Νέα

FKK-Oase Φρανκφούρτη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα australos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 780
  • Εμφανίσεις 146K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Yorgos ευχαριστώ και πάλι.Προτείνεις κανα άλλο Fkk ? αλλά να έχει τεράστια βυζιά , η ηλικία δεν παίζει ρόλο ούτε τα κιλά
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
51
Πόντοι
4.095
Yorgos ευχαριστώ και πάλι.Προτείνεις κανα άλλο Fkk ? αλλά να έχει τεράστια βυζιά , η ηλικία δεν παίζει ρόλο ούτε τα κιλά

την ίδια περίοδο απέφυγε και ότι γύρω στο μόναχο λόγω Oktoberfest

στις υπόλοιπες περιοχές (νότιο δυτικά και βόρεια γενικά) έχω να πάω πολύ καιρό

για FKK Palace (φρανκφούρτη), έμαθα από γνωστό που είναι θαμώνας ότι δεν παίζουν γκόμενες με μεγάλα βυζιά (DD+)

κοίτα, οι ομάδες εκείνες τις ημέρες...δεν θα είναι οι κλασσικές either way, οπότε...δεν νομίζω να σε βοηθάνε πληροφορίες για συγκεκριμένες γκόμενες
 

greeksnoopy

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2006
Μηνύματα
71
Like
13
Πόντοι
0
Εξαιρετική ενημέρωση από τον greeksnoopy.
Μέσα στα FKK γυρίζεις γυμνός, με πετσέτα, με σορτς ή όπως γουσταρεις? Υποθέτω ότι η πλειοψηφεία είναι με τη  :bigdick: έξω?

μα και βέβαια με πετσέτα και σαγιονάρα. ορισμένοι με μπουρνούζι. Τελείως γυμνοί είναι βέβαια όταν μπαινοβγαίνουν σε σάουνες ή πισίνα ή λιάζονται.

Πολύ σημαντικό , όπου κάτσεις ή ξαπλώσεις, ΠΕΤΣΕΤΑ. ποτέ σάρκα επάνω σε κοινόχρηστα έπιπλα, στρώματα, ξαπλώστρες κλπ. Παραμονεύουν άποιρες δερματοπάθειες και μυκητιάσεις.
 

greeksnoopy

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2006
Μηνύματα
71
Like
13
Πόντοι
0
Δυστηχώς επέστρεψα...επόμενο ταξίδι στα πορνο-εδάφη σε κανα δίμηνο και με βλέπω να μετράω τις ημέρες. Η γκόμενα είναι και κοιμάται επειδή θέλει island το βράδυ και ο κολλητός με πήρε το μεσημέρι να βγούμε studio-τσαρκα. Αμα σας πώ οτι δεν μου έκανε εντύπωση καμία γκόμενα? Με βλέπω να εξασκώ το άθλημα μόνο σε μέρη τύπου fkk club.
 

psixiatros

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2009
Μηνύματα
133
Like
8
Πόντοι
1
ρε παιδιά,το μαγαζί αυτό είναι έξω από την Φραγκφούρτη,έτσι?

πόσα χλμ?
και κάτι ακόμα

μεταξύ αυτού,του Παλάς,του άρτεμις και του World,ποιο είναι πιο καλό συνολικά από γυναίκες,εξυπηρέτηση κλπ?
 

gio stob

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
765
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
μακαρι να υπαρχει κοσμος που να εχει παει σε ολα και να σου πει ποιο ειναι το καλυτερο! εγω στο ARTEMIS εχω παει 2 φορες και ηταν φοβερα!
 

zironvenom

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2007
Μηνύματα
833
Κριτικές
8
Like
381
Πόντοι
286
έχω κλείσει 20-24 οκτωβρίου να πάω φρανκφούρτη με ένα φιλαράκι μου. δεν ξέρω απλά αν έχει καμια έκθεση και πέσει η ποιότητα. ενημερώστε με παρακαλώ. επίσης αξίζει τίποτα αλλο εκτος απο τα fkk να επισκευτώ?
 

jannisb

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2005
Μηνύματα
57
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
0
...να σου πω..εχω δει και κατι ωριμους 50 και βαλεεεε που κυκλοφορουν τσιτσιδι...αλλα οι οι πιο πολλοι με μια πετσετα μεγαλη τυλιγμενη στην μεση και βασικο αξεσουαρ η λαστιχενια σαγιοναρα(συνηθως ειναι μπλε)
αυτή η μπλε σαγιονάρα είναι adidas (συγνωμη για την διαφιμηση) και λέγεται adillete.
αστερι δεν καταλαβαίνει τίποτα είδικα σε σαύνες...και είναι η μόνη που το υλικό της αντιστέκεται στα μικρόβια...κάτι μυκητες που κολας στα ποδια σε τετοιους χώρους κολυμβητηρια κλπ....
Λατρεία των γερμανων αυτη η σαγιονάρα...
 

greeksnoopy

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2006
Μηνύματα
71
Like
13
Πόντοι
0
έχω κλείσει 20-24 οκτωβρίου να πάω φρανκφούρτη με ένα φιλαράκι μου. δεν ξέρω απλά αν έχει καμια έκθεση και πέσει η ποιότητα. ενημερώστε με παρακαλώ. επίσης αξίζει τίποτα αλλο εκτος απο τα fkk να επισκευτώ?

να πάς να φάς στο waldgeist. είναι εστιατόριο σε ένα δάσος έξω απο φρανκφούρτη με τεραστίων διαστάσεων μερίδες.




 

Επισκέπτης
Επιστροφή στα πάτρια εδάφη και αναφορά για το OASE.
Παρότι ύπηρχε η εκθεση αυτοκινήτου υπήρχαν αμέτρητες γυναίκες και με βαθμό αυστηρο 1 10αρι  , 2 9αρια και πολλά 7αρια όπως και μερικά ανυπαρκτα για τα δικά μου γουστα . Το τι γινοταν απεριγραπτο .Αφου μια βραζιλιάνα περίμενα 2 ωρες να τη σκίσω .με το που εβγαινε δεν την προλάβαινες .Οντως μετά την έκθεση θα χαλαρώσει αλλά μιλάμε για μακελειοοοοοο
 

mr.bean

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2006
Μηνύματα
1.827
Κριτικές
6
Like
91
Πόντοι
16
Για πες και αλλα... φευγω την τετάρτη για φρανκφούρτη , εγώ και ενας φίλος μου  και λέω εκτός από λουκάνικα φραγκφούρτης  :2funny:να δοκιμασουμε άλλα θεματάκια :2on1:
 

Επισκέπτης
Αφου θα δείτε τα τουτού στην εκθεση το βραδυ θα πατε στο oase και θα πληρωσετε 65 ευρω εισοδο θα φορέσετε το μπουρνούζι ή την πετσετα και θα αρχισετε να διαλέγετε αναμεσα σε 40 μωρα ποιο θα παρετε με 50ευρω .Τα ποτα soft είναι τζαμπέ όπως και πισινα , σαουνα και τα υπολοιπα μαζί με το μωρό αν θελετε .Στην αρχη θελει υπομονή γιατί είναι στα δωματια και μπαινοβγαινουν ακαταπαυστα οπότε καθιστε ακριβως στο μπαρ το δεξί που εχι τα αναψυκτικά και καταγραψτε τα ολα πριν ορμησετε .
Τωρα στον κεντρικο σταθμο απέναντι και αριστερα όπως τον εχετε στην πλάτη , δεν θα μπειτε σε κανενα μπαρ γιατι θα σας γδυσουν .
Θα μπαιντε μόνο στα eros center τα οποια είναι 5αοροφα θα κοιτατε τα μουνιά και θα τα γαματε με 30 Ε εκτός από τα τοπ που θελουν 50
 

feetlove

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2009
Μηνύματα
23
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Και επισης στα Eros Center να διευκρινιζεται τις υπηρεσιες γιατι μερικες κανουν μαλακιες.
 

docker

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2009
Μηνύματα
112
Κριτικές
1
Like
14
Πόντοι
1
Την Δευτερα ξανα στην Φρανκφουρτη, ξανα στο ΟΑΣΙΣ :dancing: :dancing: :boobies: :pipa2: :fuck2:

Θα επανελθω με ρεπορταζ απο εκει και απο Καζαμπλανκα που παω λογω εργασιας.
 

docker

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2009
Μηνύματα
112
Κριτικές
1
Like
14
Πόντοι
1
Ξανα 'ΟΑΣΗ' και μπορω να πω οτι καλλιστα θα μπορουσε να παρει τον τιτλο η 'Ντισνευλαντ του ερωτα'. Εξαιρετικο σερβις, πολυ καλο φαγητο και βεβαια κοριτσια σαν μοντελα. Κινηθηκα σε Ουγγρικα 'εδαφη' αυτην την φορα και ενα τριολε με ιταλια.  :pipa3: :fuck2: :fuck1: :dancing: :dancing: :dancing: :rockon: :rockon:Ιταλικη μαφια για να ακριβολογω.  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
Την ωρα που πηγα (5 το απογευμα) ηρεμα τα πραγματα. Αναλογια γυναικων - ανδρων 2 προς 1, πολυ ικανοποιητικη δηλαδη για να διαλεξεις οτι ηθελες και για ολα τα γουστα. Περι τις 40 ανακουφιστριες οπως τις εκοψα. Αυτο που μου κανει εντυπωση ομως ειναι οτι τα κοριτσια ειναι κουκλες, κατα την αποψη μου παντα, με χαμηλοτερη βαθμολογια το 7. Δεν βρισκεις 'κατιμα' στο συγκεκριμενο μερος. Και επαναλαμβανω τα κοριτσια κανουν τα παντα για να νιωσεις ομορφα, δεν σε παρατανε με τιποτα και δεν ξενερωνουν ποτε. Το σημαντικοτερο, πιστευω, για καποιον που επισκεπτεται τετοια ευαγη ιδρυματα και παει για να περασει καλα.  :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

Αξιζει σε ολους μας καποια στιγμη στη ζωη μας να επισκεφτουμε ενα μερος σαν αυτο  :rockon: :rockon: :rockon:
 

wolfakis7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2009
Μηνύματα
17.086
Like
7
Πόντοι
166
PricesPrices

The day ticket for only EUR 65,- includes unlimited use of our sauna and pool as well as towels, slippers and soft drinks and everything that is necessary to make your stay with us a pleasant one.

ρε παιδια δεν με βοηθατε λιγο...το θεμα με τις κοπελες πως δουλευει;;;; δηλαδη σιγουρα δεν πληρωνεις 65 αλλα ποσο μαζι με τις κοπελες;;..

αν θελω να κλεισω μια βδομαδα ποσο θα παει το μαλλι;; :think: :think:

σε αυτην την βδομαδα μπορω να κλεισω και μια κοπελα να την εχω 24/7 μαζι μου;;; :think: :think:

ευχαριστω εκ των προτερων...
 

gio stob

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
765
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
ρε παιδια δεν με βοηθατε λιγο...το θεμα με τις κοπελες πως δουλευει;;;; δηλαδη σιγουρα δεν πληρωνεις 65 αλλα ποσο μαζι με τις κοπελες;;..

αν θελω να κλεισω μια βδομαδα ποσο θα παει το μαλλι;; :think: :think:

σε αυτην την βδομαδα μπορω να κλεισω και μια κοπελα να την εχω 24/7 μαζι μου;;; :think: :think:

ευχαριστω εκ των προτερων...
???
 

docker

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2009
Μηνύματα
112
Κριτικές
1
Like
14
Πόντοι
1
ρε παιδια δεν με βοηθατε λιγο...το θεμα με τις κοπελες πως δουλευει;;;; δηλαδη σιγουρα δεν πληρωνεις 65 αλλα ποσο μαζι με τις κοπελες;;..

αν θελω να κλεισω μια βδομαδα ποσο θα παει το μαλλι;; :think: :think:

σε αυτην την βδομαδα μπορω να κλεισω και μια κοπελα να την εχω 24/7 μαζι μου;;; :think: :think:

ευχαριστω εκ των προτερων...

Πληρωνεις 65 γιουρια για την εισοδο στο ιδρυμα. Αυτη η τιμη περιλαμβανει απεριοριστα φαγητο, μη αλκοολουχα ποτα, καφεδες, σαουνα  κλπ. Απο εκει και περα η μιση ωρα με μια κοπελα για ακαποτο και κανονικο σεξ κοστιζει 50 γιουρια.Αν θες εξτρα περιποιηση π.χ χυσιμο στο στομα η κουλουρι παει αλλα 50 για την ιδια ωρα. Αναλογα πληρωνεις αν θες περισσοτερη ωρα η αναλογα με τις επιθυμιες σου. Γενικα ειναι 50 γιουρια η καθε μιση ωρα και 50 γιουρια οποιοδηποτε εξτρα. Κανε τους λογαριασμους σου τωρα. Οσον αφορα το 24/7 που ρωτας θα πρεπει να ξερεις οτι το εν λογω ιδρυμα ειναι ανοιχτο απο τις 10 το πρωι μεχρι τις 4 το επομενο.   
 

docker

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2009
Μηνύματα
112
Κριτικές
1
Like
14
Πόντοι
1

σε αυτην την βδομαδα μπορω να κλεισω και μια κοπελα να την εχω 24/7 μαζι μου;;; :think: :think:

Ειμαι επισης σιγουρος οτι αν πας εκει δεν θα μεινις μονο στη μια. Καθε μιση ωρα θα θες και αλλη :rockon: :rockon: :rockon:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom