Νέα

Γαμάτε μέσω facebook;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 188K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.618
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
8.325
Πόντοι
14.565
Αυτό στηρίζω κυρίως. Με το poke δε γίνεται τπτ.  :-
 

spanky

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.659
Like
2
Πόντοι
16
με το Poke δε γαμησε κανεις  :grin:
 

giasou

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2006
Μηνύματα
2.866
Κριτικές
5
Like
150
Πόντοι
16
1. Γαμήσατε ποτέ μέσω facebook;
2. Έχετε φτιάξει δεύτερο-ψεύτικο προφίλ, λόγω ντροπής από τους γνωστούς επειδή είχατε 730 φίλες μοντέλα-μανεκέν;
εδω και πολλα χρονια γαμαμε με το φεησμποκ πριν βγει το ιντερνετ !!
 

spanky

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.659
Like
2
Πόντοι
16
καμμια μπαζοπεριεργη μπορει να φας.
στα καλα τα νινια η πορτα ειναι αλεξισφαιρη γιατι χαλιουνται για καποιο λογο προφανως
 

bigpipis7

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2006
Μηνύματα
2.577
Κριτικές
29
Like
527
Πόντοι
5.855
ναι.....τα παντα απο 25χρονα μεχρι 40αρες χωρισμενες η με προβληματα στο σπιτι... ;)
 
Εγγρ.
28 Αυγ 2011
Μηνύματα
6.883
Like
4
Πόντοι
66
ναι.....τα παντα απο 25χρονα μεχρι 40αρες χωρισμενες η με προβληματα στο σπιτι... ;)

οσο αληθινη ειναι η φωτο της πουτσας σου στο αβαταρ αλλο τοσο γαμησες στο φεισμπουκ εσυ
 

menios34

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2012
Μηνύματα
502
Like
0
Πόντοι
6
Δεν έχω καταλάβει τι νόημα έχει αυτό το φέησμπουκ. Τα παιχνίδια είναι βαρετά. Να επικοινωνήσω με παλιούς φίλους δε βλέπω το νόημα, κάποιος λόγος υπάρχει που δεν είναι τωρινοί φίλοι. Να κάθομαι να κάνω like και σχόλια στις καθημερινές δραστηριότητες κάποιου αγνώστου το θεωρώ γελοίο. Οι γκόμενες αν ψάχνονται από τέτοια κυκλώματα, που δε νομίζω, πρέπει να βγάλεις φόρα παρτίδα τη φάτσα σου στο πανελλήνιο για να τις ψαρέψεις. Μια βλακεία και μισή.
 

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
25
Πόντοι
1.246
Δεν έχω καταλάβει τι νόημα έχει αυτό το φέησμπουκ. Τα παιχνίδια είναι βαρετά. Να επικοινωνήσω με παλιούς φίλους δε βλέπω το νόημα, κάποιος λόγος υπάρχει που δεν είναι τωρινοί φίλοι. Να κάθομαι να κάνω like και σχόλια στις καθημερινές δραστηριότητες κάποιου αγνώστου το θεωρώ γελοίο. Οι γκόμενες αν ψάχνονται από τέτοια κυκλώματα, που δε νομίζω, πρέπει να βγάλεις φόρα παρτίδα τη φάτσα σου στο πανελλήνιο για να τις ψαρέψεις. Μια βλακεία και μισή.
για τον αβραμη και το νωντα τι γνωμη εχεις
 

mixalis k.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2012
Μηνύματα
7.234
Like
3.110
Πόντοι
506
μια φορα μια απο Χαλκιδα μου εστειλε κατι μηνυματα και μετα μου προτεινε να παω να την βρω. Οταν της ζητησα να μου στειλει μια φωτο της μου εστειλε κατι καρδουλες...  :shit:
 

duthmanakos

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2011
Μηνύματα
90
Κριτικές
1
Like
15
Πόντοι
0
Πιο πολυ μεσω ζοο εχω γαμησει ... φεις κανα 2 φορες ... πολλες δεν αποδεχονται τα αιτηματα εχουνε απειρους φιλους κτλ.. πιστευω πως το ζοο αν και εχει ξεπεσει λιγο πλεον ειναι σταθερη αξια .. και το badoo λιγακι θα μπορουσα να πω
 

kevinslipknot173

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2012
Μηνύματα
366
Κριτικές
4
Like
295
Πόντοι
21
Δεν έχω καταλάβει τι νόημα έχει αυτό το φέησμπουκ. Τα παιχνίδια είναι βαρετά. Να επικοινωνήσω με παλιούς φίλους δε βλέπω το νόημα, κάποιος λόγος υπάρχει που δεν είναι τωρινοί φίλοι. Να κάθομαι να κάνω like και σχόλια στις καθημερινές δραστηριότητες κάποιου αγνώστου το θεωρώ γελοίο. Οι γκόμενες αν ψάχνονται από τέτοια κυκλώματα, που δε νομίζω, πρέπει να βγάλεις φόρα παρτίδα τη φάτσα σου στο πανελλήνιο για να τις ψαρέψεις. Μια βλακεία και μισή.

φιλε το εθεσες τελεια :thumbsup:.συν οτι μεσα στον τεραστιο κοσμο του internet ποιος καθεται να σπαταλησει την ωρα του να μιλησε σε φιλους που ουτως η αλλως θα δει μετα απο λιγο.
 

canibal

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2012
Μηνύματα
7.794
Κριτικές
4
Like
25
Πόντοι
66
εγώ δεν έχω ασχοληθεί με facebook αλλα έχω φιλαράκια που ξέρω ότι έχουνε γαμήσει (και γαμάνε) παρα παρα πολύ από face...
(και από zoo)
 

spanky

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.659
Like
2
Πόντοι
16
Δεν εχει και καμμια καλη εφαρμογη για γνωριμιες το fb να ξερεις οτι οσες ειναι εκει ψαχνονται..Το αλλο να κανεις φιλη οποια σου ζαλισει ειναι λογο ακυρο γιατι ειναι κρυες συνηθως 
 

Επισκέπτης
Να επικοινωνήσω με παλιούς φίλους δε βλέπω το νόημα, κάποιος λόγος υπάρχει που δεν είναι τωρινοί φίλοι.

Εξαρτάται από την ηλικία σου , τη δουλειά σου,
την οικογενειακή σου κατάσταση ......

Αν είσαι 40 , παντρεμένος με παιδιά
και επαγγελματίας , είναι λίγο δύσκολο
να βλέπεις συχνά για καφέ ΤΑΚΤΙΚΑ
γκόμενες που είχες γνωρίσει στη Metal-Loft το καλοκαίρι του 1991,
στην Αυτοκίνηση το 1988
ή στην Pianeta Terra DISCO το 1986 .....

Μέσω facebook όμως,
μπορείς να φρεσκάρεις τη γνωριμία
και να καρφώσεις κανέναν στο φευγάτο ........
 

condo

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Μαρ 2009
Μηνύματα
2.324
Κριτικές
15
Like
110
Πόντοι
2.945
εγω πάντως όχι  :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom