Νέα

FKK-Oase Φρανκφούρτη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα australos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 780
  • Εμφανίσεις 146K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

argonaut

Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2007
Μηνύματα
18
Like
0
Πόντοι
0
FKK: Freie-Körper-Kultur: κατα λεξη μετεφρασμενα ελευθερη σωματικη κουλτουρα, δηλαδη γυμνισμος. Ο τιτλος FKK-Club προκυπτει επειδης οι γυναικες κινουνται γυμνες
 

jd

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2007
Μηνύματα
991
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
6
thanks.
Μου λύσατε την απορία
 

Επισκέπτης
Πήγα πριν 2 μήνες Αννόβερο. Έχει FKK Oase κι εκεί. Γαμώ τα μέρη! Σαν να πας σε μπαρ να πιεις το ποτάκι σου και να ξέρεις ότι μπορείς να γαμήσεις όποια "πελάτισσα" υπάρχει εκεί μέσα!

Βάζεις την πετσετούλα σου, αν θες κάνεις και ντουζάκι και πας στο μπαρ (αφού έχεις σκάσει 70 ευρώ στην είσοδο). Έτσι κι έπραξα λοιπόν:

Η Βραζιλιάνα
Σε κάποια φάση που έπινα την μπύρα μου αισθάνομαι ένα χέρι να μου πιάνει τον κώλο! Γυρνάω και βλέπω μια δίμετρη μελαμψή Βραζιλιάνα, με μακρύ μαλλί, ΒΥΖΑΡΕΣ (4άρες), κλασσικό βραζιλιάνικο ξύρισμα στο μουνάκι της και με ένα τακούνι που ερχόταν στο ύψος μου (1.88)!!! "Δεν γλιτώνω", σκέφτηκα... Μου πιάνει την κουβέντα και μετά από 3-4 λεπτά κουβέντας μου παραθέτει τον τιμοκατάλογο: 50 γαμήσι και extra 30 για χύσιμο στο στόμα. Όπερ και εγένετο! Γαμήσι στην αρχή κανονικά, μετά από πάνω, μετά στα 4. Η κωλοτρυπίδα της εκπληκτική (αλλά δεν την έδινε) και μετά από λίγη ώρα βγάζω την καπότα και την ταΐζω κανονικά.  Κατεβαίνουμε κάτω στα αποδυτήρια (προηγουμένως είχαμε ανεβεί πάνω σε prive δωμάτιο - δηλαδή τι prive, 2 παραβάν είχε. Στ' αρχίδια μου όμως.

Η Γερμανίδα
Mετά προτίμησα τοπικό προϊόν. Ψηλή, ξανθιά, αδύνατη με 3άρι βυζί και μουνάκι γλόμπο. Και μάλιστα την πήγα μέσα στο σινεμά! Το σινεμά είναι ένας χώρος που έχει 3-4 καναπέδες, μια γιγαντο-οθόνη που παίζει τσόντα και ένα κρεβάτι ακριβώς κάτω από την γιγαντο-οθόνη. Επειδή το κρεβάτι το είχε πιάσει ένας μεσήλικας κοιλαράς επιχειρηματίας 60 χρονών περίπου μαζί με μια μαύρη και μια μελαχροινή, βολευτήκαμε στον καναπέ. Σε άλλους 2 καναπέδες δίπλα ένας τυπάς ξεκώλιαζε μια ξανθιά και στον άλλον καναπέ ένας τύπος καθιστός και μια κοκκινομάλλα να του τραβάει μαλακία κι αυτός να βλέπει τσόντα αλλά να παίρνει μάτι και τον παππού να παρτουζάρει το δίδυμο. "Στ' αρχίδια μου", σκέφτομαι κι εγώ, "δεν πα να με παίρνουν μάτι"... Κι έτσι γαμηθήκαμε πάνω στον καναπέ. Έβλεπα τσόντα στην οθόνη αλλά και live και γαμούσα κι εγώ ένα ξανθό μωρό πανέμορφο! Καθιστό, πισωκολλητό, γυριστό, καβαλητό... ότι γουστάρετε. Μου πήρε κάνα μισάωρο να χύσω. ΚΑΜΙΑ αγανάκτηση και ΚΑΜΙΑ προσπάθεια να με κάνει να χύσω γρήγορα. Σαν να γαμούσα την γκόμενά μου. 50 ευρώ κύριοι, that's it!

To τρελό Oυκρανικό πιπίνι
Εδώ τα είδα όλα... είχα πιει και τις μπύρες μου (4 τον αριθμό) και τα κρασιά μου (2 ποτήρια κόκκινο). Μελαχροινή, με πράσινα μάτια, μακρύ ίσιο μαλλί, baby-face, kαμιά 20αριά ετών, slim με κορμί να κυλιστείς μαζί του στον βούρκο και την παρακμή, κωλαράκι ΑΠΙΘΑΝΟ και το μουνάκι... δεν υπήρχε λέπι!!! Την πήγα πάνω στα prive και πλακωθήκαμε στα γλωσσόφιλα! Πίπες χωρίς καπότα, από πάνω, από κάτω, στα 4 (αυτά ΜΕ καπότα βέβαια)... δεν έχυνα με τίποτα. Επίσης, ΟΥΔΕΜΙΑ αγανάκτηση. Ξεπεράσαμε το μισάωρο και καταλάβαινα ότι θα είχαμε long night! Ποιο είναι το φάρμακο? Μα το κωλοτρυπιδάκι. Και μόλις της άνοιξα το κωλαράκι κι είδα αυτό το ΡΟΖ κωλοτρυπίδι, έπαθα πλάκα. Δεν πρόλαβα να φτάσω στο μέσα-έξω τις 20 φορές και... ΣΠΛΑΤΣ!!! Όλα μέσα (με καπότα βέβαια!). Πόσο πήγε το μαλλί? 50 + 20 (πίπα χωρίς καπότα) + 80 (για το, ΡΟΖ επαναλαμβάνω, κωλοτρυπίδι!). Σύνολο: 150 ευρώ το κουστουμάκι. Αλλά ΤΙ κουστουμάκι ήταν αυτό!

Είχα πάει με δύο πιο μεγάλους (45άρηδες) κι έναν πιτσιρικά 24 χρονών. Ο ένας 45άρης την είχε κάνει κι ο άλλος ήθελε να καθίσει λίγο ακόμα. Ο πιτσιρικάς γαμούσε ασταμάτητα. Με το που μπήκαμε τον χάσαμε! Ούτε ένα ποτό δεν ήπιε (τα ποτά όλα τζάμπα έτσι?). Έφυγα λοιπόν κι εγώ, πήρα ταξί (έχει πιάτσα απέξω - οργανωμένα πράγματα!!!) και γύρισα στο ξενοδοχείο. Την επόμενη μέρα σερνόμουν!

Ε, τι άλλο να πω. Τα είπα όλα! Το μαγαζί δεν παίζεται. Επαγγελματισμός στο full και, αν το σκεφτείτε, είναι ΦΘΗΝΟ. Μου φύγανε 350 ευρώ και ήπια, γάμησα... ε, τι άλλο!

Δεν νομίζω να ανοίξει ποτέ τίποτα τέτοιο εδώ. Κι αν ανοίξει, δεν θα έχει τέτοιο επίπεδο. Οι Γερμανοί είναι ΠΟΛΥΥΥΥΥΥ μπροστά τελικά!


Υ.Γ. Συμβουλή: Με το που μπείτε αράξτε, μην πέσετε κατευθείαν στο ψητό. Πάρτε κίνηση, έχει πάνω από 50 κοπέλες! Όλοι θα πάρετε, μην βιαστείτε! Αλλά μην πιείτε πολύ. Εγώ σταμάτησα στα 3... τέτοιες ευκαιρίες δεν τυχαίνουν πάντα, δεν πας κάθε μέρα Γερμανία!!! Θα μπορούσα αν δεν είχα πιει και το κρασί να ξεπάστρευα 1-2 ακόμα!
 

Επισκέπτης
Ελα να ετοιμαζόμαστε γιατί ειναι και το σαλονι αυτοκινητου από τις 17 Σεπτ και μετα τα αυτοκίνητα κατευθείαν στο fkk oase :fuck2:
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
51
Πόντοι
4.095
Ελα να ετοιμαζόμαστε γιατί ειναι και το σαλονι αυτοκινητου από τις 17 Σεπτ και μετα τα αυτοκίνητα κατευθείαν στο fkk oase :fuck2:

η χειρότερη εποχή να πας σε οποιοδήποτε FKK της περιοχής...

οι κοπέλες δεν είναι οι standard (αυξάνεται η δύναμη του στρατοπέδου λόγω δραματικής αύξησης της πελατείας) και η ξεπέτα δίνει και παίρνει
 

tommaso

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2007
Μηνύματα
5.099
Like
2
Πόντοι
66
Πήγα πριν 2 μήνες Αννόβερο. Έχει FKK Oase κι εκεί. Γαμώ τα μέρη! Σαν να πας σε μπαρ να πιεις το ποτάκι σου και να ξέρεις ότι μπορείς να γαμήσεις όποια "πελάτισσα" υπάρχει εκεί μέσα!

Βάζεις την πετσετούλα σου, αν θες κάνεις και ντουζάκι και πας στο μπαρ (αφού έχεις σκάσει 70 ευρώ στην είσοδο). Έτσι κι έπραξα λοιπόν:

Η Βραζιλιάνα
Σε κάποια φάση που έπινα την μπύρα μου αισθάνομαι ένα χέρι να μου πιάνει τον κώλο! Γυρνάω και βλέπω μια δίμετρη μελαμψή Βραζιλιάνα, με μακρύ μαλλί, ΒΥΖΑΡΕΣ (4άρες), κλασσικό βραζιλιάνικο ξύρισμα στο μουνάκι της και με ένα τακούνι που ερχόταν στο ύψος μου (1.88)!!! "Δεν γλιτώνω", σκέφτηκα... Μου πιάνει την κουβέντα και μετά από 3-4 λεπτά κουβέντας μου παραθέτει τον τιμοκατάλογο: 50 γαμήσι και extra 30 για χύσιμο στο στόμα. Όπερ και εγένετο! Γαμήσι στην αρχή κανονικά, μετά από πάνω, μετά στα 4. Η κωλοτρυπίδα της εκπληκτική (αλλά δεν την έδινε) και μετά από λίγη ώρα βγάζω την καπότα και την ταΐζω κανονικά.  Κατεβαίνουμε κάτω στα αποδυτήρια (προηγουμένως είχαμε ανεβεί πάνω σε prive δωμάτιο - δηλαδή τι prive, 2 παραβάν είχε. Στ' αρχίδια μου όμως.

Η Γερμανίδα
Mετά προτίμησα τοπικό προϊόν. Ψηλή, ξανθιά, αδύνατη με 3άρι βυζί και μουνάκι γλόμπο. Και μάλιστα την πήγα μέσα στο σινεμά! Το σινεμά είναι ένας χώρος που έχει 3-4 καναπέδες, μια γιγαντο-οθόνη που παίζει τσόντα και ένα κρεβάτι ακριβώς κάτω από την γιγαντο-οθόνη. Επειδή το κρεβάτι το είχε πιάσει ένας μεσήλικας κοιλαράς επιχειρηματίας 60 χρονών περίπου μαζί με μια μαύρη και μια μελαχροινή, βολευτήκαμε στον καναπέ. Σε άλλους 2 καναπέδες δίπλα ένας τυπάς ξεκώλιαζε μια ξανθιά και στον άλλον καναπέ ένας τύπος καθιστός και μια κοκκινομάλλα να του τραβάει μαλακία κι αυτός να βλέπει τσόντα αλλά να παίρνει μάτι και τον παππού να παρτουζάρει το δίδυμο. "Στ' αρχίδια μου", σκέφτομαι κι εγώ, "δεν πα να με παίρνουν μάτι"... Κι έτσι γαμηθήκαμε πάνω στον καναπέ. Έβλεπα τσόντα στην οθόνη αλλά και live και γαμούσα κι εγώ ένα ξανθό μωρό πανέμορφο! Καθιστό, πισωκολλητό, γυριστό, καβαλητό... ότι γουστάρετε. Μου πήρε κάνα μισάωρο να χύσω. ΚΑΜΙΑ αγανάκτηση και ΚΑΜΙΑ προσπάθεια να με κάνει να χύσω γρήγορα. Σαν να γαμούσα την γκόμενά μου. 50 ευρώ κύριοι, that's it!

To τρελό Oυκρανικό πιπίνι
Εδώ τα είδα όλα... είχα πιει και τις μπύρες μου (4 τον αριθμό) και τα κρασιά μου (2 ποτήρια κόκκινο). Μελαχροινή, με πράσινα μάτια, μακρύ ίσιο μαλλί, baby-face, kαμιά 20αριά ετών, slim με κορμί να κυλιστείς μαζί του στον βούρκο και την παρακμή, κωλαράκι ΑΠΙΘΑΝΟ και το μουνάκι... δεν υπήρχε λέπι!!! Την πήγα πάνω στα prive και πλακωθήκαμε στα γλωσσόφιλα! Πίπες χωρίς καπότα, από πάνω, από κάτω, στα 4 (αυτά ΜΕ καπότα βέβαια)... δεν έχυνα με τίποτα. Επίσης, ΟΥΔΕΜΙΑ αγανάκτηση. Ξεπεράσαμε το μισάωρο και καταλάβαινα ότι θα είχαμε long night! Ποιο είναι το φάρμακο? Μα το κωλοτρυπιδάκι. Και μόλις της άνοιξα το κωλαράκι κι είδα αυτό το ΡΟΖ κωλοτρυπίδι, έπαθα πλάκα. Δεν πρόλαβα να φτάσω στο μέσα-έξω τις 20 φορές και... ΣΠΛΑΤΣ!!! Όλα μέσα (με καπότα βέβαια!). Πόσο πήγε το μαλλί? 50 + 20 (πίπα χωρίς καπότα) + 80 (για το, ΡΟΖ επαναλαμβάνω, κωλοτρυπίδι!). Σύνολο: 150 ευρώ το κουστουμάκι. Αλλά ΤΙ κουστουμάκι ήταν αυτό!

Είχα πάει με δύο πιο μεγάλους (45άρηδες) κι έναν πιτσιρικά 24 χρονών. Ο ένας 45άρης την είχε κάνει κι ο άλλος ήθελε να καθίσει λίγο ακόμα. Ο πιτσιρικάς γαμούσε ασταμάτητα. Με το που μπήκαμε τον χάσαμε! Ούτε ένα ποτό δεν ήπιε (τα ποτά όλα τζάμπα έτσι?). Έφυγα λοιπόν κι εγώ, πήρα ταξί (έχει πιάτσα απέξω - οργανωμένα πράγματα!!!) και γύρισα στο ξενοδοχείο. Την επόμενη μέρα σερνόμουν!

Ε, τι άλλο να πω. Τα είπα όλα! Το μαγαζί δεν παίζεται. Επαγγελματισμός στο full και, αν το σκεφτείτε, είναι ΦΘΗΝΟ. Μου φύγανε 350 ευρώ και ήπια, γάμησα... ε, τι άλλο!

Δεν νομίζω να ανοίξει ποτέ τίποτα τέτοιο εδώ. Κι αν ανοίξει, δεν θα έχει τέτοιο επίπεδο. Οι Γερμανοί είναι ΠΟΛΥΥΥΥΥΥ μπροστά τελικά!


Υ.Γ. Συμβουλή: Με το που μπείτε αράξτε, μην πέσετε κατευθείαν στο ψητό. Πάρτε κίνηση, έχει πάνω από 50 κοπέλες! Όλοι θα πάρετε, μην βιαστείτε! Αλλά μην πιείτε πολύ. Εγώ σταμάτησα στα 3... τέτοιες ευκαιρίες δεν τυχαίνουν πάντα, δεν πας κάθε μέρα Γερμανία!!! Θα μπορούσα αν δεν είχα πιει και το κρασί να ξεπάστρευα 1-2 ακόμα!


απιστευτα πραγματα...

κωλοι ,γαμησια,γλωσσοφιλα..

σου αρεσει η εκφυλη ζωη .. ;) καλα κανεις,το διασκεδαζεις.

οντως ακουγεται πολυ γεματο.

σκεψου οτι καποιοι πανε με 350 με ενα σιτυτουρ και τους βγαινει και κομοδινο.

παντως χαρας την αντοχη σου!

3 σε μια  βραδια και με καποτα!!

δεν θα μπορουσα με τιποτα. αυτες οι καποτες ειναι το χειροτερο μου.

και ειναι απολυτως απαραιτητες στον αγοραιο ερωτα. ;)


αποκλειεται να γινει κατι τετοιο στην ελλαδα. η "ηθικη" των ελληνικης κοινωνιας δεν το αντεχει.
 

greeksnoopy

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2006
Μηνύματα
71
Like
13
Πόντοι
0
Oase part 2

επιστροφή απο το eurotrip και μια διανυκτέρευση φρανκφούρτη. επιβαλετε ακόμα μια επίσκεψη στο oase πριν επιστρέψω στην ελληνική πραγματικότητα.άφιξη στα ιερά εδάφη γύρω στις 16:00 μετά απο οδήγηση 6 σχεδόν ωρών και απίστευτο μποτιλιάρισμα στην Ολλανδία. Πληρώνω τα 65 ευρώ στην είσοδο και παίρνω κλειδάκι. Ως δια μαγείας είναι ο αριθμός 26. ακριβώς το ίδιο νούμερο με την πρώτη μου επίσκεψη.κάνω ένα ντούς και ανεβαίνω να τσεκάρω την κατάσταση. Περισσότερες γυναίκες απο την προηγούμενη φορά και μερικά πραγματικά εξαιρετικά κομμάτια. Γι α να μην παρεξηγηθώ, η συντριπτική πλοιοψηφία των γυναικών είναι πολύ όμορφες. Υπάρχουν και οι λίγο πιο τροφαντές ή μεγαλύτερες για να καλύψουν κάθε επιθυμία. Όπως άλλωστε και οι μαύρες αλλα και οι ασιάτισες. Και μιας και ανέφερα τις ασιάτισες, αυτή τη φορά είχε 2 ΠΟΛΥ καλά τεμάχια απο ασία. Έπιασα κουβέντα μαζί τους καθώς είναι και εμένα( όπως και πολλών) η αδυναμία μου. Απο Hong Kong τα κορίτσια, ξέρανε πολλά πράγματα για Ελλάδα καθώς είχανε επισκεφτεί την χώρα μας.

Κινεζάκι
Μετά απο λίγο καταλήγω σε μια απο τις σκηνές που έχει στον κήπο το Ίδρυμα. Τρελή όρεξη απο την γκόμενα η οποία ήταν μικροσκοπική με όμορφο δέρμα και πολύ όμορφο προσωπάκι. Στήθος μικρό βέβαια αλλα είναι μέσα στο πακέτο Ασιατισα και εμένα δεν με χαλάει καθόλου. Τσιμπούκιον άνευ σκουφιού  με φιλότιμες προσπάθειες για deep throat αλλα το κακόμοιρο δυσκολευόταν. Μετά σκουφί και καβάλημα απο πάνω. Σφιχτή σαν γρανίτης η μικρά και ατελείωτο σφυροκόπημα. Εναλλαγή διαφόρων στάσεων και έκρήξη στο στόμα της μετά απο κανα 25λεπτό. Τιμή 100 ευρώ.

Ντουσάκι και άραγμα στην πισίνα. Στο μεταξύ στην άλλη άκρη του κήπου γίνεται bbq με μπριζόλες, λουκάνικα, κοτόπουλα και διάφορες σαλάτες σε μπουφέ. Κατανάλωση all you can eat  and drink. Επι πληρωμή μόνο τα cocktail / longdrinks. Αφού έφαγα  όπως μόνο ένας Έλληνας θα μπορούσε και τράβηξα αρκετά βλέμματα κάθομαι σε μια αιώρα για να χωνέψει ο Βόας...
Απο τη στιγμή που ήρθα έχω σταμπάρει ένα πιτσιρίκι που μου κάνει για γερμανίδα. Είναι όση ώρα την παρακολουθώ αμίλητη και δεν την πέφτει σε κανέναν. Αραχτή, γυμνή κάνει ηλιοθεραπεία. Στήθος μεσαίο προς μεγάλο (πολύ στητό αλλα χωρίς σιλικόνη όπως διαπίστωσα μετά) και εντελώς ξυρισμένη. Πρέπει να τον ψιλοπήρα κανα μισάωρο και σηκώνομαι να πάω για καφέ. Τσιμπαώ ένα espressάκι και πλησιάζω...Ξαπλώνω στην διπλανή ξαπλώστρα με τα παπάρια έξω. Δήθεν αμέριμνος κάθε τόσο ρίχνω ματιές προς τα αριστερά μου και παίρνω μάτι. Αδιάφορη η γκόμενα...Μάγκες δεν φαντάζεστε πόσο με τρέλλανεη τύπισσα. Έπρεπε οπωσδήποτε να την σκίσω... Πάω παίρνω μια μπύρα και όπως επιστρέφω της λέω στα γερμανικά ότι πρέπει να γυρίσει γιατι θα καεί απο τον ήλιο και γιατί περημένω τόση ώρα να δώ τον κόλο της. Γελάει και μου λέει στα  γερμανικά ( με ξένη όμως προφορά) αν μου αρέσει ο κόλος της ενώ γυρίζει μπρόυμητα και τον τουρλώνει στην ξαπλώστρα. Γελάω και της λέω να έρθει να αράξει στην ξαπλώστρα μου. Η τύπισσα , Υβέτ το όνομα της είναι απο την Ουγγαρία και τώρα καταλαβαίνω γιατι οι χώρες αυτές βγάζουν τις πιο διάσημες πορνοστάρ. 20 χρονών ειναι ένα χρόνο στην γερμανία και περιστασιακά δουλευει στο oase για το χαρτζιλίκι. Σπουδάζει μου είπε αρχιτεκτονική/πολεοδομία ...(το κατα πόσο αληθεύει αυτό δεν ξέρω...). Το ωραίο με αυτήν είναι οτι ναι μεν ήρθε και κάθισε δίπλα μου αλλα δεν άρχισε να με χαιδεύει και να μου κολοτρίβεται όπως κάνουν σχεδόν όλες οι γκόμενες που δουλεύουν σε τέτοια ιδρύματα.

Η Ουγγαρέζα
Σε κάποια φάση έπιασα τον εαυτό μου να μην μπορώ να πάρω το βλέμμα μου απο τα βυζιά της οπότε της είπα να πάμε κάπου πιο ιδιαίτερα. Με οδήγησε σε ένα δωμάτιο σε αρκετά απομακρυσμένο μέρος του κτιρίου. Μπήκαμε μέσα απλώσαμε τις πετσέτες στο κρεββάτι και τότε ξεκίνησε η θύελλα...τι γλωσσόφυλα ήθελα να δώσει, τι δαγκωνιές, τι χάδια....πανικός...η γκόμενα μου δεν κάνει έτσι...πάω να τις γλύψω τα βυζιά, με σπρώχνει ξάπλα και με τσιμπουκώνει μετα μανίας. Χωρίς χέρια deep throat και φτύσιμο τρελλο. Η πιο υγρή πίπα που μου έχουν κάνει...γυρίζει  σε 69 αλλα διστάζω να δουλέψω γλώσσα και αρχίζω να την παίζω με τα χέρια μου. Η γκόμενα παίδες ηταν μούσκεμα. Εντάξει ξέρω οτι είναι πόρνη και το κάνει για τα λεφτά, αλλα επειδή έχω πάει με κάμποσες γκόμενες στην ζωή νομίζω μπορώ να καταλάβω αν γουστάρει τη φάση ή όχι. Την σταματάω για να μην εκραγώ ακόμα και μου λέει ασε με να παίξω μαζί σου...έγλυφε και σταμάταγε  μόλις πήγαινα να τελειώσω. Με πήγε κανα μισάωρο έτσι και στο ενδιάμεσο μου τράβαγε τις ρώγες με δάγκωνε...πανικός λέμε! Της λέω βάλε προφυλακτικό..όχι μου λέει και γυρίζει, με καρφώνει με τα μάτια της και ρουφάει μέχρι σταγόνας ενώ έκανε ένα τρελό deep throat. Εκεί παίζει να με άκουσε όλο το κτίριο! Η γκόμενα σηκώνεται και έρχεται και ξαπλώνει δίπλα μου και αρχίζει τα χάδια και τα γελάκια...μιλώντας μου πότε γερμανικά και πότε ουγγρικά εξηγώντας μου τι λέει. Μετά απο λίγο τσούπ κατεβαίνει προς τα κάτω πάλι...το γνωστό τροπάριο αλλα αυτή τη φορά της λέω θα πρέπει να σε γαμήσω. Σκουφί και επίθεση σε κάθε πιθανή στάση. Μούσκεμα η κατάσταση απο ιδρώτα και απο υγρά. Μιλάμε για ένταση όχι μαλακίες!. Καταθέτω σε ιεραποστολιή φάση κοιτώντας την στα μάτια και πιάνωντας τα βυζιά της. Με ρώταγε πως είναι η ελλάδα και αν όλοι οι έλληνες είναι έτσι μαυρισμένοι (που να ήξερε οτι είχα λιώσει ατελειώτες  ώρες σε ένα αεροδρόμιο στην Ολλανδία και είχα αρπάξει!!). Πολύ χαρά και κέφι απο ένα κορίτσι που ή γούσταρε τη δουλειά της ή εμένα. Ίσως και τα δυο. Δεν ξέρω αλλα υπήρχε σίγουρα χημεία μεταξύ μας. Το ακόμα ωραίο πιο είναι? Κανονικά η όλη δραστηρίοτητα η οποία δεν κράτησε μισή ώρα αλλα μια ώρα γεμάτη κοστολογείτε σαν δύο συνεδρίες με την κοπέλα. Όταν πήγαμε να την πληρώσω και της λέω πόσα σου δίνω μου είπε με ένα ντροπαλό χαμόγελο 100. Απλα μακράν η καλύτερη εμπειρία που είχα με κοπελα του αγοραίου έρωτα...

Στο μπαρ το οποίο βρίσκεται με το που εισέλθεις στον χώρο έχει στη μέση ένα στύλο σαν αυτούς που έχουν τα στριπτιτζάδικα ένα χώρο μεγάλο με καναπέδες δερμάτινους κόκκινους. Το πιο ωραίο είναι οτι έχει και ένα σινεμά με ταινίες ερωτικού βέβαια περιεχομένου με τεράστιους διπλούς καναπέδες και στο βάθος ακριβως κάτω απο την οθόνη 2 μεγάλα κρεβάτια για τους καυλιάρηδες που θέλουν να κάνουν live show. Παίρνω ένα μήλο απο το μπαρ και μπαίνω μέσα. Ένας μερακλής γερμαναράς ακριβώς μπροστα στην οθόνη δίνει πίπα σε μια γκόμενα. Ένας άλλος λίγο πιο πίσω την έχει στήσει στα 4 και χώνει. Δε γαμιέται λέω, ας κάτσω να πάρω μάτι. Ανενόχλητος τρώγοντας το μηλαράκι μου  βλέπω το γερμανό να καλεί και άλλη γκόμενα στο κόλπο. Εδώ είμαστε λέω...Βγαίνω έξω να βρώ καμία γκόμενα να χωθώ και εγώ στο live show. Πετυχαίνω την ιδανική για τετοια φάση. Σιτεμένο ξανθό/πλατινέ milf απο γερμανία με σιλικονούχους βύζους σχεδόν ψεύτικους και αρκετά τατουάζ. Της χαμογελάω και την πιάνω απο το χέρι και την τραβάω μέσα στο σινεμά. Πλησιάζουμε προς την οθόνη οπου ο γερμαναράς δίνει ρεσιτάλ. Ο άλλος τύπος είχε φύγει (μάλλον πήγε σε δωμάτιο) οποτε αράζω στο διπλανό κρεββάτι και ξεκινάμε. Δυο εκείνος, μία εγώ και η αίθουσα άδεια. Στο μεταξύ έχω ήδη δώσει αίμα 3 φορές σε μια ημέρα οπότε η τεταρτη μάλλον θα είναι πολύ χρονοβόρα. Συνεχίζούμε με την γκόμενα να ουρλιάζει σε βαθμό ενοχλητικό και εμφανέστατη  ηθοποιήα. Οι διπλανοί το ίδιο. Σε κάποια φάση βγάζω σκούφο και αρχίζω να την χύνω στο πρόσωπο και στο στόμα. Τότε είναι που καταλαβαίνω οτι το σινεμά έχει γεμίσει με κόσμο. Σχεδόν όλες οι πολύθρονες είναι πιασμένες είτε με ζευγάρια είτε με τύπους που παίρνουν μάτι...Ο γερμαναράς δίπλα, δεν ξέρω τι δουλειά κάνει αλλα αν δεν είναι στην πορνοβιομηχανία απλα χαραμίζεται το άτομο...Συνέχιζε δυνατά μέχρι που βγήκα απο την αίθουσα να πάω να πληρώσω την γκόμενα και να κάνω ένα ντούς για να φύγω για το σπίτι.

Συνολικά έφυγαν 365 ευρώ. Όσα ακριβώς και στην πρώτη μου επίσκεψη εκεί. Έφαγα και ήπια σαν το ζώο. Πήρα και με πήραν ατελείωτο μάτι ενώ καθόλη τη διάρκεια της παραμονής μου περιτρυγηριζόμουν απο κορυφαία μουνιά. Όρεξη να έχεις να γαμάς και να τρώς...
 

greeksnoopy

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2006
Μηνύματα
71
Like
13
Πόντοι
0
Να πάς στο yinyang είναι πολύ καλό. Θα συμφωνήσω για τις Ολανδέζες, πολύ άνετες και αν γουστάρουν κάνουν αυτές το πρώτο βήμα. Μιά Βόλτα και από το maastricht το βραδάκι στον παιζόδρομο είναι όλα τα λευφ΄τα. Κατα προτίμηση Πέμπτη ή Παρασκευη

Fkk club yin yang.


Στην Ολλανδία λίγα χιλιόμετρα απο τα σύνορα με γερμανία. Μια έκταση αρκετών στρεμμάτων (νομίζω μεγαλύτερο απο oase frankfurt) καταπράσινη με γρασίδι και ψηλά δένδρα. Η πισίνα του καταπληκτική όπως επίσης και η εξωτερικές εγκαταστάσεις με ξύλινα σπιτάκια διάσπαρτα στην έκταση. Τα δωμάτια ήταν φάση ξενοδοχείου. Είχαν μπαλκονάκι και ενσωματομένο μπάνιο με ένα γυάλινο χώρισμα απο το υπνοδωμάτιο. Εκεί η είσοδος ήταν 50 ευρώ. Και εδώ στην είσοδο έχει έναν φουσκωτό τύπο ο οποιος κατα τα άλλα είναι ευγενέστατος. Βέβαια αν κάνεις καμία μαλακία δεν ξέρω το κατα πόσο θα παραμείνει ευγενικός... :)
Μόλις μπήκα και πλήρωσα, μου κάνει μια μικρή ενημέρωση για τους χώρους και τις παροχές, ενώ μου τονίζει οτι πριν καταλήξω σε κάποιο δωμάτιο με γκόμενα να εχω κανονίσει απο πριν την τιμή. Αυτο μάλλον σημαίνει οτι δεν έχουν όλες τον ίδιο τιμοκατάλογο πράγμα λογικό μεν αλλα όπως θα δούμε παρακάτω κάποιες ζητάνε ότι θέλουν. Αραλίκι στην πισίνα με καφεδάκι και άρχισαν να καταφθάνουν οι καρχαρίες...Γκομενες περίπου στο μέσο όρο απο πλευράς εμφάνισης ενώ καποιες ήταν πραγματικά άσχημες. Γούστα είναι αυτά θα μου πείτε αλλα  επειδή είχα στο μυαλό μου το oase δεν μπορουσα να μην κανω συγκρίσεις. Σκάνε διάφορες γκόμενες και ρωτάνε αν θέλω παρέα αλλα δεν με τραβάει κάτι. Εμφανίζεται ένα σιτεμένο μελαχρινό και φούλ έκφυλο αλλα το μαρκάρει  άλλος συναγωνιστής. Βαριέμαι να περημένω μέχρι να τελειώσει τις διαδικασίες μαζί της οπότε συνεχιζω να κοιτάζω. Και τότε σκάει μια λατίνα.Πληθωρική με στήθος, κόλο όλα τα κομφόρ. Έρχετε με ένα φοβερό χαμόγελο και αρχίζει να μου κουνάει τον κόλο της σε ρυθμούς καρναβαλιού. Μου λεέι τι κάνεις? Χαλαρώνω της λέω.. Θέλεις να σε χαλαρώσω the latin way? Δε γαμιέται λέω μέσα μου και σηκώνομαι. Κατεβαίνουμε σε μια απο τις ξύλινες καμπίνες που βρίσκονται γύρω γύρω απο το οικοδόμημα. Ξαπλώνω και αρχίζει τα χάδια και τα νάζια με μια κολάρα στρογγυλή και μελαμψή. Στήθος όπως αποδείχτηκε σιλικονούχο αλλα πολύ καλαίσθητο. Όπως θερμαίνεται η κατάσταση πάω να πιάσω φωλίτσα αλλα μου λεεί μόνο απο πάνω. Όχι δάκτυλα. Μου το έχουν ξαναπει αλλα δεν μου άρεσε ο τρόπος της. Σαν αυστηρη δασκάλα στο σχολείο...Πάει να κάνει πίπα και μου λεέι 50 με 100 χωρίς... Εκεί λεώ τι μαλάκας είμαι και δεν άκουσα τον πορτιέρη στην είσοδο. Είμαι όμως με το καυλί έξω και όρθιος οπότε λέω έτσι είσαι? Γλύψε με σκούφο και θα σε γαμάω μέχρι να πρηστεί το μουνί σου. Αφού κάνει μια ομολογουμένος πολύ καλή πίπα με καβαλάει και αρχίζει να χορευει λάτιν. Την γυρίζω και αρχίζω σφυροκόπημα στα 4. Δεν ήθελα να τελειώσω οπότε σκεφτόμουνα τα πιο άκύρα πράγματα. Τι ισολογισμούς της εταιρίας, τι την πρώην γκόμενα μου, πότε πρέπει να αλλάξω λάδια στο αμάξι. Με αυτά και άλλα πέρασε η ώρα έχοντας αλλάξει κάμποσες στάσεις αλλα χωρίς να έχει έρθει το τέλος. Σταματάω για λίγο και μου λέει τελείωσες? Όχι της λέω, με το προφυλακτικό αργώ πάρα πολύ. :)
Με ξαπλώνει κάτω, βγάζει σκούφο και αρχίζει και παίζει μαλακία φτύνοντας τον. Έκρηξη στα βυζία της και αμεσως όρθια να πάει για πλύσιμο. Γενικά διεκπαιρεωτική φάση και διάθεση ξεπέτας. Καμία σχέση με άλλες αντίστοιχες εμπειρίες στο χώρο...
Πληρωμή 50 ευρώ και αμέσως στο bar για να πάρω κατι να πιω και να φάω. Λίγο μετά έφυγα επειδή έπρεπε να προφτάσω να ειμαι στο Arnhem πριν νυχτώσει.
Σαν χώρος είναι πολύ όμορφος. Ίσως πιο ωραίος και απο το oase αλλα αυτό δεν αρκεί. Πρέπει και οι γκόμενες να ειναι αντιστοιχες του χώρου που στελεχώνουν. Ίσως ήταν η μέρα? Δεν ξέρω...πάντως σαν εμπειρία nothing to write home about it.

 

jd

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2007
Μηνύματα
991
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
6
Εξαιρετική ενημέρωση από τον greeksnoopy.
Μέσα στα FKK γυρίζεις γυμνός, με πετσέτα, με σορτς ή όπως γουσταρεις? Υποθέτω ότι η πλειοψηφεία είναι με τη  :bigdick: έξω?
 

Επισκέπτης
η χειρότερη εποχή να πας σε οποιοδήποτε FKK της περιοχής...

οι κοπέλες δεν είναι οι standard (αυξάνεται η δύναμη του στρατοπέδου λόγω δραματικής αύξησης της πελατείας) και η ξεπέτα δίνει και παίρνει

Ωχ από ξεπέτα θα το αντιμετωπίσω αλλά από ποιότητα ? Ασε δε που θέλω και μεγάλους  :tits2: :boobies: :boobies: :boobies:βυζους οπότε ...θα παω έτσι και αλλιως.Το θέμα είναι να ενημερωσει κάποιος που ειναι εκει ήδη.
Anyway ευχαριστώ
 

gio stob

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
765
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
Εξαιρετική ενημέρωση από τον greeksnoopy.
Μέσα στα FKK γυρίζεις γυμνός, με πετσέτα, με σορτς ή όπως γουσταρεις? Υποθέτω ότι η πλειοψηφεία είναι με τη  :bigdick: έξω?
οχι ρε μεγαλε...με μπουρνουζι και σαγιοναρες!
 

gio stob

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
765
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
Εξαιρετική ενημέρωση από τον greeksnoopy.
Μέσα στα FKK γυρίζεις γυμνός, με πετσέτα, με σορτς ή όπως γουσταρεις? Υποθέτω ότι η πλειοψηφεία είναι με τη  :bigdick: έξω?
εκει περα παμε για να δουμε μουνια οχι πουτσους!!!  :2funny: :2funny: :2funny:
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
51
Πόντοι
4.095
Ωχ από ξεπέτα θα το αντιμετωπίσω αλλά από ποιότητα ? Ασε δε που θέλω και μεγάλους  :tits2: :boobies: :boobies: :boobies:βυζους οπότε ...θα παω έτσι και αλλιως.Το θέμα είναι να ενημερωσει κάποιος που ειναι εκει ήδη.
Anyway ευχαριστώ

εγώ επιμένω να μην πας την περίοδο που θα τρέχει www.iaa.de/]αυτό[/url]

τα FKK της Φρανκφούρτης θα είναι η μέρα με την νύχτα συγκριτικά με περιόδους που δεν τρέχουν σημαντικές εκθέσεις

σε ότι αφορά την παρουσία εκεί....είμαι κατά Μ.Ο. γύρω στις 10 μέρες κάθε μήνα
 

gio stob

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
765
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
εγώ επιμένω να μην πας την περίοδο που θα τρέχει www.iaa.de/]αυτό[/url]

τα FKK της Φρανκφούρτης θα είναι η μέρα με την νύχτα συγκριτικά με περιόδους που δεν τρέχουν σημαντικές εκθέσεις

σε ότι αφορά την παρουσία εκεί....είμαι κατά Μ.Ο. γύρω στις 10 μέρες κάθε μήνα
εχεις απολυτο δικιο σε αυτο! οταν η πελατεια μεγαλωνει αποτομα ( μεγαλωνει η ποσοτητα δλδ) πεφτει η ποιοτητα!
 

Επισκέπτης
εγώ επιμένω να μην πας την περίοδο που θα τρέχει www.iaa.de/]αυτό[/url]

τα FKK της Φρανκφούρτης θα είναι η μέρα με την νύχτα συγκριτικά με περιόδους που δεν τρέχουν σημαντικές εκθέσεις

σε ότι αφορά την παρουσία εκεί....είμαι κατά Μ.Ο. γύρω στις 10 μέρες κάθε μήνα

Σ ευχαριστώ που μου το λες και πάλι αλλά η δουλειά βλέπεις θα με φέρει εκείνη την περίοδο από 17-20 Σεπ οπότε δεν μπορω να κανω αλλιως... Αλλά εσύ που πας για πες μου εχει καμιά με τεράστιες βυζάρες ?
 

TARZAN(1)

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2006
Μηνύματα
851
Like
11
Πόντοι
6
οχι ρε μεγαλε...με μπουρνουζι και σαγιοναρες!
...να σου πω..εχω δει και κατι ωριμους 50 και βαλεεεε που κυκλοφορουν τσιτσιδι...αλλα οι οι πιο πολλοι με μια πετσετα μεγαλη τυλιγμενη στην μεση και βασικο αξεσουαρ η λαστιχενια σαγιοναρα(συνηθως ειναι μπλε)
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
129
Πόντοι
2.266
...να σου πω..εχω δει και κατι ωριμους 50 και βαλεεεε που κυκλοφορουν τσιτσιδι...αλλα οι οι πιο πολλοι με μια πετσετα μεγαλη τυλιγμενη στην μεση και βασικο αξεσουαρ η λαστιχενια σαγιοναρα(συνηθως ειναι μπλε)

ρε ζουγκλα....τί αβατάρι είναι αυτό? :2funny: :2funny: :2funny:
 

gio stob

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
765
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
...να σου πω..εχω δει και κατι ωριμους 50 και βαλεεεε που κυκλοφορουν τσιτσιδι...αλλα οι οι πιο πολλοι με μια πετσετα μεγαλη τυλιγμενη στην μεση και βασικο αξεσουαρ η λαστιχενια σαγιοναρα(συνηθως ειναι μπλε)
ναι ναι εχεις δικιο! αλλα δεν ειναι ο κανονας! ωραιο avatar! μπασκετικο.... :2funny: :2funny: :2funny:
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
51
Πόντοι
4.095
Σ ευχαριστώ που μου το λες και πάλι αλλά η δουλειά βλέπεις θα με φέρει εκείνη την περίοδο από 17-20 Σεπ οπότε δεν μπορω να κανω αλλιως... Αλλά εσύ που πας για πες μου εχει καμιά με τεράστιες βυζάρες ?

τελευταία φορά που επισκέφτηκα, είχε τουλάχιστον 3 με πολύ μεγάλα βυζιά, δυστυχώς οι 2 όμως ήταν 30+ σε ηλικία, δεν θυμάμαι ονόματα όμως, ήταν καμία 30αριά γκόμενες εκεί μέσα εκείνο το πρωϊνό

εάν πρέπει λόγω δουλειάς να είσαι εκεί, φρόντισε να μείνεις 1-2 ημέρες και μετά την έκθεση, βελτιώνονται τα πράγματα. σε καμία περίπτωση 1-2 ημέρες πριν, είναι η χειρότερη περίοδος από όλες

...να σου πω..εχω δει και κατι ωριμους 50 και βαλεεεε που κυκλοφορουν τσιτσιδι...αλλα οι οι πιο πολλοι με μια πετσετα μεγαλη τυλιγμενη στην μεση και βασικο αξεσουαρ η λαστιχενια σαγιοναρα(συνηθως ειναι μπλε)

να παίρνετε μαζί πάντα και την δεύτερη πετσέτα, επιβάλλεται για να την βάζετε όπου θα ακουμπάτε την γυμνή πλατούλα σας (και όχι μόνο)

δεν ξέρεις τι έχει ο άλλος που ακούμπαγε πριν στις ξαπλώστρες, καρέκλες κλπ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom