Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Φραντζή 47

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα koproni65
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 433
  • Εμφανίσεις 61K
  • Tagged users Καμία

koproni65

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.494
Κριτικές
22
Like
361
Πόντοι
5.795
www.bourdela.tv/content/view/486/224/lang,el/]Το thread αυτό αναφέρεται στην καταχώρηση του σπιτιού στον κατάλογο[/url]

θα ηθελα να ενημερωσω τουσ φιλους συναγωνιστες οτι με πηρε τηλεφωνο η ειρηνη που ειχε στουντιο στην ακαμαντος και μου ειπε οτι ανοιξε ενα νεο φραντζη 47 νεο κοσμο περιπου στο μεσο της φραντζη το επισκεφθηκα ο χωρος ειναι πολυ καλος χωρις πολυ μεγαλες πολυτελειες 50 ευρω  η τιμη πηρα ενα ωραιο μωρο απο τσεχια οπως μου ειπε την λενε παολα 22 χρονων πολυ καλο γαμησι.... ειναι ανοικτο απο τις 11 το πρωι εως 2 το βραδυ με  2 η 3 βαρδιες μου ειπε να τισ λεμε οτι ειμαστε απο τον ιντερνετ για καλυτερη περιποιηση  χρονια πολλα σε ολους και καλη χρονια
 

kasper

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2006
Μηνύματα
17
Like
16
Πόντοι
0
πρεπει να το εγκαινιασουμε αμεσα συναγωνιστες!!! ;)παιζει κανενα γνωστο γκομενακι;και απο υπηρεσιες τι λεει;;;;
 

J127

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2006
Μηνύματα
46
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
teλικα κανενα καλο υπαρχει? σε ολα του...τιμη,κοπελες,χωρος..
 

Επισκέπτης
μολις μιλησα με τη  κυρα ειρηνη!!πραγματι αγορασε το μαγαζι που ηταν στην φρατζη και τωρα ειναι δικο της!!σημερα εχει την αγαπη που δουλευει και βουρβαχη!!η τιμη ειναι 50 ευρω!!αντε να θυμηθουμε τις εποχες της ακαμαντου!!ειναι και διπλα μου η φρατζη ,λουκουμι μου ερχεται!!
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
μολις μιλησα με τη  κυρα ειρηνη!!πραγματι αγορασε το μαγαζι που ηταν στην φρατζη και τωρα ειναι δικο της!!σημερα εχει την αγαπη που δουλευει και βουρβαχη!!η τιμη ειναι 50 ευρω!!αντε να θυμηθουμε τις εποχες της ακαμαντου!!ειναι και διπλα μου η φρατζη ,λουκουμι μου ερχεται!!

σιγα μην σου γλυτωνε!
 

mikrosgr

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Νοε 2006
Μηνύματα
1.777
Κριτικές
1
Like
71
Πόντοι
16
τι εστι ελενη ρε wathol , MILTF ?
 

mikrosgr

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Νοε 2006
Μηνύματα
1.777
Κριτικές
1
Like
71
Πόντοι
16
εαν ηταν δικια μας ,........... , θα παραταγα το βουνο και θα ειμουν αυριο κατω , αλλα για πιτσιρικα δεν κατεβενω
   
 

Επισκέπτης
λοιπον ακουστε πως εχει!!η κυρα ειρηνη εκανε συμφωνια να αναλαβει το μαγαζι στην φρατζη ΚΑΙ αν παει καλα θα το αγπρασει!!αν δεν παει δεν θα το αναλαβει!!και καλο ειναι να το παρει εκεινη!!!οποτε ας το στηριξουμε!!εγω εχω παρει την παολα και χτες πηρα την αγαπη!!αντε να θυμηθουμε εποχες της ακαμαντου!!
 

kingoffuck

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2006
Μηνύματα
123
Like
0
Πόντοι
1
πορει να πει καποιος πως παμε εκει?που κοντα ειναι?
 

Επισκέπτης
η φρατζη 47 ειναι  απεναντι ακριβως απο την ιππωνακτος!!καθως ερχεσαι απο αθηνα και πιανεις την βουλιαγμενης,στο υψος της ελευθεροτυπιας στριβεις δεξια και στο επομενο φαναρι παλι δεξια και πιανεις την φρατζη!!την κατεβαινεις και ειναι μετα απο 200-300 μετα στο δεξι σου χερι!!εχει απ εξω ενα μεγαλο αριθμο 47!!
 

kingoffuck

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2006
Μηνύματα
123
Like
0
Πόντοι
1
μηπως ξερει κανεις ποιες μερες και τι ωρες δουλευει η αγαπη εκει αυτον τον καιρο?αν ξερει καποιος ας απαντησει...
 

unsilent

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2006
Μηνύματα
20
Like
0
Πόντοι
0
αυτό είναι ανοικτό από τον Αύγουστο και η τιμή μέχρι πριν από ένα ενάμιση μήνα ήταν 40 ευρώ 
 

Επισκέπτης
το ειχαν πρωτα 2 γκομενες!!η νατασα και μια αλλη!!μετα αποχωρησε η νατασα και το ειχε η αλλη μονο!!απο την πεμπτη εκανε συμφωνια η κυρα ειρηνη και αν παει καλα τις επομενες μερες και εχει πελατεια θα το αναλαβει εκεινη !!!
 

Ropaloforos

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2005
Μηνύματα
885
Like
9
Πόντοι
6
Ναι υπεργολαβία είναι, είχε αναφερθεί άνευ κ. Ειρήνης όταν πρωτοάνοιξε.
 

kingoffuck

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2006
Μηνύματα
123
Like
0
Πόντοι
1
μπορει να στειλει καποιος με pm το τηλεφωνο?please....sos!!!!
 

peoklis

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2006
Μηνύματα
187
Κριτικές
6
Like
253
Πόντοι
21
Aκουγεται οτι θα αναλαβει και ο Λιβαθηνος,για ανιχνευτης ταλεντων...
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom