Νέα

Γαμάτε μέσω facebook;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 187K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

loxxos

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.362
Like
3
Πόντοι
16
Δεν έχω καταλάβει τι νόημα έχει αυτό το φέησμπουκ. Τα παιχνίδια είναι βαρετά. Να επικοινωνήσω με παλιούς φίλους δε βλέπω το νόημα, κάποιος λόγος υπάρχει που δεν είναι τωρινοί φίλοι. Να κάθομαι να κάνω like και σχόλια στις καθημερινές δραστηριότητες κάποιου αγνώστου το θεωρώ γελοίο. Οι γκόμενες αν ψάχνονται από τέτοια κυκλώματα, που δε νομίζω, πρέπει να βγάλεις φόρα παρτίδα τη φάτσα σου στο πανελλήνιο για να τις ψαρέψεις. Μια βλακεία και μισή.

Τα πες ολα ρε Μενιο εισαι Μεγας.. :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:!!!
 

NIK DANDOLO(1)

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.882
Κριτικές
4
Like
29
Πόντοι
16
Τα πες ολα ρε Μενιο εισαι Μεγας.. :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:!!!

ΑΠΛΑ ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΤΗΝ ΔΙΜΟΥΤΣΟΥΝΗ ΒΑΖΕΙΣ 12ΑΡΙΑ ΒΡΙΣΚΕΙΣ ΤΟΝ ΣΤΟΧΟ ΚΑΙ
ΡΙΧΝΕΙΣ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΕΝΑ 30% ΓΑΜΑΣ ,ΜΟΝΤΕΛΕΣ,ΚΛΑΜΠΟΒΙΕΣ ΨΩΝΙΑ ΚΛΠ ΚΛΠ
 

palan

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2007
Μηνύματα
58
Like
0
Πόντοι
0
Ρε μάγκες μου έστειλε μια στο dod(εφαρμογή με παιχνίδια του fb για όσους δεν ξέρουν) και μου είπε πως δέχεται συνάντηση με 80 ευρώ.Τσέκαρα το προφίλ της στο fb και είναι υπαρκτό πρόσωπο όπως φαίνεται, δεν είναι fake.Μου έστειλε και φωτό από το msn και μου είπε όποτε θέλω να βρεθούμε να της στείλω μήνυμα εκεί και θα μου δώσει τηλέφωνο.
Επειδή είμαι αρκετά επιφυλακτικός όποιος θέλει περισσότερες πληροφορίες ας μου στείλει ένα π.μ. για να τσεκάρει ο ίδιος και να μας πει τι παίζει.
 

Syrios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2012
Μηνύματα
1.853
Κριτικές
8
Like
1.425
Πόντοι
216
Δεν ξέρω αν γαμάται μέσω FB αλλά οι γκόμενες φτάνουν σε οργασμό με τους θαυμαστές που έχουν εκεί που είναι πρόθυμοι να ξεφτιλίζονται στις φωτογραφίες και στoν τοίχο τους. Φυσικά δεν θα γαμήσουν ποτέ γιατί είναι απλά μουνόδουλοι θαυμαστές.

 

Syrios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2012
Μηνύματα
1.853
Κριτικές
8
Like
1.425
Πόντοι
216
Το πρόβλημα με το FB είναι ότι έχει μπει ο κάθε αγάμητος μέσα μόνο και μόνο με την ελπίδα ότι θα γαμήσει. Αν δεν ήταν όλοι αυτοί οι αγάμητοι μέσα,τα πράγματα θα ήταν πιο εύκολα και για τους υπόλοιπους από εμάς.
 

Syrios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2012
Μηνύματα
1.853
Κριτικές
8
Like
1.425
Πόντοι
216
Οι γκόμενες με την ματαιοδοξία που έχουν τους βάζουν όλους μέσα σαν φίλους,αλλά τους αγνοούν παντελώς στο chat και στα μηνύματα και αναγκάζονται να σχολιάζουν τα τραγούδια και τις φωτογραφίες τους. με σχόλια του στυλ είσαι σαν το φεγγάρι που περνάει πάνω από τον αχλαδόκαμπο ή του στυλ πολύ ωραίο κομμάτι που έβαλες Μαρία αυτό σκεφτόμουν και εγώ ,είναι μεγάλος καλλιτέχνης ο Πάριος κτλ...

Εδώ σκέφτεσαι, ρε φίλε σύνελθε πιστεύεις ότι θα γαμήσεις έτσι ?????  :jerking: :jerking: :jerking:


 

GIORGOSK

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2005
Μηνύματα
6.534
Κριτικές
4
Like
2.022
Πόντοι
266
θέλω να ρωτήσω αν γνωρίζει κάποιος φίλος αν σε έχει κάποια  μπλοκαρισμένο στο fb είσαι για πάντα; ή μετά από κάποιο διάστημα ξεμπλοκάρετε από μόνο του;, ρωτώ για μια παλιά ``αμαρτία`` που είχε γίνει μια παρεξήγηση μεταξύ μας και με είχε μπλοκάρει και ξαφνικά από σήμερα μπορώ να δω το λογαριασμό της, αν με ξεμπλόκαρε η ίδια να προχωρήσω στα περαιτέρω... ευχαριστώ
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
153.339
Κριτικές
1
Like
31.064
Πόντοι
8.006
θέλω να ρωτήσω αν γνωρίζει κάποιος φίλος αν σε έχει κάποια  μπλοκαρισμένο στο fb είσαι για πάντα; ή μετά από κάποιο διάστημα ξεμπλοκάρετε από μόνο του;, ρωτώ για μια παλιά ``αμαρτία`` που είχε γίνει μια παρεξήγηση μεταξύ μας και με είχε μπλοκάρει και ξαφνικά από σήμερα μπορώ να δω το λογαριασμό της, αν με ξεμπλόκαρε η ίδια να προχωρήσω στα περαιτέρω... ευχαριστώ
Σε ξεμπλοκαρε.
 

kostakis_ss

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
15.648
Κριτικές
29
Like
189
Πόντοι
1.390
θέλω να ρωτήσω αν γνωρίζει κάποιος φίλος αν σε έχει κάποια  μπλοκαρισμένο στο fb είσαι για πάντα; ή μετά από κάποιο διάστημα ξεμπλοκάρετε από μόνο του;, ρωτώ για μια παλιά ``αμαρτία`` που είχε γίνει μια παρεξήγηση μεταξύ μας και με είχε μπλοκάρει και ξαφνικά από σήμερα μπορώ να δω το λογαριασμό της, αν με ξεμπλόκαρε η ίδια να προχωρήσω στα περαιτέρω... ευχαριστώ

ναι μαλλον σε ξεμπλοκαρε οποτε μπορεις να μιλησεις
 

GIORGOSK

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2005
Μηνύματα
6.534
Κριτικές
4
Like
2.022
Πόντοι
266
ευχαριστώ κύριοι, μου δώσατε μεγάλη χαρά!!
 

Jimmy Jim

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2014
Μηνύματα
3.385
Like
121
Πόντοι
16
Υπάρχουν περισσότερες πιθανότητες να γαμήσεις στο facebook μόνο αν έχεις ένα δίκτυο γνωριμιών στην πραγματική ζωή... είτε το θέλουμε είτε όχι η πράξη της συνουσίας εμπλέκει στοιχεία που τα συναντάς στην πραγματική ζωή όπως η εμπιστοσύνη, η ασφάλεια, οι κοινοί φίλοι κλπ...

Δεν μπορείς να ξενυχτάς μέρα νύχτα στο facebook και να περιμένεις ότι θα πηδήξεις άγνωστες από το πουθενά... οι πιθανότητες είναι ελάχιστες και ο χρόνος αλλά και η ενέργεια που θα επενδύσεις δεν θα αξίζουν ποτέ τον κόπο...

Θα πηδήξεις όμως αν έχεις ένα δίκτυο γνωριμιών στην πραγματική ζωή το οποίο με τη σειρά του θα σου αποφέρει και άλλους φίλους στο facebook, άρα και γυναίκες... είναι πολύ πιο εύκολο να γνωριστείς και να πηδήξεις κάποια από το facebook αν αυτή αντιληφθεί ότι εσύ έχεις πραγματική σχέση με κάποιον που λίγο πολύ γνωρίζει... γιατί αυτό δημιουργεί μια περισσότερη εμπιστοσύνη και οικειότητα...

Συμπερασματικά... το πήδημα στο facebook είναι συνήθως απότοκο της ύπαρξης ενός δικτύου γνωριμιών στην πραγματική ζωή και αποτέλεσμα δύο παραγόντων: 1) Άρεσες στην γκόμενα και 2) Νιώθει ένα είδος εμπιστοσύνης γιατί σε θεωρεί ''πραγματικό'' πρόσωπο και όχι διαδικτυακό φάντασμα...

Παράδειγμα... μικρός μου ξάδελφος (25 χρονών) πηδάει αβέρτα στο facebook (είναι απίστευτη η συχνότητα των ραντεβού που κλείνει με διάφορες ΄''γνωστές'' του) γιατί πολύ απλά, και λόγω δουλειάς, είναι τόσο κοινωνικός που ο χρόνος που περνά στο facebook του επιτρέπει να δικτυώνεται με τρόπο που να δημιουργεί σχέσεις εμπιστοσύνης με τις διάφορες ''γνωστές'' του...

 






 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.458
Κριτικές
16
Like
13.661
Πόντοι
6.515
πως μπορει κανεις να κρυψει τους φιλους ετσι ώστε να μην βλεπουν οι γνωστοι μας τα πορνίδια που επιχειρούμε να προσεγγισουμε?

Με την εφαρμογή που λεει το Facebook δεν μου γινεται  :think:
 

Jimmy Jim

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2014
Μηνύματα
3.385
Like
121
Πόντοι
16
πως μπορει κανεις να κρυψει τους φιλους ετσι ώστε να μην βλεπουν οι γνωστοι μας τα πορνίδια που επιχειρούμε να προσεγγισουμε?

Με την εφαρμογή που λεει το Facebook δεν μου γινεται  :think:

Να, αυτό το σκεπτικό αποτελεί αντιπαράδειγμα... το κόλπο με το facebook είναι να μην προσπαθείς να κρυφτείς ...
 
Εγγρ.
21 Νοε 2013
Μηνύματα
1.365
Like
1
Πόντοι
16
Υπάρχουν περισσότερες πιθανότητες να γαμήσεις στο facebook μόνο αν έχεις ένα δίκτυο γνωριμιών στην πραγματική ζωή... είτε το θέλουμε είτε όχι η πράξη της συνουσίας εμπλέκει στοιχεία που τα συναντάς στην πραγματική ζωή όπως η εμπιστοσύνη, η ασφάλεια, οι κοινοί φίλοι κλπ...

Δεν μπορείς να ξενυχτάς μέρα νύχτα στο facebook και να περιμένεις ότι θα πηδήξεις άγνωστες από το πουθενά... οι πιθανότητες είναι ελάχιστες και ο χρόνος αλλά και η ενέργεια που θα επενδύσεις δεν θα αξίζουν ποτέ τον κόπο...

Θα πηδήξεις όμως αν έχεις ένα δίκτυο γνωριμιών στην πραγματική ζωή το οποίο με τη σειρά του θα σου αποφέρει και άλλους φίλους στο facebook, άρα και γυναίκες... είναι πολύ πιο εύκολο να γνωριστείς και να πηδήξεις κάποια από το facebook αν αυτή αντιληφθεί ότι εσύ έχεις πραγματική σχέση με κάποιον που λίγο πολύ γνωρίζει... γιατί αυτό δημιουργεί μια περισσότερη εμπιστοσύνη και οικειότητα...

Συμπερασματικά... το πήδημα στο facebook είναι συνήθως απότοκο της ύπαρξης ενός δικτύου γνωριμιών στην πραγματική ζωή και αποτέλεσμα δύο παραγόντων: 1) Άρεσες στην γκόμενα και 2) Νιώθει ένα είδος εμπιστοσύνης γιατί σε θεωρεί ''πραγματικό'' πρόσωπο και όχι διαδικτυακό φάντασμα...

Παράδειγμα... μικρός μου ξάδελφος (25 χρονών) πηδάει αβέρτα στο facebook (είναι απίστευτη η συχνότητα των ραντεβού που κλείνει με διάφορες ΄''γνωστές'' του) γιατί πολύ απλά, και λόγω δουλειάς, είναι τόσο κοινωνικός που ο χρόνος που περνά στο facebook του επιτρέπει να δικτυώνεται με τρόπο που να δημιουργεί σχέσεις εμπιστοσύνης με τις διάφορες ''γνωστές'' του...

 
:thumbsup:
 

Jimmy Jim

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2014
Μηνύματα
3.385
Like
121
Πόντοι
16
Έχεις πηδήξει και εσύ πολλές από το facebook ε;

Ποτέ δυστυχώς... και ούτε το επιδίωξα γιατί για να γίνει αυτό θα χρειαστεί χρόνος και επένδυση σε γνωριμίες στην πραγματική ζωή... και δεν έχω αρκετό χρόνο γι' αυτά...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom