Νέα

FKK-Oase Φρανκφούρτη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα australos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 776
  • Εμφανίσεις 145K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

greeksnoopy

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2006
Μηνύματα
71
Like
13
Πόντοι
0
βρεθηκα γερμανία και συγκεκριμένα φρανκφούρτη για λίγες ημέρες και είπα να δοκιμάσω το fkk-oase.πήγα εχθές παρασκευή αρκετά νωρίς, περίπου στις 10 και 30. άνετοτατο παρκάρισμα καθώς το μέρος είναι μακρυά απο πυκνοκατοικημένη περιοχή και τρελλή λιακάδα. 65 ευρώ είσοδος που περιλαμβάνει απεριόριστα φαγητά και ποτό. Αλκολούχα ποτά και κοκτεήλ πληρώνονται έξτρα αλλα δεν μας πολυενδιαφέρει αυτο. καφεδάκι και κρουασάν και άραγμα στην πισίνα αφού έκανα ένα ντουσάκι.σιγά σιγά άρχισαν να ξεμυτίζουν προς την πισίνα και τα κορίτσια. Η γκαμα θα ικανοποίησει και τον πλέον απαιτητικό μπουρδελιάρη. ολες οι ηλικίες,μεγέθη και χρώματα.μέχρι και τις 14:00 δέν ειχε καθόλου κόσμο ενώ όσο πέρναγε η ώρα ερχόντουσαν και περισσότερες κοπέλες. ένα δυο βλέμματα αρκουν για να πλησιάσει η κοπέλα και να πιάσετε την κουβέντα. η συνέχεια λαμβάνει χώρα είτε σε μια απο τις σκηνές που έχει στον κήπο, ή σε ένα υπερυψωμένο καλυβάκι πάνω απο την πισίνα. Υπάρχουν βέβαια και δωμάτια μέσα αλλα δεδομένου του καλού καιρού εγώ και τις 3 γκόμενες τις πήρα εξω. ένα απίστευτο μαυράκι στην σκηνή, μια πιτσιρίκα (με το ζόρι 18) γερμανίδα με τσιμπούκωσε μέχρι θανάτου σε κάτι χαπλώστρες με σκέπαστρο και ένα πολύ καλό milf σε ένα υπερηψωμένο δωμάτιο στον κήπο. Μετά απο κάθε session πάς με την κοπέλα στο φοριαμό σου και πληρώνεις. απλά τα καλύτερα 365ευρώ που έχω δώσει ποτέ στον αγοραίο έρωτα.όποιος μάγκας κάνει κάτι τέτοιο ελλάδα (εάν ποτέ επιτραπεί απο το Μεγάλο μπουρδέλο) θα κονομήσει ΑΣΧΗΜΑ....
 

TARZAN(1)

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2006
Μηνύματα
851
Like
11
Πόντοι
6
....σνουπι σου εχω στειλει μηνυμα.το οασις ειναι μακρια απο το αεροδρομιο?..ποσα χιλιομετρα?...
 

argonaut

Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2007
Μηνύματα
18
Like
0
Πόντοι
0
Ειναι περιπου 35 χιλιομετρα. Γυρω στα 50 € με ταξι.
 

psixiatros

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2009
Μηνύματα
133
Like
8
Πόντοι
1
μια ερώτηση για όποιον ξέρει και έχει πάει στα ΦΚΚ

ΜΙΛΦ υπάρχουνε καλά?πραγματικά όμως μιλφ,όχι 30 χρονών,δηλαδή 40 και άνω ίσως...
 

greeksnoopy

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2006
Μηνύματα
71
Like
13
Πόντοι
0
ότι θέλεις έχει ο μπαξές. και ασιάτισσες και μαύρες και λατίνες. μάλιστα όταν βγήκα στον κήπο με την πετσέτα στη μέση στα καπάκια μου την έπεσε μια σχιστομάτα (προς ιαπωνία την κόβω) ευγενικά αρνήθηκα επειδή ήθελα να κόψω τι παίζει γενικά. είναι γενικά πολύ καλή φάση.βλέπεις, στοχεύεις και χτυπάς!
Δεν θα ξεχάσω ένα φοβερό τυπάκι γερμανό ο οπόιος άραξε στην ξαπλώστρα με τα παπάρια έξω, μπύρα ποτήρι και την εφημερίδα του. Πληρώνεις 65 ευρώ, τρώς, πίνεις σε ένα όμορφο περιβάλλον τίγκα στο ΜΟΥΝΙ και άμα θέλεις(σιγά μην δέν θέλεις αλλα λέμε) πηδάς.
 

GABOR

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2006
Μηνύματα
293
Like
0
Πόντοι
1
Ετσι, έτσι βλέπω μερικούς και χαίρομαι. Τι city tours και άλλα λόγια να αγαπιόμαστε.
Διακοσοπενηντάρια, τρακοσάρια κτλ, για πέταμα.
FKK και ξερό ψωμί. Εκεί οι γκόμενες διψούν για γαμήσι.
Και δεν μιλάμε να σου πάρουν τα πενηντάρικο ή το κατοστάρικο. Τα δίνουν όλα.
Και στο Palace και στο World είναι άλλη φάση.
Αν γνωρίζεις και την γλώσσα όπως ο υποφαινόμενος, τότε είσαι αρχηγός.
 

kopa34

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2007
Μηνύματα
52
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
....σνουπι σου εχω στειλει μηνυμα.το οασις ειναι μακρια απο το αεροδρομιο?..ποσα χιλιομετρα?...
Μπορείς να πάρεις το τραίνο S5 για Friedrichsdorf και να κατέβεις εκεί ή στο Bad Homburg. Εισιτήριο για το τρένο νομίζω είναι 3 και κάτι από το αεροδρόμιο. Απο εκεί είναι 10-15 ευρω το ταξί.
 

psixiatros

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2009
Μηνύματα
133
Like
8
Πόντοι
1
Η πιο ανεπτυγμένη χώρα σε όλα η Γερμανία
σοβαρότητα,οργάνωση αλλά και ελευθερία
 

TARZAN(1)

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2006
Μηνύματα
851
Like
11
Πόντοι
6
ότι θέλεις έχει ο μπαξές. και ασιάτισσες και μαύρες και λατίνες. μάλιστα όταν βγήκα στον κήπο με την πετσέτα στη μέση στα καπάκια μου την έπεσε μια σχιστομάτα (προς ιαπωνία την κόβω) ευγενικά αρνήθηκα επειδή ήθελα να κόψω τι παίζει γενικά. είναι γενικά πολύ καλή φάση.βλέπεις, στοχεύεις και χτυπάς!
Δεν θα ξεχάσω ένα φοβερό τυπάκι γερμανό ο οπόιος άραξε στην ξαπλώστρα με τα παπάρια έξω, μπύρα ποτήρι και την εφημερίδα του. Πληρώνεις 65 ευρώ, τρώς, πίνεις σε ένα όμορφο περιβάλλον τίγκα στο ΜΟΥΝΙ και άμα θέλεις(σιγά μην δέν θέλεις αλλα λέμε) πηδάς.
σνουπι..μηπως περασες και αποτο ΠΑΛΑΣ..η το γουορλντ?? :think:....σχιστοματες και μαυρες τις αποφευγω :tickedoff:...βυζους θελω εγω :boobies:,τσεχες και τουρκαλες :knockinb: και καμια απο πρωην σοβιετ. :pipa1: :rockon:
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
51
Πόντοι
4.095
Ετσι, έτσι βλέπω μερικούς και χαίρομαι. Τι city tours και άλλα λόγια να αγαπιόμαστε.
Διακοσοπενηντάρια, τρακοσάρια κτλ, για πέταμα.
FKK και ξερό ψωμί. Εκεί οι γκόμενες διψούν για γαμήσι.
Και δεν μιλάμε να σου πάρουν τα πενηντάρικο ή το κατοστάρικο. Τα δίνουν όλα.
Και στο Palace και στο World είναι άλλη φάση.
Αν γνωρίζεις και την γλώσσα όπως ο υποφαινόμενος, τότε είσαι αρχηγός.

τα έχουμε ξαναπεί και παλαιότερα, αλλά κάτι σκατόψυχοι πέσανε να μας φάνε
τα συμφέροντα βλέπεις
 

psixiatros

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2009
Μηνύματα
133
Like
8
Πόντοι
1
το 90% ποστ-κριτική μετά από συνάντηση με city tour είναι

καμία σχέση με τις φώτο,κλαίω τα 300 που έδωσα,βιαζότανε,χάλια σέρβις,μαύρο στο τάδε προακτορείο!!!
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
51
Πόντοι
4.095

greeksnoopy

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2006
Μηνύματα
71
Like
13
Πόντοι
0
σνουπι..μηπως περασες και αποτο ΠΑΛΑΣ..η το γουορλντ?? :think:....σχιστοματες και μαυρες τις αποφευγω :tickedoff:...βυζους θελω εγω :boobies:,τσεχες και τουρκαλες :knockinb: και καμια απο πρωην σοβιετ. :pipa1: :rockon:
ότι γουστάρεις έχει...δεν πήγα σε κάνενα απο τα δυο που αναφέρεις.έκανα μια στάση απο το erotic island άλλα δεν είχε καμία σχέση με το oase.
επειδή είμαι ολανδία τώρα θελω να τσεκάρω το και στην επιστροφή προς φρανκφούρτη θα κοιταξω να δω και το palace.
παρεπιπτώντος εδώ στην ολλανδία οι γκόμενεςς είναι πολύ user friendly. καμία σχέση με τις δικές μας κάτω που νομίζουν οτι έχουν πιάσει τον πάπα απο τα @@.
 

giorgio33

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2007
Μηνύματα
125
Κριτικές
3
Like
27
Πόντοι
1
τα FKK ειναι μεγαλη εφευρεση...καταρχιν εκτος του οτι συζητας πρωτα και βλεπεις και κανεις και λιγο παιχνιδι με την καθε κοπελα ....αυτο γινεται την ωρα που θελεις εσυ..ειναι σαν μια διασκεδαση που κραταει ολο το απογευμα - βραδυ...δεν πας με καθορισμενο ραντεβου απο μερες πριν λες και θα πας να παιξεις τελικο...οποια στιγμη νιωθεις καλα και οτι το θελεις αρπαζεις μια και μπουκαρεις στο δωματιο ... ο μονος λογος να μην σου αρεσει ενα τετοιο μερος ειναι να μην σου αρεσει η κατασταση αυτη με γυμνους αντρες στα ντους και στην πισινα και παιχνιδι μπροστα σου σε καναπεδες ...δηλαδη να εισαι πολυ συνεσταλμενος...
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2006
Μηνύματα
141
Κριτικές
6
Like
34
Πόντοι
1
επειδή είμαι ολανδία τώρα θελω να τσεκάρω το και στην επιστροφή προς φρανκφούρτη θα κοιταξω να δω και το palace.
παρεπιπτώντος εδώ στην ολλανδία οι γκόμενεςς είναι πολύ user friendly. καμία σχέση με τις δικές μας κάτω που νομίζουν οτι έχουν πιάσει τον πάπα απο τα @@.
Να πάς στο yinyang είναι πολύ καλό. Θα συμφωνήσω για τις Ολανδέζες, πολύ άνετες και αν γουστάρουν κάνουν αυτές το πρώτο βήμα. Μιά Βόλτα και από το maastricht το βραδάκι στον παιζόδρομο είναι όλα τα λευφ΄τα. Κατα προτίμηση Πέμπτη ή Παρασκευη
 

feetlove

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2009
Μηνύματα
23
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Παιδια στις τοσες επισκέψεις που έχω κανει εχω παρει πάρα μα πάρα πολλές γυναίκες και δεν εχω φαει ουτε ενα μα ουτε ενα σφολι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Συμβαινει πουθενά στην μπουρδελοχωρα μας????????????????????????
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
51
Πόντοι
4.095
Να πάς στο yinyang είναι πολύ καλό. Θα συμφωνήσω για τις Ολανδέζες, πολύ άνετες και αν γουστάρουν κάνουν αυτές το πρώτο βήμα. Μιά Βόλτα και από το maastricht το βραδάκι στον παιζόδρομο είναι όλα τα λευφ΄τα. Κατα προτίμηση Πέμπτη ή Παρασκευη
Πέμπτη καλύτερα.
 

jd

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2007
Μηνύματα
991
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
6
Τί σημαίνουν τα αρχικά FKK?
 

Stories

Νέο!

Stories

Δεν υπάρχει καμία ιστορία αυτή τη στιγμή. Δημιούργησε μία! (click + στο avatar).
Top Bottom