Νέα

Γιαννιτσοχώρι Ζαχάρο και πίπες

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
T

trikardos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2008
Μηνύματα
11.075
Like
24
Πόντοι
166
Εγω λέω να πα΄με οικογενειακός διακοπες στη Ζαχάρω και τα βράδυα να πηγαινουμε για καταθέσεις

Που να τρέχουμε Αλεμάνια καθε τρις και λίγο
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
48
Πόντοι
166
Εγω λέω να πα΄με οικογενειακός διακοπες στη Ζαχάρω και τα βράδυα να πηγαινουμε για καταθέσεις

Που να τρέχουμε Αλεμάνια καθε τρις και λίγο

Διόλου άσχημη ιδέα...... :thumbsup:
 
OP
OP
T

trikardos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2008
Μηνύματα
11.075
Like
24
Πόντοι
166
Ο χώρος είναι ανοικτός ή στεγασμένος? :think:


Στεγασμενος έντος στενάχωρων καμπινών, όπως αυτών των υπέθρειων φωτογραφικών χώρων.

Να φανταστεις ότι όταν πανε για να τους παρουν πίπες αι κορασίδες, λένε, "παω για φωτογράφιση"

εκεί θα είμαι κι εγώ

Να βρεθουμε συνάδελφε, εγω κοιτάω για 2/10
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
48
Πόντοι
166
Στεγασμενος έντος στενάχωρων καμπινών, όπως αυτών των υπέθρειων φωτογραφικών χώρων.

Να φανταστεις ότι όταν πανε για να τους παρουν πίπες αι κορασίδες, λένε, "παω για φωτογράφιση"


:grin: :grin: :grin:
 
OP
OP
T

trikardos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2008
Μηνύματα
11.075
Like
24
Πόντοι
166
Βρε συανγωνιστες από την Σούγκαρ Σίτυ μιλήστε επιτέλους, μόνο ο κοντοπατριώτης σας ο Παραλίμνιος ειπε για πρόταση και αυτός σόπασε αμέσος.

Ομερτα βρε παλίοσκυλα :tired:
 

Επισκέπτης
Βρε συανγωνιστες από την Σούγκαρ Σίτυ μιλήστε επιτέλους, μόνο ο κοντοπατριώτης σας ο Παραλίμνιος ειπε για πρόταση και αυτός σόπασε αμέσος.

Ομερτα βρε παλίοσκυλα :tired:

Δεν ειναι "ομερτα" συντροφε, απλα σημερα εχει πολυ δουλεια στο μαγαζι. Κανουμε γενiκη καθαριοτητα και εχω το αφεντικο ολη μερα πανω απο το κεφαλι μου. Τωρα εφυγε να φερει μπυρες και βρηκα λιγο χρονο να μπω στο site. Kαντε λιγο υπομονη καβλιαριδες και θα σας ανταμειψω με σημαντικες πληροφοριες. Ηδη εχω αμολυσει ενα "λαγωνικο" σεσημασμενος πουτανιαρης της περιοχης, ο οποιος κανει τα τηλεφωνα του και θα μου φερει ακομα πιο φρεσκες πληροφοριες απο τον επιγειο παραδεισο που ακουει στο ονομα Γιαννιτσοχωρι. 
 

Wonderful

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2010
Μηνύματα
5.761
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
66
Δεν ειναι "ομερτα" συντροφε, απλα σημερα εχει πολυ δουλεια στο μαγαζι. Κανουμε γενiκη καθαριοτητα και εχω το αφεντικο ολη μερα πανω απο το κεφαλι μου. Τωρα εφυγε να φερει μπυρες και βρηκα λιγο χρονο να μπω στο site. Kαντε λιγο υπομονη καβλιαριδες και θα σας ανταμειψω με σημαντικες πληροφοριες. Ηδη εχω αμολυσει ενα "λαγωνικο" σεσημασμενος πουτανιαρης της περιοχης, ο οποιος κανει τα τηλεφωνα του και θα μου φερει ακομα πιο φρεσκες πληροφοριες απο τον επιγειο παραδεισο που ακουει στο ονομα Γιαννιτσοχωρι. 
έτσι
ΕΦ ΚΑΚΑ -Γιαννιτσοχώρι
 

VASILIAS

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2005
Μηνύματα
1.544
Like
2
Πόντοι
16
βλεπω αυγουστο να μαζευομαστε πολλοι εφτου κατου :grin:
 

neos123

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2010
Μηνύματα
8.954
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
66
και είχα σχέδια για σουηδία αλλα μου βάζετε ιδέες ...για πείτε πληροφορίες να δούμε τι παίζει ...με ψήσατε ήδη παλιοπαίδα :grin: :grin: :grin: :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom