Νέα

Gay μπουρδέλο...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα aprilis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 234
  • Εμφανίσεις 121K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Επισκέπτης
θα ηθελα να παρακαλεσω τους υπευθυνους ,τα θεματα που εχουν σχεσει με gay τραβελια και γενικος με ανωμαλιες να μην βγαινουν στην κεντρικη σελιδα αριστερα.Δεν λεω να μην υπαρχουν αλλα καλο θα ηταν να συντηρουντε μονο στην κατηγορια τους.αυτο το λεω γιατι ετσι νωμιζω οτι δεν θα ειμαστε υποχρεωμενοι να διαβαζουμε καθε μερα θεματα με πουστηδες.και στο κατω κατω ανοιξτε μια κατηγορια με θεματα πουστιδων ετσι και αλλιως ειναι πολλοι.
ΟΣΟΙ ΣΥΜΦΩΝΟΥΝ ΜΕ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ ΑΣ ΤΟ ΔΗΛΩΣΟΥΝ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΞΕΦΩΡΤΟΘΟΥΜΕ
 

lepando

Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2006
Μηνύματα
865
Like
2
Πόντοι
6
Tasaef, λογο εχουν ολοι!! οτι δε μας αρεσει δε το κοιταμε!!! Ασε που τετοιες περιπτωσεις, προσφερουν μια αλλη ...νοτα στο site!!  :uglystupid:  Ποσο συχνα, αγαπητε  Τasaef, μας δινεται η ευκαιρια να  :badair:  στο  :2funny: ???  ;)  Ασε που  www.gay.gr/]αυτες [/URL] &  www.lesbian.gr/start.html]αυτοι [/URL] (!!!!)  θα σε κατηγορησουν, σαν ..ρατσιστη!!!!  :grin:
 

Επισκέπτης
Tasaef, λογο εχουν ολοι!! οτι δε μας αρεσει δε το κοιταμε!!! Ασε που τετοιες περιπτωσεις, προσφερουν μια αλλη ...νοτα στο site!!  :uglystupid:  Ποσο συχνα, αγαπητε  Τasaef, μας δινεται η ευκαιρια να  :badair:  στο  :2funny: ???  ;)  Ασε που  www.gay.gr/]αυτες [/URL] &  www.lesbian.gr/start.html]αυτοι [/URL] (!!!!)  θα σε κατηγορησουν, σαν ..ρατσιστη!!!!  :grin:
και γω αν παω σε σαιτ με πουστηδες θα με απομονωσουν και θα ειναι φυσικο εμεις γιατι δεν τους απομονωνουμε χωρις να τους προσβαλουμε?
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
και γω αν παω σε σαιτ με πουστηδες θα με απομονωσουν και θα ειναι φυσικο εμεις γιατι δεν τους απομονωνουμε χωρις να τους προσβαλουμε?

....ναι αλλα υπαρχει μια οιδοποιος διαφορα....!!!! εμεις ΔΕΝ ειμαστε πουστηδες αρα και δεν ξηγιομαστε πουστικα....!!!!  ;) ;) ;) ;)
 

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
θα ηθελα να παρακαλεσω τους υπευθυνους ,τα θεματα που εχουν σχεσει με gay τραβελια και γενικος με ανωμαλιες να μην βγαινουν στην κεντρικη σελιδα αριστερα.Δεν λεω να μην υπαρχουν αλλα καλο θα ηταν να συντηρουντε μονο στην κατηγορια τους.αυτο το λεω γιατι ετσι νωμιζω οτι δεν θα ειμαστε υποχρεωμενοι να διαβαζουμε καθε μερα θεματα με πουστηδες.και στο κατω κατω ανοιξτε μια κατηγορια με θεματα πουστιδων ετσι και αλλιως ειναι πολλοι.
ΟΣΟΙ ΣΥΜΦΩΝΟΥΝ ΜΕ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ ΑΣ ΤΟ ΔΗΛΩΣΟΥΝ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΞΕΦΩΡΤΟΘΟΥΜΕ

Στο site πρέπει να έχουν λόγο όλοι. Αν δεν θες να διαβάσεις ένα θέμα απλά μην το επισκεφτείς!
 

Επισκέπτης
Στο site πρέπει να έχουν λόγο όλοι. Αν δεν θες να διαβάσεις ένα θέμα απλά μην το επισκεφτείς!
Φυσικα και ειναι ετσι οπως το λες,και σε περιπτωση που γεμισει το σαιτ με πουστηδες και οι στρειτ ειναι 10%  τοτε ισως με θυμηθεις.
Οπως επισης και υο σαιτ με κτηνωβασιες που ποσταρα το σβησατε(και καλα κανατε)
αυτο δεν το εβλεπε οποιος ηθελε?το βλεπαν αναγκαστηκα?
Για να μην πω για τις φωτο με σκατα που μου σβησατε (επισης καλα κανατε)
Το συμπερασμα που βγενει ειναι οτι οι πουστιδες ειναι λιγοτερο αιδιαστικοι απο τα σκατα και τα ζωα?
 

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
Φυσικα και ειναι ετσι οπως το λες,και σε περιπτωση που γεμισει το σαιτ με πουστηδες και οι στρειτ ειναι 10%  τοτε ισως με θυμηθεις.
Οπως επισης και υο σαιτ με κτηνωβασιες που ποσταρα το σβησατε(και καλα κανατε)
αυτο δεν το εβλεπε οποιος ηθελε?το βλεπαν αναγκαστηκα?
Για να μην πω για τις φωτο με σκατα που μου σβησατε (επισης καλα κανατε)
Το συμπερασμα που βγενει ειναι οτι οι πουστιδες ειναι λιγοτερο αιδιαστικοι απο τα σκατα και τα ζωα?

Σαφώς και μάλλον έχεις πρόβλημα αμα σκέφτεσαι έτσι...................Πολύ αντρισμός πίσω από μόνιτορ τώρα τελευταία.
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
..δε νομιζω τασαεφ οτι παραθετεις συγκρισιμα μετρα.... αλλο το ενα, αλλο το αλλο..
..παντως εχεις ωραιο τροπο να τα συνδέεις....
 

Επισκέπτης
Σαφώς και μάλλον έχεις πρόβλημα αμα σκέφτεσαι έτσι...................Πολύ αντρισμός πίσω από μόνιτορ τώρα τελευταία.
και μαλλον εσυ δεν εχεις κανενα προβλημα που εισαι υπερ των gay..............οσο για το μονιτορ εγω δειχνω αυτο που ειμαι παντου .Αλλοι νομιζουν οτι ειναι κατι πισω απο το μονιτορ
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
και μαλλον εσυ δεν εχεις κανενα προβλημα που εισαι υπερ των gay..............οσο για το μονιτορ εγω δειχνω αυτο που ειμαι παντου .Αλλοι νομιζουν οτι ειναι κατι πισω απο το μονιτορ

..κατσε ρε παληκαρι.... οποιος δεν εχει προβλημα με την υπαρξη των γκει, εχει προβλημα ???????
..κι εγω δεν τους παω τους πουστηδες ισως και περισοτερο απο σενα, πολυ απλα γιατι ειναι πουστηδες, αλλα αυτο δε σημαινει οτι πρεπει να τους φιμωνουμε..!!
 

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
Και φυσικά ΔΕΝ έχω πρόβλημα με τους gay φίλε μου. Έχω φίλους gay και σαν χαρακτήρες είναι πολύ πιο ξηγημένοι από κάποιους υποτιθέμενους μερακλήδες..................Όσο για τα μόνιτορ, είμαι πίσω από αυτά συνέχεια γιατί είναι και η δουλειά μου σχετική με αυτά, δεν τα χρησιμοποιώ για μόνο για να εκδηλώνω τις προκαταλήψεις και τις αναστολές μου. Ελπίζω να σε κάλυψα............Νίκος!
 

lepando

Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2006
Μηνύματα
865
Like
2
Πόντοι
6
Οπα, ηρεμια!! Δικαιωμα στη ζωη, στον ερωτα & στο... site, εχουν ΟΛΟΙ tasaef!!! Σκεψου τι συμβαινει κατ' αρχας στον ψυχικο τους κοσμο!!! Φυσικα & θα γελασουμε με τη κραγμενη, φυσικα & θα τους κανουμε την πλακιτσα μας εδω & ΜΟΝΟ ΕΔΩ!!!  Το εχω ξαναπει, στο ειπε & ο φιλος sony (το επανελαβε καμποσες φορες σημερα!!) αν δε μας αρεσει κατι, ΔΕΝ το κοιταμε!!! & κοιτα, πρωτα ειμαστε Ανθρωποι & μετα ολα τα υπολοιπα!!! Αστο να παει, τωρα & λεγε τι γνωμη εχεις για το ΑΔΙΚΟ cosmoban μου???!!!  :uglystupid:  :2funny: :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
Και φυσικά ΔΕΝ έχω πρόβλημα με τους gay φίλε μου. Έχω φίλους gay και σαν χαρακτήρες είναι πολύ πιο ξηγημένοι από κάποιους υποτιθέμενους μερακλήδες..................Όσο για τα μόνιτορ, είμαι πίσω από αυτά συνέχεια γιατί είναι και η δουλειά μου σχετική με αυτά, δεν τα χρησιμοποιώ για μόνο για να εκδηλώνω τις προκαταλήψεις και τις αναστολές μου. Ελπίζω να σε κάλυψα............Νίκος!
Με καλυψες σαν νικος και σεβομαι τις προτιμησεις σου.

 

nikos6

Μέλος
Εγγρ.
31 Δεκ 2006
Μηνύματα
569
Like
16
Πόντοι
6
ειναι δυσκολο πολυ θεμα για την ελληνικη κοινωνια.οπως ομως καταδικαζουμαι το να προβαλλεται σαν τροπος ζωης ετσι και την περιπτωση που εκφραζουμαι μισος.οχι ολοι αλλα η πλειοψηφια που εκφραζει μισος βρισιες και πορωμενη αντιμετωπιση εναντι των ομοφυλοφυλλων κατι δε παει καλα...μηπως ειναι ο ιδιος??
υγ.το "πιο μαγκικο και αντρικιο"ειναι να εισαι ειλικρινης.πιο πολυ με τον εαυτο σου και μετα με τους αλλους.
 

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
Δεν υπάρχει κάτι προσωπικό με κανέναν από δω. Επίσης ΠΟΤΕ, τουλάχιστον εγώ, δεν εκμεταλλεύτηκα την ιδιότητα του mod για να επιβληθώ ή να πιέσω καταστάσεις εκτός από αυτές που ορίζουν οι κανόνες του φόρουμ. Ο καθένας μας εδώ μπαίνει για διαφορετικούς λόγους οι οποίοι πρέπει να είναι σεβαστοί από όλους εκτός και αν ξεπερνούν κανόνες και όρια. Καλή συνέχεια σε όλους από τα Χανιά.
 

Επισκέπτης
Οπα, ηρεμια!! Δικαιωμα στη ζωη, στον ερωτα & στο... site, εχουν ΟΛΟΙ tasaef!!! Σκεψου τι συμβαινει κατ' αρχας στον ψυχικο τους κοσμο!!! Φυσικα & θα γελασουμε με τη κραγμενη, φυσικα & θα τους κανουμε την πλακιτσα μας εδω & ΜΟΝΟ ΕΔΩ!!!  Το εχω ξαναπει, στο ειπε & ο φιλος sony (το επανελαβε καμποσες φορες σημερα!!) αν δε μας αρεσει κατι, ΔΕΝ το κοιταμε!!! & κοιτα, πρωτα ειμαστε Ανθρωποι & μετα ολα τα υπολοιπα!!! Αστο να παει, τωρα & λεγε τι γνωμη εχεις για το ΑΔΙΚΟ cosmoban μου???!!!  :uglystupid:  :2funny: :2funny: :2funny:
και οσο για τις αλητισες που σε banaran θα ποσταρω κατι φωτο με τραβελια νανους που γαμανε σκυλους να δω την αντιδραση τους.
Λυπαμε παντως για το οτι φτασαμε να βλεπουμε τοσα πολλα gay θεματα και δεν ενοχλει κανεναν απο οτι φαινετε
 

nikos6

Μέλος
Εγγρ.
31 Δεκ 2006
Μηνύματα
569
Like
16
Πόντοι
6
γιατι τετοια εμμονη με τους ομοφυλοφυλους και τρανσεξουαλ tasaef??και κυριως μισος.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom