Νέα

Gay μπουρδέλο...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα aprilis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 234
  • Εμφανίσεις 121K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
Κανα μπουρδελο Gay στιν Αθηνα οπου να βρισκι ενας αντρας, αντρες που να γαμιουντε κ να γαμανε μονο αντρες, ξερι κανις να μου πη?

ο λιλας και ο γιαννοραννιας ξερει  :2funny:
 

Επισκέπτης
Κανενα  GAY  ΜΠΟΥΡΔΕΛΟ υπαρχει βρε παιδια. Θελω τοσο πολυ και λαχταραω να φιλησω καμια Hairy τσουτσουνα 20 εκατοστα και οτι προκυψει μετα. Εχω βαρεθει λιγο τη, τα ψευτικα πεη ( strapon ) απο γυναικες. Θελω να γνωρισω μια αληθινη τσουτσουνα απο κοντα . Μπορεις να με βοηθησεις?
 

oxnai

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουν 2008
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Ο JEORGE BALLANTINOS KAI O PEDRO ANDREAS ΘΑ ΑΝΕΒΟΥΝ ΣΤΟ ΣΚΟΤΕΙΝΟ STAGE TOY FC.UK PLAYROOM THN ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 15 ΜΑΙΟΥ
ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΟΥΝ ΤΟ ΠΙΟ ΚΑΥΤΟ SHOW THΣ ΑΘΗΝΑΙΚΗΣ GAY ΣΚΗΝΗΣ!
 

Συνημμένα

  • jorge + pedro.jpg
    jorge + pedro.jpg
    48,9 KB · Εμφανίσεις: 39

jcvd35

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.469
Like
0
Πόντοι
16
...Ενο εσι που ισε πολιασχολος ρε φιλε.... μεσιμεριατικα...βλεπο το φιλοσοφις το πραγμα εδο μεσα....χα χα χα χα χα χα.....τοσο πολι σε χαλαι που ιμε πουστης???? α?

Ρε μπας κ 8ες κ σι απο το φρουτο κ φοβασε??? Ελα να σου χοσο μαθιματα   κ θα τα ξεπερασις ολα.....

Τοσο πολι σας τι χαλαο?...αν ινε να φυγο...Αντρας ιμε κ εγω κ για γαμισια μιλαω....κ εκανα μια ερωτιση απλη...αν ξερη κανις ενα γαμημενο μπουρδελο να πηγαινουμε κ εμεις τα πουστρονια να γαμιομαστε...δεν εβρισα ουτε ειρωνευτικα κανεναν....
φιλε ολοι αυτοι που σε κατακρινουν κυνηγανε μανιωδως να πηδηξουν γκομενες απο τον κωλο για να πνιξουν ετσι την ομοφυλοφιλικη τους ταση.και μετα κατακρινουν εσας.
 

Επισκέπτης
Aδερφές και παλικάρια γίνατε μαλλιά κουβάρια..εδώ μεσα!
 

ntinacd

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2009
Μηνύματα
49
Like
4
Πόντοι
0
καλη θα ηταν μια εμπειρια να ειμαι μια πουτανα για μια βραδυα σε καποιο hotel αλλα χωρις χρηματα ,ξερει καποιος? Αθήνα -Θεσ-νικη?
 

Ntaria

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.213
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
καλη θα ηταν μια εμπειρια να ειμαι μια πουτανα για μια βραδυα σε καποιο hotel αλλα χωρις χρηματα ,ξερει καποιος? Αθήνα -Θεσ-νικη?
ελα σε μενα θα σου δωσω καποια βαρδυα :grin: :grin: :grin: χωρης χρηματα ε? ;) ;) ;)
 

ntinacd

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2009
Μηνύματα
49
Like
4
Πόντοι
0
καλη θα ηταν μια εμπειρια να ειμαι μια πουτανα για μια βραδυα σε καποιο hotel αλλα χωρις χρηματα ,ξερει καποιος? Αθήνα -Θεσ-νικη.
δεν παιζει τιποτα?
 

ΣΟΥΡΩΤΗΡΙ

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2009
Μηνύματα
13
Like
0
Πόντοι
0
φιλε ολοι αυτοι που σε κατακρινουν κυνηγανε μανιωδως να πηδηξουν γκομενες απο τον κωλο για να πνιξουν ετσι την ομοφυλοφιλικη τους ταση.
μερικοί μάλιστα πνίγονται εκεί στα βαθιά και δεν τους βρίσκει κανείς μετά .
ούτε κηδεία δεν τους κάνουνε
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
91
Πόντοι
66
Κανενα  GAY  ΜΠΟΥΡΔΕΛΟ υπαρχει βρε παιδια. Θελω τοσο πολυ και λαχταραω να φιλησω καμια Hairy τσουτσουνα 20 εκατοστα και οτι προκυψει μετα. Εχω βαρεθει λιγο τη, τα ψευτικα πεη ( strapon ) απο γυναικες. Θελω να γνωρισω μια αληθινη τσουτσουνα απο κοντα . Μπορεις να με βοηθησεις?

Να απευθυνθείς στο απόλυτο αρσενικό!! Αυτός ίσως να ξέρει!!!
 

upotakse_me

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2009
Μηνύματα
73
Like
0
Πόντοι
0
καλη θα ηταν μια εμπειρια να ειμαι μια πουτανα για μια βραδυα σε καποιο hotel αλλα χωρις χρηματα ,ξερει καποιος? Αθήνα -Θεσ-νικη.
δεν παιζει τιποτα?

Με ενδιαφέρει κι εμένα κάτι τέτοιο, στην Αθήνα όμως μόνο.
Αν ξέρει κάποιος κάτι ας ενημερώσει κι εμένα please..
 
Εγγρ.
14 Μαΐ 2009
Μηνύματα
6.873
Κριτικές
7
Like
2
Πόντοι
66
Απλά το είπα κι εδώ μήπως υπάρχει κάποιο άτομο έμπειρο για να με μάθει κάποια πράγματα..
φιλαρακο καλα εκανες
αλλα δεν νομιζω να βρεις λυση απο δω μεσα
παντως τοσα γκευ μπαρακια και στεκια υπαρχουν
δεν θα ειναι δυσκολο να βρεις εραστη
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom