Νέα

Γιαννιτσοχώρι Ζαχάρο και πίπες

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
48
Πόντοι
166
Mουφα το Γιαννιτσοχωρι μαγκες. Μας εστειλε ο trikardos στου διαολου τη μανα για να γαμησουμε και πως δε μας γαμησαν οι βλαχοι εκει κατω >:(

Εν κατακλείδι, η πληροφορία δεν ήταν για πίπες, αλλά για τις πίπες!!! :grin:
 

digenis87

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2010
Μηνύματα
768
Like
3
Πόντοι
6
Πολλα φιδια στο θεμα αυτο

Παντως εχω ακουσει πως οι πυργιωτες απο το παφα πουφα τραβατονε δεν τουςκανει κουκου να γαμησουνε και ετσι αι γκομενεται γαμιοσαντε αβερτα με αλλοδαπους
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
48
Πόντοι
166
Παντως εχω ακουσει πως οι πυργιωτες απο το παφα πουφα τραβατονε δεν τουςκανει κουκου να γαμησουνε και ετσι αι γκομενεται γαμιοσαντε αβερτα με αλλοδαπους

Αλλοδαπούς στην περιοχή αλλά ημεδαπούς, ή αλλοδαπούς αλλοδαπούς? :think:
 

digenis87

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2010
Μηνύματα
768
Like
3
Πόντοι
6
Φαίνεται πως έχουν καλό ταχυδρομείο εκεί κάτω, γιατί κατά τα λεγόμενά σου, το πάνε το γράμμα!  ;) ;) ;)
αβερτα ρε

πολυ φτωχεια εκει περα

οι γκομενες ψαχνουν χορηγους για να τους παρουν απο κει
 

dragonflame

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2007
Μηνύματα
140
Κριτικές
7
Like
99
Πόντοι
1
Oσα γραφονται εδω μεσα ειναι ολα ψεματα. Ζω πολυ κοντα στην περιοχη και δεν υπαρχει τιποτα απολυτως. Ενα κωλομπαρο ειναι λιγο πιο εξω αλλα δεν προσφερει κατι παραπανω απο οτι τα αλλα.
 

KoitaMe

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2017
Μηνύματα
21
Like
11
Πόντοι
0
Τύποι είμαι ζαχαρω διακοπές. Για πείτε τπτ για εδώ τριγύρω.
 

Dorakias

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2021
Μηνύματα
5
Like
6
Πόντοι
0
Παίρνουν ακόμα πίπες στο τσιμπουκοχώρι;
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.298
Κριτικές
124
Like
6.355
Πόντοι
5.097
Περασα πριν τα θεοφανεια απο Γιαννιτσοχωρι. Στην παραλια ειχε 2 τροχοσπιτα, στο ενα ηταν μεσηλικο ζευγαρι που λιαζοταν και διαβαζαν βιβλιο, μαλλον γερμανοι. Υπηρχε κι ενα βανακι μ ενα ζευγαρι γαλλων που τους πετυχα να ερχονται απο τα δεξια της παραλιας με μαγιω.
Στην Ζαχαρω εκαναν μπανιο 4-5 ατομα σε αποσταση μεταξυ τους. Ενας χοντρος που ηταν σχετικα κοντα μου ηταν γυμνος.
 
Εγγρ.
27 Φεβ 2023
Μηνύματα
85
Κριτικές
2
Like
529
Πόντοι
20
Μαγκες είμαι ζαχαρω στην ευρύτερη περιοχή περα από κωλομπαρο έχουμε κανέναν οίκο να απαλύνει τον πόνο από το κάτω κεφαλι; δώστε φώτα πρέπει να ενισχύσουμε την τοπική οικονομια
 

pepis

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2006
Μηνύματα
261
Like
121
Πόντοι
1
Μόνο Καλαμάτα τύπε ή Αμαλιάδα.
 
Εγγρ.
27 Φεβ 2023
Μηνύματα
85
Κριτικές
2
Like
529
Πόντοι
20
Γιαννιτσοχωρι παιζει κατι; έστω και κωλομπαρο κ αν έχουμε πληροφορίες να κάνουμε μια επίσκεψη σήμερα βραδυ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom