Νέα

Fever Studio For Men

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα al pacino
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 273K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

mancunian1986

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Οκτ 2017
Μηνύματα
424
Κριτικές
44
Like
4.934
Πόντοι
9.591
Αργοπορημενο αλλα καλλιο αργα παρα ποτε.επισκεψη fever οταν ειχε show η Mandy Goldy.Οχι πολυ κοσμος.καμια 10 κοπελες.οχι τπτ σπουδαιο.2 μαυρουλες η μια ωραιο σωμα αλλα εντελως χαλια προσωπο.Κερασα μια ξανθια μεγαλουτσικη κοντουλα με πρασινα η γαλαζια ματια.με τα πολλα πηγα για πριβε γιατι με καταγκαυλωσε στον καναπε...Στο πριβε σκυλι του πολεμου.δεν ελεγε οχι κ της αρεσε το ξυλο σε σημειο ν μουδιασουν τα χερια μου :s&m_1: σιγουρα με 100 ευρωπουλα παιρνεις cg κ βγαζεις τ γουστα σου μια ωρα...Δεν θυμαμαι ονομα παντως που εγραφε στο χαρτακι για το ποτο
 

mancunian1986

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Οκτ 2017
Μηνύματα
424
Κριτικές
44
Like
4.934
Πόντοι
9.591
Σορυ παιδες διορθωση.Δν νομιζω ν ηταν ξανθια.Και εχω την εντυπωση οτι το ονομα στο χαρτακι ελεγε τζενη.σορυ για το ατελες review απλα περασε καιρος και δν θυμαμαι.μαλακια μου που δεν τ εκανα τοτε :think:
 
OP
OP
al pacino

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.193
Κριτικές
293
Like
9.492
Πόντοι
12.525
Πήγα χθες στο μαγαζί μετά από ένα μήνα απουσίας λόγω αποτοξίνωσης  :grin:

4 καινούρια κορίτσια μία Βουλγαρα,μία Ρουμάνα,μία Ρωσσίδα και μία Ελληνίδα... Αν έλεγα ανέκδοτο θα'βαζα και μία πόντια αλλά ευτυχώς από τέτοιες μπουχτισαμε...

Η βουλγαρα Σαντρα πολύ τσαχπινα με πεταχτό κωλαρακι είπαμε στα πεταχτά δύο κουβέντες την έπιασα και τον κώλο αλλά έφυγε δεν έκατσε να γνωριστούμε

Η Ρουμάνα Καταλίνα όμως τελευταία στιγμή μου πήρε το μυαλό...μελαχρινή με αρχοντικό στήσιμο και κλασσική ομορφιά φορούσε μαύρο φόρεμα που δε μπορούσα να δω τίποτα και αρχικά τη θεώρησα και ξενερωτη.. Πολύ ευγενική όμως και γλυκομιλητη αλλά την πρώτη φορά την εδιωξα.
Αλλά μετά αργά που μου ξαναηρθε την πηρα για έναν χορό και όταν έβγαλε το φόρεμα και μου τουρλωσε το κωλαρακι μες τη μούρη έπαθα πλάκα... Βελουδινο ολοστρογγυλο και πεταχτό να μη χορταινεις να το βλέπεις και να το πιάνεις, επίσης βυζι πολύ καλό πλαστικό με πεταχτη ρώγα... Μοσχοβολουσε από πάνω μέχρι κάτω το μωρό μες το νάζι και τη γλύκα
Ενδύκνειται για τρυφερους αγαπουληδες  :smitten:

Από κει και πέρα για όσους έχουν να πάνε καιρό στο μαγαζί οι περισσότερες παλιές κοπέλες έχουν φύγει μεταξύ αυτών δυστυχώς και η Χαρούλα με την οποία είχαμε στενή γνωριμία πριν ένα μήνα και τη συμπάθησα πολύ.
Οι νταρντανούλες Νάταλι και Νίνα παραμένουν όμως οι οποίες είναι καλές περιπτώσεις η μεν πρώτη πιο έμπειρη και επαγγελματίας και η δεύτερη για πιο αγαπουλίστικες καταστάσεις
 

kritik1982

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2013
Μηνύματα
916
Κριτικές
33
Like
1.619
Πόντοι
716
Η Ρουμάνα Καταλίνα όμως τελευταία στιγμή μου πήρε το μυαλό...μελαχρινή με αρχοντικό στήσιμο και κλασσική ομορφιά φορούσε μαύρο φόρεμα που δε μπορούσα να δω τίποτα και αρχικά τη θεώρησα και ξενερωτη.. Πολύ ευγενική όμως και γλυκομιλητη αλλά την πρώτη φορά την εδιωξα.
Αλλά μετά αργά που μου ξαναηρθε την πηρα για έναν χορό και όταν έβγαλε το φόρεμα και μου τουρλωσε το κωλαρακι μες τη μούρη έπαθα πλάκα... Βελουδινο ολοστρογγυλο και πεταχτό να μη χορταινεις να το βλέπεις και να το πιάνεις, επίσης βυζι πολύ καλό πλαστικό με πεταχτη ρώγα... Μοσχοβολουσε από πάνω μέχρι κάτω το μωρό μες το νάζι και τη γλύκα
Ενδύκνειται για τρυφερους αγαπουληδες  :smitten:

Να περιμενουμε να δουμε τιποτα επιπεδου σαν εκεινες τις παλιες Ρουμανες τις μελαχροινες μουναρες; Πως τη λεγαν ρε την αλλη τη φιρμα που το γυρισε σε call girl?

Επαιξε και κανα γλωσσοφιλο στο χωρο με αυτη;
 

nikmech

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
831
Κριτικές
1
Like
600
Πόντοι
86
Η Καρίνα ήταν η φίρμα με την βραχνή φωνή. Χάλια call-girl για 150 € όμως. Και μια άλλη με φουντωτό σγουρό μαλλί και βυζάρες !!
 
OP
OP
al pacino

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.193
Κριτικές
293
Like
9.492
Πόντοι
12.525
Να περιμενουμε να δουμε τιποτα επιπεδου σαν εκεινες τις παλιες Ρουμανες τις μελαχροινες μουναρες; Πως τη λεγαν ρε την αλλη τη φιρμα που το γυρισε σε call girl?

Επαιξε και κανα γλωσσοφιλο στο χωρο με αυτη;
γνωστός ασπρομαλλης γόης του μαγαζιού μου είπε ότι του θυμίζει έντονα την Καρίνα...λέω ντάξει κόψε κάτι  :grin:
Κάνει μόνο απλό χορό χωρίς γλωσσοφιλα
 

kritik1982

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2013
Μηνύματα
916
Κριτικές
33
Like
1.619
Πόντοι
716
Η Καρίνα ήταν η φίρμα με την βραχνή φωνή. Χάλια call-girl για 150 € όμως. Και μια άλλη με φουντωτό σγουρό μαλλί και βυζάρες !!

Την Αλεξανδρα λες. Μετα το γυρισε στα μπουρδελα στην Αθηνα ωσπου την τραβηξε εξω απο εκει ενας αγαπουλης και τωρα συζει μαζι του
 

Trainspotting 13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2011
Μηνύματα
1.051
Κριτικές
7
Like
359
Πόντοι
316
Η Νατάσα πιστεύω να ξέρετε ότι δουλεύει εδώ κ καιρό στο πλειμπου
 

stefan00

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
3.969
Like
329
Πόντοι
36
Να περιμενουμε να δουμε τιποτα επιπεδου σαν εκεινες τις παλιες Ρουμανες τις μελαχροινες μουναρες; Πως τη λεγαν ρε την αλλη τη φιρμα που το γυρισε σε call girl?

Επαιξε και κανα γλωσσοφιλο στο χωρο με αυτη;
αυτες αδερφε ειναι σαν να περιμενεις να ξαναδεις το γκαλη να ξαναπαιζει στην ιδια ομαδα με τον στογιακοβιτς
 

master_pro

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2012
Μηνύματα
213
Like
2
Πόντοι
1
οποιος μαντεψει τι δουλεια κανει η μαρινα το τρελοκομειο  απο φιβερ, κερδιζει μια μπουγατσα απο μενα
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.378
Κριτικές
25
Like
2.713
Πόντοι
3.246
οποιος μαντεψει τι δουλεια κανει η μαρινα το τρελοκομειο  απο φιβερ, κερδιζει μια μπουγατσα απο μενα
αν την εχεις φιλη στο φεησμπουκ μια χαρα ξερεις που βρισκεται... :hi:
 
OP
OP
al pacino

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.193
Κριτικές
293
Like
9.492
Πόντοι
12.525
οποιος μαντεψει τι δουλεια κανει η μαρινα το τρελοκομειο  απο φιβερ, κερδιζει μια μπουγατσα απο μενα
για τη συγκεκριμενη θα μπορουσα να πιστεψω το οτιδηποτε...απο νεκροθαφτης μεχρι ταξιτζου ξερω γω...
οποτε μη μας κρατας σε αγωνια
 

master_pro

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2012
Μηνύματα
213
Like
2
Πόντοι
1
για τη συγκεκριμενη θα μπορουσα να πιστεψω το οτιδηποτε...απο νεκροθαφτης μεχρι ταξιτζου ξερω γω...
οποτε μη μας κρατας σε αγωνια
[/quot
για τη συγκεκριμενη θα μπορουσα να πιστεψω το οτιδηποτε...απο νεκροθαφτης μεχρι ταξιτζου ξερω γω...
οποτε μη μας κρατας σε αγωνια
ανοιξε μπουγατσατζιδικο σε επαρχια
 

master_pro

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2012
Μηνύματα
213
Like
2
Πόντοι
1
παντως οι παππουληδες βλεπω να πηγαινουν απο ζαχαρο. ολο εκει ξημερωβραδιαζουν
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom