Νέα

Γκάστρωσα τη γυναίκα του φίλου μου

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pirokavlos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 288
  • Εμφανίσεις 36K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
4.546
Like
13.500
Πόντοι
3.506

Paranagua7

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2019
Μηνύματα
44
Κριτικές
1
Like
230
Πόντοι
20
Καλησπέρα μάγκες.

Εδώ και περίπου 6 μήνες πηδιέμαι με τη γυναίκα του φίλου μου. Μεγάλη ιστορία που να σας τη λέω τώρα.

Το πρόβλημα είναι πως εχθές μου ανακοίνωσε οτι γκαστρώθηκε και μάλλον ειναι δικό μου το παιδί.

Τι κάνουμε τώρα?Η ίδια θέλει να το κρατήσει γιατί παιζει να ναι και του φίλου μου.Αλλά αν ειναι δικό μου τι κάνουμε τότε? Εχω μπερδευτει πολυ και ειμαι προβληματισμενος..
ΝΑ ΕΥΧΕΣΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΣΟΥ ΜΟΙΑΖΕΙ ΕΤΣΙ ΠΟΥ ΤΑ ΚΑΝΑΤΕ...ΚΡΙΜΑ ΣΤΟΝ ΦΙΛΟ ΣΟΥ...ΚΡΙΜΑ..
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
153.359
Κριτικές
1
Like
31.083
Πόντοι
8.006
Καλησπέρα μάγκες.

Εδώ και περίπου 6 μήνες πηδιέμαι με τη γυναίκα του φίλου μου. Μεγάλη ιστορία που να σας τη λέω τώρα.

Το πρόβλημα είναι πως εχθές μου ανακοίνωσε οτι γκαστρώθηκε και μάλλον ειναι δικό μου το παιδί.

Τι κάνουμε τώρα?Η ίδια θέλει να το κρατήσει γιατί παιζει να ναι και του φίλου μου.Αλλά αν ειναι δικό μου τι κάνουμε τότε? Εχω μπερδευτει πολυ και ειμαι προβληματισμενος..
Τύπε Κυριακάτικο την Τριτη?
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.690
Πόντοι
2.356

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.810
Κριτικές
20
Like
12.618
Πόντοι
4.546
Αν σοβαρολογείς και δεν τρολάρεις είσαι πολύ μεγάλος μ@λ@κ@ας. Τόσες γυναίκες εκεί έξω, τη γυναίκα του φίλου σου βρήκες να γαμήσεις;

Πού να ψάχνει ρεεέεεεεε τύπε το χε εύκαιρο, του βγήκε πουτάνα και είπε να το δοκιμάσει... πάλι καλά που ΔΕΝ του έκατσε η στραβή να τρέχει για το υπόλοιπο της ζωής του....
:confused: :confused::confused::confused::confused:
 

KALLIMAXOS

Μέγας
Εγγρ.
9 Νοε 2013
Μηνύματα
5.754
Κριτικές
25
Like
10.158
Πόντοι
4.746
Επειδη εχω μαθει να ξηγιεμαι αντρικια και μουνια δοξα τον θεο υπαρχουν πολλα και ειναι αναλωσιμα. Θα επιανα τον φιλο και θα του ελεγα ποσα χρονια με ξερεισ ρε τοσα ωραια μαζεψε την καργιολα την γυναικα σου .Τελοσ θα εκοβα και απο αυτον μια και εξω
Μου εχει τυχει αυτο το σκηνικο αλλα με ζηλοτυπεια φιλου επειδη την ζηλευε και οταν πηγαινα επειδη φορουσε τα ξεκωλα κλπ νομισε οτι την χαλβαδιασα κλπ .Αν και τον ηξερα τριαντα χρονια εκοψα μαχαιρι .Το ξερω ειμαι δυσκολοσ στισ ανθρωπινεσ σχεσεισ .
 
Τελευταία τροποποίηση:
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.690
Πόντοι
2.356
εγω μια φορά εκανα μαλακία στη ζωη μου αλλα ημουν 20 χρονων παιδακι οταν πηδηξα μια γκομενα ενος φιλου αλλα ειχανε χωρίσει 5-6 μηνες....(βεβαια τα ειχανε 5 χρονια)..η πλακα ειναι οτι η καριολα ηθελε και σχέση..."ρε τις λεω εχεις καταλάβει οτι με τον ταδε ειμαστε πολυ φίλοι? τι σχεση να θες? " ε και τι σε νοιαζει εσενα μ λεει :confused:
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
153.359
Κριτικές
1
Like
31.083
Πόντοι
8.006
εγω μια φορά εκανα μαλακία στη ζωη μου αλλα ημουν 20 χρονων παιδακι οταν πηδηξα μια γκομενα ενος φιλου αλλα ειχανε χωρίσει 5-6 μηνες....(βεβαια τα ειχανε 5 χρονια)..η πλακα ειναι οτι η καριολα ηθελε και σχέση..."ρε τις λεω εχεις καταλάβει οτι με τον ταδε ειμαστε πολυ φίλοι? τι σχεση να θες? " ε και τι σε νοιαζει εσενα μ λεει :confused:
Καλα σου ειπε
 

Trikavalos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2017
Μηνύματα
1.686
Like
1.092
Πόντοι
216
Πού να ψάχνει ρεεέεεεεε τύπε το χε εύκαιρο, του βγήκε πουτάνα και είπε να το δοκιμάσει... πάλι καλά που ΔΕΝ του έκατσε η στραβή να τρέχει για το υπόλοιπο της ζωής του....
:confused: :confused::confused::confused::confused:
Τί ήθελες να του πει ότι είναι και μαλάκας που δεν τη γάμησε;….

Αγαπημένε,δεν είναι άμοιρες ευθυνών οι κυρίες που ανοίγουν τα σκέλια τους,πολύ me too βλέπω και τα βλέπουμε όλα ρομαντικά και με μία θηλυκή οπτική γωνία,ετεροβαρή,όχι αντικειμενική… (Μπεζεντάκο ελπίζω να φτιάχνεσαι όταν μας διαβάζεις)
 
Εγγρ.
16 Νοε 2021
Μηνύματα
948
Like
2.719
Πόντοι
446
εγω μια φορά εκανα μαλακία στη ζωη μου αλλα ημουν 20 χρονων παιδακι οταν πηδηξα μια γκομενα ενος φιλου αλλα ειχανε χωρίσει 5-6 μηνες....(βεβαια τα ειχανε 5 χρονια)..η πλακα ειναι οτι η καριολα ηθελε και σχέση..."ρε τις λεω εχεις καταλάβει οτι με τον ταδε ειμαστε πολυ φίλοι? τι σχεση να θες? " ε και τι σε νοιαζει εσενα μ λεει :confused:
Ενταξει ρε μαν χιλια δικια ειχε :confused:
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.690
Πόντοι
2.356
Ενταξει ρε μαν χιλια δικια ειχε :confused:
ρε πατε καλα? που ειχε δικιο? ηθελε σχεση μαζι μου και θα τα ειχα εγω μετα με γκόμενα που χωρισε με τον κολλητο μου που τα ειχανε 5 χρονια?
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

θα βγαιναμε ολοι μαζι παρεουλα δηλ σα να μη συμβαίνει τιποτα :confused:
 
Εγγρ.
16 Νοε 2021
Μηνύματα
948
Like
2.719
Πόντοι
446
ρε πατε καλα? που ειχε δικιο? ηθελε σχεση μαζι μου και θα τα ειχα εγω μετα με γκόμενα που χωρισε με τον κολλητο μου που τα ειχανε 5 χρονια?
Οχι ρε μαν σοβαρα τωρα καλα εκανες . Καλες οι γκομενες , καλη η καβλα αλλα γυναικα πρωην ή νυν φιλου ( το τονιζω οχι γνωστου ) εγω προσωπικα δεν ακουμπαω
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.690
Πόντοι
2.356
Οχι ρε μαν σοβαρα τωρα καλα εκανες . Καλες οι γκομενες , καλη η καβλα αλλα γυναικα πρωην ή νυν φιλου ( το τονιζω οχι γνωστου ) εγω προσωπικα δεν ακουμπαω
μα ναι αυτο λεω οτι μια φορα την εκανα τη μαλακια...αυτη ομως ηθελε και σχεση αφου τη πήδηξα αλλα οκ ημουν 20...τωρα δε θα το εκανα εκτος και αν μου ελεγε ο αλλος "γαματη δε με νοιαζει"
 
Εγγρ.
16 Νοε 2021
Μηνύματα
948
Like
2.719
Πόντοι
446
μα ναι αυτο λεω οτι μια φορα την εκανα τη μαλακια...αυτη ομως ηθελε και σχεση αφου τη πήδηξα αλλα οκ ημουν 20...τωρα δε θα το εκανα εκτος και αν μου ελεγε ο αλλος "γαματη δε με νοιαζει"
Βρεθηκες με τη γαλλιδα?
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.690
Πόντοι
2.356

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.514
Κριτικές
28
Like
10.435
Πόντοι
3.296
Καλησπέρα μάγκες.

Εδώ και περίπου 6 μήνες πηδιέμαι με τη γυναίκα του φίλου μου. Μεγάλη ιστορία που να σας τη λέω τώρα.

Το πρόβλημα είναι πως εχθές μου ανακοίνωσε οτι γκαστρώθηκε και μάλλον ειναι δικό μου το παιδί.

Τι κάνουμε τώρα?Η ίδια θέλει να το κρατήσει γιατί παιζει να ναι και του φίλου μου.Αλλά αν ειναι δικό μου τι κάνουμε τότε? Εχω μπερδευτει πολυ και ειμαι προβληματισμενος..
Τυπε βαση νομοθεσιας οτι παιδι γεννησει μια γυναικα σ ενα γαμο ειναι του ανδρα της

Αρα Κλαιν

Το προβλημα θα ταν να ταν ελευθερη οποτε σε αυτη την περιπτωση θα σε κυνηγαγε να σου φορτωσει το παιδι.

Ξερεις τι καριολες υπαρχουν εκει εξω?

Προσοχη μαγκες προφυλακτικο παντα!

Καλυτερα να κολλησεις χλαμυδια και ειτζ παρα να εχεις τετοια τυχη!
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
153.359
Κριτικές
1
Like
31.083
Πόντοι
8.006
ρε πατε καλα? που ειχε δικιο? ηθελε σχεση μαζι μου και θα τα ειχα εγω μετα με γκόμενα που χωρισε με τον κολλητο μου που τα ειχανε 5 χρονια?
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

θα βγαιναμε ολοι μαζι παρεουλα δηλ σα να μη συμβαίνει τιποτα :confused:
Τύπε πολλη ηθική εχει πεσει
Με την γκομενα του φιλου ούτε ξεπέτα
Για την ξαδερφη που πηδιεται στα παγκακια εκανες τον κινεζο να δωσεις στοιχεια μην διασαλευθει η τιμη της οικογενειας
Δεν παμε πουθενα ετσι
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom