Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Φραντζή 47

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα koproni65
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 433
  • Εμφανίσεις 61K
  • Tagged users Καμία

kingoffuck

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2006
Μηνύματα
123
Like
0
Πόντοι
1
καμια πληροφορία για Νίνα έχουμε συναγωνιστές ;
 

Rossonero_7

Νέο Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2011
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Όντως ρε παιδιά αν την έχει δοκιμάσει κανείς ας πει καμια κουβέντα...απο τις φωτογραφίες φαίνεται κουκλάρα  :grin: και δυστυχώς όσο συχνά τσεκάρω τις βάρδιες δεν την βλέπω... :think:
 

kingoffuck

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2006
Μηνύματα
123
Like
0
Πόντοι
1
Επειδή την επόμενη φορά που θα έχει βάρδια ( αν και όποτε ) θα την επισκεπτώ αν έχει κανείς να δώσει πληροφορίες ας πει κάτι !
 

Rossonero_7

Νέο Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2011
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Μάλλον το κόβω να σε πετυχαίνω εκεί φίλε kingoffuck το ίδιο σκέφτομαι να κάνω...Αν δεν κάνω λάθος η συγκεκριμένη ήταν πριν με το όνομα ''Αμάντα'' για την οποία πάλι υπήρχε μόνο μια κριτική(Αν δεν κάνω λάθος και δεν ήταν διαφορετική κοπέλα,μοιάζουν πολύ πάντως στις φωτογραφίες)....προσωπικά έχω εντυπωσιαστεί απο  τις φωτο αλλα με ανησυχει οτι δεν υπαρχει ουτε μια κριτικη,δεν ξέρω και πόσο καιρό είναι εκεί
 

rollefermat

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
33
Like
0
Πόντοι
0
Φωτογραφίες απο την Άννα-Μαρία δεν υπάρχουν στο site του στούντιο.Που υπάρχουν;
 

makis1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2009
Μηνύματα
12.345
Κριτικές
21
Like
14
Πόντοι
396
Φωτογραφίες απο την Άννα-Μαρία δεν υπάρχουν στο site του στούντιο.Που υπάρχουν;

έχουν κατεβεί πλέον η ίδια το ζήτησε,αλλά θα ανεβάσει καινούργιες στο προσεχές διάστημα ;)
 

g-lykoula

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.914
Κριτικές
4
Like
4
καλησπερα σε ολους!!! σε καμια 10ρια μερες θα με ξαναβρειτε με καινουριο λουκ :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

DSCN1112.jpg
 

athal

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2006
Μηνύματα
851
Κριτικές
40
Like
4.208
Πόντοι
6.555
καλησπερα σε ολους!!! σε καμια 10ρια μερες θα με ξαναβρειτε με καινουριο λουκ :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

DSCN1112.jpg
νταρια εσυ εισαι ? που πηγαν μωρο μου οι ξανθες μπουκλες σου? οπως και να εχει εισαι παντα θεα..
 

g-lykoula

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.914
Κριτικές
4
Like
4
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

με το καλό να έρθεις να τα πούμε και από κοντά :grin:
αληθεια ειναι οτι εδω στην ασια μου λειπουν ελιες, τυρια, κρασια, πορτοκαλια και η παρεα σας:))) και αποφασησα τελικα να μην χασω το καλοκαιρι στην ελλαδα:))) οποτε ερχομαι :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

makis1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2009
Μηνύματα
12.345
Κριτικές
21
Like
14
Πόντοι
396
αληθεια ειναι οτι εδω στην ασια μου λειπουν ελιες, τυρια, κρασια, πορτοκαλια και η παρεα σας:))) και αποφασησα τελικα να μην χασω το καλοκαιρι στην ελλαδα:))) οποτε ερχομαι :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

:rockon: :rockon: :rockon:

γύρνα Ντάρια σε περιμένουμε :grin:
 

g-lykoula

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.914
Κριτικές
4
Like
4
Μου φαίνεται πως σου πάει καλύτερα το ξανθό αλλά θέλω να σε δω από κοντά πριν έχω ολοκληρωμένη άποψη. :grin:

Ούτως ή άλλως και γουλί να κουρευτείς, κούκλα θα είσαι. :rockon:
αχαχχα ολο δωκιμαζω:) και αυτο το χρωμα εβαλα για να μοιαζω λιγο με thai girl:))))) μου αρεσουν πολυ!
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom