Νέα

Γευγελή

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα 0ner0
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 61
  • Εμφανίσεις 42K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

magoyras

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2006
Μηνύματα
367
Like
22
Πόντοι
1
Αν ειστε απο κοντινα μερη και εχετε την δυνατοτητα να πηγαινετε συχνα,ωστε να εχετε επαφες με ντοπιους,τοτε σιγουρα θα βρειτε την κοπελιτσα που θα ειναι εκει για εσας σε μονιμη σχεση..και οποιος απο εδω μεσα ειναι απο μερη κοντινα..(κιλκις και συναφη)..και πηγαινοερχεται στην γευγελη αν οχι καθημερινβα τοτε σιγουρα 3 φορες την εβδομαδα..πει οτι δεν εχει κονε και δεν εχει γκομενα μεσα στο χωριο,τοτε ειτε ψευδεται ειτε δεν ξερει που του παν τα 4...οι μισες απο τις ενδιαφεροντες κοπελιτσες του χωριου,εχουν "δεσμο" με καποιον δικο μας...

Απο εκει και μετα οσο αφορα τα καζινο..8α πω για το φλαμινγκο που εχω προσωπικη εμπειρια.
Πηγαινω πολυ συχνα οταν ανεβαινω στον νομο κιλκις..
Στις αρχες ποτε δεν διανοηθηκα να μεινω εκει καθως ειχα σπιτι φιλου που με φιλοξενουσε σε ελληνικη κωμοπολη κοντα στους ευζωνους..οποτε μολις τελειωνα το παιξιμο γυρνγα ελλαδα.
Μια μερα,ή μαλλον μια νυχτα ομως..ειχαμε γινει λιωμα απο τα ποτα και ειπαμε με τα 2 φιλαρακια που ειμασταν μαζι,να διανυκτερευσουμε στο ξενοδοχειο..
Παμε στην ρεσεψιον,κλεινουμε μια "σουιτα"..ετσι την λεγανε αυτοι..μεγαλο και πιο πολυτελες δικλινο ηταν στην ουσια..και εκει που κανουμε τα διαδικαστικα με την Μαρια οπως ηθελε η σκοπιανη να την λενε στα Ελληνικα..μας λεει η τυπισσα οτι εχει ξεκινησει να λειτουργει και σπα στο ξενοδοχειο..με μασαζ και τα συναφη..
Την ρωταω..και τι μας το λες..?? μηπως 4 η ωρα το πρωι εχετε καμια να μας κανει μασαζ..?? και μου απανταει ΝΑΙ και με αφηνει αφωνο..
Κλειστην λεω..να χαβαλεδιασουμε..,(δεν περναει απο το μυαλο μου οτι μπορει να προχωρησει η φαση,λεω απλα βρηκαν εναν ακομα τροπο να μας τα παρουν,αλλα κοστιζε 40 ευρω το μασαζ για 40 λεπτα οποτε λεω παμε..),απανταει μονο σε εναν απο εσας ή τουλαχιστον αν 8ελετε και οι τρεις τοτε ενας ενας..
Συμφωνω και της λεω να της πει να ερ8ει στο δωματιο κατα τις 5...να προλαβουμε και κανουμε και κανα μπανακι..
Ερχεται η μασαζιαρα..εμφανισιμη αλλα οχι και κατι το ιδιαιτερο..
Ξεκιναει πρωτος το ενα φιλαρακι μου..και περιπου στο 20λεπτο με φωναζει..
Εχεις μου λεει αλλα 30 ευρο..?? γιατι του απανταω.. Γιατι με 30 ευρω την πηδαω μου λεει..ε πηδα την του λεω και φευγω..
Το ιδιο καναμε και εγω με το αλλο φιλαρακι..
Αποτελεσμα...ανα ατομο,20 ευρω η σουιτα..40 ευρω τα 40 λεπτα ταχα μου για μασαζ,30 ευρω η γκομενα..οποτε το ατομο με 90 ευρω εκανε μασαζ...γαμησε..κοιμηθηκε και τα συναφη..

Εχω να ανεβω περιπου 1 χρονο..ισως λιγο λιγοτερο αλλα πανω κατω τοσο ειναι..οσοι λοιπον πατε συχνα,ωστε να γνωριζεστε με το προσωπικο της ρεσεψιον,δοκιμαστε να μεινετε εκει..και προς 8εου..μην ειστε της ντροπης..αυτα τα πργματα δεν θελουν ντροπες..ομορφο θρασσος θελουν...εννοειται οτι δεν 8α πειτε ποτε στην ρεσεψιον για γαμησια και τα λοιπα,να ειστε ετοιμοι να πιανετε τα υπονοουμενα..και αν μερικες φορες νομιζετε (οπως εγω την πρωτη φορα) οτι ειναι μουφα..ρισκαρετε το...δεν κοστιζει και πολυ..
Α!! και ουτε να διανοηθειτε ποτε να αναφερετε εκει μεσα σε προσωπικο της επιχειρησης οτι γαμησατε την μασατζου ή οποια αλλη..την κατσατε και εσεις αλλα και η κοπελα..ΕΧΕΜΥΘΕΙΑ πανω απο ολα παλικαρια.. ;)
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
Α!! και ουτε να διανοηθειτε ποτε να αναφερετε εκει μεσα σε προσωπικο της επιχειρησης οτι γαμησατε την μασατζου ή οποια αλλη..την κατσατε και εσεις αλλα και η κοπελα..ΕΧΕΜΥΘΕΙΑ πανω απο ολα παλικαρια.. ;)
σωστα τυπε που να παει το μυαλο στους υπολοιπους οτι η μασατζου γαμιεται :2funny:
θα την παρεξηγησουν :2funny:
 

magoyras

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2006
Μηνύματα
367
Like
22
Πόντοι
1
σωστα τυπε που να παει το μυαλο στους υπολοιπους οτι η μασατζου γαμιεται :2funny:
θα την παρεξηγησουν :2funny:

Τυπε,εκει μεσα ο κοσμος το εχει τουμπανο και αυτοι κρυφο καμαρι...το θεμα ειναι μονο οτι καποιος θα την καρφωσει και θα χασει την δουλεια της..και εσυ και εγω το σιγουρακι..Απο τους κανονες του καζινο ειναι να μην συναπτουν οποιουδηποτε ειδους σχσεις οι εργαζομενοι με τους πελατες..ειδικα χρηματικες..
Τεσπα...το νοημα το εχεις πιασει..αλλωστε εισαι τυπος!! ;)
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
Τυπε,εκει μεσα ο κοσμος το εχει τουμπανο και αυτοι κρυφο καμαρι...το θεμα ειναι μονο οτι καποιος θα την καρφωσει και θα χασει την δουλεια της..και εσυ και εγω το σιγουρακι..Απο τους κανονες του καζινο ειναι να μην συναπτουν οποιουδηποτε ειδους σχσεις οι εργαζομενοι με τους πελατες..ειδικα χρηματικες..
Τεσπα...το νοημα το εχεις πιασει..αλλωστε εισαι τυπος!! ;)
τυπε τελικα αυτοι οι μακεδονες ειναι πολυ πουριτανοι :2funny: :2funny: :2funny:
θελουν και Ε.Ε μετα :2funny:
 

magoyras

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2006
Μηνύματα
367
Like
22
Πόντοι
1
Πέστα!! χαχαχαχαχα

Και επειδη καλη η πλακα και ο χαβαλες αλλα και η ενημερωση παντως ειδους ειναι σημαντικη,το "μακεδονες" σε εισαγωγικα τυπε..αυτοι ειναι μακεδονες οσο εγω ειμαι ολλανδος..δεν παιζει δλδ με τπτ..με το 40% του πληθυσμου τους να μιλαει βουλγαρικες διαλεχτους,ενα 20% σλαβικα,ενα αλλο 20% αλβανικα και μολις το 10% τοπικες διαλεκτους αλλα και ελληνικα..μονο μακεδονες δεν μπορεις να του πεις..

Τεσπα..σε αφηνω τωρα..παω να περιλαβω κατι σουτζουκακια που ειναι ανυπομονα και θελουν σαν τρελλα να τα φαωωωωω!!
 

johngeorgie

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2009
Μηνύματα
610
Like
8
Πόντοι
6
Οι σκοπιανοι ηταν εξυπνοι στο να κανουν καζινο και να τα παιρνουν απο τους Ελληνες, στο να εχουν πολλες, φθηνες και ωραιες πουτανες για να τα παιρνουν παλι απο τους Ελληνες εκει δεν προχωρησαν τοσο! 
 

johngeorgie

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2009
Μηνύματα
610
Like
8
Πόντοι
6
Οι κοπελες που δουλευουν ως σερβιτορες, κρουπιερισες κτλ ειναι πολυ ωραια μουνακια. Θα βγαζαν πολυ χρημα απο τους πειναλες τους Ελληνες αν ανοιγαν τα μπουτια τους!
 

KAVALARIS THESSALONIKI

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Νοε 2010
Μηνύματα
1.334
Κριτικές
16
Like
6.685
Πόντοι
2.560
στο φλαμινκο ειμουν μετα την ανασταση μαγεσ φαγαμε,ηπιαμε τουσ τα πηραμε και χοντρα και στο τελοσ μετα απο 8 ωρεσ στο μπλακ τζακ την ωρα που εφευγα μαζι με ενα φιλο μου λεω δεν κανω και καποια ερωτηση για το τι παιζει με κανενα ξεκωλο.ρωταω τον τυπο στη υποδοχη,αλλα ολοι τουσ χεσμενη ειναι.δεν μου ειπε τιποτα.δεν ξερω και μαλακιεσ.αυτοι φοβουντε και την σκια τουσ εκει μεσα. στα παπαρια μου λεω.εσεισ χανετε ρε μαλακεσ σκοπιανοι!!ετσι την καναμε κυριακη πρωι και πηγαμε μια βολτα απο σαντανσκι.φαγητο στα χαπι και μετα παω απο παουταλια οσοι γνωριζουν ειναι ενα χοτελακι με αρκετα θεματα.πρωσοπικα εχω παει εκει 5-6 φορεσ.λεω στον χοντρο ντρανκο τον λενε τον τυπο φερε μασ καμοια πιτσιρικα να δουμε και μου φερνει στισ 6 το απογευμα 8 να διαλεξω.τρεια τεσσερα ηταν φωτια σε λεω.πηρα ενα 17 χρονω σαν πιπινολατρησ που ειμαι και το σακατεπσα.πολλοι καλη φατσα με ωραιο σωματακι μελαχρινο.μετα κατα τησ 12 πριν παω απο καζινο φινιχ περνω και μια κσανθια με 4 βυζο αλλο πραμα σασ λεω.γενικα περασα σουπερ!!χρονια πολλα και καλα γαμισια σε ολουσ!!
 

alfistas

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
822
Like
9
Πόντοι
6
στο φλαμινκο ειμουν μετα την ανασταση μαγεσ φαγαμε,ηπιαμε τουσ τα πηραμε και χοντρα και στο τελοσ μετα απο 8 ωρεσ στο μπλακ τζακ την ωρα που εφευγα μαζι με ενα φιλο μου λεω δεν κανω και καποια ερωτηση για το τι παιζει με κανενα ξεκωλο.ρωταω τον τυπο στη υποδοχη,αλλα ολοι τουσ χεσμενη ειναι.δεν μου ειπε τιποτα.δεν ξερω και μαλακιεσ.αυτοι φοβουντε και την σκια τουσ εκει μεσα. στα παπαρια μου λεω.εσεισ χανετε ρε μαλακεσ σκοπιανοι!!ετσι την καναμε κυριακη πρωι και πηγαμε μια βολτα απο σαντανσκι.φαγητο στα χαπι και μετα παω απο παουταλια οσοι γνωριζουν ειναι ενα χοτελακι με αρκετα θεματα.πρωσοπικα εχω παει εκει 5-6 φορεσ.λεω στον χοντρο ντρανκο τον λενε τον τυπο φερε μασ καμοια πιτσιρικα να δουμε και μου φερνει στισ 6 το απογευμα 8 να διαλεξω.τρεια τεσσερα ηταν φωτια σε λεω.πηρα ενα 17 χρονω σαν πιπινολατρησ που ειμαι και το σακατεπσα.πολλοι καλη φατσα με ωραιο σωματακι μελαχρινο.μετα κατα τησ 12 πριν παω απο καζινο φινιχ περνω και μια κσανθια με 4 βυζο αλλο πραμα σασ λεω.γενικα περασα σουπερ!!χρονια πολλα και καλα γαμισια σε ολουσ!!
offtopic,αλλα υποστηριζεις οτι το σαντανσκι ζει και βασιλευει? πες τα και στο αλλο θρεντ. ποσο σου βγηκε αν επιτρεπεται η φαση στην βουλγαρια?
 

gourmet

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2010
Μηνύματα
95
Κριτικές
10
Like
249
Πόντοι
290
ΚΑΠΟΙΟΣ ΠΟΥ ΝΑ ΞΕΡΕΙ ΑΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΒΙΖΙΤΑΚΙΑ ΣΤΑ ΚΑΖΙΝΟ ΣΤΑ ΣΚΟΠΙΑ ΑΣ ΒΟΗΘΗΣΗ!!ΠΡΩΣΟΠΙΚΑ ΠΗΓΕΝΩ ΕΔΩ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΚΑΙΡΟ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΚΑΖΙΝΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΒΡΕΙ ΤΙΠΟΤΑ!!ΜΟΝΟ ΣΤΟ ΑΠΟΛΛΟΝΙΑ ΕΧΩ ΜΑΘΕΙ ΟΤΙ ΚΑΤΙ ΠΑΙΖΕΙ.ΠΣΚ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΕΚΕΙ ΚΑΙ ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΒΡΩ ΚΑΤΙ ΑΞΙΟΛΟΓΟ!!

στο απολλονια παίζει ενα μιλφοειδες ξανθό το οποίο πάντα κάθεται κάτω πίσω απο το τραπέζι του ποκερ μόνη της με ποτό, ξέρει καλά ελληνικά και θέλει προσεκτική προσέγγιση, δεν παίζει ξεπέτα με αυτήν τουλάχιστον. κατα τ άλλα το καλύτερο που μπορείς να κάνεις είναι να γνωριστείς με τα κορίτσια και να αναγνωρίσεις τι παίζει με αυτές. ο κολλητός μου έχει βρεί μια μαυρομαλούσα που με 50 κάνει πράγματα και θάματα αλλά εκτός ξενοδοχείου στο σπίτη της. βεβαια πήγαμε καμια 20 αρια φορές μέχρι να κάνει το κονε.
για τους πιο τολμηρούς μιλήστε στον υπεύθυνο ασφαλέιας δικτύου που είναι έλληνας και ενδεχομένως να σας κατατοπίσει, εμείς το γνωρίσαμε το παλληκάρι είναι και γαμώ τα άτομα αλλά για κάποιο ανεξήγητο λόγο δεν έχουμε τολμήσει ακόμα να τον ρωτήσουμε. Για τα υπόλοιπα δεν γνωρίζω αλλά σιγά σιγά θα πάμε και στον τούρκο και θα δούμε τι παίζει
 

KAVALARIS THESSALONIKI

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Νοε 2010
Μηνύματα
1.334
Κριτικές
16
Like
6.685
Πόντοι
2.560
φιλε εκτοσ απο το ξανθο που λεσ ειδα αλλα δυο ξανθα και μια μελαχρινη την ωρα που επαιζα μπλακ τζακ και μου φυγανε τα φυλλα!!ιδικα το μελαχρινω το εκοψα στανταρ βιζιτακι.ηταν με τσαντακι στο χερι και εκοβε παντου.παρασκευη σαββατο θα ειμαι εκει και θα την πσαξω σιγουρα την ολοι κατασταση.θα ρωτησω και στην υποδοχη τον τυπο διακριτικα παντα αν ξερει κατι και μακαρι να βγαλω ακρη.θα εχω νεα απο δευτερα.
 

Xeiroglykanos

Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2010
Μηνύματα
559
Κριτικές
13
Like
0
Πόντοι
16
Ρε τύποι για Σκόπια (Ευζώνους) θέλει διαβατήριο ή περνάς και με ταυτότητα?
Γιατί πήρε το αυτί μου μια παπάτζα οτι απο το 2012 ζητάνε πασαπόρτι.
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.737
Κριτικές
183
Like
3.094
Πόντοι
7.305
Ρε τύποι για Σκόπια (Ευζώνους) θέλει διαβατήριο ή περνάς και με ταυτότητα?
Γιατί πήρε το αυτί μου μια παπάτζα οτι απο το 2012 ζητάνε πασαπόρτι.
ενα φιλαρακι μου που παει συχνα εκει με ταυτοτητα περναει...δεν εχει καν διαβατηριο...ασε που δεν εχει λεφτα να βγαλει διαβατηριο...90 ευρα κοστιζει το γαμημενο με τα παραβολα.
 

Xeiroglykanos

Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2010
Μηνύματα
559
Κριτικές
13
Like
0
Πόντοι
16
Οκ τύποι γιατί το καλοκαιράκι που θα είμαι κοντά θα σκάσω μύτη για καζινοσαφάρι.
Εκεί με ευρώ δε μπαίνεις στα καζίνα? Δε χρειαζεται να κανεις συνάλλαγμα ε?Ολοι οι πελάτες εκεί Ελληνες καψάλες είναι απότι ξέρω  :2funny: :2funny: :2funny:
 

gourmet

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2010
Μηνύματα
95
Κριτικές
10
Like
249
Πόντοι
290
Οκ τύποι γιατί το καλοκαιράκι που θα είμαι κοντά θα σκάσω μύτη για καζινοσαφάρι.
Εκεί με ευρώ δε μπαίνεις στα καζίνα? Δε χρειαζεται να κανεις συνάλλαγμα ε?Ολοι οι πελάτες εκεί Ελληνες καψάλες είναι απότι ξέρω  :2funny: :2funny: :2funny:

ναι γιατί στα περισσότερα δεν επιτρέπεται να μπούνε ντόπιοι για να......μην χαλάσουν την πιάτσα. αν πας με το λεωφορειάκι δεν υπάρχει πρόβλημα μπαίνεις μέσα κύριος, αν πάς με αμάξι έχε το νου σου γιατί τώρα τελευταία γίναν κρούσματα δωροδοκίας στα σύνορα και στον δρόμο απο μπάτσους.
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
Οκ τύποι γιατί το καλοκαιράκι που θα είμαι κοντά θα σκάσω μύτη για καζινοσαφάρι.
Εκεί με ευρώ δε μπαίνεις στα καζίνα? Δε χρειαζεται να κανεις συνάλλαγμα ε?Ολοι οι πελάτες εκεί Ελληνες καψάλες είναι απότι ξέρω  :2funny: :2funny: :2funny:
ρε τυπε φυλιανε τι δουλεια εχεις στα σκοπια εσυ :S
 

stad13

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2011
Μηνύματα
23
Like
2
Πόντοι
0
λοιπόν  παίδες ψηνόμαστε με την παρέα μου να πάμε σκοπια ξέρει κάνει τι παίζει με τις τιμές δλδ με ποσα λεφτά θα είμαστε κομπλέ ? για καμια 4 μέρες είτε με τον καιρώ τι παίζει ?
επίσης από μουνί τι παίζει βρίσκεις τπτ καλο επειδή άκουσα δεν έχει πολύ σεξοτουρισμό ισχύει ?
 

Gioutsos

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2007
Μηνύματα
194
Κριτικές
3
Like
24
Πόντοι
1
Νέκρα καταραμένη, όπως και η χώρα τους. ΝΕΚΡΑ σου λέω!!
λοιπόν  παίδες ψηνόμαστε με την παρέα μου να πάμε σκοπια ξέρει κάνει τι παίζει με τις τιμές δλδ με ποσα λεφτά θα είμαστε κομπλέ ? για καμια 4 μέρες είτε με τον καιρώ τι παίζει ?
επίσης από μουνί τι παίζει βρίσκεις τπτ καλο επειδή άκουσα δεν έχει πολύ σεξοτουρισμό ισχύει ?
 

Palouki4V

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2014
Μηνύματα
20
Κριτικές
2
Like
3
Πόντοι
0
Παιδία εγώ πάω συχνά Γεύγελη στο καζίνο αλλά δεν έχω δεί ποτέ πιάτσες? Παίζει κάτι και δεν το έχω πάρει χαμπάρι?
 

salonikios21

Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2013
Μηνύματα
476
Κριτικές
1
Like
17
Πόντοι
1
Κανενα νεο απο το μετωπο? μιας κ ανεβαινω  συχνα καζινο η μονη πληροφορια ειναι απο καποιον ντοπιο για ενα βιζιτακι 60 ευρω η ωρα + ταξι... δεν ετυχε να δοκιμασω αλλα εχω τηλεφωνο αν ενδιαφερεται καποιος....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom