναπνέω θα αναζητώ πάντα το κάτι παραπάνω. Οι νέοι σήμερα βλέπουν μόνο το εγώ και για αυτό υπάρχει αυτή η κατηφόρα, δυστυχώς :confused: Τα πράγματα θα είναι δύσκολα για αυτούς, αλλά στη ζωή έχουμε την δυνατότητα για πολλά πράγματα αρκεί πρώτα να γεννηθείη επιθυμία μέσα μας. :hi:
:wanker: :wanker: :wanker:
 

Παραλιώτης

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.099
Κριτικές
10
Like
5.429
Πόντοι
2.816
Είχες κάνει εξετάσεις ;
Για δώσε πληροφορίες που μπορώ να κάνω κ πόσο κοστίζουν.. σκέφτομαι να κάνω μόλις κάνω κάτι πιο σοβαρό στη ζωή μου..
Φίλε μου, δυστυχώς , τώρα που οι άνθρωποι είναι πλήρως απελευθερωμένοι σε σχέση με τις παλιότερες δεκαετίες, ποιός/ποιά θα μείνει πιστός/πιστή στον σύντροφό του;
Καλά μη νομίζεις ότι επειδή παλιά δεν μαθευοταν δεν γίνονταν..

Και κάτι που αφορά αρκετούς..
Και τι έγινε ρε μάγκες που είναι γυναίκα του φίλου του; Δεν βλέπετε γύρω σας τι γίνεται;
Φίλε καλά έκανες!! Αν δεν ήσουν εσύ θα ήταν κάποιος άλλος..
Βλέπω έχεις πρόθεση να την στείλεις.. αν την ενδιαφέρει ένας ψηλός μελαχρινός με καλά προσόντα έχε με στα υπόψιν..
 

Annapurna

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
7 Μαΐ 2020
Μηνύματα
20.224
Κριτικές
167
Like
84.885
Πόντοι
46.423
Πόσους φίλους έχει ο φίλος σου ???

Εάν έχει και άλλους τότε υπάρχουν αρκετές πιθανότητες να μην είναι δικό σου ...

:tooth:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom