Νέα

FKK-Oase Φρανκφούρτη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα australos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 780
  • Εμφανίσεις 146K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

wolfakis7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2009
Μηνύματα
17.086
Like
7
Πόντοι
166
Πληρωνεις 65 γιουρια για την εισοδο στο ιδρυμα. Αυτη η τιμη περιλαμβανει απεριοριστα φαγητο, μη αλκοολουχα ποτα, καφεδες, σαουνα  κλπ. Απο εκει και περα η μιση ωρα με μια κοπελα για ακαποτο και κανονικο σεξ κοστιζει 50 γιουρια.Αν θες εξτρα περιποιηση π.χ χυσιμο στο στομα η κουλουρι παει αλλα 50 για την ιδια ωρα. Αναλογα πληρωνεις αν θες περισσοτερη ωρα η αναλογα με τις επιθυμιες σου. Γενικα ειναι 50 γιουρια η καθε μιση ωρα και 50 γιουρια οποιοδηποτε εξτρα. Κανε τους λογαριασμους σου τωρα. Οσον αφορα το 24/7 που ρωτας θα πρεπει να ξερεις οτι το εν λογω ιδρυμα ειναι ανοιχτο απο τις 10 το πρωι μεχρι τις 4 το επομενο.   

αααα πες το ντε...νομιζα οτι θα ειχαν τιποτα απιστευτες τιμες....

εχει παει κανεις να ακουσουμε γνωμη για τα κοριτσια;;;

Ειμαι επισης σιγουρος οτι αν πας εκει δεν θα μεινις μονο στη μια. Καθε μιση ωρα θα θες και αλλη :rockon: :rockon: :rockon:

δικιο εχεις...αρκει να εχω μαζι μου το τσεκ των επιταγων...χεχε
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
51
Πόντοι
4.095
Λυκάκι...μιλάμε για απίστευτη φάση, εάν δεν το ζήσεις δεν μπορείς να το φανταστείς.

Όταν θα το ζήσεις θα καταλάβεις γιατί ακόμη και σε αυτό τον τομέα η Ελλάδα είναι μπανανία.

Σε ότι αφορά τα κορίτσια...από τις 30-40 που κυκλοφορούν πέρα δώθε στο πιάτο σου, τουλάχισοτν οι μισές καταχωρούνται ως καράμουνα.

Μπαλότσες, 4-5 το πάρα πολύ.

Αλλά δεν είναι αυτό το βασικό.

Το κύριο πλεονέκτημα είναι η όλη φάση, να σκάσεις με ένα φίλο, θα χαλάσετε π.χ. 3 κατοστάρικα ο καθένας, θα φάτε, θα πιείτε, θα κάνετε σάουνες, τζακούζια, μασάζ και θα ρίξεις και μπαλάκια σε 2-3 τεμάχια που τα βλέπεις σε τσόντες καλής ποιότητας.
 

wolfakis7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2009
Μηνύματα
17.086
Like
7
Πόντοι
166
Λυκάκι...μιλάμε για απίστευτη φάση, εάν δεν το ζήσεις δεν μπορείς να το φανταστείς.

Όταν θα το ζήσεις θα καταλάβεις γιατί ακόμη και σε αυτό τον τομέα η Ελλάδα είναι μπανανία.

Σε ότι αφορά τα κορίτσια...από τις 30-40 που κυκλοφορούν πέρα δώθε στο πιάτο σου, τουλάχισοτν οι μισές καταχωρούνται ως καράμουνα.

Μπαλότσες, 4-5 το πάρα πολύ.

Αλλά δεν είναι αυτό το βασικό.

Το κύριο πλεονέκτημα είναι η όλη φάση, να σκάσεις με ένα φίλο, θα χαλάσετε π.χ. 3 κατοστάρικα ο καθένας, θα φάτε, θα πιείτε, θα κάνετε σάουνες, τζακούζια, μασάζ και θα ρίξεις και μπαλάκια σε 2-3 τεμάχια που τα βλέπεις σε τσόντες καλής ποιότητας.

καλημερα αγαπητε φιλε Γιωργο....

αααα καραμουνα...χαλια δηλαδη [ αστειευομαι εεε!! ]...ε τοτε να παμε βρε παιδι μου...ετσι για ενημερωση...

επειδη ειμαι ολιγον μπουφος....το οικημα απλως ειναι ενα ΤΕΡΑΣΤΙΟ, LUXURY, ντελο που μπορεις να γαμησεις οποια θες οποτε θες..σωστα;;;

και οι κοπελες ειναι αδιευκρινηστου καταγωγης...καλα το παω;;;

Υ.Γ. μεχρι εκει εφτασε η χαρη σου;;; χαχα
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
51
Πόντοι
4.095
καλημερα αγαπητε φιλε Γιωργο....

αααα καραμουνα...χαλια δηλαδη [ αστειευομαι εεε!! ]...ε τοτε να παμε βρε παιδι μου...ετσι για ενημερωση...

επειδη ειμαι ολιγον μπουφος....το οικημα απλως ειναι ενα ΤΕΡΑΣΤΙΟ, LUXURY, ντελο που μπορεις να γαμησεις οποια θες οποτε θες..σωστα;;;

και οι κοπελες ειναι αδιευκρινηστου καταγωγης...καλα το παω;;;

Υ.Γ. μεχρι εκει εφτασε η χαρη σου;;; χαχα

το οίκημα, είναι μία μεγάλη έπαυλη, με ωραίο κήπο και πισίνα (όπου έχει και σκηνές για να γαμήσεις στην ύπαιθρο εάν θες), πολλά δωμάτια με διάφορα κόλπα, κεντρικό lobby, κινηματογράφο (τσόντες), διάφορα χαμάμ, διάφορα τζακούζι, διάφορα ρωμαικά λουτρά

εσύ κυκλοφορείς με παντοφλίτσα και μία πετσέτα στην μέση και τα τεμάζια με γόβες και βρακί μόνο...

όλα είναι clean, όχι luxury απαραίτητα (για τα εκεί δεδομένα, εάν θες να μάθεις για Luxury, θα σου πω) και ναι....γαμάς όποια και όποτε θες, αρκεί να θέλει και αυτή (δεν είναι υποχρεωμένες)

κοπέλες από παντού, όλη την πυξίδα N E W S...

όσο για την χάρη μου...xexexexe....το μέρος είναι σε απόσταση βολής από την κύριο τόπο διαμονής μου!

το πρώτο μου FKK το επισκέφτηκα το 1992...

:2funny:
 

wolfakis7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2009
Μηνύματα
17.086
Like
7
Πόντοι
166
το οίκημα, είναι μία μεγάλη έπαυλη, με ωραίο κήπο και πισίνα (όπου έχει και σκηνές για να γαμήσεις στην ύπαιθρο εάν θες), πολλά δωμάτια με διάφορα κόλπα, κεντρικό lobby, κινηματογράφο (τσόντες), διάφορα χαμάμ, διάφορα τζακούζι, διάφορα ρωμαικά λουτρά

εσύ κυκλοφορείς με παντοφλίτσα και μία πετσέτα στην μέση και τα τεμάζια με γόβες και βρακί μόνο...

όλα είναι clean, όχι luxury απαραίτητα (για τα εκεί δεδομένα, εάν θες να μάθεις για Luxury, θα σου πω) και ναι....γαμάς όποια και όποτε θες, αρκεί να θέλει και αυτή (δεν είναι υποχρεωμένες)

κοπέλες από παντού, όλη την πυξίδα N E W S...

όσο για την χάρη μου...xexexexe....το μέρος είναι σε απόσταση βολής από την κύριο τόπο διαμονής μου!

το πρώτο μου FKK το επισκέφτηκα το 1992...

:2funny:

μια χαρα την κοβω την φαση...

τι υπηρεσιες εχουμε εντος του μισαωρου με το, εκαστοτε, μαναρι;;;

[ για πες για τα Luxury...να μαθαινουμε σιγα σιγα... ]
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
51
Πόντοι
4.095
μια χαρα την κοβω την φαση...
τι υπηρεσιες εχουμε εντος του μισαωρου με το, εκαστοτε, μαναρι;;;
διαπραγματεύσιμa τα πάντα όλα...διαλέγεις και 2 και 3 τεμάχια αν θες...διαπραγμάτευση είναι, the sky is the limit

[ για πες για τα Luxury...να μαθαινουμε σιγα σιγα... ]
τα luxury είναι για φλώρικα γαλάζια παιδιά, όταν γραφτείς μέλος στην ΝΔ και ψηφίσεις αυτό που θα σου πω για αρχηγό, θα μάθεις και για τα luxury...

:grin:
 

wolfakis7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2009
Μηνύματα
17.086
Like
7
Πόντοι
166
διαπραγματεύσιμa τα πάντα όλα...διαλέγεις και 2 και 3 τεμάχια αν θες...διαπραγμάτευση είναι, the sky is the limit

οκ...2ο χυσιμο μεσα στο μισαωρο παιζει;;; αυτο εννοω :think: :think:

τα luxury είναι για φλώρικα γαλάζια παιδιά, όταν γραφτείς μέλος στην ΝΔ και ψηφίσεις αυτό που θα σου πω για αρχηγό, θα μάθεις και για τα luxury...

:grin:

:helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea:
 

mr.bean

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2006
Μηνύματα
1.827
Κριτικές
6
Like
91
Πόντοι
16
Λοιπόν κύριοι επιστροφή στα πάτρια εδάφη. Επίσκεψη στο oase έτσι ακριβώς όπως τα είπαν οι συνάδελφοι. Πρόκειται για μιε εξοχική βίλα 20 λεπτα με ταξί έξω απο την φραγκφούρτη με αρκετά μεγάλη αυλή στο πίσω μέρος με πισίνα στο κέντρο και γύρω γύρω σκηνές που παίζουν τον ρόλο καβάντζας - για το καλοκαίρι εννοείται. Τώρα μέσα αφού πληρώσεις 65 γιούρια σου περνανε το κίτρινο βραχιόλι αλλά allou fun park και το κλειδάκι με το νούμερο για τον φοριαμό σου. Εκεί αφήνεις ολα τα πράγματα σου , παίρνεις μπουρνούζι ή πετσέτα (οτι γουσταρεις) και μετά το ντουζακι σου μπαίνεις στον παραδεισο.  :boobies: :tits: :tits2:
Τα μωρα παντα για ολα τα γουστα και προτιμησεις και παντα αφθονες στον αριθμο. 50-60-70 μεχρι και 90 το σ/κ. Το καλυτερο ειναι οτι κυκλοφορουν εντελως γυμνες, με γοβες ή πεδιλα , pierceing σε αφαλό ή και σε αλλα σημεια καποιες... Τρως οτι γουσταρεις πινεις και μικρη επιβαρυνση και αλκοολουχα ποτα , ξαπλωνεις οπου γουσταρεις , παρακολουθεις σε μεγαλες οθονες αγωνες ποδοσφαιρου ή αλλα σπορ, σαουνα , μασσαζ απο μασσερ κανονικο , τζακουζι , χαμαμ , μεχρι και live sex απο αλλους πελατες μεσα στο σινεμα. Καθε μωρο χρεωνει 50 ευρω για φουλ προγραμα  και οτι ανωμαλια σου κατεβει κατοπιν συσνενοησης με την  :tits: επιπλεον 50 ευρω και εισαι  :bounce-glasses:
 

mr.bean

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2006
Μηνύματα
1.827
Κριτικές
6
Like
91
Πόντοι
16
Επισης επισκεφτηκα και το fkk-palace το οποιο ειναι μεσα την φραγκφουρτη πολυ πιο πολυτελειας και καθαρο απο το oase αλλα με 75 γιουρια εισοδο .
Περιμενω πως και πως να ξαναφυγω φραγκφουρτη .
 

wolfakis7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2009
Μηνύματα
17.086
Like
7
Πόντοι
166
Λοιπόν κύριοι επιστροφή στα πάτρια εδάφη. Επίσκεψη στο oase έτσι ακριβώς όπως τα είπαν οι συνάδελφοι. Πρόκειται για μιε εξοχική βίλα 20 λεπτα με ταξί έξω απο την φραγκφούρτη με αρκετά μεγάλη αυλή στο πίσω μέρος με πισίνα στο κέντρο και γύρω γύρω σκηνές που παίζουν τον ρόλο καβάντζας - για το καλοκαίρι εννοείται. Τώρα μέσα αφού πληρώσεις 65 γιούρια σου περνανε το κίτρινο βραχιόλι αλλά allou fun park και το κλειδάκι με το νούμερο για τον φοριαμό σου. Εκεί αφήνεις ολα τα πράγματα σου , παίρνεις μπουρνούζι ή πετσέτα (οτι γουσταρεις) και μετά το ντουζακι σου μπαίνεις στον παραδεισο.  :boobies: :tits: :tits2:
Τα μωρα παντα για ολα τα γουστα και προτιμησεις και παντα αφθονες στον αριθμο. 50-60-70 μεχρι και 90 το σ/κ. Το καλυτερο ειναι οτι κυκλοφορουν εντελως γυμνες, με γοβες ή πεδιλα , pierceing σε αφαλό ή και σε αλλα σημεια καποιες... Τρως οτι γουσταρεις πινεις και μικρη επιβαρυνση και αλκοολουχα ποτα , ξαπλωνεις οπου γουσταρεις , παρακολουθεις σε μεγαλες οθονες αγωνες ποδοσφαιρου ή αλλα σπορ, σαουνα , μασσαζ απο μασσερ κανονικο , τζακουζι , χαμαμ , μεχρι και live sex απο αλλους πελατες μεσα στο σινεμα. Καθε μωρο χρεωνει 50 ευρω για φουλ προγραμα  και οτι ανωμαλια σου κατεβει κατοπιν συσνενοησης με την  :tits: επιπλεον 50 ευρω και εισαι  :bounce-glasses:

Επισης επισκεφτηκα και το fkk-palace το οποιο ειναι μεσα την φραγκφουρτη πολυ πιο πολυτελειας και καθαρο απο το oase αλλα με 75 γιουρια εισοδο .
Περιμενω πως και πως να ξαναφυγω φραγκφουρτη .

ποσο πηγε το "μαλλι" αντιστοιχα στο oase και στο palace ;;;
 

mr.bean

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2006
Μηνύματα
1.827
Κριτικές
6
Like
91
Πόντοι
16
οσο αντεχει στο πορτοφολι σου και ο γιακουμης...
Ποτέ δεν ηταν ο χρονος 30λεπτα οπως μου ειπανε και τα μωρα εκει. Οταν ομως δεν εχει δραση και την απασχολεις με παρλα τοτε βγαινεις απο το δωματιο . Δεν υπαρχει λογος να δεσμευεις χωρο που καποιος θελει να μπει για κοκο.
 

wolfakis7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2009
Μηνύματα
17.086
Like
7
Πόντοι
166
οσο αντεχει στο πορτοφολι σου και ο γιακουμης...
Ποτέ δεν ηταν ο χρονος 30λεπτα οπως μου ειπανε και τα μωρα εκει. Οταν ομως δεν εχει δραση και την απασχολεις με παρλα τοτε βγαινεις απο το δωματιο . Δεν υπαρχει λογος να δεσμευεις χωρο που καποιος θελει να μπει για κοκο.

ρωτησα ποσα "κατεθεσες" στα ιδρυματα ρε φιλε [ μαζι μιλαμε ή χωρια ;;; ]!!!

ωπα...δηλαδη το 50ρικο σε ποσην ωρα αντιστοιχει εν τελει;;; μπερδεμενα μας τα λες ωρε!!!
 

mr.bean

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2006
Μηνύματα
1.827
Κριτικές
6
Like
91
Πόντοι
16
γιατί πελαγώνεις μπρε ????
λοιπον εκαστη εργατρια χρεωνει 50 ευρω με το καλημερα σας και με μαξιμουμ εργασια 1 ωρα. στο 50αρικο της ωρας περιλαμβανεται full πακετο χωρις λαστιχα και παπαριες, εαν ζητησεις ομως χυσιμο στο στομα κι καταπωση ή κωλαρακι ή κατι ποιο προχώ τότε σου ζητα εξτρα 50 ευρω.Το ιδιο και εαν ζητησεις διπλο ή τριπλο κλπ
 

wolfakis7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2009
Μηνύματα
17.086
Like
7
Πόντοι
166
γιατί πελαγώνεις μπρε ????
λοιπον εκαστη εργατρια χρεωνει 50 ευρω με το καλημερα σας και με μαξιμουμ εργασια 1 ωρα. στο 50αρικο της ωρας περιλαμβανεται full πακετο χωρις λαστιχα και παπαριες, εαν ζητησεις ομως χυσιμο στο στομα κι καταπωση ή κωλαρακι ή κατι ποιο προχώ τότε σου ζητα εξτρα 50 ευρω.Το ιδιο και εαν ζητησεις διπλο ή τριπλο κλπ

τωρα συνεννοηθηκαμε....μια χαρα τοτε...και εμεις στην Ελλαδα εχουμε το μλκισμενο που παιρνει 200ευρω για ενα 15'!!!!

DEUTSCHLAND UBER ALLES  !!!!!!!!!!!!

Υ.Γ. φιλε συνηθως για να περασεις καλα ποσα λεφτα κρατας;;;
 

mr.bean

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2006
Μηνύματα
1.827
Κριτικές
6
Like
91
Πόντοι
16
οπως τα λες φιλε μου , 200 και 250 ευρω την ωρα με εξτρα cim ή anal κλπ για τις ct εδώ, ειναι για εκει 3 και 4 αψογα τεμαχια που τα εξεταζεις προκαταβολικα οπτικώς αφου σε περιτρυγυριζουν ολΟΓΥΜΝΑ.

Ο καθενας κανει την επιλογη του στο οικονομικο . Σιγουρα ειναι καλυτερα.
 

mr.bean

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2006
Μηνύματα
1.827
Κριτικές
6
Like
91
Πόντοι
16
Να σου πω στα προχειρα. Ειχα κλεισει με malev πτηση για φραγκφουρτη μεσω βουδαπεστης , κοστος 155 ευρω με επιστροφη. Εισοδος στα 2 fkk την ημέρα , palace 75 ευρω , στο oase 65 ευρω. ταξι για palace επειδη ειναι μεσα στην πολη 10 ευρω. στο oase που ειναι εκτος μου κοστισε 40 ευρω.Πηρα συνολικα στις 4 ημερες και στα 2 fkk 28 :s&m_2: Τα υπολοιπα τα ξερεις σαν κοστος αναλογα με την διαθεση. ΑΑΑααα και το ξενοδοχειο που εμεινα κοντα στο σταθμο 40 ευρω την ημερα. Θεωρω πολυ φθηνοτερα απο το να παω 4 ημερες θεσ/νικη αθηνα με αεροπλανο και να δοκιμαζω city tourιστριες που ξεκινανε απο 230-250 ευρω χωρις εξτρα.
 

wolfakis7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2009
Μηνύματα
17.086
Like
7
Πόντοι
166
οπως τα λες φιλε μου , 200 και 250 ευρω την ωρα με εξτρα cim ή anal κλπ για τις ct εδώ, ειναι για εκει 3 και 4 αψογα τεμαχια που τα εξεταζεις προκαταβολικα οπτικώς αφου σε περιτρυγυριζουν ολΟΓΥΜΝΑ.

Ο καθενας κανει την επιλογη του στο οικονομικο . Σιγουρα ειναι καλυτερα.

ρε συ...αν ειναι ολα τοσο χυμα στο κυμα υπαρχει υγιεινη;;; :think: :think:

:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

Να σου πω στα προχειρα. Ειχα κλεισει με malev πτηση για φραγκφουρτη μεσω βουδαπεστης , κοστος 155 ευρω με επιστροφη. Εισοδος στα 2 fkk την ημέρα , palace 75 ευρω , στο oase 65 ευρω. ταξι για palace επειδη ειναι μεσα στην πολη 10 ευρω. στο oase που ειναι εκτος μου κοστισε 40 ευρω.Πηρα συνολικα στις 4 ημερες και στα 2 fkk 28 :s&m_2: Τα υπολοιπα τα ξερεις σαν κοστος αναλογα με την διαθεση. ΑΑΑααα και το ξενοδοχειο που εμεινα κοντα στο σταθμο 40 ευρω την ημερα. Θεωρω πολυ φθηνοτερα απο το να παω 4 ημερες θεσ/νικη αθηνα με αεροπλανο και να δοκιμαζω city tourιστριες που ξεκινανε απο 230-250 ευρω χωρις εξτρα.

φιλε μου με λεξη αξιος!!!! :grin: :grin: :grin: :grin:

τα καλυτερα κοριτσια φανταζομαι οτι τα ειχε το palace;;;

μια χαρα...και τρως μουνακια πρωτης διαλογης και μπριτζολιτσα πρωτης διαλογης [????].... :2funny: :2funny: :2funny:

Υ.Γ. τα fkk ειναι ανοικτα 24/7;;; γιατι αν θυμαμαι καλα ειχε πει ενας συναγωνιστης οτι κλεινουν για καποιες ωρες.. :think: :think:
 

docker

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2009
Μηνύματα
112
Κριτικές
1
Like
14
Πόντοι
1
Υ.Γ. τα fkk ειναι ανοικτα 24/7;;; γιατι αν θυμαμαι καλα ειχε πει ενας συναγωνιστης οτι κλεινουν για καποιες ωρες.. :think: :think:

Το ΟΑΣΗ κλεινει στις 4 το πρωι και ανοιγει στις 10 το πρωι με την δροσουλα :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom