Νέα

Gay μπουρδέλο...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα aprilis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 234
  • Εμφανίσεις 121K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Επισκέπτης
γιατι τετοια εμμονη με τους ομοφυλοφυλους και τρανσεξουαλ tasaef??και κυριως μισος.
Γιατι βαρεθικα να βλεπω να αυξανετε ο αριθμος των πουστικων θεματων.Και γιαυτο προτεινα τα θεματα τους να λειτουργουν κανονικα αλλα οχι στην κεντρικη σελιδα .Αυτο απο οτι φαινετε ειναι πολυ κακο που ειπα και το περνω πισω τελικα
 

trixotos kavliaris

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2006
Μηνύματα
1.129
Like
2
Πόντοι
16
Γιατι βαρεθικα να βλεπω να αυξανετε ο αριθμος των πουστικων θεματων.Και γιαυτο προτεινα τα θεματα τους να λειτουργουν κανονικα αλλα οχι στην κεντρικη σελιδα .Αυτο απο οτι φαινετε ειναι πολυ κακο που ειπα και το περνω πισω τελικα

Φίλε tasaef,
ενώ είσαι συμπαθής σε όλους, η εμμονή σου κατα των gay είναι αδικαιολόγητη.

Στείλε (  mods επιτρεπόντων ) καμιά φωτό ( απ' τις καλές, ξέρεις εσύ  ;) ;) ;) )

 

nikos6

Μέλος
Εγγρ.
31 Δεκ 2006
Μηνύματα
569
Like
16
Πόντοι
6
το σαητ ειναι για πουτανες και πληρωμενο σεξ.για κολ γκερλ αντε το πολυ για γενικοτερα θεματα πανω στο σεξ.δεν ειναι σαητ για γκει και τρανς σε αυτο ολοι συμφωνουμε.οσο για τα τοπικ τα αγνοουμε.δικιο εχεις εσυ ισως.το σαητ ειναι για μπουρδελα και πουτανες
ολα τα καλα χωρανε...
 

chilli

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
240
Like
4
Πόντοι
1
....Αν ερ8ο στιν ιδιοτικη σου παραλια φλουφλακο....χα χα χα χα χα χα χα νε με διοξης...απο εδο μεσα ομος δεν εχις το δικαιομα...τρελο πουρο.....κ αν σε ενοχλο, μι μπενις εδο εχι τοσα αλλα να πας να φιλοσοφισις...αλλα σε γαραγαλαι κ σενα απο πισο....μου φενετε....χα χα χα...μι ντρεπεσε, δεν ινε κακο...χα χα χα χα χα χα χα....
τρελλό και γελαστό αγόρι, μην ακούς αυτά τα γαϊδούρια που σε αποπαίρνουν εδώ μέσα. Αν τυχόν φορέσεις τα ανάλογα και μοιάσεις στις φωτό που δημοσίευσε ο λαρούς, τότε μάτια μου .  εγώ προσφέρομαι να στον καρφώσω.  Αν αποδειχθείς καλό τεμάχιο, θα φωνάξω και τους φίλους μου να φτιάξεις πελατολόγιο. ε? τί λές?
 

Tsolias.Psolias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2007
Μηνύματα
15.110
Like
27
Πόντοι
166
Ρε παιδιά γιατί δεν ψάχνεται στα thread με τα τραβέλια μπας και βρείτε κανένα να σας γαμήσει... η μήπως οι ομοφυλόφιλοι δεν είναι τραβελια....  :idiot: και οι πούστηδες τι είναι...  :uglystupid: .... και άμα οι πούστηδες είναι τραβέλια? ... αυτοί που γαμάν τραβέλια τι είναι?...  :uglystupid: :uglystupid: εεεεεεεεε  ρεεεεε πούστη ποτέ δεν τα πήγαινα καλά με αυτή την πουτάνα την εκσυγχρονισμένη βιολογία... και σου λέει μετά να πας να την δώσεις και στις πανελλήνιες.
τέλος πάντων καλά γαμήσια(δεν ξέρω αν είναι καλό αυτό ή κακό).  :uglystupid:
 

Nikkos

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2006
Μηνύματα
80
Like
0
Πόντοι
0
Καλημέρα,
άπλά ήθελα να πω την δική μου άποψη σε αυτό το θέμα,απο λίγο που γνωρίζω.
Από όσο ξέρω ,από φίλο bi,δεν υπάρχει μπουρδέλο για gay/bi, ο συγκεκριμένος κλείνει ραντεβού σε ξενοδοχείο με κάποιον συγκεκριμένο εδώ και 1,5 χρόνια που είναι επίσης bi και πάει με άντρες και ζευγάρια.
Δεν ξέρω περισσότερες λεπτομέρειες όσον αφορά κόστος κ εμφάνιση.
Αυτά από μένα!
Καλή συνέχεια!
 

chilli

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
240
Like
4
Πόντοι
1
Αν ηξερες ποσοι αντρες που γαμανε μουνια μετα πηγενουν κ τον αρπαζουν....8α σουφευγε το κλαπετο...

Και για το ακριβες τις υποθεσης ειμαι σουπερ ΑΡΣΕΝΙΚΟΣ....κ γαμαο οτι μουνι γουσταρο....κ χορις να πλιρονο...το οτι γαμαω πουστηδες κ τον αρπαζω απο κολομπαραδες....ινε ζhτιμα hypersexoual  φυσης κ τεραστιων αποθεματων τεστοστερονης....
αγόρι μου.  εσύ και η τεστοστερόνη σου
 

hunter1000

Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2007
Μηνύματα
1.636
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
16
γραφει συχνα το τηλεφωνο του στις τουαλετες του mcdanlts στην ομονια
 

cgBoy

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2007
Μηνύματα
104
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Αγορια στην πορνεια(ταινια του δαλιανιδη...)
Αγορια στην πορνεια γυρω μας υπαρχουν σε εφημεριδες (αγγελιες που ξεκινουν ΝΕΟΣ ΝΕΑΡΟΣ)σε εθνος,χρυση ευκαιρια και καποιες αλλες λιγοτερο)
Οσο για μπουρδελο με αγορια υπαρχει στην Ομονοια στην οδο Ξουθου
(για τα αγορια που δουλευουν εκει μπορεις να εισαι και σιγουρος στο οτι ειναι καθαροι αφου ο ιδιοκτητης τους υποχρεωνει να κανουν τουλαχιστο καθε 3 μηνες εξετασεις)
Ωστοσο και καποιοι (Ελληνες περισσοτερο)που δουλευουν με αγγελια σε εφημεριδα ειναι δηλωμενοι -χαρακτηρισμενοι- και περνουν γιατρους γιατι ειναι συχνο το φαινομενο στημενων ραντεβου απο την αστηνομια και καθε αυτοφωρο ειναι απο 1000 ευρω και πανω ετσι περνοντας γιατρο καθε 15 και ανανεωνοντας το βιβλιαριο υγειας ταλαιρωρησε μεν το βραδυ στο τμημα η στο ηθων αλλα το μεσημερι εισαι ετοιμος να ξαναβγεις για δουλεια αφου εχεις αθωωθει στο δικαστηριο.
Πιατσες οπως γυρο απο κουμοθνδουρου ειναι για πιο παρακμιακους αφου ολα τα τυπακια που δουλευουν εκει ειναι αλβανα-κουρδοι κλπ συν ενα πολυ μεγαλο ποσοστο απο πρεζακια που κλεβουν χτυπανε απειλουν κλπ....
AYOR (at your own risk λοιπον πιατσα η κουμουνδουρου και τα γυρω στενα της)
Αλλος χωρος για αντρικη πορνεια ειναι τα γνωστα κωλομπαρα (στην φυλης τα περισσοτερα) και αλλα κωλομπαρα που υπαρχουν γυρο απο τον Αγ.Παντελεημονα.Ξενοι και αληταραδες ελληνες καποιοι παντρεμενοι πιτσιρικαδες και ελεηνες αδελφες με βαμμενο κοκκινο και κορακι μαλλι.
Αντε καλη διασκεδαση (recomandation Παυλος(32)-θεμης(25)-Μαριος(30) φιλαρακια χρονια στο μεροκαματο) -στην παρενθεση ειναι ηλικιες ετσι για να μην παρεξηγηθουμε)
Δες τηλεφωνα στο εθνος κατα διαστηματα.


edit giorgospapa: τσεκαρε πμ..
 

niceman

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2007
Μηνύματα
422
Κριτικές
2
Like
72
Πόντοι
1
Ψαχνω για αυταρχικες στιγμες παιζει τιποτα τηλ κλπ
 

mailakos

Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2007
Μηνύματα
1.033
Κριτικές
4
Like
799
Πόντοι
96
λοιπον θα πας στο πικαντιλι ειναι στο στενο προς ομονοια απεναντι απο τον αγιο παντελεημονα στην αχαρχων μιλαμε για αυταρχικα γαμισια
 

Λιλα

Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2008
Μηνύματα
5.322
Κριτικές
3
Like
51
Πόντοι
66
Ειμαι πουστης και μου αρεσει
 

Συνημμένα

  • untitled1kjkkj.jpg
    untitled1kjkkj.jpg
    64,9 KB · Εμφανίσεις: 68
  • untitled1kju.jpg
    untitled1kju.jpg
    47,6 KB · Εμφανίσεις: 346

Λιλα

Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2008
Μηνύματα
5.322
Κριτικές
3
Like
51
Πόντοι
66
Είσαι αυτοβαπτισμένος πούστης.....

Συγγνώμη που στο λέω αλλά γαμω΄την τρέλα μου είσαι τόσο άσχημος που ούτε κατσαρίδα δεν θα στον δώσει πίπα.... Είσαι γλοιώδης, άτριχος, με την περούκα, πραγματικά είσαι σαν να έχεις περάσει απο τόρνο και μετά απο πυρηνική έκρηξη.

Ενα μεγάλο ΜΠΡΑΒΟ σε όποιον σε έχει γαμήσει....
Να εισαι σιγουρος οτι κανεις δεν με γαμαει.
 

Συνημμένα

  • PDVD_676.jpg
    PDVD_676.jpg
    20,4 KB · Εμφανίσεις: 58

SpermBob

Τιμημένος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.009
Κριτικές
4
Like
28
Πόντοι
16
Ωραίο παπουτσάκι... Απο πού ψωνίζεις ???  :dancing: :dancing: :dancing:
 

Επισκέπτης
Eπι του θέματος τώρα :

Τέτοιου είδους μπουρδέλο , όσο βρίσκεται σε ισχύ το άρθρο  347  του Ποινικού Κώδικα  "Ασέλγεια παρά φύση" , δεν πρόκειται να υπάρξει , πόσο μάλλον να αδειοδοτηθεί απο την Ελληνική Πολιτεία.

Οπότε , μάλλον άκυρη η θεματολογία του συγκεκριμένου θρέντ ...
 

Yarrak

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2008
Μηνύματα
116
Like
13
Πόντοι
1
Σε πολλές χώρες του εξωτερικού υπάρχουνε πολλά γκει μπουρδέλα και κάνουνε χρυσές δουλειές. Εκεί συναντάς και πολύ μεγάλες προσωπικότητες του πολιτικού, πνευματικού  και καλλιτεχνικού κόσμου.

Για την Ελλάδα δεν ξέρω να υπάρχει μπουρδέλο γκέι, όμως ιστοσελίδες υπάρχουν. Αποκλειστικά για γκέι ιστοσελίδα είναι το  Altsex, όπου θα βρείτε πολλούς γκει ενεργητικούς, παθητικούς και από τα δύο. Επίσης ένα παράρτημα για γκέι με το όνομα "Ξενώνας Γκίι Πρωκτοσέξ" έχει η ιστοσελίδα Pathos.  Και οι δυο ιστοσελίδες είναι ανοικτές αποκλειστικά για μέλη  άνω των 18 ετών.
 

Λιλα

Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2008
Μηνύματα
5.322
Κριτικές
3
Like
51
Πόντοι
66
Σε εχω :shit:
 

Συνημμένα

  • kmutr.jpg
    kmutr.jpg
    146,5 KB · Εμφανίσεις: 60

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom