Νέα

Γαμάτε μέσω facebook;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 187K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Επισκέπτης
ακόμα και στην εκκλησία γαμάς στις μέρες μας! 


Ξέρω 70άρη , χήρο , μάγκα, που γαμάει αβέρτα από νεκροταφεία.
Πάει στο τάφο της γυναίκας του και πιάνει κονέ με χήρες.
Χτύπησε και μιά τσίλικη 48άρα πρόσφατα , που είναι τρελό πιπίνι γι'αυτόν
 

savras poniridis

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2011
Μηνύματα
155
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1
mirc οι γκόμενες ήταν 1000 σκαλιά κάτω από το καράμπαζα του θανάτου.

Γενικεύεις... Σε room με 1000 χρήστες, δεν είναι και όοοοοοοοοοοοοοολες μπάζα!
Αλλά σε γενικές γραμμές τα μπάζα είναι που πέφτουν πιο εύκολα! Θα χάνουν την ισορροπία τους λόγο "σφαιρικότητας"  :2funny: :2funny: )
 

Επισκέπτης
Σε room με 1000 χρήστες, δεν είναι και όοοοοοοοοοοοοοολες μπάζα!
Αλλά σε γενικές γραμμές τα μπάζα είναι που πέφτουν πιο εύκολα!

Με βάση δικές μου στατιστικές σε τσατ, έμπαιναν μόνο μπάζα.
Σε site με αγγελίες δωρεάν όμως, εβαζαν αγγελίες μπάνικες γκόμενες.
Το κλειδί imho ήταν μέσα από ίντερνετ ,
να πάει η γνωριμία στο φυσικό , να συναντήσεις τη γκόμενα έξω.
Χωρίς να σπαταλάς χρόνο σε ιντερνετική επικοινωνία.
Γιατί ο χρόνος αυτός είναι χαμένος , όσο δεν σε έχει δει η γκόμενα.
Όταν σε δει , αν δεν γουστάρει τρελά , ξεκόβεις για να μη χάνεις χρόνο
και πας για άλλες που θα γουστάρουν τρελά, να τις φας εύκολα.
Αν γουστάρει τρελά , την τρώς αμέσως.
 

spanky

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.659
Like
2
Πόντοι
16
Πως βρισκεται νεες φιλες,βουρ στον πατσα με αιτημα φιλιας η υπαρχουν και αλλοι τροποι να τις πλησιασεις εκει μεσα?
 

pistolero

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
18.338
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
396
ψψψψψψψψψ μεγαλε   :cheesy: εμεις οι κοινοι θνητοι δεν εχουμε τετοιες ευκαιριες ομως.
Στο ψαχνο τυπε,αιτημα φιλιας..Υπαρχει και ενα παιχνιδακι φλερτ στο φεισμπουκ το
social me  και το hotness.Aπο εκει μπορεις να γνωρισεις καμια..
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.752
Κριτικές
183
Like
3.129
Πόντοι
8.535
πρωτα ηταν το myspace,μετα ηρθε και ανοιξε το κυκλο του το facebook,μετα twiter...βαρετα σκατα κατα την αποψη μου...κ δεν νομιζω να γαμανε πολλοι απο αυτα που ανεφερα...πιο πιθανον να γινει κατι απο badoo ή zoo ή δεν ξερω εγω τι αλλο ,παρα αυτες οι μαλακιες.
Οι περισσοτεροι αρκουνται στο να κανουν show off φωτογραφιες τους,να εχουν κ καλα πολλους <<φιλους>> κ λοιπα σκατα...ευχαριστω αλλα δεν θα παρω...
θα χαρω να δω την αποκαθηλωση των χωρων -κ καλα-κοινωνικης δικτυωσης...πιο πολυ διαδικτυακοι χωροι μοναξιας κ απελπισιας μου μυριζουν...
 

leukosarapis

Νέο Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2011
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Ποιος ο λογος να ασχολεισαι με την καθε μαλακισμενη ψωνισμενη γαμιολα απο το facebook η οποια θα θελει ενα σκασμο φραγκα και ιστορια κλπ κλπ κλπ....

και η οποια γουσταρει να ικανοποιειται με likes στις photo και ψευτοσχολιακια καθε τυχαρπαστου αυνανα που εκτος απο μπατιρης που ειναι γιατι δε μπορει να παει στις πουτανες να εκτονωθει,νομιζει οτι της τονωνει την αυτοπεποιθηση με διαφορα ποιηματακια.To χειροτερο ειναι οτι ο αγαθιαρης ψωλοβροντης μας νομιζει οτι καποια στιγμη ισως χωσει και αυτος, παραβλεποντας τους 1500 επιδοξους συναγωνιστες του που την εχουν κανει add.
 
Εγγρ.
10 Απρ 2011
Μηνύματα
258
Like
1
Πόντοι
1
και η οποια γουσταρει να ικανοποιειται με likes στις photo και ψευτοσχολιακια καθε τυχαρπαστου αυνανα που εκτος απο μπατιρης που ειναι γιατι δε μπορει να παει στις πουτανες να εκτονωθει,νομιζει οτι της τονωνει την αυτοπεποιθηση με διαφορα ποιηματακια.To χειροτερο ειναι οτι ο αγαθιαρης ψωλοβροντης μας νομιζει οτι καποια στιγμη ισως χωσει και αυτος, παραβλεποντας τους 1500 επιδοξους συναγωνιστες του που την εχουν κανει add.

καποιοι τα καταφερνουν παντως εχω ακουσει εκτος αν λενε μονο το φιναλε της ιστοριας κ δεν λενε οτι ελιωναν κανα 6μηνο ολη μερα στο πισι κανοντας τον ψυχολογο της καθε μιας
 

on the road

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2009
Μηνύματα
6.236
Like
0
Πόντοι
66
καποιοι τα καταφερνουν παντως εχω ακουσει εκτος αν λενε μονο το φιναλε της ιστοριας κ δεν λενε οτι ελιωναν κανα 6μηνο ολη μερα στο πισι κανοντας τον ψυχολογο της καθε μιας

καλε ναι!
εγω να φανταστείς υπέθετα οτι εβρισκαν μια αγνωστη στο νετ, της έλεγαν "εισαι να τη βρουμε μπειμπυ?"
και η τύπισσα τους εδινε αμεσως ραντεβου στο φακοτέλ.
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.023
Κριτικές
31
Like
12.695
Πόντοι
5.097
καλε ναι!
εγω να φανταστείς υπέθετα οτι εβρισκαν μια αγνωστη στο νετ, της έλεγαν "εισαι να τη βρουμε μπειμπυ?"
και η τύπισσα τους εδινε αμεσως ραντεβου στο φακοτέλ.
χαλαρα :sunglasses:
 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.305
Like
14
Πόντοι
366
καλε ναι!
εγω να φανταστείς υπέθετα οτι εβρισκαν μια αγνωστη στο νετ, της έλεγαν "εισαι να τη βρουμε μπειμπυ?"
και η τύπισσα τους εδινε αμεσως ραντεβου στο φακοτέλ.
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.796
Κριτικές
23
Like
87
Πόντοι
2.357
καλε ναι!
εγω να φανταστείς υπέθετα οτι εβρισκαν μια αγνωστη στο νετ, της έλεγαν "εισαι να τη βρουμε μπειμπυ?"
και η τύπισσα τους εδινε αμεσως ραντεβου στο φακοτέλ.

Σκοποs ειναι να βρει αυτη εμαs......Αν ειναι να περιμενω............βρασε ρυζι :rolleyes:
 
Εγγρ.
10 Απρ 2011
Μηνύματα
258
Like
1
Πόντοι
1
καλε ναι!
εγω να φανταστείς υπέθετα οτι εβρισκαν μια αγνωστη στο νετ, της έλεγαν "εισαι να τη βρουμε μπειμπυ?"
και η τύπισσα τους εδινε αμεσως ραντεβου στο φακοτέλ.


πρεπει να ειναι υπερβολικα αγαμητος καποιος να μπει σαυτη τη διαδικασια  :P
κ αργοσχολος αρκετα
 

on the road

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2009
Μηνύματα
6.236
Like
0
Πόντοι
66

ολο με παραθετεις μανίτσα, θες να μουπεις κάτι??
 

Steven_1

Μέλος
Εγγρ.
6 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.659
Κριτικές
3
Like
17
Πόντοι
16
Είμαι μέλος απο την αρχή σχεδον που ξεκίνησε το site και δεν έχω γράψει ποτέ τίποτα, ούτε σε forum, ουτε κριτικές, παρόλο που δεν υπάρχει πουτάνα και call girl που να μην την έχω γαμήσει.Όπως είπε και καποιος φίλος στην αρχή, οι χρυσές εποχές ήταν 1999-2003 , in.gr, jokes, date, parea, fatsa, zoo, και άλλα που δεν θυμάμε, έιτε το πιστεύουν μερικοί είτε οχι, ακομη και το 25 ραντεβού που είπε ενας φίλος μου φένονται λίγα. Σίγουρα έχω βγεί με πάνω απο 200, σιγουρα έφαγα φρικες με μπαζα, δεν υπήραχν πολλες φωτο και camera tote, σίγουρα έχω γαμήσει πάνω απο 100, πρέπει να φάω μια μέρα για να τις μετρήσω, κάποιες μουνάρες, κάποιες μέτριες, παντρεμένες, με σχέση, 17χρονα, παρτούζα με 2,  απο επαρχία, λάρισα, λαμία, ναύπλιο, μεσολλόγι, σαντορίνη, θεσσαλονίκη, έχω χάσει το μέτρημα, οτι μπορείς να φανταστεις, μεχρι και ραντεβού για φιλους και ξαδέρφια έκλεινα επειδη δεν είχαν ιντερνετ κ δεν προλάβαινα. Υπήρχαν σαββατοκύριακα που έμενα μονος μου και με άλλη ήμουν το μεσημέρι κ με άλλη ξυπνούσα την κυριακή οτ πρώι. Έχω σπαταλήσει απίστευτες ώρες, δεν ξέρω αν είναι τζαμπα τελικά. Ακόμη και τώρα , παντρεμένος πλεον, (και με την γυναίκα μου απο το chat γνωριστήκαμε, μου εβγαλε την παναγια να την ριξω) ασχολούμε κατα διαστήματα σε πολύ πιο χαλαρούς ρυθμους βεβαια, υπάρχουν κοπελές που θέλουν να πηδηχτούν, έιναι σίγουρα πιο δύσκολα, και θέλουν ακόμη περισσότερο χρονο να τις καταφερεις ( και χρονος δεν υπαρχει). Παντως τα τελευταια δύο χρόνια έχω γαμησει 4, με τελευταια επιτυχία ενα 21χρονο πουτανάκι που πηδάω ακομη.

Αν τοτε οι εποχες ηταν χρυσες, τωρα ειναι μαλαματενιες  :rockon:
 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.305
Like
14
Πόντοι
366
ολο με παραθετεις μανίτσα, θες να μουπεις κάτι??
shy-shy-timid-timorous-smiley-emoticon-000447-medium.gif
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom