Νέα

FKK-Oase Φρανκφούρτη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα australos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 780
  • Εμφανίσεις 146K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

mr.bean

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2006
Μηνύματα
1.827
Κριτικές
6
Like
91
Πόντοι
16
και τα 2 κλεινουν για λιγες ωρες οποτε παω ξενοδοχειο ή για καφε στον σταθμο όπου ειναι ολα ανοιχτα.
 

wolfakis7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2009
Μηνύματα
17.086
Like
7
Πόντοι
166
Το ΟΑΣΗ κλεινει στις 4 το πρωι και ανοιγει στις 10 το πρωι με την δροσουλα :grin:

στις 4;;;;; :uglystupid: :uglystupid:

αντε το πρωινο 10 μια χαρα..πρωινες καβλες οι λεγομενες...αλλα γιατι στις 4 κλεισιμο;;;το ξημερωμα ΧΕΙΡΟΤΕΡΕΥΟΥΝ οι ορεξεις!!! :2funny: :2funny:

και τα 2 κλεινουν για λιγες ωρες οποτε παω ξενοδοχειο ή για καφε στον σταθμο όπου ειναι ολα ανοιχτα.

κοντα στα ιδρυματα υπαρχουν εστιατορια/καφετεριες κτλ για την αναμονη μεχρι το ανοιγμα των πορτων;;;
 

pyrosvesths22

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαρ 2009
Μηνύματα
44
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Μάγκες επειδή το ψάχνω κι εγώ να κατέβω Frankfurten για <<διακοπές>> πολύ φτηνά εισητήρια θα βρείτε με την german wings
Από 50 ευρω πήγαινε έλα συμπερ. φόρους!!!
στο site πατήστε στο "low fare calendar" για να δείτε ποιες μέρες παίζουν φτηνά...
εχω κλείσει για Ιανουάριο και δεν βλέπω την ώρααααααα :s&m_2:
 

pyrosvesths22

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαρ 2009
Μηνύματα
44
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Κύριοι με συγχωρείτε,
Το προηγούμενο post θεωρείστε το άκυρο καθώς η συγκεκριμένη εταιρία δεν δίνει πλεον εισητήρια από Αθήνα
 

loytsos

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2009
Μηνύματα
9.449
Like
3
Πόντοι
66
Κύριοι με συγχωρείτε,
Το προηγούμενο post θεωρείστε το άκυρο καθώς η συγκεκριμένη εταιρία δεν δίνει πλεον εισητήρια από Αθήνα
Η νεα ολυμπιακή έχει παρα πολλες προσφορες για διαφορους προορισμούς ακομα και με 2 ευρω
για ριξε  κια εκει μια ματια
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
51
Πόντοι
4.095
Η νεα ολυμπιακή έχει παρα πολλες προσφορες για διαφορους προορισμούς ακομα και με 2 ευρω
για ριξε  κια εκει μια ματια

η νέα ολυμπιακή εκτός του ότι δεν πετάει πια γερμανία, το web check in της λειτουργεί μόνο σε αεροδρόμια όπου το handling το κάνει η ίδια και τέλος εάν είσαι πάνω του μέσου όρου ύψους των ελλήνων, με δυσκολία χωράς να κάτσεις στα καθίσματα (τουλάχιστον στα Α319 όπου είχα την ατυχία να πετάξω πρόσφατα)

με το 2€, κάποια πουστιά θα παίζει πιθανότατα, ειδικότερα εάν σκεφτείς, ότι οι αρχικές τιμές που δίνει η Online booking εφαρμογή της αφορά μόνο σε ναύλους...και σε δεύτερη "εικόνα" σου παρουσιάζουν και τους φόρους κλπ

IMHO...είναι για τον πέο τελείως, την έχω κατάτάξει στην κατηγορία "Air-Pefto" χρόνια τώρα
 

loytsos

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2009
Μηνύματα
9.449
Like
3
Πόντοι
66
η νέα ολυμπιακή εκτός του ότι δεν πετάει πια γερμανία, το web check in της λειτουργεί μόνο σε αεροδρόμια όπου το handling το κάνει η ίδια και τέλος εάν είσαι πάνω του μέσου όρου ύψους των ελλήνων, με δυσκολία χωράς να κάτσεις στα καθίσματα (τουλάχιστον στα Α319 όπου είχα την ατυχία να πετάξω πρόσφατα)

με το 2€, κάποια πουστιά θα παίζει πιθανότατα, ειδικότερα εάν σκεφτείς, ότι οι αρχικές τιμές που δίνει η Online booking εφαρμογή της αφορά μόνο σε ναύλους...και σε δεύτερη "εικόνα" σου παρουσιάζουν και τους φόρους κλπ

IMHO...είναι για τον πέο τελείως, την έχω κατάτάξει στην κατηγορία "Air-Pefto" χρόνια τώρα
ναι γιωργος , μιλάω  φυσικά + φορους  δεν γινεται να αφαιρεθουν οι φόροι,
εγω έβγαλα για αμστερνταμ 2 +φόρους
να έχεται όμως υπ όψιν οτι μπορείτε να πεταξετε για ντισελτορφ με Aegean κ μετά με τραίνο οποιος δεν βιάζεται η έχει χρόνο
 

capten-fos

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2009
Μηνύματα
60
Like
0
Πόντοι
0
να έχεται όμως υπ όψιν οτι μπορείτε να πεταξετε για ντισελτορφ με Aegean κ μετά με τραίνο οποιος δεν βιάζεται η έχει χρόνο

Μπα επίτρεψε μου να διαφωνήσω.Μπορεί εξίσου φτηνά με Ντίσελντορφ,να πάει Φρανκφούρτη και μάλιστα πιο ευκολα να βρεί φτηνά αεροπορικά εισιτήρια με απευθείας πτήση.Τώρα να πάρει το τρένο που δεν είναι και φτηνό στη Γερμανία για να πάει να γαμήσει απο το Ντισελντορφ στη Φρανκφούρτη το θεωρώ χαζό.Αλλωστε και στη Ρηνανία έχει πολλά και καλά μπουρδέλα.

Πάλι αν εννοείς να πάει κανείς Αμστερνταμ μέσω Ντίσελντορφ να ξέρει ο κόσμος οτι το εισιτήριο απο Γερμανία στο Αμστερνταμ κοστίζει πάνω απο 100 γιουρολάκια οπότ...ανθρακας ο θησαυρός.

 

bene

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2005
Μηνύματα
588
Κριτικές
1
Like
9
Πόντοι
6
παιδες δωστε φωτα για fkk στην φρανκφουρτη..δεν γνωριζω κ δεν εχω ξαναπαει ποτε..κανενα review παιζει γιατι απο τα site δεν βγαζεις μεγαλη ακρη

κυριες αποριες

1.  65ευρω εισοδος για μασα πισινα κλπ..ωραια..πληρωνεις εξτρα το σεξακι?
2.  παρτουζες παιζουν??

γενικα μια γνωμη ρε μαγκες ξηγηθειτε
 

g(1)

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2007
Μηνύματα
18
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Παιδια καλησπέρα. Σύντομα θα περάσω απο Φρανκφούρτη μόνο για καμια 10αριά ώρες ( πτήση ανταπόκρσης για Ρίγα-άλλος παράδεισος). Θέλω να επισκεφθώ για αυτές τις ώρες το oase. Ξέρει κάνεις πόσο μακριά είναι από το αεροδρόμιο της Φρανκφούρτης και πόσο περίπου μπορεί να κοστίζει το taxi? Επίσης, πιστεύετε ότ είναι καλύτερο από το Palace?
Ευχαριστώ πολύ
 

capten-fos

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2009
Μηνύματα
60
Like
0
Πόντοι
0
Παιδια καλησπέρα. Σύντομα θα περάσω απο Φρανκφούρτη μόνο για καμια 10αριά ώρες ( πτήση ανταπόκρσης για Ρίγα-άλλος παράδεισος). Θέλω να επισκεφθώ για αυτές τις ώρες το oase. Ξέρει κάνεις πόσο μακριά είναι από το αεροδρόμιο της Φρανκφούρτης και πόσο περίπου μπορεί να κοστίζει το taxi? Επίσης, πιστεύετε ότ είναι καλύτερο από το Palace?
Ευχαριστώ πολύ
Ελπίζω να μας δώσεις πρώτα και ενα εξαιρετικό ρεπορτάζ απο Λετονία.Θα εκτιμηθεί ο κόπος σου.

Δεν ξέρω πόσες ώρες έχεις στην διάθεση σου στο αεροδρόμιο της Φρανκφούρτης αλλά το ΟΑΣΕ είναι αρκετά μακριά.Απο το κέντρο της πόλης σίγουρα.

Πάντως λέγεται οτι κοντά στο αεροδρόμιο είναι το fκκ world που δεν το χω επισκεφτεί αλλά λέγεται οτι είναι πολύ καλό.Δοκίμασε σε αυτό.Θα πας μάλλον μόνο με ταξί.
 

pdorison

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.326
Like
0
Πόντοι
16
καλησπερα. βρηκα εισητηρια εδω

για φρανκφουρτη με 119 προσφορα πρεπει να την κλησεις μεχρι 27 του μηνα.
αξιζει λετε? τι επιλογες υπαρχουν εκτως απο τα ΦΚΚ? κλαμπ και τετια παιζουν? το τρενο για ολλανδια ποσο εχει απο κει?
 

bene

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2005
Μηνύματα
588
Κριτικές
1
Like
9
Πόντοι
6
μαγκες δωστε πληροφοριες γιατι και εγω θα ειμαι εκει 15 με 24..

ξηγηθειτε ρε
 

ISO9002

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
199
Κριτικές
30
Like
6
Πόντοι
11
Μεταξύ Oasse και Palace ΠΟΙΟ είναι το καλύτερο αν δεν υπάρχει θέμα χρημάτων;
 

argonaut

Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2007
Μηνύματα
18
Like
0
Πόντοι
0
Ποιοτικη διαφορα δεν υπαρχει. Στο Palace εχει ψωμι μετα τις 20.00. Στο Oase θα περασεις καλητερα.
 

ISO9002

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
199
Κριτικές
30
Like
6
Πόντοι
11
Αν πάω στο OASE κατευθείαν από το αεροδρόμειο, μπορώ να αφήσω μπαγκάζια στα αποδητήρια και βαλίτσα;
 

bene

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2005
Μηνύματα
588
Κριτικές
1
Like
9
Πόντοι
6
Ποιοτικη διαφορα δεν υπαρχει. Στο Palace εχει ψωμι μετα τις 20.00. Στο Oase θα περασεις καλητερα.

οπα γιατι εδω εχουμε θεμα..δηλαδη μεσημερι απογευμα δεν παιζει καλο μουνι στο μαγαζι? αν περιμενουμε να παει 8 το βραδυ τι νοημα εχει..
 

ISO9002

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
199
Κριτικές
30
Like
6
Πόντοι
11
Επίσης 2 πολύ σοβαρά θέματα:
1) Υπάρχει νομοθεσία στην Γερμανία για ΕΛΕΓΧΟ των κοριτσιών; Γίνεται τακτικός υγειονομικός έλεγχος όπως στην Ελλάδα;
2) Γλωσσόφυλλα κάνουν τα κορίτσια;
 

argonaut

Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2007
Μηνύματα
18
Like
0
Πόντοι
0
Οι αποσκευες στο CLUB θεωρητικα οχι αλλα πραγματικα  ισως? Το case ειναι 40χ120, ρωτα? To Palace ειναι μεσα στην πολη και δεν ειναι τοσο εξαρτωμενο (εχει παντα κινηση) το βραδι. Ο ελεγχος θεωρητικα τουλαχιστον οπως στην Ελλαδα (το πιστευω). Γλωσσιδια, τι να πω? Προσωπικα εχω ζησει απεριγραφτες στιγμες αλλα και απογοητευσεις.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom