Νέα

Γαμάτε μέσω facebook;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 185K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Nikos P.

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2023
Μηνύματα
584
Like
686
Πόντοι
86
Παλιά εβρισκα κατι απο fb...μπορω να πω κατι γινόταν! Τωρα πια ζορικα τα πραγματα ολες ειναι μόνο λογια λογια λογια!
Αλλα θα αλλαξω τακτική.Θα το παιζω αγνός πουστρακος απο εδω και περα θα τις κανω καλα καλα φιλες μου,να νιωθουν ανετα μαζι μου σαν να βρισκονται με την κολλητή τους.και μετα απο καιρό εκει που θα παμε καμια μερα σπιτι της να δουμε ταινία και να συζητησουμε για τις νέες τασεις της μόδας,εγω ξαφνικα θα πεταξω την ψωλάρα εξω και θα της πω ....Ελααα καριολάκι στησου στα 4 να σε ξεπατώσω για να μην γινει της πουτάνας εδω μεσα...Καταλαβες??
 

TonyDOP

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2018
Μηνύματα
173
Like
3.279
Πόντοι
441
Πως έκανες την αρχή δηλαδή? Σε ήξερε από πριν, ήσασταν στην ίδια παρέα? Γιατι ετσι στο άκυρο, καμια δεν μιλάει. Συνήθως σε μπλοκάρουν με το καλημερα

Έπαιζα ένα χαζοπαίχνιδο και είχαμε μια μεγάλη ομαδική στο ντισκορντ. Πρώτα εκεί της έπιασα κουβέντα και της λεω να παμε φβ... Ακόμα χαλαρά τα λε΄γαμε. Πάμε φβ βλέπω οτι εχει γκόμενο, αλλα συνεχίζαμε να μιλάμε... Και μετά ήρθε το σεξτινγκ...
 

Παραλιώτης

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.022
Κριτικές
10
Like
5.310
Πόντοι
2.816
Έπαιζα ένα χαζοπαίχνιδο και είχαμε μια μεγάλη ομαδική στο ντισκορντ. Πρώτα εκεί της έπιασα κουβέντα και της λεω να παμε φβ... Ακόμα χαλαρά τα λε΄γαμε. Πάμε φβ βλέπω οτι εχει γκόμενο, αλλα συνεχίζαμε να μιλάμε... Και μετά ήρθε το σεξτινγκ...
Ρε τύπε εδώ έχουν γκόμενο ή είναι παντρεμένες και ψάχνονται στο fb dates
 

leader96

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.603
Like
2.632
Πόντοι
456
Αν έχει γκόμενο, και μάλιστα εδώ και πολλά χρόνια τον ίδιο, όπως συνηθίζουν οι ελλεεινιδες, δεν έχεις καμιά ελπίδα να γαμησεις.. Δεν θα ρισκάρει η άλλη να τη χωρίσει ο γκομενος, και πιθανόν χορηγός της, για ένα πηδουλο με έναν άγνωστο που γνώρισε στο φβ
 

TonyDOP

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2018
Μηνύματα
173
Like
3.279
Πόντοι
441
Αν έχει γκόμενο, και μάλιστα εδώ και πολλά χρόνια τον ίδιο, όπως συνηθίζουν οι ελλεεινιδες, δεν έχεις καμιά ελπίδα να γαμησεις.. Δεν θα ρισκάρει η άλλη να τη χωρίσει ο γκομενος, και πιθανόν χορηγός της, για ένα πηδουλο με έναν άγνωστο που γνώρισε στο φβ

Προφανώς ρε, εγώ κυρίως καυλάντα ήθελα και να έχω καμία φωτο της να ξερω ότι μου έδειξε κάτι παραπάνω...
 

psikakos1980

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
175
Like
87
Πόντοι
1
Καλησπέρα συναγωνιστές, μήπως γνωρίζει κάποιος που εργάζεται τώρα η Ειρήνη που εργαζόταν στο massage musses στην Καλλιθέα που έκλεισε;
Από τους καλυτέρους κολους ever.χαθηκε η ειρήνη.
 

leader96

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.603
Like
2.632
Πόντοι
456
Δεν μιλανε καν αν δε σε ξέρουν, στελνεις μήνυμα και έχεις φαει μπαν
 
Τελευταία τροποποίηση:

Alex8085

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2023
Μηνύματα
35
Like
26
Πόντοι
0
Με πολλούς φίλους έχουμε ήδη αλληλοβοηθηθει. Αν υπάρχουν κ άλλοι με κονέ από fb ας στείλουν πμ
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.649
Κριτικές
15
Like
11.217
Πόντοι
3.846

Kkostas890

Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2023
Μηνύματα
7
Like
4
Πόντοι
0
Καλημέρα υπάρχει κάτι από Κορινθία ή Αργολίδα;;
Ευχαριστώ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom