Νέα

FKK-Oase Φρανκφούρτη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα australos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 780
  • Εμφανίσεις 146K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

psix

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2009
Μηνύματα
42
Like
6
Πόντοι
0
παιδες εγω μενω κοντα στην περιοχη , οποιος ενδιαφερεται να ρθει μπορει να μου στειλει pm, 
αν μενει καποιος μονιμα εδω μπορουμε να παμε και για καφεδακι φρανκφουρτη
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
psix... ελα πριβε ρε...
έρχομαι συχνά Φρανκφούρτη...να πάμε παρεούλα
 

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
18
Πόντοι
16
psix... ελα πριβε ρε...
έρχομαι συχνά Φρανκφούρτη...να πάμε παρεούλα

Να πάρης και εμενα παρεα αλα εσυ θα πληρωσης εγω ειμαι θύμα της κρίσης δεν εχω οβολα...........
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Να εισαι καλα φιλε μου οπου κι αν εισαι ... μετα τον Οκτωβριο ειμαι διαθεσιμος
για ..... ξεναγήσεις χαχχχαχαχααααααααα.
 

psix

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2009
Μηνύματα
42
Like
6
Πόντοι
0
ok κανενα προβλημα, τι εννοεις πριβε?
επισης δεν μπαινω συχνα στο φορουμ οποτε γραψτε μου πριν ερθεται οσο πιο εγκαιρα γινεται.
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
Να πάρης και εμενα παρεα αλα εσυ θα πληρωσης εγω ειμαι θύμα της κρίσης δεν εχω οβολα...........
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Να εισαι καλα φιλε μου οπου κι αν εισαι ... μετα τον Οκτωβριο ειμαι διαθεσιμος
για ..... ξεναγήσεις χαχχχαχαχααααααααα.
ασε ρε μουνοφαγά εσύ....
χαχαχχα
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
ok κανενα προβλημα, τι εννοεις πριβε?
επισης δεν μπαινω συχνα στο φορουμ οποτε γραψτε μου πριν ερθεται οσο πιο εγκαιρα γινεται.
τσέκαρε τα προσωπικά σου μηνύματα
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
psix... ειδες το μήνυμά μου; το διάβασες;
 

psix

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2009
Μηνύματα
42
Like
6
Πόντοι
0
ελα μοικαν σου εχω στειλει μηνυμα
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
νεότερα από το μέτωπο.
Έχει αλλάξει το ίδρυμα, αρκετά θα έλεγα.
Πρώτα πρώτα εμφανισιακά. Έχει γίνει πολύ πιο όμορφο, παντού έχει φωτογραφίες τεράστιες με γυμνές, τόσο αληθινές που κοιτάς γιατί νομίζεις πως είναι κοπέλα από το ρόστερ.

κλασικά πάρα πολλές κοπέλες

πάμε τώρα στα αρνητικά...
1. Η είσοδος έχει πάει στα 70 γιούργια
2. εχουνε βαλει ιταλικο εστιατόριο, α λα καρτ. Δεν μπορείς πλέον να τρως και να πίνεις ανέξοδα όπως πριν. Στα 70 ευρώ της εισόδου συμπεριλαμβάνονται και 10 ευρώ για φαγητό στο εστιατόριο - αυτά φτάνουνε δε φτάνουνε για ένα πιάτο. 'Εχει πίτσες, μακαρονάδες και άλλα πιάτα, το φαγητό είναι καλό ....αλλά ακριβό. Επίσης οι μερίδες είναι σχετικά καλές, οπότε σε βαραίνουνε.
3. Παρατήρησα πολλά μη και μη.... Το μαγαζί έχει πλήρως ρουμανοποιηθεί, 95% είναι ρουμάνες με 2-3 κοπέλες να είναι από Μολδαβία ή Βουλγαρία. Και οι περισσότερες να σου λένε έξτρα το ένα έξτρα το αλλο....με χάλασε αρκετά.

Στα θετικά,έχουν φτιάξει ένα χώρο με σεζλονγ πολύ ωραίο, κλειστό (μπορεί να ανοίξει το καλοκαίρι), σε πιο ψηλό επίπεδο, ου το κινητό πιάνει και έχει πολλή ησυχία. Εκεί μπορείς να μιλήσεις στο τηλέφωνο χωρίς να ζαρώσει ο πούτσος σου από το κρύο έξω (εχθές είχε -1) ή να κοιμηθείς (έχει χαλαρωτική μουσική και ησυχία και κοιμάσαι άνετα)

Αυτά τα ολίγα
 

greeksnoopy

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2006
Μηνύματα
71
Like
13
Πόντοι
0
μάγκες θα είμαι 9 και 10 Ιουλίου στο εν λόγο ίδρυμα. αν πρόκειτε να είναι και κανένας συναγωνιστής ας στείλει inbox
 

greeksnoopy

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2006
Μηνύματα
71
Like
13
Πόντοι
0
επισκεψη εχθες 9 ιουλιου ωρα 17:00. εισοδος 70€ . πλεον μπουρνουζι κ πετσετα σου δινουν στο μπαρ μολις μπεις.η κουζινα ειναι σε εσωτερικο χωρο μαζι με το εστιατοριο. καιρος μπουρδελο, οποτε δεν ειχε τιποτα εξω. γκομενες καμια 40αρια περισσοτερες ρουμανες. 2 καταθεσεις μετριες εως κακες. νυσταξα κ εφυγα. θα παω σε καμια ωρα παλι, ο καιρος ειναι καλυτερος σημερα οποτε πιστευω θα εχει περισσοτερη κινηση.ελπιζω να εντοπισω 2-3 περυσινα στανταρακια
 

palermo

Μέγας
Εγγρ.
18 Φεβ 2006
Μηνύματα
11.883
Κριτικές
140
Like
421
Πόντοι
3.595
Εκανα ένα σχόλιο για αυτές τις 4-5 κριτικές,αλλά δεν ανέβηκε.(???)

Ό,τι να ναι έγραψε ο τύπος,Παλάς και ΟΑΣΕ τουλάχιστον είναι φοβερά κλαμπ.
 

greeksnoopy

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2006
Μηνύματα
71
Like
13
Πόντοι
0
καυλιάρηδες συναγωνιστές θα είμαι στην ευρύτερη περιοχή του Oase το 3ήμερο 8 με 10 Μαιου για την παραδοσιακή πλέον ετήσια καταδρομική.

αν κάποιος παίζει να είναι εκεί ας στείλει inbox.
 

zaras33

Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2010
Μηνύματα
589
Κριτικές
5
Like
37
Πόντοι
6
Εχουμε καποια προσφατη ανταποκριση απο το ιδρυμα γιατι θα ειμαι εκει σε λιγες μερες?
 

greeksnoopy

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2006
Μηνύματα
71
Like
13
Πόντοι
0
Εχουμε καποια προσφατη ανταποκριση απο το ιδρυμα γιατι θα ειμαι εκει σε λιγες μερες?
ήμουν στην περιοχή για 3 ημέρες τον Ιανουάριο. πρώτη φορά βρέθηκα καταχείμωνο στο κατάστημα. στην συντριπτική τους πλειοψηφία οι γυναίκες είναι από ρουμανία. το μέσα είναι λίγο καταθλιπτικό. έχω συνηθίσει βλέπεις να πηγαίνω καλοκαιρινούς μήνες όπου παίζει αραλίκι στην πισίνα και τις ξαπλώστρες έξω... το φαγητό πότε δεν ήταν κάτι σπουδαίο. απλά μασουλάς λίγο να σε κρατήσει. καφέδες χάλια.
γενικά δεν ήμουν πολύ δραστήριος από πλευράς συνεδριών. ξεχώρισα μια κοντούλα ξανθιά βουλγάρα που μιλάει άψογα ελληνικά και παρέχει εξαιρετικό σέρβις.

έπαιξε τρομακτική πίεση από γκόμενες να περάσουμε σε δωμάτιο, σε βαθμό που άρχισα να γίνομαι αγενής. γενικά προτίμησε τις (λίγες) γκόμενες που δεν θα δοκιμάσουν να σε προσεγγίσουν άτσαλα.

 

greeksnoopy

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2006
Μηνύματα
71
Like
13
Πόντοι
0
αν πρόκειται να είναι στα πέριξ κανένας συναγωνιστής το 3ήμερο 15 με 18 Ιουλίου ας στείλει inbox
 

nikos fkr

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2007
Μηνύματα
165
Like
24
Πόντοι
1
Παιδιά μετά απο 2 χρόνια πάλι Φρανκφούρτη τον Σεπτέμβριο για Εκθεσούλα.. έχετε κανένα νέο για Oase η να αράξουμε στο Palace. Πρίν 2 χρόνια είχα πάρει στο Palace μια Ισπανιδούλα μπιμπελό.. κοντούλα στα 25 χρόνια, έδεινε και λωκό πέρασα γάλα.. κάτι Ρουμάνες μου την σπάσανε.. και την μία την παράτησα και έφυγα.. περιμένω τα νέα ρεπόρτ σας.. και προτάσεις..
Συμβουλή μου στα μέρη αυτά να πηγαίνετε με παρέα όχι μόνοι.. έχει τρελή φάση..
 

stefanos127

Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2016
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
Eιναι σωστο ,το περιεργο ειναι οτι στα FKK Clubs  πηγαινουν και καποιες ξεμπαρκες που θελουν να
περασουν καλα ,αλλα δεν ειναι "υπαλληλοι" του CLUB.
 

zaras33

Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2010
Μηνύματα
589
Κριτικές
5
Like
37
Πόντοι
6
Κυριακες ειναι καλα ή ψωφια πραγματα
 

taxidiaris

Ανώτερος
Εγγρ.
10 Ιαν 2006
Μηνύματα
681
Κριτικές
20
Like
309
Πόντοι
5.785
τι εγινε ρε παιδια;; κανενας δεν εχει παει τελευταια; σκεφτομαι να το επισκεφτω το ΣΚ. αν εχει παει καποιος συναγωνιστης ας δωσει τα φωτα του
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom