Νέα

Γκάστρωσα τη γυναίκα του φίλου μου

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pirokavlos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 288
  • Εμφανίσεις 36K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Ο ΑΡΕΙΑΝΟΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
20 Οκτ 2010
Μηνύματα
6.854
Κριτικές
125
Like
21.699
Πόντοι
28.900
Ρε συ, πόσο χρονών είσαι;; Βλέπεις ότι σε έχουμε πάρει στο ψιλο και σου κάνουμε χαβαλε...μαλακια μας δεν λέω. Αλλά με αυτό που γράφεις δυσχεραίνεις την θέση σου και από πλάκα θα σε αρχίσουμε στο μπινελικι. Δεν φτάνει που γαμεις την γυναίκα του φίλου σου, δεν φτάνει που φλερτάρεις με ενδεχόμενη πατρότητα..στρουθοκαμηλιζεις και με τις ευθύνες σου;;; Άκου μου άνοιξε τα πόδια...και τι κάνω;
Τόσο του κόβει τόσα λέει!!!
 

Anemodoura

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
13.862
Like
29.639
Πόντοι
6.056
Ρε νιαμου φυγατε ολοι απο το θεμα του Σταθη και ήρθατε εδώ;
 

macchiato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2021
Μηνύματα
2.308
Like
2.962
Πόντοι
456

adon013

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2009
Μηνύματα
403
Κριτικές
5
Like
780
Πόντοι
81
Τι θεματάρα πάλι!!!!!
 

macchiato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2021
Μηνύματα
2.308
Like
2.962
Πόντοι
456
φημες λενε οτι ,οταν ο Ικαρντι πηδουσε τη Ναρα,πλησιασαν μπραβοι (αμισθι) απο Λατινικη Αμερικη το Μαξι Λοπεζ...

.... για να βγαλουν απο τη μεση τον Ικαρντι ?

εκει παιρνουν πατριωτικα τετοια ατοπηματα....

ο Μαξι ομως τους σταματησε....:priest:
 

ΧΧΧ-Man

Μέγας
Εγγρ.
19 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.224
Κριτικές
46
Like
3.666
Πόντοι
4.365
παιδιά ένα ευχάριστο νέο. Τελικά της ήρθε περίοδος. Μου στειλε πριν λίγο. Το τεστ ήταν άκυρο τελικά.Ουφ ευτυχως..
ΟΚ.... σε δοκιμαζε... να κοψει αντιδρασεις...
δηλαδι σου εβαλε ενα τεστακι...
και εσυ ψαρωσες .. κ χεστικες.....:badair:
Ποτε δεν ηταν εγκυος..
Τωρα τι συμπερασματα εβγαλε αυτη... απο αυτα που της ειπες....ποιος ξερει...!!!:think:
 

Kyriakos29

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2021
Μηνύματα
1.922
Like
2.106
Πόντοι
456
Τύπε νηματοθέτη, είμαι σίγουρος πως ο φίλος σου θα κάνει ακόμα και την ανθρώπινη τουαλέτα για να μεγαλώσει το παιδί σου :hi:
 
  • Ουάου
Αντιδράσεις: barock

desperado21

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Αυγ 2010
Μηνύματα
693
Κριτικές
31
Like
1.774
Πόντοι
1.590

mike.psolen

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2021
Μηνύματα
53
Like
204
Πόντοι
0
Καλησπέρα μάγκες.

Εδώ και περίπου 6 μήνες πηδιέμαι με τη γυναίκα του φίλου μου. Μεγάλη ιστορία που να σας τη λέω τώρα.

Το πρόβλημα είναι πως εχθές μου ανακοίνωσε οτι γκαστρώθηκε και μάλλον ειναι δικό μου το παιδί.

Τι κάνουμε τώρα?Η ίδια θέλει να το κρατήσει γιατί παιζει να ναι και του φίλου μου.Αλλά αν ειναι δικό μου τι κάνουμε τότε? Εχω μπερδευτει πολυ και ειμαι προβληματισμενος..
λοιπον τυπε.

Το κραταει και απλα το βαφτιζεις εσυ.
 

linear

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Νοε 2014
Μηνύματα
788
Κριτικές
15
Like
3.544
Πόντοι
1.436
Καλησπέρα μάγκες.

Εδώ και περίπου 6 μήνες πηδιέμαι με τη γυναίκα του φίλου μου. Μεγάλη ιστορία που να σας τη λέω τώρα.

Το πρόβλημα είναι πως εχθές μου ανακοίνωσε οτι γκαστρώθηκε και μάλλον ειναι δικό μου το παιδί.

Τι κάνουμε τώρα?Η ίδια θέλει να το κρατήσει γιατί παιζει να ναι και του φίλου μου.Αλλά αν ειναι δικό μου τι κάνουμε τότε? Εχω μπερδευτει πολυ και ειμαι προβληματισμενος..
Αν σοβαρολογείς και δεν τρολάρεις είσαι πολύ μεγάλος μ@λ@κ@ας. Τόσες γυναίκες εκεί έξω, τη γυναίκα του φίλου σου βρήκες να γαμήσεις;
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
62.559
Like
21.506
Πόντοι
5.506
Καλησπέρα μάγκες.

Εδώ και περίπου 6 μήνες πηδιέμαι με τη γυναίκα του φίλου μου. Μεγάλη ιστορία που να σας τη λέω τώρα.

Το πρόβλημα είναι πως εχθές μου ανακοίνωσε οτι γκαστρώθηκε και μάλλον ειναι δικό μου το παιδί.

Τι κάνουμε τώρα?Η ίδια θέλει να το κρατήσει γιατί παιζει να ναι και του φίλου μου.Αλλά αν ειναι δικό μου τι κάνουμε τότε? Εχω μπερδευτει πολυ και ειμαι προβληματισμενος..
Τύπε θέλεις να γυρίσουμε ένα επεισόδιο να κονομήσουμε;
 

Morgan_F

Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2010
Μηνύματα
425
Like
683
Πόντοι
81
Να επισημάνω και την παράμετρο των αφροδισίων μιας και το κάνατε χωρίς προφυλάξεις...και μιας και θεωρώ ότι πηγαίνεις σε ιερόδουλες.
Είχες κάνει εξετάσεις ;
Τέλος πάντων, ο αναμάρτητος πρώτος τον λίθον βαλέτω, αλλά έχε το κατά νου για την επόμενη φορά.
Αν και αυτά δεν ελέγχονται κάποιες φορές...
Τέλος καλό, όλα καλά.
Πάμε γι'άλλα... ??
 

desperado21

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Αυγ 2010
Μηνύματα
693
Κριτικές
31
Like
1.774
Πόντοι
1.590
Να επισημάνω και την παράμετρο των αφροδισίων μιας και το κάνατε χωρίς προφυλάξεις...και μιας και θεωρώ ότι πηγαίνεις σε ιερόδουλες.
Είχες κάνει εξετάσεις ;
Τέλος πάντων, ο αναμάρτητος πρώτος τον λίθον βαλέτω, αλλά έχε το κατά νου για την επόμενη φορά.
Αν και αυτά δεν ελέγχονται κάποιες φορές...
Τέλος καλό, όλα καλά.
Πάμε γι'άλλα... ??
Για αλλα γενικα η για αλλα γκαστρωματα;
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
62.559
Like
21.506
Πόντοι
5.506
Και τώρα που τελείωσε,σκέψου τι μαλακιες έκανες και κοιτα να αλλάξεις, πρώτα για σένα και μετά για τους ανθρώπους που συναναστρεφεσαι!!!
Και τρίτον για το γύψο που θα ξοδευτεί όταν κάποιος τον πάρει χαμπάρι. (ααααααν ήταν αληθινή ιστορία πάντα μιλάμε.)
 

Morgan_F

Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2010
Μηνύματα
425
Like
683
Πόντοι
81
Πού να εμπιστευτείς μετά γυναίκα ρε πούστη...:sad2:
Φίλε μου, δυστυχώς , τώρα που οι άνθρωποι είναι πλήρως απελευθερωμένοι σε σχέση με τις παλιότερες δεκαετίες, ποιός/ποιά θα μείνει πιστός/πιστή στον σύντροφό του;
Δεν υπάρχει αυτό .
Ούτε πιστεύω είναι καλό να φορτώνουμε με ενοχές τα παράνομα ζευγάρια . Πλέον είναι βιολογική ανάγκη , ο μέσος άνθρωπος ζει μέσα στον πειρασμό και τις προκλήσεις.
Μονογαμία;;
Σαν ανέκδοτο ακούγεται, και δεν έχουμε δει τίποτα ακόμη...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom