Νέα

Γιαννιτσοχώρι Ζαχάρο και πίπες

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Tamias

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2011
Μηνύματα
1.031
Like
3
Πόντοι
16
Ζαχάρω και δεν θα είχε σπίτι??? εχετε ωραιο δήμαρχο, προσπάθησε για τους αντρες του!!
 

eparxiotis5

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2011
Μηνύματα
1.185
Like
6
Πόντοι
16
O πρασινοδήμαρχος;;;;;;; :think: :think:

ο ιδιοκτήτης των σόδομων;;;;;;;;;; :dancing: :dancing: :dancing:

Σοβαρολογείς ότι ο πανελλήνια γνωστός δημαρχος Ζαχάρως ήταν ιδιοκτήτης του club Σοδομα; Έχω μια δυσκολία να το πιστέψω...
 
OP
OP
T

trikardos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2008
Μηνύματα
11.075
Like
24
Πόντοι
166
Σοβαρολογείς ότι ο πανελλήνια γνωστός δημαρχος Ζαχάρως ήταν ιδιοκτήτης του club Σοδομα; Έχω μια δυσκολία να το πιστέψω...

Απλα ρωτησα δεν ειπα τιποτα για τον δήμαρχό που ειναι λεβεντης ;)
 

milfslover

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.355
Κριτικές
13
Like
38
Πόντοι
2.945
τι εγινε με το τσιμπουκοχωρι ρε μαγκες;εχουμε κανα νεο;
 

Επισκέπτης
Λοιπον Τρικ Παρασκευη βραδι φευγω για ενα 3ημερο φεστιβαλ που θα γινει σε μια λιμνη. Νομιζω σου εχω πει. Μετα εχω κανονισει μια βδομαδα αραγμα στο κατω Σαμικο. Κοιτοντας το χαρτη της Ηλειας, το Γιαννιτσοχωρι δεν πρεπει να ειναι πανω απο ωρα απο το σημειο που θα κατασκηνωσουμε. Οταν λοιπον βρω την ευκαιρια θα κανω επιτοπιο ρεπορταζ και θα μαθω τα παντα για την περιοχη. Το κακο ειναι οτι θα ξαναρθω για δουλεια μετα τις 15 Σεπτεβρη και ισως τα νεα μου να μην ειναι και τοσο φρεσκα :2funny:

 

Συνημμένα

  • map.jpg
    map.jpg
    21,7 KB · Εμφανίσεις: 87

sohoviz

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαρ 2009
Μηνύματα
3.449
Κριτικές
13
Like
1.429
Πόντοι
1.096
ANTE ΚΑΛΟ ΤΑΞΙΔΙ ΦΙΛΕ Κ ΜΑΘΕ ΤΑ ΟΛΑ ΝΑ ΜΑΣ ΤΑ ΠΕΙΣ Κ ΕΜΑΣ ΠΟΣΟ ΠΑΕΙ ΤΟ ΓΑΑΑΑΑ Κ ΤΑ ΑΛΛΑ ΚΟΛΠΑΑΑΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΟΚ......
 
OP
OP
T

trikardos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2008
Μηνύματα
11.075
Like
24
Πόντοι
166
Λοιπον Τρικ Παρασκευη βραδι φευγω για ενα 3ημερο φεστιβαλ που θα γινει σε μια λιμνη. Νομιζω σου εχω πει. Μετα εχω κανονισει μια βδομαδα αραγμα στο κατω Σαμικο. Κοιτοντας το χαρτη της Ηλειας, το Γιαννιτσοχωρι δεν πρεπει να ειναι πανω απο ωρα απο το σημειο που θα κατασκηνωσουμε. Οταν λοιπον βρω την ευκαιρια θα κανω επιτοπιο ρεπορταζ και θα μαθω τα παντα για την περιοχη. Το κακο ειναι οτι θα ξαναρθω για δουλεια μετα τις 15 Σεπτεβρη και ισως τα νεα μου να μην ειναι και τοσο φρεσκα :2funny:

Eτσι μπράβω σου σύντροφε.

'Ποδέστε τ΄άλογα" πουλεγε και ένας καπετάνιος στο ΔΣΕ, όταν κάναν καταδρομικές.
Μου αρέσει η οργάνοση πουχεις (με τους χάρτες σου και έτσι) μην ξεχνάς:

1. ο εχθρος ειναι παντού
2. γρηγορα κτυπήματα και καραούλι

ΨΥΧΗ ΒΑθΕΙΑ ΣΥΝΤΡΟΦΕ!!!!!!!!!!!!!!!

σπέσιαλ (δώσε βαση στους στοίχους)



 

milfslover

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.355
Κριτικές
13
Like
38
Πόντοι
2.945
φευγω αυριο μαγκες για καλαματα και αν συμφωνει το υπολοιπο επιβατικο κοινο θα περασω απο τσιμπουκοχωρι για φρεντο και γαλακτομπυρεκο :pipa3: :pipa3:αν ανι με το καλο θα ενημερωσω αμεσα
 
OP
OP
T

trikardos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2008
Μηνύματα
11.075
Like
24
Πόντοι
166
φευγω αυριο μαγκες για καλαματα και αν συμφωνει το υπολοιπο επιβατικο κοινο θα περασω απο τσιμπουκοχωρι για φρεντο και γαλακτομπυρεκο :pipa3: :pipa3:αν ανι με το καλο θα ενημερωσω αμεσα

Kαλό βόλι συντροφε, μην χανεις επαφη με το στρατευμα όμως
 
OP
OP
T

trikardos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2008
Μηνύματα
11.075
Like
24
Πόντοι
166
Χαθηκε ο συντροφος Παραλίμνιος :'( :'( :'(

Λετε να τον συνέλαβαν οι Χίτες;;;;;; και να τον ανακρίνουνε :s&m_1: :s&m_3:
 

Επισκέπτης
Χαθηκε ο συντροφος Παραλίμνιος :'( :'( :'(

Λετε να τον συνέλαβαν οι Χίτες;;;;;; και να τον ανακρίνουνε :s&m_1: :s&m_3:

Κανεις δε με συνελαβε ευτηχως. Ξεμεινα απο λεφτα και ηρθα πισω για να ξανα φυγω. Νεα απο το "στοχο" δεν εχω ακομα, παρολο που ημουν στην περιοχη, σπανια κουνιομουν απο κει που ειχα κατασκηνωσει. Ελπιζω το 15αυγουστο να τα καταφερω.
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
48
Πόντοι
166

"Αυτός ο συνδυασμός επιμορφωτικών δραστηριοτήτων και διασκέδασης θα σας καταπλήξει και πιστεύουμε αν επισκεφτείτε  ο Γιαννιτσοχώρι θα μείνετε πλήρως ικανοποιημένοι."


Η τελευταία παράγραφος, τα λέει ΟΛΑ! ;) ;) ;) :cheesy: :cheesy: :cheesy:
 
OP
OP
T

trikardos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2008
Μηνύματα
11.075
Like
24
Πόντοι
166
Κανεις δε με συνελαβε ευτηχως. Ξεμεινα απο λεφτα και ηρθα πισω για να ξανα φυγω. Νεα απο το "στοχο" δεν εχω ακομα, παρολο που ημουν στην περιοχη, σπανια κουνιομουν απο κει που ειχα κατασκηνωσει. Ελπιζω το 15αυγουστο να τα καταφερω.

OΥΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦ τωρά ειρέμησα. Δοξά τον Ζαχαριάδη - φθηνά της γλίτοσες.

Θα σου στήλω λιρίτσες και αναφοδιασμό.

"Αυτός ο συνδυασμός επιμορφωτικών δραστηριοτήτων και διασκέδασης θα σας καταπλήξει και πιστεύουμε αν επισκεφτείτε  ο Γιαννιτσοχώρι θα μείνετε πλήρως ικανοποιημένοι."


Η τελευταία παράγραφος, τα λέει ΟΛΑ! ;) ;) ;) :cheesy: :cheesy: :cheesy:

Εισαι μεγάλη γατόναααααα, ειχαμε τοσο καιρό τον θησαυρό μπρος στα μάτια μας
 

Επισκέπτης
Mουφα το Γιαννιτσοχωρι μαγκες. Μας εστειλε ο trikardos στου διαολου τη μανα για να γαμησουμε και πως δε μας γαμησαν οι βλαχοι εκει κατω >:(
 
OP
OP
T

trikardos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2008
Μηνύματα
11.075
Like
24
Πόντοι
166
Mουφα το Γιαννιτσοχωρι μαγκες. Μας εστειλε ο trikardos στου διαολου τη μανα για να γαμησουμε και πως δε μας γαμησαν οι βλαχοι εκει κατω >:(

Φτού σου σύντροφε, θα σε περάσω ανταρτοδιοκίο για εκτέλεση,

Αντις να κανεις επίθεση στο χωριο κάθησες και έπινες μπύρες στην παραλία, κακός δεν σε  :knockinb: οι βλάχοι :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom