Νέα

Γαμάτε μέσω facebook;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 185K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Jimmy Jim

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2014
Μηνύματα
3.385
Like
121
Πόντοι
16
Το facebook δεν είναι ο καθρέφτης της πραγματικής ζωής αλλά ένα κομμάτι της... το παιχνίδι στο facebook παίζεται με τους όρους που καθορίζει η πραγματική ζωή...

Επεξηγηματικά... το να γυρεύεις στα τυφλά γκόμενες στο facebook είναι το ίδιο με το να στέκεσαι στο μέσο της Ερμού και να κάνεις κομπλιμέντα στις περαστικές... 

Επιλογικά... το facebook δεν έχει δικούς του κανόνες... λειτουργεί με τις νόρμες που καθορίζει ο πραγματικός κόσμος...
 

Απολλύων

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2013
Μηνύματα
5.744
Like
3.878
Πόντοι
506
Μαγκες εγω γνωρισα την κοπελα μου (αραβωνιαστικια τωρα) απο κοινη παρεα... αλλα συνομιλουσαμε ωρες μεσα απο το φβ,ετσι οι γυναικες νοιωθουν ασφαλεια και μπορουν να μιλανε πιο ανετα. Αν δεν σε δει η γυναικα μπροστα της live να σε ζυγισει και να σε κρινει, δεν ανοιγει τα ποδια.... Ειναι ανωφελο να κανεις προσπαθειες να γαμησεις εκτος αν κανεις αυτο που εκανα εγω αλλα ετρωγα συνεχεια αναφορες και μπλοκαριζε το προφιλ...Εκανα αιτημα φιλιας σε ξεκωλακια και υστερα τα εκανα προσφορα 100-150γιουρο.... δυο φορες εκατσε η φαση αλλα ηταν ψιλομπαζακια... Δεν κυνηγησα ποτε Μιλφ εκει δεν ξερω τι παιζει αλλα εχω ακουσει οτι το δινουν απευθειας...δεν ξερω,δεν ακουμπησα...
 

Gamaw Gries

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2013
Μηνύματα
671
Like
7
Πόντοι
6
Ρε Μάζο στην Ελλάδα είσαι τι περίμενες,σχεδόν σε όλα τα dating site οι χαβούζες που μπαίνουν το κάνουν για αυτοεπιβεβαίωση και όχι για να γνωρίσουν κάποιον.Στο facebook πάντως είναι πιο εύκολα τα πράγματα όχι με άγνωστες βέβαια αλλά με γνωστές που είτε οι φίλοι σου είτε εσύ έχετε γνωριστεί στη real life.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
152.210
Κριτικές
1
Like
29.893
Πόντοι
8.006
Ποτέ δυστυχώς... και ούτε το επιδίωξα γιατί για να γίνει αυτό θα χρειαστεί χρόνος και επένδυση σε γνωριμίες στην πραγματική ζωή... και δεν έχω αρκετό χρόνο γι' αυτά...
ποιος σου ειπε ότι το ιντερνετ δεν είναι πραγματικη ζωη?
 

Jimmy Jim

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2014
Μηνύματα
3.385
Like
121
Πόντοι
16
ποιος σου ειπε ότι το ιντερνετ δεν είναι πραγματικη ζωη?

Συνήθως άνθρωποι που προσδοκούν ότι από το μηδέν θα βγάλουν γκόμενα στο facebook θεωρούν ότι αυτό είναι κάτι ξεχωριστό από την πραγματική ζωή.
 

the_crafty

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2011
Μηνύματα
240
Like
32
Πόντοι
1
το αν παιζεις καλη μπαλα γενικα φαινεται εξω στην πραγματικη ζωη και οχι στo F A I L book και σε ολες αυτες τις αηδιες.
 

Roumanolagnos1313

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2013
Μηνύματα
6.346
Κριτικές
78
Like
127
Πόντοι
146
πρωτα ηταν το myspace,μετα ηρθε και ανοιξε το κυκλο του το facebook,μετα twiter...βαρετα σκατα κατα την αποψη μου...κ δεν νομιζω να γαμανε πολλοι απο αυτα που ανεφερα...πιο πιθανον να γινει κατι απο badoo ή zoo ή δεν ξερω εγω τι αλλο ,παρα αυτες οι μαλακιες.
Οι περισσοτεροι αρκουνται στο να κανουν show off φωτογραφιες τους,να εχουν κ καλα πολλους <<φιλους>> κ λοιπα σκατα...ευχαριστω αλλα δεν θα παρω...
θα χαρω να δω την αποκαθηλωση των χωρων -κ καλα-κοινωνικης δικτυωσης...πιο πολυ διαδικτυακοι χωροι μοναξιας κ απελπισιας μου μυριζουν...

ετσι
 

achilleastheracer

Νέο Μέλος
Εγγρ.
6 Οκτ 2009
Μηνύματα
2
Κριτικές
5
Like
6
Πόντοι
0
Δεν ξέρω εγώ τι κάνετε αλλά έχω μπει imvu με γυναικείο προφίλ και έχω βάλει το φύλο και ηλικία κρυφά και βλέπουν access pass  και age verification και κάνω εκεί roleplay τώρα αν είναι λεσβίες υπάρχει πρόβλημα αλλά έχω βρεί μια κοπέλα διαμάντι σας λέω αμφιφιλόφιλη γουστάει και αγόρια και κορίτσια και ταλέμε στο facebook και στο κινητό αλλά δεν την μοιράζομαι γιατι έχει κολλήσει μαζί μου. Περιμένω να πληρωθώ να βάλω βενζίνα στο αυτοκίνητο να πάω να την δώ απο κοντά γιατι από το pc με skype δεν λέει. Και εγώ είμαι Αιγαλιώτης αυτή είναι στα Σπάτα :(
 

f458

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2012
Μηνύματα
2.806
Like
16
Πόντοι
16
᾿Εγὼ πάντως,ἀπ' ὅ,τι φαίνεται πάω για σοβαρή σχέσι καὶ ὄχι γι' ἁπλὸ γαμήσι μὲ μία ποὺ γνώρισα μέσα στὸ φβ·καὶ ὅλα ὐτὰ ἀπὸ μία φωτογραφία της!
 

skieros

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Μαΐ 2011
Μηνύματα
2.100
Κριτικές
26
Like
1.305
Πόντοι
1.720

bourdeliotis2

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2015
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
να σας πω εγω τα 2 καλυτερα μουνακια που γαμησα απο φεησμπουκ τα βρηκα, και καμια 10αρια ακομη απο αλλα σαητ οπως φατσα.γρ σινγκλ.γρ ανταλτ.γρ ή απο irc chat, αυτες που γνωρισα εξω ή μιλφ ηταν ή παχουλες. στο συνολο ειμαι με 25 μη επαγγελματιες τωρα στα 35 μου
 

Spartan_Gr

Μέλος
Εγγρ.
24 Νοε 2013
Μηνύματα
2.065
Like
217
Πόντοι
16
2 φιλοι μου εχουν παντρευτει απο φεισμπουκ  :S

Και μένα μία παλιά μου φίλη η οποία είναι BBW.Και όμως γνώρισε τον άντρα της από το Fb παντρεύτηκε και έκαναν και παιδί,καλά να 'ναι οι άνθρωποι!

Αλλά γενικά όποιος ψάχνει κοπέλες για σεξ ή οτιδήποτε από το fb και γενικότερα από chats θεωρώ πως έχουν χαμηλή αυτοεκτίμηση και αυτοπεποίθηση!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom