Νέα

Fever Studio For Men

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα al pacino
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 273K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

mandipl

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2006
Μηνύματα
584
Κριτικές
4
Like
12
Πόντοι
6
εκεινο τον καιρο με καρινα και ρουμανα με το φουντωτο μαλι , ειχε και 2 κοντα ρουμανακια αννα και μικαελα ..καμια πληροφορια γι αυτες ?
 
OP
OP
al pacino

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.188
Κριτικές
293
Like
9.448
Πόντοι
12.525
εκεινο τον καιρο με καρινα και ρουμανα με το φουντωτο μαλι , ειχε και 2 κοντα ρουμανακια αννα και μικαελα ..καμια πληροφορια γι αυτες ?
έχω την πολύ σημαντική πληροφορία ότι φωτογραφίες της Μικαελας υπάρχουν ακόμα στη σελίδα του Sol στο fb  :grin: πράγματι ήταν ωραίο καυλάκι
Την Αννα δε τη θυμάμαι καν  :think:
 

mandipl

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2006
Μηνύματα
584
Κριτικές
4
Like
12
Πόντοι
6
τις εχω τις φωτο ..η αννα ηταν ξανθουλα κοντη ομορφουλα ...ειχα βρει το fb της παλια αλλα το αλλαξε .μου χε δωσει μια φανταστικη πιπα τον καλο καιρο ...
 
OP
OP
al pacino

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.188
Κριτικές
293
Like
9.448
Πόντοι
12.525
τις εχω τις φωτο ..η αννα ηταν ξανθουλα κοντη ομορφουλα ...ειχα βρει το fb της παλια αλλα το αλλαξε .μου χε δωσει μια φανταστικη πιπα τον καλο καιρο ...
:2funny: :2funny: έχουμε ωραίες αναμνήσεις από το Sol
 

kritik1982

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2013
Μηνύματα
915
Κριτικές
33
Like
1.611
Πόντοι
496
εκεινο τον καιρο με καρινα και ρουμανα με το φουντωτο μαλι , ειχε και 2 κοντα ρουμανακια αννα και μικαελα ..καμια πληροφορια γι αυτες ?

Την Μικαελα θα τη βρεις στο αλλο site να δουλευει στα στουντιο της Αθηνας, ως Αλισα
 

mandipl

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2006
Μηνύματα
584
Κριτικές
4
Like
12
Πόντοι
6
ωραιος ..εχει αλλαξει αρκετα ...εγω τη θυμαμαι πρωτοβγαλτη
 
OP
OP
al pacino

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.188
Κριτικές
293
Like
9.448
Πόντοι
12.525
Την Μικαελα θα τη βρεις στο αλλο site να δουλευει στα στουντιο της Αθηνας, ως Αλισα
μηπως ξερεις που θα βρω κι εγω τη μιλφ Σαντρα,το ξανθο κοπροσκυλο με τις βυζαρες και τα φουσκωμενα χειλη??
τη θυμασαι?
 

kritik1982

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2013
Μηνύματα
915
Κριτικές
33
Like
1.611
Πόντοι
496
μηπως ξερεις που θα βρω κι εγω τη μιλφ Σαντρα,το ξανθο κοπροσκυλο με τις βυζαρες και τα φουσκωμενα χειλη??
τη θυμασαι?


Δε μου λεει τιποτα η συγκεκριμενη, δε την γνωρισα ποτε
 

sgoutz

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιαν 2011
Μηνύματα
101
Κριτικές
28
Like
1.286
Πόντοι
2.391
η σαντρα εκανε βιζιτες αθηνα την πηρα δυο φορες εγραφε πολλα χλμ  το κοντερ τωρα εχει κανα εξαμηνο που χαθηκε
 

Troublemaker_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2017
Μηνύματα
586
Κριτικές
12
Like
2.564
Πόντοι
736
Δε μου λεει τιποτα η συγκεκριμενη, δε την γνωρισα ποτε
φίλε τη Σάντρα την έπαιρνα από Μουλέν ρούζ εποχή!!!
Ντεμεκ Ολλανδέζα από το Κίεβο!!!
Ηράκλεια νομίζω είναι αλλά η βίζιτες συνεχίζονται κανονικά Θεσσαλονίκη...
Στο Φοίνικα μένει
 

kritik1982

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2013
Μηνύματα
915
Κριτικές
33
Like
1.611
Πόντοι
496
φίλε τη Σάντρα την έπαιρνα από Μουλέν ρούζ εποχή!!!
Ντεμεκ Ολλανδέζα από το Κίεβο!!!
Ηράκλεια νομίζω είναι αλλά η βίζιτες συνεχίζονται κανονικά Θεσσαλονίκη...
Στο Φοίνικα μένει

Ωραια ειναι αυτη; Ειναι και γειτονισσα, ειμαι ανατολικα!
 

Nick_Thess

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2017
Μηνύματα
32
Like
10
Πόντοι
0
Καλησπερα παιδια.. περασμα χθες το βραδυ απο fever με εναν φιλο και οι 2 απειροι απο κωλομπαρα...

Εισοδος 10 ευρω με ποτο..
Μεσα 2 μαυρες που καθοταν μαζι... ( πρωτη εντυπωση αδιαφορες )

Μια μελαχρινη ντυμενη αγιοβασιλιτσα ( πολυ καλο κορμι φαινοταν )

Julia ξανθο με απιστευτο σωμα και χαλια φατσα

Και αλλες 3 4 που ηταν πιασμενες ηδη οποτε δεν μπορω να κρινω..

Με το που περνουμε τις μπυρες ερχονται με την μια οι 2 μαυρες στο τραπεζι μας

Η μια πολυ ωραιο σωμα με εναν κωλο κολαση... Η Αλλη αρκετα γεματη

Διωχνω εγω την μια που ηταν με τον ωραιο κωλο .. ευκολα σχετικα η χοντρη χωρις να  τις εχει κερασει ποτο η σφηνακι ο φιλος να μην φευγει με τιποτα...

Ερχετε σε μενα η julia... και πηδαει ( ειλικρινα ) για να κατσει επανω μου...
Απο τοσο κοντα ηταν ακομα καλυτερη... μικρο φυσικο στητο βυζι και εναν κωλο για οσκαρ... κερναω ποτο... ( 20 ευρω της κοπελας το ποτο ) και αρχιζει το μπαλαμουτι και να ανοιγει το σουτιεν για να γλυψω ρογες... και να της βαζω ελαχιστα βεβαια δαχτυλο... προτεινε να συνεχισουμε για χωρο πισω... ( 20 ευρω ) η για πιπα και σεξ ( δεν εμαθα ποτε τιμη ) αλλα δεν συνεχισα εγω λογω του φιλου που του ειχε γινει η χοντρη η μαυρη κολλιτσιδα... αναγκαστηκαμε να φυγουμε απο το μαγαζι για να ξεκολλησει...


( ειναι η πρωτη κριτικη μου στο φορουμ οποτε αν νομιζετε οτι ξεχασα να αναφερω κατι η το οτηδηποτε λαθος επισημανετε το... για να ειναι καλυτερες οι επομενες κριτικες )
 
OP
OP
al pacino

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.188
Κριτικές
293
Like
9.448
Πόντοι
12.525
Καλησπερα παιδια.. περασμα χθες το βραδυ απο fever με εναν φιλο και οι 2 απειροι απο κωλομπαρα...
την αλλη φορα παρε Καταλινα και Νινα για πριβε...την Καταλινα απλα θα την ερωτευθεις και με τη Νινα σιγουρα θα καυλωσεις.

 

Nick_Thess

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2017
Μηνύματα
32
Like
10
Πόντοι
0
Αν θες... δωσε περιγραφη al pacino ... γιατι με ονοματα... δεν ξερω αν θα βγαλω ακρη
 

boobssucker

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2009
Μηνύματα
1.056
Κριτικές
1
Like
187
Πόντοι
16
Να περιμενουμε να δουμε τιποτα επιπεδου σαν εκεινες τις παλιες Ρουμανες τις μελαχροινες μουναρες; Πως τη λεγαν ρε την αλλη τη φιρμα που το γυρισε σε call girl?

Επαιξε και κανα γλωσσοφιλο στο χωρο με αυτη;

Tην Καρίνα λες...γυρω στο 2010-2011 που το γυρισε μετα σε cg...
Την ειχα παρει μεσα στο μαγαζι...

Οσο γι αυτην την Καταλινα?Τι φαση παιζει? Δινει τηλεφωνο?Παιζει και εξω ραντεβου?
 

KAVALARIS THESSALONIKI

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Νοε 2010
Μηνύματα
1.334
Κριτικές
16
Like
6.689
Πόντοι
2.560
Tην Καρίνα λες...γυρω στο 2010-2011 που το γυρισε μετα σε cg...
Την ειχα παρει μεσα στο μαγαζι...

Οσο γι αυτην την Καταλινα?Τι φαση παιζει? Δινει τηλεφωνο?Παιζει και εξω ραντεβου?
Μακρια απο την καταλινα μαγκες.την ξερω απο την αθηνα κ η γκομενα δεν γαμιετε με τπτ οσα κ να την δωσεις!!!τσαμπα χρημα κ κοπος.Νικ ευοσμος!!!
 

SLK200GR

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2008
Μηνύματα
783
Like
266
Πόντοι
26
Καλησπερα παιδια.. περασμα χθες το βραδυ απο fever με εναν φιλο και οι 2 απειροι απο κωλομπαρα...

Εισοδος 10 ευρω με ποτο..
Μεσα 2 μαυρες που καθοταν μαζι... ( πρωτη εντυπωση αδιαφορες )

Μια μελαχρινη ντυμενη αγιοβασιλιτσα ( πολυ καλο κορμι φαινοταν )

Julia ξανθο με απιστευτο σωμα και χαλια φατσα

Και αλλες 3 4 που ηταν πιασμενες ηδη οποτε δεν μπορω να κρινω..

Με το που περνουμε τις μπυρες ερχονται με την μια οι 2 μαυρες στο τραπεζι μας

Η μια πολυ ωραιο σωμα με εναν κωλο κολαση... Η Αλλη αρκετα γεματη

Διωχνω εγω την μια που ηταν με τον ωραιο κωλο .. ευκολα σχετικα η χοντρη χωρις να  τις εχει κερασει ποτο η σφηνακι ο φιλος να μην φευγει με τιποτα...

Ερχετε σε μενα η julia... και πηδαει ( ειλικρινα ) για να κατσει επανω μου...
Απο τοσο κοντα ηταν ακομα καλυτερη... μικρο φυσικο στητο βυζι και εναν κωλο για οσκαρ... κερναω ποτο... ( 20 ευρω της κοπελας το ποτο ) και αρχιζει το μπαλαμουτι και να ανοιγει το σουτιεν για να γλυψω ρογες... και να της βαζω ελαχιστα βεβαια δαχτυλο... προτεινε να συνεχισουμε για χωρο πισω... ( 20 ευρω ) η για πιπα και σεξ ( δεν εμαθα ποτε τιμη ) αλλα δεν συνεχισα εγω λογω του φιλου που του ειχε γινει η χοντρη η μαυρη κολλιτσιδα... αναγκαστηκαμε να φυγουμε απο το μαγαζι για να ξεκολλησει...


( ειναι η πρωτη κριτικη μου στο φορουμ οποτε αν νομιζετε οτι ξεχασα να αναφερω κατι η το οτηδηποτε λαθος επισημανετε το... για να ειναι καλυτερες οι επομενες κριτικες )
οι μαυρες ειναι για διωξημο με την μια ,μονο ποτα αρπαζουν και γινονατι αγενεστατες μετα απο καποια ωρα αν δεν τις κερνας συνεχεια
 

SLK200GR

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2008
Μηνύματα
783
Like
266
Πόντοι
26
επισης για μουναρες περαστε και καμια βολτα απο το blue
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom