Νέα

FKK-Oase Φρανκφούρτη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα australos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 776
  • Εμφανίσεις 145K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

arkoudiarhs

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2009
Μηνύματα
259
Like
2
Πόντοι
1
Γερμανια μενεις?

Και εγω κανω πολυ κεφι να παω αλλα δεν εχω παρεα να ακολουθει και μονος δεν κανω κεφι!

Τελευταια φορα ηταν περυσι τον Μαιο...

Να πας και στο SHARKS  ειναι κοντα φρανκφουρτη και ειναι ΓΑΜΑΤΟ!!
 

taxidiaris

Ανώτερος
Εγγρ.
10 Ιαν 2006
Μηνύματα
681
Κριτικές
20
Like
309
Πόντοι
5.785
Γερμανια μενεις?

Και εγω κανω πολυ κεφι να παω αλλα δεν εχω παρεα να ακολουθει και μονος δεν κανω κεφι!

Τελευταια φορα ηταν περυσι τον Μαιο...

Να πας και στο SHARKS  ειναι κοντα φρανκφουρτη και ειναι ΓΑΜΑΤΟ!!
ελα συναγωνιστη..θα παμε Παρασκευη βραδυ με ενα φιλο.. ψηνεσαι να ακολουθησεις; εχω παει στους καρχαριες :)
 

xxxa1a2b3c

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2016
Μηνύματα
255
Κριτικές
6
Like
273
Πόντοι
281
τι εγινε ρε παιδια;; κανενας δεν εχει παει τελευταια; σκεφτομαι να το επισκεφτω το ΣΚ. αν εχει παει καποιος συναγωνιστης ας δωσει τα φωτα του

Συναγωνιστη πηγες; Πως περασες;
 

johngeorgie

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2009
Μηνύματα
610
Like
8
Πόντοι
6
Πηγα χτες, προχτες και παραπροχτες Φρανκφουρτη στο FKK OASE και sto FKK Mainhattan! Εγινε χαμος! Γαμησα 8 πουτανες. Ολες σχεδον οι κοπελες ειναι Ρουμανες και καποιες Μολδαβες και Ρουμανες. Οι περισσοτερες εκαναν εξαιρετικα γαμησια. Καπληκτικη ρουμανικη πιπα. Παθιαρικα γαμησια και καλο social time. Ομως, το μοναδικο μειονεκτημα ειναι οτι οι κοπελες θελουν 100 Ευρω το μισαωρο με χυσιμο στο στομα. Δεν συμβιβαζονται πλεον με το απλο σεξ των 50 Ευρω. Αν ακουσουν για 50 ευρω ξυνιζουν. Αν ακουσουν για 100 ευρω με χυσιμο στο στομα ενθουσιαζονται. Πολυ καλη εμπειρια, αλλα ολιγον ακριβη. Τα κλαμπς αψογα με πολυ καλες παροχες φαγητου, ποτου, σαουνας και τζακουζι.
 

flying foxes

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2019
Μηνύματα
273
Like
61
Πόντοι
1
Επίσκεψη την περασμενη Παρασκευη απο 7.30 εωσ 9.30 πρωτη φορα στη ζωη μου
Βασικα μπηκα στο ταξι για αλλο μαγαζι και ο ταξιτζης με επεισε για 45 ευρω να με πεταξει απο κεντρο.

Φτανοντας και αφου εκανα μια αναγνωριστικη βολτα βγηκα εξω να δω τον κηπο και επεσα σε 3 πατριώτες απο Κρήτη !
Ελληνικο καυλι παντου ! μαγκες αμα διοαβαζετε ελπιζω να πηγατε επομενη στο Sharks οπως ειπαμε

Στο διωρο πηρα μια καλη ρουμανα για μια ωρα γεματη στο δωματιο οπου τα καναμε ολα εκτος απο κωλο.
το φαι αρκετα καλο ,ειχε αρκετες γυναικες καποιες μουναρες αλλα κ λιγα μπαζα.Το μαγαζι ενδεικνεται για καλοκαιρι με τη φαση να γινεται κυριως εξω , μεσα δεν ειναι και πιολυ μεγαλο .Απο τα μαγαζια που πηγα θα το εβαζα δευτερο μετα το sharks
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
24.645
Κριτικές
178
Like
39.116
Πόντοι
21.896
το γυμο τσιμπουκι πλεον το χρεωνουν εξτρα φιλε και στο οασε?
 

flying foxes

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2019
Μηνύματα
273
Like
61
Πόντοι
1
το γυμο τσιμπουκι πλεον το χρεωνουν εξτρα φιλε και στο οασε?

Φίλε ολες το κανουν γυμνο και σπανιο το χρεωνουν.Αμα πας για μια ωρα 100 ευρω δε θα σου το χρεωσουν , αμα πας για μιασωρο 50 ευρω κ το ζητησεις θα σου πει εξτρα ειναι .Ιδιως στο αρτεμις το χουν ξεφτυλισει
 

xaris42

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2017
Μηνύματα
141
Κριτικές
2
Like
177
Πόντοι
281
Ακριβώς, είναι δευτερο μετά το sharks. Η δική μου σχετικά πρόσφατη εμεπιρεία είναι ότι για ακα πίπα ζητάνε +50 (ακόμη και στην ώρα 100+50), αρχικά το Ρουμανάκι ζήτησε 200!
Στο sharks η πίπα ακα είναι μέσα στο 100άρικο της ώρας, οπότε την πας άνετα και στις 2 ώρες με το διακοσάρι.
Το φαγητό στο oase ελάχιστα πιο καλό από του sharks, μην ξεχάσετε να παραγγείλετε πίτσα στον ξυλόφουρνο, πολύ καλή!
Για το Artemis στο Βερολίνο, κλάφτα Χαράλαμπε και ακριβότερο (170-200 η ώρα για πίπα ακα) και πιο μεγάλης ηλικίας ή κοπέλες με πολλή σιλικόνη (δεν ειναι του γούστου μου).
 

flying foxes

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2019
Μηνύματα
273
Like
61
Πόντοι
1
Ακριβώς, είναι δευτερο μετά το sharks. Η δική μου σχετικά πρόσφατη εμεπιρεία είναι ότι για ακα πίπα ζητάνε +50 (ακόμη και στην ώρα 100+50), αρχικά το Ρουμανάκι ζήτησε 200!
Στο sharks η πίπα ακα είναι μέσα στο 100άρικο της ώρας, οπότε την πας άνετα και στις 2 ώρες με το διακοσάρι.
Το φαγητό στο oase ελάχιστα πιο καλό από του sharks, μην ξεχάσετε να παραγγείλετε πίτσα στον ξυλόφουρνο, πολύ καλή!
Για το Artemis στο Βερολίνο, κλάφτα Χαράλαμπε και ακριβότερο (170-200 η ώρα για πίπα ακα) και πιο μεγάλης ηλικίας ή κοπέλες με πολλή σιλικόνη (δεν ειναι του γούστου μου).

Ακα πιπα μεσα στο 100 ωρο της μιας ωρας οπως λες κ εσυ κ ειπα κ εγω ειναι στανταρ.Γενικα παιζει πολυ διαπραγματευση πριν ιδιως με ρουμανες που γαμανε την οποια χημεια .Το sharks ειναι θα ελεγα μακραν το καλυτερο σε ολη την περιοχη , πολλες επιλογες απο γυναικες , πολυ χωρο να κινηθεις ανετα , καλο φαι και πολυ καλος εξωτερικος χωρος.Το Αρτεμις εχει χαλασει πολυ πανε μεγαλυτερες και ειναι σαν σουπερ μαρκετ , καθαρα τουριστικο
 

regazoni

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
123
Like
6
Πόντοι
1
Παιδες ? Μπορεί να μπεί ζευγάρι (MF) σε FKK ?
 

Alyakmon

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2019
Μηνύματα
31
Like
10
Πόντοι
0
Αραια και που το τιμω, ομως κάθε περυσι και καλυτερα.
 

xaris42

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2017
Μηνύματα
141
Κριτικές
2
Like
177
Πόντοι
281
Πρώτη επίσκεψη μετά covid σε 4 FKK γύρω απο την Φρανκφουρτη.
Το καθένα με τα θετικά του και τα αρνητικά του.
Στο Oase πήγα αποκαμωμένος, απλώς για να το δω (και να φάω πίτσα ξυλόφουρνου) :-) και να σας ενημερώσω, έκατσα καμιά ώρα βραδάκι, δεν πήδηξα, δεν είμαι σίγουρος ότι θα βρισκα του γούστου μου για να πηδήξω.

OASE:
Είσοδος
: Νομίζω 50. Η μέρα ήταν Παρασκευή.
Μέτρα Covid: Για τα μάτια του κόσμου ρίχνουν μια ματιά στο πιστοποιητικό σου. Μετά τίποτα, ούτε μάσκες.
Χώρος: Ο γνωστός λαβίρυνθος, δεν άλλαξε κάτι, ακόμη στον εξωτερικό χώρο μυρίζουν οι αγελάδες από τους γύρω σταβλους και λίγες μυγούλες κυκλοφορούσαν μέσα.
Κοπέλες: Αρκετές για την μετά κοβιντ εποχή (δηλαδή 20-25) και αρκετοί άντρες. Ιδιαίτερο χαρακτηριστικό μόνο εδώ ότι πολλές (οι μισές και παραπάνω) είχαν κάτι τεράστιες κωλάρες, αν σ'αρεσουν οι μπολικες γυναίκες με κωλάρες, βυζάρες και δεν σε πειραζουν σιλικόνες και χείλια ροφού, προχώρα.
Φαγητό: Κανονικό, λίγο χειρότερο από ότι ήταν παλιά, η πίτσα ξυλόφουρνου όμως γαμάει.

Συνολικά: Μόνο αν βαρέθηκες στο Sharks και έκανες ήδη μια βόλτα από Palace και Mainhattan.
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
24.645
Κριτικές
178
Like
39.116
Πόντοι
21.896
Δωρίζω ελεύθερη είσοδο για fkk oase οποίος μπορει μα πάει ..
Δυστυχώς δεν ξέρω γερμανικά κ το βρήκα στο fkk sharks που πηγσ την Πέμπτη
FKK Sharks

Τώρα κατάλαβα ότι είναι για χτες κ σήμερα κ αν μπορεί κάποιος έστω με τη φωτό να το χρησιμοποιήσει καλώς ..
Λίγο δύσκολο χωρίς το σώμα του εισιτηρίου ελεύθερης εισόδου αλλά ας προσπαθήσει αν θέλει κ μένει εκεί δίπλα λέγοντας ότι το ξέχασε στο σπίτι του Ελλάδα ...

Συγγνώμη που δεν το έβαλα πιο νωρίς αλλά δεν ήξερα γερμανικά κ κάποιος μου είπε για την άλλη Δευτέρα Τρίτη ..κ βασικά ελλειπα κ εκτός Ευρώπης ..
Αν μπορέσει να πάει άλλη μέρα ή κ σήμερα βράδυ την παραθέτω εδώ....
 

Συνημμένα

  • IMG_20240212_173633.jpg
    IMG_20240212_173633.jpg
    3,2 MB · Εμφανίσεις: 30
  • IMG_20240212_173618.jpg
    IMG_20240212_173618.jpg
    2,5 MB · Εμφανίσεις: 30

Kyubi

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2007
Μηνύματα
21
Κριτικές
1
Like
68
Πόντοι
0
Βρίσκεται στην εξοχή , έξω από Φρανκφούρτη. Χρειάζεσαι ταξί/αυτοκινητο αν μένεις Φρανκφούρτη. Αλλιώς συνδυασμό μέτρο/λεωφοριου/ποδια/ταξι αναλόγως που μένεις.

Είσοδος 65ευρω.

Αναψυκτικα και νερό από μπουκάλια. Από φαγητό έχει καλή πίτσα, και γνκ καλύτερο φαγητό από σαρκς. Επίσης το προσωπικό το βρήκα πιο ευγενικό.

Μεγάλος χώρος με αυλή, σάουνα εξωτερική, τζακούζι εσωτερικό αρκετά μεγάλο, πισίνα εξωτερική .
Έχει ένα δωμάτιο χαλάρωσης μεγάλο με γυαλί , οι κοπέλες δεν πήγαιναν εκεί.
Μπορείς να χαλαρώσεις , με σάουνα ,τζακούζι , φαγητό ασχέτως αν κανεις κάτι με τα κορίτσια.

Πελάτες κυρίως λευκοί Γερμανοί υποθέτω , λιγοι Τούρκοι,Γιαπωνεζοι/Ασιάτες.

Κορίτσια περίπου 30, δν τα μέτρησα… έρχονται/ φεύγουν εξαρτάται από την ώρα και τη μέρα.

Τιμες: ξεκινούν από 50ευρω 30λεπτα το πιο απλό και 100 η ώρα.

Με γκερλφρεντ διπλασιάζονται οι ποιο πάνω τιμές. Το πρωκτικό +100, και γνκ ότι επιπρόσθετο θες είναι έξτρα.
Ίσως να παζαρεύονται (δν δοκίμασα)

Κυρίως Ρουμάνες , 1 μιλουσε καλά ελληνικά όχι σπαστά, είπε ότι είναι ελληνοουκρανιδα.
Είχε και μερικες μαυρουλες.
Τα κορίτσια γνωρίζονται μεταξύ τους (Ρουμάνες κυρίως), μπορείς να διαλέξεις οποίες θέλεις για τρίο .

Υπάρχουν κοπέλες για όλα τα γούστα( φυσικές, μη φυσικές, οι περισσότερες έχουν φτιάξει τα χείλη, σιλικόνες)

Το σαρκς, θεωρώ ότι είχε περισσότερες ωραίες. Ίσως να είχε και πιο ωραίες αλλά είχε και περισσότερους πελάτες.

Τις κοπέλες στο ΟΑΣΕ τις βρήκα πιο προσιτές, αλλά αυτά ειναι και τυχαια.
.

Προσφορές:
  • Με την είσοδο του Σαββάτου παιρνεισ δωρεάν είσοδο Δευτέρα και Τρίτη, δν ξέρω αν ισχύει πάντα αυτό
  • Έχει και προσφορά 6 είσοδους 300 ευρώ.
  • Ίσως να έχει κι άλλες προσφορές.
Γενικά ΟΑΣΕ και Σαρκς ήταν πρωτόγνωρη εμπειρία για μενα. Δεν γνωρίζω αν υπάρχουν παρόμοια στην Ευρώπη;
Η ώρα περνάει ευχάριστα.
 

bixterious

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.330
Κριτικές
37
Like
7.019
Πόντοι
3.446
ουδεμία σχέση το OASE με αυτό που ήταν το 2010 που το πρωτοεπισκέφθηκα!!!!!!!!! Πέρασμα την παρασκευή που μας πέρασε...όμως είδα την ωραιότερη γυναίκα που έχω δει στη ζωή μου......την ρουμανίδα GENESIS(Ναι μην γελάσετε..έτσι μου παρουσιάστηκε)! Μιλάμε για ποίημα....10αρι με τόνο!!!!!!!!!!!!!!! Μελαχροινός άγγελος 22 Μαϊων με ασύλληπτες ματάρες, βυζί με ρώγα να κοιτάει 8ο όροφο(λάθος συγγνώμη 10ο) , ποδάρες ατελείωτες που θυμίζουν τον πύργο του Άιφελ σε σχήμα και 2 γλουτιαίους σε σχήμα καρυδιού.....τα υπόλοιπα από αύριο σιγά σιγά...γιατί γύρισα ξεθεωμένος....
 

bixterious

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.330
Κριτικές
37
Like
7.019
Πόντοι
3.446
Όσο για την πίτσα ξυλοφουρνου όλα τα λεφτά όντως!!!!! Ο καραφλος πιτσοποιος πάντως ήρωας!!!!!! Μοιάζει κάτι μεταξύ Λουί ντε φίνες και αυτόν που βαραγε ο Μπένι Χιλ
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Πολύ πίεση ο κονδος Καραφλουλης από τις πιτσοπαραγγελιες των ουνων
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom