Νέα

Fever Studio For Men

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα al pacino
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 272K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

chrismore

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2009
Μηνύματα
137
Κριτικές
1
Like
16
Πόντοι
1
καμια λεπτομένεια για πριβε στο νεο αυτό μαγαζί έχουμε?
κλασική κατάσταση των άλλων καταστημάτων με στριπτιζ ή εχουμε κατι επιπλέον?
 

GIAN69

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2006
Μηνύματα
83
Like
2
Πόντοι
0
Το βράδυ ήταν κλειστό για κάποιο λόγο ; Έγινε κανένα επεισόδιο πάλι...;
Μείναμε στα κρύα του λουτρού πάλι.... Γνωρίζει καποιος συναγωνιστης....;;
Θα ανοίξει σήμερα ; :huh: :rolleyes: :rolleyes:
 

?Ainigma?

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2010
Μηνύματα
815
Κριτικές
12
Like
91
Πόντοι
606
Το βράδυ ήταν κλειστό για κάποιο λόγο ; Έγινε κανένα επεισόδιο πάλι...;
Μείναμε στα κρύα του λουτρού πάλι.... Γνωρίζει καποιος συναγωνιστης....;;
Θα ανοίξει σήμερα ; :huh: :rolleyes: :rolleyes:
Πήγες μέχρι εκεί και ήταν κλειστά; Πίκρα.
Δεν του κόβει καθόλου πάντος για να ενημερώσουν αλλά και για να διαφημιστούν ούτε μέσα από εδώ ούτε καν από την σελίδα τους στο φέισμουκ.
 

isvoleass

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2010
Μηνύματα
35
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
Υπήρχε πρόβλημα με το ρεύμα για αυτό και έκλεισε!!!
 

kanarini(1)

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2013
Μηνύματα
38
Like
0
Πόντοι
0
μετα απο πολυ καιρο που απλα παρακολουθουσα ειπα να γραψω κ εγω!!
καταρχην καλη χρονια σε ολους με υγεια!!

επισκεψη στο fever πρωτη φορα,την πρωτοχρονια :grin:

με εναν φιλο στις 7 το πρωι..ενω ειχαμε σκεφτει μηπως ειναι κ κλειστο..φτανωντας βλεπουμε πολλα αμαξια απεξω..και οντως μεσα ηταν γεματο!!πολυ κοσμο

Σαν χωρος το σολ ηταν ανωτερο,ενω ειναι μεγαλυτερο ειναι καπως.αβολοοι καναπεδες ειναι πολυ καρτα.

Μαυρουλες δν ειδα καθολου,αλεξανδρα καρινα καινικο που για μενα ειναι οι καλυτερες εκει ηταν μονιμως απασχολημενες..οποτε διαλεξα τη σοφια για ποτο..απο ουκρανια,αδυνατη με βελουδινο δερμα,ευχαριστη παρεα και χαλαρη με πολυ πασπατεμα.μ ειπε οτι ειναι 28 νομιζω ..αλλα δν το κοβω ενταξ.μεχρι να καταλαβω τι γινεται στο φιλο ειχε φορτωθει η λια :grin:

με τα πολλα την πηρα για ενα απλο πριβε..εκει επειδη αναψαν τα αιματα..και ενω ειχα ξεκαθαρισει οτι δν ψηνομαι για των 50..εκανε ενα κουρεμα τιμων (-20) και συνεχισε τις υπηρεσιες  :pipa2:.. οι οποιες ηταν πολυ καλες μπορω να πω!!

η απατη η λια ..χρεωσε διπλο ποτο στο φιλαρακι και στα πολυ γρηγορα κιολας το ρουφηξε..οταν πηγαμε να πληρωσουμε αλλα χρονιαρες μερες τι να λες..τεσπα
 

geo70

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.079
Like
58
Πόντοι
16
Τα `χουμε ξαναγράψει .....Λία , Αναστασία , και μια ακόμη ρωσοπόντια που δεν θυμάμαι το όνομα της (χαρακτηριστικό βάζει και χάνει κιλά με μεγάλη ευκολία) ΜΗΝ ΚΕΡΝΑΤΕ ΠΟΤΑ !!!!!!!!!!!!!!
Καλά το μαγαζί τί κάνει ??? αφήστε να σας χαλάνε το όνομα 2-3 λυμά ...!
 

kanarini(1)

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2013
Μηνύματα
38
Like
0
Πόντοι
0
ετσι ειναι,εγω επειδη ηξερα..εμεινα οταν ειδα οτι ηδη ειχε παρει ποτο κ φυγαν πριβε πριν προλαβω να τελειωσω εγω το (απλο)δικο μου με την αλλη την κοπελα..ενταξει σκεφτηκα θα του αρεσε..μετα εφαγε την κρυαδα,τη ψιλοεφαγε και στο πριβε.. :-
 

rouleta

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2010
Μηνύματα
100
Like
12
Πόντοι
1
καλησπερα σε ολους...η σασα επανερχεται στο FEVER STUDIO FOR MEN
 
OP
OP
al pacino

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.172
Κριτικές
293
Like
9.316
Πόντοι
12.525
Eπισκεψη χτες τη νυχτα στο μαγαζι του λαου...
Εισοδος με ποτο 10ε
Απλο κερασμα 10ε-διπλο 20ε
Πριβε απο 20ε για απλο χορο μεχρι οσο παει κατοπιν συννενοησης και αναλογα την κοπελα με φουλ εξτρα  :pipa2: :zfuck: :fuck1: :kissass:

Στο μαγαζι ηταν οι εξης κοπελες:
-Σασα ναι ειναι γεγονος ο θρυλος επεστρεψε αλλα κατεβαζει τα κερασματα σε 2 δευτερολεπτα αλλα ενταξει την αγαπαμε ειπαμε...Χαρηκα που την ειδα,φαινοταν κι αυτη ευχαριστημενη που γυρισε εχει παρει και καποια κιλακια και εχει κανει μαγουλακι ωραιο.Ανεβηκε και χορεψε και στην πιστα και εκει περα φανηκε οτι η γυναικα ειναι επαγγελματιας
-Καρινα μαλλον η κορυφαια εκει μεσα με το υπεροχο δερμα της,τις βυζαρες της,την κωλαρα της και πολυ καλη στο επικοινωνιακο κομματι και φουλα εξτρα στο πριβε
-Μικαελα Ρουμανα μικρουλα με το απιστευτο κωλαρακι
-Σαντρα ξανθια εκφυλη φατσα με βυζαρες και σκυλι τυπου Σασα.Καποτε ειχαμε παει και πριβε και καναμε καλα γουστα
-Ευα Νο1 Ρουμανα νεαρη μοντελε σωμα αλλα πολυ χαλια φατσα
-Ευα Νο2 Ρωσσιδα ψηλη νταρντανα μελαχρινη με μακρυ ισιο μαλλι στα κυβικα της Καρινας αλλα ξενερωτη
-Σοφια αυτη που περιγραφει ο φιλος παραπανω,πραγματι κορμι λαμπαδα,λιγο σπασμενη φατσα αλλα φαινοταν δυνατη η κοπελα.Δυστυχως δε μου ηρθε
-αυτη εδω που δε την ξερω καθολου και απο κοντα ειναι πιο ωραια www.facebook.com/photo.php?fbid=456976354360036&set=pb.440297666027905.-2207520000.1357820619&type=3&theater]https://www.facebook.com/photo.php?fbid=456976354360036&set=pb.440297666027905.-2207520000.1357820619&type=3&theater[/url[/video]]
-μια μαυρουλα
-και οι Γεωργιανες Μαριζα,Βερονικα,Αννιτα,Αναστασια,Ιρα
Επισης 4 κοπελες μεσα στο μπαρ εκ των οποιων μια καινουρια Ελληνιδα ξανθια πολυ ψηλη που κανει πολυ την εξυπνη και μαλλον θα φυγει νυχτα.

Για την Ιρα εχω να κανω ενα σχολιο...Καταρχην ειναι μελαχρινη,ομορφη με πολυ ωραιο κορμι.Πριν 2 χρονια ειχε ερθει να μου ζητησει ποτο και οταν της το αρνηθηκα ευγενικα μου εκανε κωλοδαχτυλο καταμουτρα.Επειδη εγω τοτε ημουν μαλλον απο τους τακτικους θιχτηκα καπως και φωναξα το αφεντικο για να του παραπονεθω και ο ανθρωπος εδειξε κατανοηση και μου ειπε πως αν ξανασυμβει θα την αρχισει στις κλωτσιες :2funny:.Τα ειχε παρει ασχημα ο τυπος...Τελοσπαντων απο τοτε και μετα η Ιρα εξαφανιστηκε.
Χθες τη νυχτα λοιπον ενω με εβλεπε επι 3 ωρες και καθοταν πολυ κοντα μου στο μπαρ και δεν ειχε και πολυ δουλεια απ'οτι ειδα,μου ερχεται στις 4 η ωρα κι ενω εχω κανει 80ε και ειμαι ετοιμος να φυγω και μου ζηταει ποτο.Της αρνουμαι ευγενικα και της λεω καποια αλλη φορα και μου λεει...'δεν υπαρχει αλλη φορα μονο μια φορα ερχομαι εγω  :new_shocked: κι εσυ ερχεσαι μονο για να κοιτας'
Δεν απαντησα απλα ειπα στο συνδεσμο μου στο μπαρ να το μεταφερει στον υπευθυνο ωστε να παρει ποδι αυτη η προσβλητικη και ειρωνικη προς τους πελατες καριολιτσα

Επισης πρεπει να φυγει η Αναστασια πιστευω.Αγγουρι σκετο αλλα δε σταματει να χορευει και ειδικα οταν ακουει το πουλακι τσιου.Εκει τρελενεται πραγματικα...με κανενα αλλο πουλακι αποκλειεται να δειχνει τοσο ενθουσιασμο
Εγω ασχοληθηκα κυριως με τη Μαριζα η οποια ειναι παλιο φιλαρακι και πολυ καλη στο ποτο και ειναι κουκλαρα...διμετρη...με φυσικες βυζαρες...πρασινο ματι...πανεξυπνη,μορφωμενη και επιστημονας :P Ενταξει Μαριζα τα ειπα καλα? :birdman: :birdman:...Πως με ανακαλυψε η καριολα δε μπορω να καταλαβω :s&m_1:
Σε επιπεδο ποτων δεν εκανα καλη διαχειριση πιστευω τωρα που το σκεφτομαι αλλα δε γαμεις...ετσι κι αλλιως δεν ειχα ορεξη για πριβε και τετοια απλα θα μπορουσα να ειχα γνωρισει ακομα μια κοπελα ας πουμε

Πηγα χωρις να εχω και πολυ ορεξη,ψιλοβαριομουν αλλα τελικα οταν πηγαινω παντα περναω καλα και νιωθω ευχαριστα.Μαλιστα καποια στιγμη νοσταλγησα τις παλιες καλες στιγμες του Σολ και θυμηθηκα μια φορα που το φιλαρακι μου ο μετρ ειχε το μικροφωνο και τραγουδησαμε μαζι για λιγο το 'Ειμαι εγω που σε παιρνω τηλεφωνο' και το ζητησα χθες και το βαλανε αμεσως.Ειναι ενα τραγουδι για τις αγριες ωρες...
Αρνητικα σημεια η πολυ εντονη τσιγαριλα παλι και η πολυ δυνατη ενταση της μουσικης απο ενα σημειο και μετα σε βαθμο που δε μπορουσαμε να μιλησουμε με την διπλανη μας :grin:
Επισης μια συμβουλη προς τους πρωταρηδες...οταν μια κοπελα ειναι πολυ προθυμη να σας κερασει ενα σφηνακι να ξερετε οτι το δικο της θα το πληρωσετε εσεις παλι οποτε μην χαιρεστε και πολυ οτι η γκομενα σας συμπαθησε και τετοια
 

geo70

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.079
Like
58
Πόντοι
16
Τα `χουμε ξαναγράψει .....Λία , Αναστασία , και μια ακόμη ρωσοπόντια που δεν θυμάμαι το όνομα της (χαρακτηριστικό βάζει και χάνει κιλά με μεγάλη ευκολία) ΜΗΝ ΚΕΡΝΑΤΕ ΠΟΤΑ !!!!!!!!!!!!!!
Καλά το μαγαζί τί κάνει ??? αφήστε να σας χαλάνε το όνομα 2-3 λυμά ...!

Με τη βοήθεια του report του Al ....Αννίτα !
 
OP
OP
al pacino

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.172
Κριτικές
293
Like
9.316
Πόντοι
12.525
Και δε σας ειπα το καλυτερο ομως...
Οπως θυμομουνα τα παλια ηταν αναποφευκτο να μη θυμηθω τη μεγαλη μου καψουρα σπο Σολ.Ειναι η μια απο τις 2 γυναικες απ'ολα αυτα μαγαζια και τις απειρες γυναικες που θα θυμαμαι για παντα ας πουμε.
Ε καποια στιγμη χθες τη σχολιασαμε με 2 απο τις κοπελες που μιλουσαμε στο στυλ τι να κανει τωρα αυτη...
Λιγη ωρα μετα αν το πιστευετε τη βλεπω να μπαινει σαν πελατισσα  :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:
Απιστευτη στιγμη ετσι?Η καρδια μου κατι επαθε οταν την ειδα ρε παιδια.Γερασε ομως αλλα παραμενει το απολυτο θηλυκο.
Βεβαια καποια στιγμη που περασε απο διπλα μου ουτε που με κοιταξε αλλα δε με θυμοταν μαλλον.Ειναι και καριολιτσες αυτες τις ξερετε...αλλα στ'αρχιδια μου κιολας

Δε σας πω ποια ειναι ομως...εκτος αν πιεσετε παρα πολυ και με αναγκασετε :cheesy: :cheesy:
 

?Ainigma?

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2010
Μηνύματα
815
Κριτικές
12
Like
91
Πόντοι
606
οταν μια κοπελα ειναι πολυ προθυμη να σας κερασει ενα σφηνακι να ξερετε οτι το δικο της θα το πληρωσετε εσεις παλι οποτε μην χαιρεστε και πολυ οτι η γκομενα σας συμπαθησε και τετοια
Εμένα η Χριστίνα 1 φορά με κέρασε σφηνάκι και δε πλήρωσα ούτε το δικό της ούτε το δικό μου, λες να με αγάπησε;  :grin:
 

mandipl

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2006
Μηνύματα
584
Κριτικές
4
Like
12
Πόντοι
6
η αννα η φιλη της μικαελας εχει επιστρεψει μηπως ?? ηταν το πουλεν μου
 
OP
OP
al pacino

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.172
Κριτικές
293
Like
9.316
Πόντοι
12.525
η αννα η φιλη της μικαελας εχει επιστρεψει μηπως ?? ηταν το πουλεν μου
δε την ξερω καθολου μαλλον αλλα δεν πρεπει να ηταν χθες
Το δικο μου το πουλεν ποια θα γινει τελικα?Για ριχτε καμια ιδεα
 

madrilenos

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2009
Μηνύματα
1.488
Like
0
Πόντοι
16
πηγα προσφατα με δυο φίλους στο μαγαζί.
πολλες γυναίκες, στην συντριπτικη πλειοψηφια τους, πολυ αξιόλογες.
πήγαμε χωρίς να το έχουμε κανονίσει, οπότε δεν είχα δει στο συγκεκριμένο θέμα, να έχω μια εικόνα .
μου έκανε εντύπωση πάντως μία αλίκη, ξανθιά. από όσο την είδα στην πίστα, τρομερό κορμί.
δυστυχώς είχα πάρει ήδη άλλη για πριβε ήταν και η ώρα προχωρημένη, οπότε δεν δοκίμασα
 

ασχετος

Νέο Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2013
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
παιδια καλησπερα.ειμαι νεος στο αθλημα και ασχετος στο ιντερνετ.ακουσα για καποια καρινα στο αρωμα οτι ειναι κορμαρα.αληθευει? κανει τιποτα αλλο εκτος απο παρεα?
 

geo70

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.079
Like
58
Πόντοι
16
παιδια καλησπερα.ειμαι νεος στο αθλημα και ασχετος στο ιντερνετ.ακουσα για καποια καρινα στο αρωμα οτι ειναι κορμαρα.αληθευει? κανει τιποτα αλλο εκτος απο παρεα?

Αν ενοείς μιά καρίνα που δουλεύει στο Fever ....Απο τότε που τα φτιαξε με κάποιον Αλέξη Παπαδόπουλο όχι , απλώς ρουφάει ποτά !!!
 

ασχετος

Νέο Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2013
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
οχι δεν λεω αυτη την καρινα... υπαρχει και αλλη.απλα μου ειπε για αυτην ενας φιλος και ειπα να ρωτησω εσας τους παλιους...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom