Νέα

Γιαννιτσοχώρι Ζαχάρο και πίπες

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)
OP
OP
T

trikardos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2008
Μηνύματα
11.075
Like
24
Πόντοι
166
Ο ΕΠΙΜΕΝΟΝ ΕΛΛΗ-ΝΙΚΆ

Αμα είναι πάμε ουλοι Σουγκαρ Σιτυ που να τρεχάμε τουρα Σουητσλανντ

Παραλίε τρομερές, μάσες φοβερές κα φούμες καλαματιανές και αμαλίαδος.
 

larousse

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.263
Κριτικές
1
Like
227
Πόντοι
36
ενοικιαζω δωματια στην πανεμορφη Ζαχαρω με ψυγειο κλιματισμο και πολυκουζινακι...
ολα ειναι πανω στο κυμα 7 μετρα απο την θαλασσα.
για τα μελη του μπουρδελα ειδικες τιμες και πολλες πληροφοριες για την δραση τους στην περιοχη!!!!!

 

neos123

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2010
Μηνύματα
8.954
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
66
δώσε και καμια πληροφορία τώρα να ξέρουμε κάτι ...μην μας αφήνεις με την περιέργεια..τι συνάδελφος είσαι? :grin: :grin:
 
OP
OP
T

trikardos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2008
Μηνύματα
11.075
Like
24
Πόντοι
166
ενοικιαζω δωματια στην πανεμορφη Ζαχαρω με ψυγειο κλιματισμο και πολυκουζινακι...
ολα ειναι πανω στο κυμα 7 μετρα απο την θαλασσα.
για τα μελη του μπουρδελα ειδικες τιμες και πολλες πληροφοριες για την δραση τους στην περιοχη!!!!!

Γεία σου βρε Λάρυ αρχοντάααααααααααααα, αυτές ειναι επενδύσεις
 

milfslover

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.355
Κριτικές
13
Like
38
Πόντοι
2.945
Δεν ειναι "ομερτα" συντροφε, απλα σημερα εχει πολυ δουλεια στο μαγαζι. Κανουμε γενiκη καθαριοτητα και εχω το αφεντικο ολη μερα πανω απο το κεφαλι μου. Τωρα εφυγε να φερει μπυρες και βρηκα λιγο χρονο να μπω στο site. Kαντε λιγο υπομονη καβλιαριδες και θα σας ανταμειψω με σημαντικες πληροφοριες. Ηδη εχω αμολυσει ενα "λαγωνικο" σεσημασμενος πουτανιαρης της περιοχης, ο οποιος κανει τα τηλεφωνα του και θα μου φερει ακομα πιο φρεσκες πληροφοριες απο τον επιγειο παραδεισο που ακουει στο ονομα Γιαννιτσοχωρι. 
αντε τρελε περιμενοθμε με αγωνια πληροφοριες για το τσιμπουκοχωρι αμα εχεις και κανα φωτογραφικο πλανο τοσο το καλυτερο :dancing: :dancing: :dancing:
 

kavlistas444

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2011
Μηνύματα
411
Like
178
Πόντοι
1
αντε τρελε περιμενοθμε με αγωνια πληροφοριες για το τσιμπουκοχωρι αμα εχεις και κανα φωτογραφικο πλανο τοσο το καλυτερο :dancing: :dancing: :dancing:
περιμενω με αγωνια τα νεα,ειμαι απο σπαρτη και ετσι ειμαι μια ωριτσα και κατι απο τον παραδεισο.. :pipa1: :pipa1: :pipa1: :pipa1: :pipa1: :pipa1:
 

milfslover

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.355
Κριτικές
13
Like
38
Πόντοι
2.945
περιμενω με αγωνια τα νεα,ειμαι απο σπαρτη και ετσι ειμαι μια ωριτσα και κατι απο τον παραδεισο.. :pipa1: :pipa1: :pipa1: :pipa1: :pipa1: :pipa1:
ωραιος!εσυ δεν εχεις ακουσει τιποτα για το τσιμπουκοχωρι που εισαι και κοντα;
 

kavlistas444

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2011
Μηνύματα
411
Like
178
Πόντοι
1
ωραιος!εσυ δεν εχεις ακουσει τιποτα για το τσιμπουκοχωρι που εισαι και κοντα;
τιποτα φιλε,τωρα το εμαθα απο εδω..εχω ομως τον γειτονα μου που ειναι απο αυτο το χωριο και μολις ερθει απο τιν δουλεια του θα τον ροτισω για αυτο το θεμα..και αν μαθω πλιροφοριες θα τις πω εδω σε ολους τους μπουρδελιαριδες φιλους :rockon: :rockon: :rockon:
 

milfslover

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.355
Κριτικές
13
Like
38
Πόντοι
2.945
τιποτα φιλε,τωρα το εμαθα απο εδω..εχω ομως τον γειτονα μου που ειναι απο αυτο το χωριο και μολις ερθει απο τιν δουλεια του θα τον ροτισω για αυτο το θεμα..και αν μαθω πλιροφοριες θα τις πω εδω σε ολους τους μπουρδελιαριδες φιλους :rockon: :rockon: :rockon:
ωραιος περιμενουμε τρελε :rockon: :rockon: :rockon:
 
OP
OP
T

trikardos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2008
Μηνύματα
11.075
Like
24
Πόντοι
166
O φίλος που μου είπε την πληροφορεία για το Γιαννιτσοχώρι- τσιμπουκοχώρι μου έδειξε και φωτο από κινητο του ιδρύματος.

Πολύ καλός χωρος και μερικά τεμάχια ανωτατου επιπέδου
 

milfslover

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.355
Κριτικές
13
Like
38
Πόντοι
2.945
O φίλος που μου είπε την πληροφορεία για το Γιαννιτσοχώρι- τσιμπουκοχώρι μου έδειξε και φωτο από κινητο του ιδρύματος.

Πολύ καλός χωρος και μερικά τεμάχια ανωτατου επιπέδου
εχουμε καμια φωτο;;
 

tsiboukios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.628
Κριτικές
28
Like
15
Πόντοι
616
ΠΙΠΙΤΣΟΧΩΡΙ

Το χωριό ρε της Γιαννίτσας
θα το λένε,... της Πιπίτσας
αλλά δεν θα το πιστέψω
θα σας απογοητέψω !

;)
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
48
Πόντοι
166
ενοικιαζω δωματια στην πανεμορφη Ζαχαρω με ψυγειο κλιματισμο και πολυκουζινακι...
ολα ειναι πανω στο κυμα 7 μετρα απο την θαλασσα.
για τα μελη του μπουρδελα ειδικες τιμες και πολλες πληροφοριες για την δραση τους στην περιοχη!!!!!

Ο κλασσικός ο λαμογίδης ο Έλληνας..... :cheesy: :cheesy: :cheesy:

 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
ενοικιαζω δωματια στην πανεμορφη Ζαχαρω με ψυγειο κλιματισμο και πολυκουζινακι...
ολα ειναι πανω στο κυμα 7 μετρα απο την θαλασσα.
για τα μελη του μπουρδελα ειδικες τιμες και πολλες πληροφοριες για την δραση τους στην περιοχη!!!!!
ανεμενε πμ αν δεν βρω κατι εκει που ψαχνω....πως λεμε ανεμενε αναγνωριση απο αξιωματικο πυλης..... :2funny: :2funny: :2funny:
 

MyNameIsNobody

Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2011
Μηνύματα
150
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1
Aν μου πουν ότι το ευαγές ίδρυμα ανήκει σε κάποιον ονόματι Πανταζή δε θα εκπλαγώ
 

neos123

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2010
Μηνύματα
8.954
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
66
gt δεν μιλάει κανεις ...μην είστε "μονaχοφαιδες"... :grin: :grin:
 

angeloswrd

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2009
Μηνύματα
18
Like
8
Πόντοι
0
έχω σπίτι στη ζαχάρω.κατεβαίνω συνέχεια αλλά τώρα έμαθα για  αυτό...!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom