Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Φραντζή 47

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα koproni65
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 433
  • Εμφανίσεις 62K
  • Tagged users Καμία

g-lykoula

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.914
Κριτικές
4
Like
4
φιλια σε ολους! σας αγαπαω :-* :-* :-* :-* :-* :-*
 

Επισκέπτης
καληνύχτα χαιρετισμούς στην κα Ειρήνη :-*
 

Fedor

Μέλος
Εγγρ.
15 Απρ 2011
Μηνύματα
146
Like
0
Πόντοι
1
παιδια για την lara ξερουμε τιποτα?..δεν εχει καπου φωτο η κριτικη?
 

faflatas2011

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2011
Μηνύματα
95
Κριτικές
6
Like
2
Πόντοι
0
Πληροφορήθηκα ότι έγινε αλλαγή ιδιοκτησίας. Πήρα στο προηγούμενο τηλέφωνο που ήξερα αλλά τζίφος. Πέρασα προχθές μεσημερι (πριν 17:00) αλλά ήταν κλειστό. Γωρίζει κάποιος τηλέφωνο ή αν λειτουργεί μόνο απογευματινή και βραδυνή βάρδια;
 

Kerveras

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Απρ 2009
Μηνύματα
1.883
Κριτικές
91
Like
3.052
Πόντοι
5.435
Πληροφορήθηκα ότι έγινε αλλαγή ιδιοκτησίας. Πήρα στο προηγούμενο τηλέφωνο που ήξερα αλλά τζίφος. Πέρασα προχθές μεσημερι (πριν 17:00) αλλά ήταν κλειστό. Γωρίζει κάποιος τηλέφωνο ή αν λειτουργεί μόνο απογευματινή και βραδυνή βάρδια;
πέρασα δευτέρα κατά τις 10.30 το βράδυ και ήταν ανοικτά
 

MARKISIOSDESADE

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2008
Μηνύματα
54
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
ξέρει κανείς τι γίνεται με το εν λόγω κατάστημα;δεν υπάρχει πλέον στη λίστα με τα studio...
 

lagonisian

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Ιουν 2011
Μηνύματα
12.585
Κριτικές
282
Like
12.425
Πόντοι
25.846
[size=14pt]Ταξίδι στο ρομαντισμό και στον αισθησιασμό![/size]

[size=14pt]Χθεσινή επίσκεψη στο Φραντζή 47 και την Άννα, τη μελαχροινή κούκλα...Αφού καταφέραμε και μπήκαμε, μιας και η υπηρεσία κάνει αρκετή ώρα να ανοίξει σε σημείο που σε αναγκάζει να φύγεις από την αναμονή έξω, πέρασα στο δωμάτιο με πρόγραμμα 70 ευρώ για περισσότερο χρόνο....Ντουζάκι να φρεσκαριστώ από την τσάρκα που είχε προηγηθεί με τον cheyenne και μικρή αναμονή μέχρι να έρθει η Άννα....
 
      Ενώ έχω συνευρεθεί με την Άννα πάνω από 10 φορές, είναι η μόνη κοπέλα που κάθε φορά που βρίσκομαι στο φωμάτιο, την περιμένω με ανυπομονησία....Έτσι μετά από λίγο ήρθε, φορώντας μόνο ένα κόκκινο στρινγκάκι και με υο υπέροχο φυσικό στήθος της σε κοινή θέα....

    Ξάπλωσε δίπλα μου και ξεκινήσαμε πολύ αισθησιακά και αργά φιλιά παντού, στο στόμα, στο στήθος, μοσχομύριζε και δε χόρταινα να τη μυρίζω....Εκείνη ασχολήθηκε ιδιαίτερα με τα@@ όπου με ερέθισε πάρα πολύ....Τρομερό παιχνίδι αυτή τη φορά με τα καλύτερα-κατά τη γνώμη μου-ποδαράκια του χώρου, κόκκινο πεντικιούρ, σούπερ καμάρα. Ασχολήθηκα με τα δαχτυλάκια της, με το πέλμα της, της έκανα μασάζ και το απόλαυσε, επικεντρώθηκα για αρκετά λεπτά....Σειρά είχε το βελούδινο αιδοίο της, το οποίο είναι υπόδειγμα ευμορφίας και καθαριότητας. Αργή περιποίηση, κυκλικές κινήσεις, φτυσίματα και εκείνη να ανταποκρίνεται αληθοφανώς και με ωραία λόγια...Πέρασμα προφυλακτικού και στοματικό από την Άννα πολύ καλό και πάντα το απολαμβάνω...Στήσιμο στα4, όπου και είχα την ευκαιρία να περιποιηθώ και τις 2 τρυπούλες της χωρίς να διαμαρτυρηθεί, ίσα ίσα που με παρότρυνε για παραπάνω...

    Σε αυτή τη στάση ξεκίνημα της πράξης, σε αργούς gfe ρυθμούς, το κωλαράκι της τέλειο σε αυτή τη στάση, απολάμβανα τη θέα και τη διείσδυση και κείνη να αναστενάζει...Γύρισμα σε ιεραποστολικό σε αρκετές παραλλαγές, με το πρόσωπό της σε πρώτο πλάνο να το βλέπω, πολλά φιλιά και λόγια, τα πατουσάκια της σε καίρια θέση πάντα...Επόμενη στάση cowgirl με ωραία διέισδυση και με το στήθος της στο στόμα μου, με τις ρώγες της ερεθισμένες και στη συνέχεια reverse cowgirl με πιο γρήγορους ρυθμούς....Το τέλος μας βρήκε σε πλαγιαστό ιεραποστολικό με το ένα της πόδι στον αέρα και το άλλο από κάτω μου και εμένα να μακαρίζω την καλή μου τύχη για το πόσο όμορφα πέρασα για μια ακόμη φορά με αυτό το υπέροχο κορίτσι. Είναι καλό να έχουμε 1-2 στανταράκια τελικά...

    Η Άννα για πολλοστή φορά έδωσε τον καλύτερο της εαυτό, με "ταξίδεψε" με ρομαντισμό και αισθησιασμό, και φεύγοντας ήδη σκεφτόμουν διάφορα highlights της συνεδρίας και ξαναφτιάχτηκα...Αξίζει και με το παραπάνω!!

  Αυτά από μένα. Σας εύχομαι τα καλύτερα...[/size]
 

Dim72

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2005
Μηνύματα
1.484
Κριτικές
4
Like
163
Πόντοι
16
Καμιά εμπειρία με την Εμανουέλα; Ισχύει ότι είναι η Χριστιάνα του Βούρβαχη 19?
 

motherfuckme

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2012
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Πέρασα προχτές βράδυ (στις 21¨00) και ήταν κλειστό!!!
Τελικα το μαγαζί έκλεισε ?
Αν ναι, γνωρίζει κανείς τι έγινε η Άννα?
 

Patgatra

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2013
Μηνύματα
755
Κριτικές
21
Like
49
Πόντοι
16
Και χτες και προχτές,κλειστό ήταν...μπορεί να είναι αδιάθετο το κορίτσι...τις επόμενες μέρες θα δούμε...
 

frenchmaniac

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2014
Μηνύματα
15
Like
2
Πόντοι
0
Καμιά εμπειρία με την Εμανουέλα; Ισχύει ότι είναι η Χριστιάνα του Βούρβαχη 19?

Μακρια μακρια μακρια!!! Δεν εχω να πω πολλά! !! Προσποιειται απαισια, σε σημειο που σε κουραζει και κατανταει χαζομαρα, μιλαει συνεχεια, και το αιδοίο της μυριζει μασχαληλα!!! Προσπαθει να σε ξεπεταξει γενικα. Το στηθος της ειναι κρεμαστο και γενικα δε λεει τιποτα. Αυτη η εμπειρια προεκυψε απο οταν δουλευε στη βουρβαχη. Μακραν απο τις χειροτερες εμπειριες μου.
 

frenchmaniac

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2014
Μηνύματα
15
Like
2
Πόντοι
0
Πέρασα προχτές βράδυ (στις 21¨00) και ήταν κλειστό!!!
Τελικα το μαγαζί έκλεισε ?
Αν ναι, γνωρίζει κανείς τι έγινε η Άννα?
Ειναι κλειστο εδω και ενα μηνα!!! Δε το κοβω να ξανα ανοιγει!! Εχουν ξηλωσει πινακιδες κλπ. Οποτε πρεπει να κανουμε ερευνα για το που μπορει να πηγε η Αννουλα, εαν τελικα πηγε σε καποιο καινουριο μαγαζι και τελικα δε τα παρατησε.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom