Νέα

Γκάστρωσα τη γυναίκα του φίλου μου

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pirokavlos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 288
  • Εμφανίσεις 36K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

girl_hunter

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2006
Μηνύματα
1.497
Κριτικές
9
Like
1.320
Πόντοι
216
Αμα σου μοιάζει, όπως ο γιος μου σε μένα, την έκατσες την βάρκα.
 
OP
OP
pirokavlos

pirokavlos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.760
Κριτικές
3
Like
34
Πόντοι
16
ακομα δε του χει πει κάτι. Πρόσφατα που μίλησα μαζί του δεν αναφέρθηκε κάτι οποτε δεν εχει καταλάβει απολυτως τιποτα.
 

χρηστος1011

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2013
Μηνύματα
14.553
Like
2.226
Πόντοι
606
Καλησπέρα μάγκες.

Εδώ και περίπου 6 μήνες πηδιέμαι με τη γυναίκα του φίλου μου. Μεγάλη ιστορία που να σας τη λέω τώρα.

Το πρόβλημα είναι πως εχθές μου ανακοίνωσε οτι γκαστρώθηκε και μάλλον ειναι δικό μου το παιδί.

Τι κάνουμε τώρα?Η ίδια θέλει να το κρατήσει γιατί παιζει να ναι και του φίλου μου.Αλλά αν ειναι δικό μου τι κάνουμε τότε? Εχω μπερδευτει πολυ και ειμαι προβληματισμενος..



μπορει να μοιαξει την μανα Μην αγχωνεσαι . Να εδω... Ινδος με σκωτσεζα το παιδι καρμπον η σκωτσεζα
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.600
Κριτικές
97
Like
47.044
Πόντοι
17.311
Καλησπέρα μάγκες.

Εδώ και περίπου 6 μήνες πηδιέμαι με τη γυναίκα του φίλου μου. Μεγάλη ιστορία που να σας τη λέω τώρα.

Το πρόβλημα είναι πως εχθές μου ανακοίνωσε οτι γκαστρώθηκε και μάλλον ειναι δικό μου το παιδί.

Τι κάνουμε τώρα?Η ίδια θέλει να το κρατήσει γιατί παιζει να ναι και του φίλου μου.Αλλά αν ειναι δικό μου τι κάνουμε τότε? Εχω μπερδευτει πολυ και ειμαι προβληματισμενος..
ωραιος φιλος εισαι παιχτη, αλλα πρεπει να'χεις και ωραιους φιλους συναμα :confused:
 

macchiato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2021
Μηνύματα
2.308
Like
2.962
Πόντοι
456
πληρωσε την οσο-οσο να το ριξει...

εν αναγκη παρε και δανειο....ακου με τυπε να γλιτωσεις!! :confused: :confused: :confused: :confused:
 

7spirit

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2010
Μηνύματα
778
Like
1.385
Πόντοι
206
Τυπε αν δεν έχετε διαφορετικό χρώμα με το φίλο σου τι φοβάσαι? Δεν πρόκειται να ψάξει κανείς DNA.. Αν ήταν μαύρος ο φίλος ή εσύ, θα έπρεπε να σε έκοβε κρύος ιδρώτας..
Φαντάσου και οι 2 να είναι λευκοί και το παιδί να βγει μαύρο :confused:
 

Oletiras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2017
Μηνύματα
1.452
Like
3.660
Πόντοι
456
Τοση ωρα χαζολογατε εδω μεσα και δεν ρωτατε τα βασικα.
Ωραιο μουνι η γυναικα του φιλου σου?
Τηλεφωνο δινεις?
Κωλο δινει?
Μετα απο αυτα μας λες και τον πονο σου ,εδω ειμαστε εμεις.
 

macchiato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2021
Μηνύματα
2.308
Like
2.962
Πόντοι
456
πρεπει να ..εκμηδενισεις τις πιθανοτητες να ειναι δικο σου!
....παρακαλεσε την να ξανακανει προσπαθεια με τον αντρα της...δε χαθηκε και ο κοσμος αμα κανει μια εκτρωση! :confused:
ειναι πολυ ευκολο ,απο τη στιγμη που δεν υπαρχει θεμα με τη γονιμοτητα του σπερματος!

κλαψου και λιγο.... πες της οτι δε θελεις να παθει καταθλιψη(στην καλυτερη) ο φιλος σου!:confused::confused::confused:

ανετα της τραβαει κι ενα διαζυγιο...αν σπασει ο διαολος το ποδαρι του και ζητησει ο ιδιος τεστ dna!

θα σου φορτωθει κιολας μετα....:priest:
 

Ο ΑΡΕΙΑΝΟΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
20 Οκτ 2010
Μηνύματα
6.854
Κριτικές
125
Like
21.699
Πόντοι
28.900
Καλησπέρα μάγκες.

Εδώ και περίπου 6 μήνες πηδιέμαι με τη γυναίκα του φίλου μου. Μεγάλη ιστορία που να σας τη λέω τώρα.

Το πρόβλημα είναι πως εχθές μου ανακοίνωσε οτι γκαστρώθηκε και μάλλον ειναι δικό μου το παιδί.

Τι κάνουμε τώρα?Η ίδια θέλει να το κρατήσει γιατί παιζει να ναι και του φίλου μου.Αλλά αν ειναι δικό μου τι κάνουμε τότε? Εχω μπερδευτει πολυ και ειμαι προβληματισμενος..
Δεν ξέρω αν είναι αληθινή η ιστορία που μας είπες, αλλά άμα αληθεύει, ωραίος φίλος είσαι...
 
OP
OP
pirokavlos

pirokavlos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.760
Κριτικές
3
Like
34
Πόντοι
16
OP
OP
pirokavlos

pirokavlos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.760
Κριτικές
3
Like
34
Πόντοι
16
Τοση ωρα χαζολογατε εδω μεσα και δεν ρωτατε τα βασικα.
Ωραιο μουνι η γυναικα του φιλου σου?
Τηλεφωνο δινεις?
Κωλο δινει?
Μετα απο αυτα μας λες και τον πονο σου ,εδω ειμαστε εμεις.
αυτά δε μπορώ να τα πω γιατι η περιγραφή της θα τη προδώσει. Παρολ αυτα είναι ωραίο μουνί με βυζάρες που κολλαζουν
 

Ο ΑΡΕΙΑΝΟΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
20 Οκτ 2010
Μηνύματα
6.854
Κριτικές
125
Like
21.699
Πόντοι
28.900

Ωρίων

Μέγας
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
6.482
Κριτικές
2
Like
18.775
Πόντοι
3.836
Καλησπέρα μάγκες.

Εδώ και περίπου 6 μήνες πηδιέμαι με τη γυναίκα του φίλου μου. Μεγάλη ιστορία που να σας τη λέω τώρα.

Το πρόβλημα είναι πως εχθές μου ανακοίνωσε οτι γκαστρώθηκε και μάλλον ειναι δικό μου το παιδί.

Τι κάνουμε τώρα?Η ίδια θέλει να το κρατήσει γιατί παιζει να ναι και του φίλου μου.Αλλά αν ειναι δικό μου τι κάνουμε τότε? Εχω μπερδευτει πολυ και ειμαι προβληματισμενος..
Δεν μου κάνει καμία εντύπωση.:confused: Στο στενό φιλικό μου κύκλο, ακριβώς το ίδιο, έχει συμβεί 2 φορές, με 2 ζευγάρια. Ο ένας σύζυγος μάλιστα είναι πολύ "άντρας" και έχει τη σύζυγο υπό αυστηρή επιτήρηση.... :headbang:
Στη μία περίπτωση έγινε έκτρωση και στη δεύτερη, το παιδί πάει δημοτικό και μοιάζει αρκετά στη μαμά. Είναι ρίσκο...

Τώρα που το σκέφτομαι, μήπως πρέπει να αλλάξω κύκλο;:think:
(φωτογραφίες δεν ανεβάζω, ούτε στέλνω τηλέφωνα:2funny:)
 
OP
OP
pirokavlos

pirokavlos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.760
Κριτικές
3
Like
34
Πόντοι
16
Και εσύ σαν γνήσιος επιβήτορας είπες ας της ρίξω έναν κρύο!!!
Στην γυναίκα του φίλου σου...
παιδιά ένα ευχάριστο νέο. Τελικά της ήρθε περίοδος. Μου στειλε πριν λίγο. Το τεστ ήταν άκυρο τελικά.Ουφ ευτυχως..
 

Stratocaster

Μέγας
Εγγρ.
21 Νοε 2007
Μηνύματα
1.105
Κριτικές
12
Like
1.674
Πόντοι
4.655
εγώ φτάιω? αυτή μου κολοτριβόταν και μου ανοιξε τα πόδια της.
Αγαπητέ , ναι εσύ φταις. Γιατί ότι και αν σου έκανε για να είμαστε ρεαλιστές δυστυχώς ή ευτυχώς συμπεριλάμβανε και εσένα εκτός αν σε βίασε κάτι το οποίο δεν το νομίζω. Εάν γινόταν κάτι αντίστοιχο σε εσένα ή αν έχει ήδη συμβεί δεν νομίζω να σου είναι ευχάριστο.
Στο διαταύτα τώρα.
Επείδη κανείς μας δεν είναι Αγιος το μόνο πράγμα που μπορώ να σου πώ είναι να αναλαβεις τις ευθύνες σου. Όχι μόνο δλδ έκανες σεξ με την κοπέλα του φίλου σου (που δεν είσαι φίλος του καθώς του έχεις δημιουργήσει μεγάλο κατά εξακολούθηση θέμα) αλλά και χωρίς προφυλακτικό ...
Αρα αναγνώρισε πρώτα τις ευθύνες σου που έχεις και πολλές...
Κατόπιν δες αν αντέχεις ή επιθυμείς να αλλάξεις όλη σου την πορεία γιατί δεν δικαιούσαι μόνος σου να παρεις απόδαση για το αν θα κάνει έκτρωση η γυναίκα ή όχι.
Γενικά όμως δεν είναι σωστό να δικαιολογείς τον εαυτό σου. Το έκανες , το γούσταρες και δεν είναι κανένας άλλος υπαίτιος παρά μόνο εσύ. Η άλλη ας έκανε ότι ήθελε. Μπορούσες να το πεις με την μία στον φίλο σου και να ξεκόψεις. Δεν το επέλεξες.
 

Naruto

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
749
Κριτικές
17
Like
1.300
Πόντοι
2.290
Αντε μια χαρα, τωρα που ηρεμησατε κανονισε ποτε θα ξαναβρεθειτε....Πραγματικα δεν ξερω πως καταφερνουν και πεφτουν για υπνο μερικοι.
 

Ο ΑΡΕΙΑΝΟΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
20 Οκτ 2010
Μηνύματα
6.854
Κριτικές
125
Like
21.699
Πόντοι
28.900
Αγαπητέ , ναι εσύ φταις. Γιατί ότι και αν σου έκανε για να είμαστε ρεαλιστές δυστυχώς ή ευτυχώς συμπεριλάμβανε και εσένα εκτός αν σε βίασε κάτι το οποίο δεν το νομίζω. Εάν γινόταν κάτι αντίστοιχο σε εσένα ή αν έχει ήδη συμβεί δεν νομίζω να σου είναι ευχάριστο.
Στο διαταύτα τώρα.
Επείδη κανείς μας δεν είναι Αγιος το μόνο πράγμα που μπορώ να σου πώ είναι να αναλαβεις τις ευθύνες σου. Όχι μόνο δλδ έκανες σεξ με την κοπέλα του φίλου σου (που δεν είσαι φίλος του καθώς του έχεις δημιουργήσει μεγάλο κατά εξακολούθηση θέμα) αλλά και χωρίς προφυλακτικό ...
Αρα αναγνώρισε πρώτα τις ευθύνες σου που έχεις και πολλές...
Κατόπιν δες αν αντέχεις ή επιθυμείς να αλλάξεις όλη σου την πορεία γιατί δεν δικαιούσαι μόνος σου να παρεις απόδαση για το αν θα κάνει έκτρωση η γυναίκα ή όχι.
Γενικά όμως δεν είναι σωστό να δικαιολογείς τον εαυτό σου. Το έκανες , το γούσταρες και δεν είναι κανένας άλλος υπαίτιος παρά μόνο εσύ. Η άλλη ας έκανε ότι ήθελε. Μπορούσες να το πεις με την μία στον φίλο σου και να ξεκόψεις. Δεν το επέλεξες.
Έχεις απόλυτο δίκιο!!!!
 

Stratocaster

Μέγας
Εγγρ.
21 Νοε 2007
Μηνύματα
1.105
Κριτικές
12
Like
1.674
Πόντοι
4.655
παιδιά ένα ευχάριστο νέο. Τελικά της ήρθε περίοδος. Μου στειλε πριν λίγο. Το τεστ ήταν άκυρο τελικά.
Αυτό δεν αναιρεί πώς πρέπει να αναλάβεις τις ευθύνες σου όπου υπάρχουν ...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom